Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

3 stránek<123
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline JirkaS  
#51 Odesláno : úterý 7. září 2010 4:07:09(UTC)
JirkaS
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 03.09.2010(UTC)
Zpráv: 12
Bydliště: Semily

OndraS napsal:
Dovolte mi ještě jednu reakci - mě ten názor na něco jiného než V8 mrzí pouze z jednoho pohledu - často ho slyším od lidí, a to teď nemyslím přímo JirkuS, co mají ameriku za několik stovek tisíc a nebyli si schopni sami přimonovat ani českou veteznačku. Dost to pak zamrzí, protože tyhle lidi, často starší generace, která "má vždy pravdu", všude byli, všechno znají a mají nějaký unikátní vůz, na který si vydělali za léta práce (nebo taky někdy ne a je to bůhvíjaký šmé), vidí v nás "obyč" amerikách jakoby nějakej póvl a přimtom vůbec nevědí, o co gou, proč takový auto člověk má, jak se o něho stará a unikají jim souvislosti, protože "to není V8". Člověk si tady za první svý vydělaný peníze koupí dejmetomu teda V6 Camaro, musí kvůli tomu další dva roky žrát chleba a vodu, každej den pod tím autem leží a má radost z toho, že si něco sám spravil nebo že si nějaký díl zrenovoval, když mu zbydou peníze, tak jede na na sraz 200 km daleko, a tam mu někdo řekne "proboha co to máš, dyť to je jenom šestihrnek, to je hovno amerika".
Nepřijde to někomu občas trochu zvrácený? Každej nemáme na Chargera s 440 Magnum :D


Je jasný, že každý má svoje možnosti, a pokud můj názor vyzněl tak, že to nějak zpochybnňuji, pak srry za OT. Každý si šlechtí to, co má. Jak říkám, zajímavých aut poskrovnu, a může to být klidně škoda 1000MB. Mám prostě rád auta, co mají spirit, spíš ta hranatá, než ta dnešní kulatá, co dělá jeden číňan za rýsovacím prknem. Jen jsem řekl svoji vizi US muscle car, auta, co má spirit.
Offline sejki  
#52 Odesláno : úterý 7. září 2010 13:24:38(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Ja mam V2 a jsem velice spokojenej :)
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
3 stránek<123
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.