Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline pekelnik  
#1 Odesláno : středa 28. června 2017 22:37:43(UTC)
pekelnik
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.06.2017(UTC)
Zpráv: 4

Blahořečil: 2-krát
Chlapi,
užívám si tak svoje Camaro 3.6 6válec dennodenně... měním olej, servisuju, prostě se o to starám a hodně jezdím... kolečka nový, motor přede nebo burácí, kočičky se otáčej na ulici a na přechodech se leckterá usměje a zamává :)

A včera jsem do toho sedl, šlápnul na spojku, abych normálka nastartoval, jakoby lupnulo to lehce v pedálu, že jsem to slabě cejtil v noze... nastartuju normálka motor, všecko v cajku, ševelí... akorát kurwadrát nezařadím jedinej kvalt...

Nějaká idea, co je v trapu?
Kouk na to jeden šikula tady v okolí, ale jede na dovču a nemá čas to rozebrat. Zkusil jsem velkej servis, krapet namachrovanej týpek (dělaj chevrolet) se na mě pár minut vytahoval a za 30s to odhadnul na 70tisíc výměna komplet spojky.

Tak jsem se s ním dohodl, že tomu dá den, rozebere to, zjistí, vo co go a pak, až si ujasní, vo čem to mluvíme, budem plánovat peníze a jeho případnej expertní zásah.

Mám ale obavu, že pokud chlapec narazí na banalitu typu uvolněnej spojkovej pedál (což se mi tak jeví) nebo prasklý něco na převodu od pedálu ke spojce dál, tak mi sice vymění jenom tu malou věc za litr dva, ale naúčtuje mi desítky tisíc... a to, jak jistě chápeš, bych byl za hejla a to se mi nechce, bo jsem jinak prima týpek a hlava vzdělaná :D

Každopádně jsem to tam nechal (bo to sakra neřadí) a čekam, co mi za pár tisíc a dva tejdny řekne za diagnózu. Ale pak bych chtěl bejt trochu nabrífovanej vot nějakýho šikovnýho borce a milovníka emerickejch Camaro tady vodsud, aby mě ten servisní filuta nevodil za nos.

Poradíte? Ev. byl by někdo ochotnej tam se mnou po diagnoze zaject a věnovat mi za láhev dobrýho vína hoďku svýho času a něco svýho know how, aby mi řekl, jesi je to cajk a mam to nechat opravit tam, kde to je a nebo to naložit na vodtah a přesunout se jinam?

Tož, kdyby nějakej šikovnej člověk, co se v tom vyzná, měl někdy po 11.7. chuť a trochu času, hoďte do maila pekelnik (at) protonmail.com tel. číslo, zavolam a dohodnem se... Ev. napište sem, co si vo tom myslíte... ale prosím konstruktivního, mějte soucit, nemám teď čim kua jezdit a jsem z toho děsně smutnej :(, bo Camaro kámoše používám každej den poslední dva a půl roku, co jsem si tu parádu pořídil :D

Ještě bych dodal, že jde o Camaro 3.6, ročník 2011, šestiválec, najeto cirka 80000. Takže vlastně nová kchára :) Všecko dosud šlapalo, jak mělo, všecko v pohodě, férově a poctivě servisovaný a jezdím s tím citlivě převelice, znáš to... :D


Místně jde o servis v okolí PRG letiště, bo chápu, že 400km se mi na to juknout nikdo nepřijede ani za flanděru Diplomatica :D

Tož, kdybyste někdo tušil, hoďte sem radu nebo echo mailem.
Díkes, chlapci, ať vám ty vaše kcháry dělaj jenom radost :)

Upraveno uživatelem středa 28. června 2017 22:47:40(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline tomcat1  
#2 Odesláno : čtvrtek 29. června 2017 0:17:10(UTC)
tomcat1

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.04.2009(UTC)
Zpráv: 531
Bydliště: Bratislava, Sk

Blahořečen: 5-krát v 5 příspěvcích
Cela spojkova sada stoju na rockauto 300 Eur a cela ovladacia hydraulika 150 Eur, takze ta cena co povedal je niekolkonasobne premrstena...
thanks 1 uživatel blahořečil tomcat1 za tento úžasný příspvěvek.
pekelnik on 29.06.2017(UTC)
Offline pekelnik  
#3 Odesláno : čtvrtek 29. června 2017 23:38:51(UTC)
pekelnik
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.06.2017(UTC)
Zpráv: 4

Blahořečil: 2-krát
Dík, chlape. Já jsem si to voťuknul dneska přes simix a tam to odhadli na 18 litrů, což je vo něco víc, než uvádíš, ale furt to vypadá reálně... Takže je jasný, že tamten fiškus mě chce prostě voškubat. Okej, nechám ho stanovit diagnózu a pak to hodim jinam :)
Offline pekelnik  
#4 Odesláno : pátek 30. června 2017 19:19:34(UTC)
pekelnik
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.06.2017(UTC)
Zpráv: 4

Blahořečil: 2-krát
Tak jsem to stáhnul od K. z Kladna, ptže působil děsně neseriózně. Mluvil jsem s tím pánem dohromady asi 10 minut a doteď netuším, proč se člověka snaží každým svým prohlášením a větou přesvědčit, že ho to obtěžuje, že to bude děsně předražený a že vlastně to dělat nechce... (je mi trochu záhada, co dělat chce, když má Camaro jako top model v nabídce).

Taky je možný, že jsem se mu vůbec nelíbil a prostě mě chtěl vyhnat :D čert ví...

Každopádně je to teď už egal, tendle panďulák mě nevoškube. Pěkně jsem si stahnul Cámoše domu a po neděli půjde k expertovi, co má sice dovču, ale pořeší to s péčí, nadšením a neni na svoje zákazníky arogantní.

Tož, chlapi, ať vám to dobře jezdí a v servisech přeju míň nepříjemný týpky, než je působil ten rozmazlenej hejhula, co umí naprosto dokonale odhánět zákazníky :D Vlastně to má i pozitývum... moje příští Camaro určitě nebude z jeho salůnu :D

Až vypátrám, co je na tom porouchaný, napíšu sem zkušenost, za kolik jsem to pořešil a vo co vlastně šlo :)
Offline pekelnik  
#5 Odesláno : pondělí 14. srpna 2017 22:35:27(UTC)
pekelnik
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.06.2017(UTC)
Zpráv: 4

Blahořečil: 2-krát
Chlapi,
tak už to mam vopravený. Zas to jezdí jak ďábel... prostě Camaro je super kámoš :) Nechal jsem to udělat komplet, koštlo si to třicku a ten zloděj z Kladna nedostal ani kachli (natož ten svůj úchylnej sedmdesátilitrovej zloděj-odhad) :D

tož... ať vám to jezdí :D
Offline Kenworth  
#6 Odesláno : neděle 6. května 2018 20:13:33(UTC)
Kenworth

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 05.07.2017(UTC)
Zpráv: 138
Bydliště: kousek od Sokolova

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak se zkusím zeptat tady. Dá se nějak seřídit pedál spojky? Dal jsem novou lamelu a padál je cca o polovinu výš než brzdový, dá se s tím něco dělat?
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.