Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline IkaSGC  
#1 Odesláno : středa 17. října 2018 22:20:55(UTC)
IkaSGC
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 01.08.2018(UTC)
Zpráv: 6

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Zdravím, jsem sice takový vetřelec zdejší (Camaro nemám ale plánuji snad příští rok) a rád bych se na něco zeptal. Vyšla verze 2019 a v Améru se objevují první majitelé... Nikde se mi ale nedaří najít jaký je reálný rozdíl mezi verzí 2018 8st automatem a 2019 10st automatem?? Dělá to vůbec nějaký rozdíl na jízdních vlastnostech ? Nějaká setina ve zrychlení nebo co od toho očekávat ??? :)

Jinak, pokud vím tak až na nějaké interiérové fičury a faceliftu asi moc změn není.... Upřímně se mi líbí více verze 2018, má agresivnější čumák <3 .....
Díky.
Offline OndraS  
#2 Odesláno : čtvrtek 18. října 2018 18:21:09(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Ja nevím, jestli se ptáš na spravným fóru, většina z nás má Camara a Fajráky limitně z devadesátek a jsme zcela zaujatí :)

Můj názor je ovšem jednoduchý. Shodou okolností jsem se na to nedávno díval, a první co mě u toho napadlo, jestli je to Camaro. Když si rozklikneš obrázky 2010 modelu (třeba), tak je tam jasnej odkaz na jedničkový Camaro. Ten se tam držel defakto až do loňskýho modelu, sem tam to zmrvili divnýma zadníma světlama, ale furt to bylo zepředu jasný, co to je. Teď asi potřebovali zase zaměstnat designéry, takže tvarovali, až to podle mě přetvarovali. Je to jak s novodobym Mustangem. Ten první byl fantastický retro, soudobej model už jaooby neví, kterej krucánek přiohnout, a kde udělat něco zamračenýho, nějakej násos, špičatej agresivní tvar atd. Navíc není poznat, jestli ten Mustang má čumák z Mondea, nebo mondeo kus čumáku z Mustangu. Defakto jenom Challenger si furt drží ten ksicht, podle kteryho se dá identifikovat

Za mě, starší modely soudobé generace jsou hezčí
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline OndraS  
#3 Odesláno : čtvrtek 18. října 2018 18:23:48(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Předsedo, slovo "š p i č a t e j" přece nemâ za základ pitšu, ale špici, ne? Ja bych tu kontrolu sprosťáren vypl :)
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline IkaSGC  
#4 Odesláno : čtvrtek 18. října 2018 21:55:04(UTC)
IkaSGC
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 01.08.2018(UTC)
Zpráv: 6

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
"Ja nevím, jestli se ptáš na spravným fóru" ..... No alespoň jsem to zkusil... Fórum se jmenuje Chevrolet Camaro, tak jsem si říkal že ptát se zde na Chevrolet Camaro bude dobrý nápad.... Asi nebyl.... Ale i tak díky. :)
Offline xjohny  
#5 Odesláno : pátek 19. října 2018 8:47:29(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Napsal: OndraS Přejít na citovaný příspěvek
Předsedo, slovo "š p i č a t e j" přece nemâ za základ pitšu, ale špici, ne? Ja bych tu kontrolu sprosťáren vypl :)

Jsem to trošku poupravil.. :-)

Napsal: IkaSGC Přejít na citovaný příspěvek
Zdravím, jsem sice takový vetřelec zdejší (Camaro nemám ale plánuji snad příští rok) a rád bych se na něco zeptal. Vyšla verze 2019 a v Améru se objevují první majitelé... Nikde se mi ale nedaří najít jaký je reálný rozdíl mezi verzí 2018 8st automatem a 2019 10st automatem?? Dělá to vůbec nějaký rozdíl na jízdních vlastnostech ? Nějaká setina ve zrychlení nebo co od toho očekávat ??? :)

Jinak, pokud vím tak až na nějaké interiérové fičury a faceliftu asi moc změn není.... Upřímně se mi líbí více verze 2018, má agresivnější čumák <3 .....
Díky.


Tady v ČR bude majitelů modelu 2019 maximálně na prstech jedný ruky, vzhledem k tomu, že se to teprve začalo prodávat. Podle mě, vyber si to, co se ti líbí víc, rozdíl mezi 8- a 10- kvalty v provozu málo poznáš. Výběhový model 2018 navíc bude už relativně odladěný, včetně převodovky.
Camaro se rozskočilo...
Offline OndraS  
#6 Odesláno : pátek 19. října 2018 18:45:01(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Já nikdy nejel v ničem, co má víc jak šest manualních a nebo čtyři automatický. Vlastně si ani neumím představit, jaka je jízda s osmi nebo desetikvaltem?
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline OndraS  
#7 Odesláno : pátek 19. října 2018 18:49:58(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
No a jestli to byl dobrej nápad, to nevim, nazvem auta to pasuje, ale všichni tady jezdí staryma plečkama, je tu vůbec někdo kdo má pětkový nebo śestkový Camaro?
Čili upřímně, relevantní rady se tad, asi nedočkáš, spíš jenom polemik :) Navíc mimto přijde, že všichni chrápou, jic se tu neděje. Nebo renovujou :D
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline scott67  
#8 Odesláno : neděle 21. října 2018 10:35:29(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
S těma krucánkama u Mustanga jsi mi promluvil z duše. Nejdřív to byla docela zdatná napodobenina sama sebe a nyní se z toho stala šikmooká obluda. Fuj. Camara a třeba Challengery snad takto nedopadnou. Poslední modely jsem sice neviděl (proč taky - když ty naše stroje jsou stejně nejhezčí) !!!

Můj Fajrák čerstvě po STK. Vše na zvedáku pečlivě očištěno a natřeno. Brzdové obložení vyměněno. Udělal jsem si i pakny - to si příště rozmyslím. Seřídit to pak, byla docela fuška. Buď to nebrzdilo, nebo byl rozpálenej buben. Ale už jsem to trefil. No a přiznám se, že dost makám na Corvettě, ale Fajráka nelze zanedbávat. To je srdeční záležitost.

Upraveno uživatelem neděle 21. října 2018 10:39:58(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Jirka_z28  
#9 Odesláno : neděle 21. října 2018 18:43:22(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Souhlas, že Camaro i Mustang byly hezčí na začátku retro stylu než teď. Aktuální model Camara ale podle mě dojebali nehorázně. Naživo jsem ho zatím neviděl, ale na fotkách to má masku hnusnou jak lexus... Na Mustangu se facelift taky moc nepovedl, ale na začátek 6. generace se koukám rád...
Offline xjohny  
#10 Odesláno : pondělí 22. října 2018 11:24:02(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Měl bych se za to asi nechal ukřižovat, ale poslední facelift Mustangu je určitě hezčí než u Camara. Oni všichni holt načli retro-vlnu a teď, co s tim? Nemůžou přeci pořád vyrábět ten samej design z 2010, ten už vypadá zastarale. Ale třeba Chrysler s Challengerem, co se týče odvahy moc nepokročil, je to čím dál stejný auto, jen drobné designové nuance :-)

Co se týče 2019, tak úplně jsem ty varianty vzhledu nestudoval, ale vím o dvou. Tohle ještě trochu ujde:
UserPostedImage

Ale tohle je hrůza:
UserPostedImage

Mustang (6th-gen) je koukatelnej před-face i po-face:
UserPostedImage
UserPostedImage

Ještě pro srovnání ten Chally, tam je vtipné, jak je to auto čím dál stejný Ja nic
2010
UserPostedImage
2018
UserPostedImage

Upraveno uživatelem pondělí 22. října 2018 11:28:42(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#11 Odesláno : pondělí 22. října 2018 13:16:44(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
a právě proto se spoustě lidí z nových aut ten chally líbí nejvíc (asi i mně)...
camaro je asi první příklad auta, kdy se mi model se základním motorem líbí mnohem víc, než "standardní", tedy v tomhle případě s V8
Z28 / ZL1 mi přišly trochu přehnaný už dřív
Offline scott67  
#12 Odesláno : pondělí 22. října 2018 17:50:51(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
ANO ! Moje řeč! Proč vylepšovat dokonalé? Z Mustanga je šikmooká obluda a Chall vyšel jako vítěz ! Všichni víme kam to dovedl mustang v osmdesátých letech. Byla to taková delší Sierra. A pak přišli na to, vrátit se k nejhezčím modelům (lze-li tedy o nějaké kráse vůbec hovořit) No a už je z toho pomalu zase ocumlanej bonbón !
Offline xjohny  
#13 Odesláno : pondělí 22. října 2018 19:26:26(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Podle mě to v Chevym tak trochu pokakali s tím novým designem, jak u Camara, tak u Silverada Rozpacity:
UserPostedImage

Přitom tohle vypadalo ještě dost pěkně
UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Offline scott67  
#14 Odesláno : pondělí 22. října 2018 19:39:14(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
No...ono celkem vzato....Koupit si novou káru, na to stačí prachy. Jenže mít a udržovat ty naše krasavce to už chce trochu fištrónu a hlavně srdce. Za prostředky, který mám nacpaný ve veteránech bych mohl být konzument s novým vozem v podstatě jakékoliv značky. Ale aniž bych to někdy zkoušel, prostě vím, že by mi to štěstí nepřineslo. Trošku toho šmíru za nehtama prostě nemůže škodit :-)
Offline Jirka_z28  
#15 Odesláno : úterý 23. října 2018 15:12:07(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Myslím, že za cenu novýho Camara ti někdo Firebirda rád zrenovuje. Takže je i cesta mít starý auto za prachy a bez práce :)
Já klidně přiznám, že se mi nechce utopit milión ani ve starým ani v novým autě.

xJohny: to nový Silverado jsem ještě neviděl, je to hnus ukrutnej a černej nárazník připomíná Fabii junior...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.