Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Okolojedouci  
#1 Odesláno : neděle 9. května 2010 20:26:54(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Mam dotaz. Chtel jsem zvednout predek auta origo heverem. A nenasel jsem za co by se to melo chytit. Na vnitrni strane vika kufru je navod jak zvednout zadek, jsou tam na to primo dve mista pod zadnim naraznikem. Ale o predku nic. Tedy to co jsem chtel vyresit uz je vyreseno, tohle spis tak pro zajimavost.
Jířa  
#2 Odesláno : neděle 9. května 2010 21:52:54(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
Mam dotaz. Chtel jsem zvednout predek auta origo heverem. A nenasel jsem za co by se to melo chytit. Na vnitrni strane vika kufru je navod jak zvednout zadek, jsou tam na to primo dve mista pod zadnim naraznikem. Ale o predku nic. Tedy to co jsem chtel vyresit uz je vyreseno, tohle spis tak pro zajimavost.


Je to vyřešeno úplně blbě Pavle.
Je nutné vozut sebou zakládací klín, protože jak začneš zvedat auto za zadek, tak to má tendenci jet dopředu. A pokud jedeš v autě sám a nemá ti kdo stát na brzdě, tak jsi v loji. Další věcí je kroucení celé kastle. Jednou jsem ho tímto heverem zvedl za předek a potřeboval jsem něco zevnitř auta. Hrozně blbě šli otervřít a zavřít dveře jak se to celé prohlo. Proto do auta raději nelézt dokud to není zpátky dole.

A pokud ti v motoru chybí tyto vzpěry, tak se o zvedání předku ani nepokoušej. To to podle mě ohneš celé.
UserPostedImage

Jinak kotevní bod heveru je na předku tady... Je to taková úzká štěrbina.
UserPostedImage






Offline Okolojedouci  
#3 Odesláno : neděle 9. května 2010 22:22:44(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
zlatej:) Sterbin vepredu jsem si vsiml, ale narozdil od zadniho narazniku jsem tam nenahmatal to kovove "U", tak jsem to radsi ani nezkousel. Vzpery mam, ale jak rikam, tohle me zajimalo spis teoreticky. Bylo jednodussi uklidit jamu v garazi:) Ale to zvedani maj vyreseno pekne dementne uprimne receno. Radsi nakej obycejnej malej zvedak kterej se vejde pod auto a zvednout za ram.
Jířa  
#4 Odesláno : neděle 9. května 2010 22:47:50(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
zlatej:) Sterbin vepredu jsem si vsiml, ale narozdil od zadniho narazniku jsem tam nenahmatal to kovove "U", tak jsem to radsi ani nezkousel. Vzpery mam, ale jak rikam, tohle me zajimalo spis teoreticky. Bylo jednodussi uklidit jamu v garazi:) Ale to zvedani maj vyreseno pekne dementne uprimne receno. Radsi nakej obycejnej malej zvedak kterej se vejde pod auto a zvednout za ram.


Přesně tak. Ale hlavně se podívej jak ten hever funguje. To je taky dobrej mechanismus :-)
Offline Okolojedouci  
#5 Odesláno : neděle 9. května 2010 23:00:13(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tak nejlepsi je stejne mechanismus ulozeni v kufru. Ale fakt je, ze ten zvedak jde zvednout heršvec vysoko, davat se to z boku, tak prevratis auto.
Jířa  
#6 Odesláno : neděle 9. května 2010 23:51:30(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
tak nejlepsi je stejne mechanismus ulozeni v kufru. Ale fakt je, ze ten zvedak jde zvednout neslušná paní vysoko, davat se to z boku, tak prevratis auto.


Prostě je ten hever nedomyšlenej. Běžně používám mylej hydraulckej. Tohle jen na silnici. Ale ten zakládací klín si udělej. Je to dobrá věc. Vozím ho strčenej za rezervou. Předek nějak nezabrzdíš a je s tím prostě problém.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.