Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Robert  
#26 Odesláno : středa 5. prosince 2018 20:38:28(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
Napsal: Cestovatel Přejít na citovaný příspěvek
Možná máš v něčem pravdu, ale tohle není ten případ. Hlavně šlo o to, že to pořad odkládali, než že by tam bylo hodně práce. Obecně, každá práce má svoji cenu a řemeslník by neměl předat špatnou práci, protože je to jeho vizitka. Že to někteří dělají je jiná. Potom si ale nemůžou stěžovat na reklamace.


jasny me jen nadrazdilo tech 7 mesicu jakoby to bylo dlouh proste jsem z toho oboru a ja osobne uprime si vyberu co chci delat a co nechci delat chtel jsem tim jen rict ze proste vse ma svou cenu nemuzete se zlobit na lidi co to delaj a nebo nechtej delat proste a jednoduse jsou jine a lehci veci jak vydelat nez se mordovat je to na cloveku jestli ti to udela a nebo pro zakaznika je to o penezich a u me o necem jinem ubd me to zaujme reknu cenu anebo to proste nebudu deat nebo si proste pocka a je mi fuk kdy to bude a jestli bude spokojen Rekni to ruce je takova doba ja taky cekam v kolone u doktora na prepazce a nikdo se ze me neposere Eh? takze jak rikam budte radi ze to nekdo udela ve vire ze to je dobre a pekne a nekoukejte na cas udelat starej pekac zabere spousta casu a nikomu kdo lakuje se to nevyplati leda ze by dal za ten kram tak pul mice za lak najem haly provoz boxu material cas kdy to zabira misto v hale lidi co to tmelej rovnaj plnicujou lepej a brousej mejou a strikaj atd to neni ze zasroubuju sroub a je tam a ve trech lidech dam dohromady takovou karu za mesic a budu delat jen to nic jineho tak ted se zeptam kdo z vas mi da pul mice za lak Piisk Piisk Piisk Piisk se budete kroutit jak hadi a vemte si v servisu odvody za zamestnance dane a dalsi sraccky takze kdyz to nekdo z nas udela melouchem tak budte radi ze to vubec dela nebo je taky moznost udelat si to sam a usetrite cas i penize
Offline Robert  
#27 Odesláno : středa 5. prosince 2018 20:50:18(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
jsem se zase rozvasnil proste me nastve kdyz nekdo resi cas na takovejch autech asi uz bych mel jit delat jinou praci kazdej kdo prijede chce rychlee a levnee opravit auto Juj Juj Juj tak a prosim vas nezlobte se ze jsem to takhle napsal jen jsem chtel rict nazor z te druhe strany kdyz za mnou nekdo prijde ze neco chce
Offline Cestovatel  
#28 Odesláno : čtvrtek 6. prosince 2018 21:08:29(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Koukám, že se z tebe stal spisovatel Ja nic Kdyby jsi mně radši poradil co s tou převodovkou. Ja nic
Offline xjohny  
#29 Odesláno : pátek 7. prosince 2018 9:03:23(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Mě jedině napadá kouknout dovnitř, jestli neupadla nějaká závlačka u mozku. Zkus zjistit detaily co s tím dělali než se to rozbilo...
Camaro se rozskočilo...
Offline Robert  
#30 Odesláno : pátek 7. prosince 2018 20:08:22(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
Rekni to ruce to ne jen jsem dlouho nepsal tak to chci dohnatHurraa Hurraa hele prevodovce vubec nerozumim to ti neporadim Hmmm
Napsal: Cestovatel Přejít na citovaný příspěvek
Koukám, že se z tebe stal spisovatel Ja nic Kdyby jsi mně radši poradil co s tou převodovkou. Ja nic


Offline Cestovatel  
#31 Odesláno : neděle 9. prosince 2018 20:39:52(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Tak když už to mám rozebírat, tak jsem objednal menší tuning https://www.summitracing...You%20Forget%20Something

Jen bych ještě potřeboval montážní vazelínu. Ta nejde poslat. Máte někdo nápad čím ji nahradit, aby se snesla s olejem?
Offline xjohny  
#32 Odesláno : pondělí 10. prosince 2018 13:09:06(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Mám jí doma plný kbelík, můžu ti ji půjčit, případně to prodávají i tady:
http://www.opravaprevodo...omaticke-prevodovky-gold
Camaro se rozskočilo...
Offline Cestovatel  
#33 Odesláno : pondělí 10. prosince 2018 21:21:12(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Jestli ten kbelík nespotřebuješ, tak od tebe část koupím. Zavolám a domluvíme se.
Offline xjohny  
#34 Odesláno : úterý 11. prosince 2018 9:05:53(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Celý určitě ne, používá se to při stavbě převodovky na o-kroužky, check-bally a další různé drobné díly, aby nevypadly během instalace. Takže ta pixla vystačí podle mě na několik převodovek. Můžu ti tedy kousek odebrat do nějakého malého kelímku a poslat.
Camaro se rozskočilo...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.