Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

5 stránek<1234>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Jirka_z28  
#26 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 9:27:49(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Objednání je stejné jako v eshopech u nás, to v pohodě zvládneš :)
Jinak s těma dílama bacha na jednu věc - když změníš vzhled auta, teoreticky přestanou platit vete papíry. Takže ideálně nejdřív udělej tu změnu a až pak řeš doklady.
Nevím, jak jsou kde přísní, ale přece jen ten nárazník a prahy pozmění vzhled výrazně.
Offline Robert  
#27 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 11:23:34(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
Juj jen k te prvni vete ono par lidi z nas neumi anglicky tak proto se musime spolehnout na kamarady ale jestli je nejakej e shop v cr tak pohoda Piisk Piisk urcite to zvladnem Juj Juj
Napsal: Jirka_z28 Přejít na citovaný příspěvek
Objednání je stejné jako v eshopech u nás, to v pohodě zvládneš :)
Jinak s těma dílama bacha na jednu věc - když změníš vzhled auta, teoreticky přestanou platit vete papíry. Takže ideálně nejdřív udělej tu změnu a až pak řeš doklady.
Nevím, jak jsou kde přísní, ale přece jen ten nárazník a prahy pozmění vzhled výrazně.


Offline OndraS  
#28 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 14:05:44(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Jiříku, ten kazeťâk nefunguje jakym stylem? Vůbec, nechce žrát kazetu, zkusí ji tam zpátky a vyflusne, nebo jak?
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline Jirka_z28  
#29 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 14:22:55(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
"zkusí ji tam zpátky a vyflusne" - přesně tohle...
Bylo tam rozsypaný jedno pomocný kolečko vedle hlavy, to jsem zkusil provizorně opravit, ale nepomohlo.
Až tak jsem to nezkoumal, plechy jsou trochu orezlý, nejspíš to má prostě velký odpor, tak to vyhodnotí jako konec pásky.
Úplně si na to nevěřím, tak jsem to tak radši nechal být.
Offline kratein  
#30 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 17:02:49(UTC)
kratein
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 04.05.2013(UTC)
Zpráv: 41
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Já jsem si teď hrál s nefunkčním rádiem na originál 8 stopý kazety ten se mi podařílo rozchodit,ale nefungovalo rádio byl v něm špatnej integráč.Už to vypadalo blbě že to nepůjde opravit.Ale nakonec se sehnala japonská náhrada.Takže už to maká až se divím jak slušně to hraje. Pokud by někdo potřeboval schéma na rádio Delco 2700 můžu poskytnout.

Upraveno uživatelem neděle 6. ledna 2019 18:59:52(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline OndraS  
#31 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:17:52(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Jirka: nemáš foto toho radia?
Mám tu jedno, co po asi půlhodině provozu začne prskat do pravých repráků. Už jsem tam vyměnil všechny kondíky a proletoval co se mi nezdálo, dokoce koncový hafonožičkový tranzistory jsou prohozený, tím to taky není. Vypadá to na ten napajecí šváb, ten ale nemám. Tak taky nevim.
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline Jirka_z28  
#32 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:29:10(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
fotku rozebranýho nemám, ale typově je to tohle:
UserPostedImage
Hraje krásně, takže je lepší mít aspoň rádio, než nic. A vzhled prostě pasuje do auta.
Offline OndraS  
#33 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:38:46(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Fotka se nzobrazuje, teda aspoň mě ne.
To moje s tím prskajícím pravym kanalem je takovyhle, to pravý horní. Akorát má k tomu střednímu čudlíku Eject ještě dva postranní čudlíky na převíjení Rev a Fwd

http://www.howtoalmanac....s/DelcoRadios80s-90s.jpg

Upraveno uživatelem neděle 6. ledna 2019 20:40:37(UTC)  | Důvod úpravy: Edit

camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline Káfič  
#34 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:46:59(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Jirko zetosumadvacet, mam to v planu tam vsechno navesit, volakovat a pak resit noty. Jen doufam ze to k necemu bude. Ze v tom jenom nezahucim za nesmysl a efekt nula... No uvidíme
Offline Jirka_z28  
#35 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:48:44(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
tak moje je jako to vlevo nahoře...
https://i.pinimg.com/474x/e4/2e/d0/e42ed01751e8d007e95b13a8fe0f56f1.jpg
Offline Jirka_z28  
#36 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 20:58:15(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: Káfič Přejít na citovaný příspěvek
Jirko zetosumadvacet, mam to v planu tam vsechno navesit, volakovat a pak resit noty. Jen doufam ze to k necemu bude. Ze v tom jenom nezahucim za nesmysl a efekt nula... No uvidíme


tak to je ok... pro někoho (možná 1%) to bude prostě poskládaný auto, jestli to na pohled půjde poznat (např. jestli má mít Trans-Am jiný zadní světla), pro jiného to bude "ten hezčí Firebird", protože se mu budou líbit prahy a větší nárazníky.
Ale hlavní je, když budeš spokojen ty. Když to auto v téhle konfiguraci bude v dobrém stavu, plně funkční a navíc s hezkým lakem, bude mít hodnotu možná i těch 200.
Třeba já mám na autě neoriginální kapotu a přední sedačky... a nikdo mě kvůli tomu nekamenuje :)
Offline Bouri  
#37 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 21:27:27(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Jirka_z28 Přejít na citovaný příspěvek
"zkusí ji tam zpátky a vyflusne" - přesně tohle...
Bylo tam rozsypaný jedno pomocný kolečko vedle hlavy, to jsem zkusil provizorně opravit, ale nepomohlo.
Až tak jsem to nezkoumal, plechy jsou trochu orezlý, nejspíš to má prostě velký odpor, tak to vyhodnotí jako konec pásky.
Úplně si na to nevěřím, tak jsem to tak radši nechal být.

Opravdu to chce promazat, takhle sem dával dokupy rádio, které teď mám v autě a od té doby hraje úplně nádherně (jen to chce vyměnit repráky za kvalitnější a pak dát dokupy nějaký ty vraky, co mi tu leží a udělat z nich nějaká funkční rádia).
(mechanika by měla být stejná nebo podobná)
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Standa  
#38 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 21:46:40(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: OndraS Přejít na citovaný příspěvek
Fotka se nzobrazuje, teda aspoň mě ne.
To moje s tím prskajícím pravym kanalem je takovyhle, to pravý horní. Akorát má k tomu střednímu čudlíku Eject ještě dva postranní čudlíky na převíjení Rev a Fwd

http://www.howtoalmanac....s/DelcoRadios80s-90s.jpg


Přesně to, co popisuješ mám doma. V autě jsem neměl ani konektor k němu, ale už ho mám a snad se v dohledný době dokopu to vyzkoušet.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline Káfič  
#39 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:04:43(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Jirko tak svetla sem koupil dneska. Sice nejsou asi transamovy ale maj takovyto zebrovani. Videl sem je u kluka co mi prodaval ty kramy a hrozne se mi libili na tom aute. Ten mi treba rikal ze firebird z 84 nebyl oplastovanej. Proste co clovek to nazor. Poslal mi pak tohohle
https://www.ebay.com/itm...G:rk:32:pf:0&vxp=mtr
A pak jednoho z mala v us na prodej
https://www.ebay.com/itm...F:rk:17:pf:0&vxp=mtr
Cena pres pul mega me celkem sokovala. Netvrdim ze to nekdo koupi nebo ze tim je cena dana ale jak sem na usforu nabyl dojmu ze stojej plato vajec tak to tak treba bejt nemusi. Nevim.
Offline Káfič  
#40 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:17:08(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Muze to bejt tohle na to vyklapeni svetla?
https://www.ebay.com/itm...c2ef8:g:wiMAAOSwJeZZqZVe
Delal to nekdo? Predpokladam rozpulit motorek a fertik
Offline Bouri  
#41 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:36:10(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Káfič Přejít na citovaný příspěvek
Muze to bejt tohle na to vyklapeni svetla?
https://www.ebay.com/itm...c2ef8:g:wiMAAOSwJeZZqZVe
Delal to nekdo? Predpokladam rozpulit motorek a fertik

Vypadá to podobně, ve skutečnosti jsou tam jen 3 válečky místo čtyř (možná se verze 82-84 liší od verze 84-92). Mně osobně stačila oprava v podobě tavné pistole a její obsah sem vytlačil dovnitř toho mechanizku a funguje mi to bez potíží.
Variantu 82-84 jsem bohužel tak moc nerozebíral, jedině sem odkrytoval krytku s elektronikou - koncáky.

http://www.bourix.cz/che...maro.cz/Otvirani_svetel/
Na první fotce jsou oba typy motorků a na dalších dvou je ta novější varianta (ten vydrolenej vnitřek jsou 3 válečky a ten vnitřek jsem vylil obsahem tavné pistole).
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Jirka_z28  
#42 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:36:39(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
je to převod od vyklápění světel, ale asi ne pro tvoje auto...
kompatibilitu píšou do 86, ale podle motoru máš spíš 88+
Asi teda změnili tu mechaniku. Jinak jestli neplánuješ jezdit, tak bych být tebou nejdřív ten mechanismus rozebral a přesvědčil se, že je problém jen v tom jednom kolečku.
Offline Jirka_z28  
#43 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:47:01(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: Bouri Přejít na citovaný příspěvek
Opravdu to chce promazat, takhle sem dával dokupy rádio, které teď mám v autě a od té doby hraje úplně nádherně (jen to chce vyměnit repráky za kvalitnější a pak dát dokupy nějaký ty vraky, co mi tu leží a udělat z nich nějaká funkční rádia).
...


Tak já to někdy zkusím prostříknout olejem, až se zase budu vrtat v palubce.
Ten line in vypadá dobře, to máš nacvičený, bez rizika zničení rádia? :)

Offline Káfič  
#44 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 22:55:13(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Bouri - diky za fotky. Asi to fakt nejspis rozeberu pac mi unika smysl "tri valecku". Pochopim od elektromotorku snek kerej otaci plastovym ozubenym koleckem. Ty valecky nevim. Bral sem diagnostiku od oka kdyz sem tim rucnim stelovanim u jednoho svetla otacel ztuha a i se zvedalo svetlo a u levyho to slo zcela bez odporu. Tak to kuchnu no. Kazdopadne diky za rady.
Offline Bouri  
#45 Odesláno : neděle 6. ledna 2019 23:16:42(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Jirka_z28 Přejít na citovaný příspěvek
je to převod od vyklápění světel, ale asi ne pro tvoje auto...
kompatibilitu píšou do 86, ale podle motoru máš spíš 88+
Asi teda změnili tu mechaniku. Jinak jestli neplánuješ jezdit, tak bych být tebou nejdřív ten mechanismus rozebral a přesvědčil se, že je problém jen v tom jednom kolečku.

Převody jsou pokud vím na ročníky 82-84 starší verze - má 3 dráty a 3pinovej konektor, elektrika je úplně jednoduchá pomocí koncáků v mechanice. Novější verze 84-92 má jen 2 dráty a 2pinovej konektor a na firewallu má elektroniku ( http://www.bourix.cz/che...rani_svetel/IMG_4800.jpg ), která měří proud tekoucí motorem a podle toho zapne/vypne proud do motoru.

Napsal: Káfič Přejít na citovaný příspěvek
Bouri - diky za fotky. Asi to fakt nejspis rozeberu pac mi unika smysl "tri valecku". Pochopim od elektromotorku snek kerej otaci plastovym ozubenym koleckem. Ty valecky nevim. Bral sem diagnostiku od oka kdyz sem tim rucnim stelovanim u jednoho svetla otacel ztuha a i se zvedalo svetlo a u levyho to slo zcela bez odporu. Tak to kuchnu no. Kazdopadne diky za rady.

Nemáš zač. Ty válečky jsou mezi oběma otáčejícími díly a slouží jako pojistka proti spálení motoru, pokud by nastala porucha a motor na koncové poloze nevypnul. Na odpor pohybu nemají vliv, vadné válečky bys poznal, jakmile bys dotočil na koncovou poílohu a rukou bys mohl otáčet dál; neporušené válečky by držely a rukou bys za koncovou polohu dál neotočil). Že ti to jde ztuha bych se spíš zaměřil na ložiska apod., zda je nemáš někde tuhý.
Zkusil jsem to načrtnout v malování (verze 84-92):
Černé je motorek, červené je to bílé plastové kolečko z mých fotek, modré je to šedé kovové kolečko a zelené jsou ty válečky (když se válečky rozdrtí, tak červené a modré kolečko prokluzují).
UserPostedImage
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Káfič  
#46 Odesláno : pondělí 7. ledna 2019 0:22:10(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Genialni. Diky moc. Uz to chapu. No ten motorek co jde ztuha jsem napsal blbe. Ztuha znamena ze cejtim odpor a s necim tocim. Ten druhej nefunkcni prave ne. Proto jsem to odsoudil k ozubenymu kolecku. Budu sundavat naraznik i kapotu tak tam bude mista na tancovani :-) jeste jednou dikes Hurraa
Offline Standa  
#47 Odesláno : pondělí 7. ledna 2019 7:52:15(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: Káfič Přejít na citovaný příspěvek
Jirko tak svetla sem koupil dneska. Sice nejsou asi transamovy ale maj takovyto zebrovani. Videl sem je u kluka co mi prodaval ty kramy a hrozne se mi libili na tom aute. Ten mi treba rikal ze firebird z 84 nebyl oplastovanej. Proste co clovek to nazor. Poslal mi pak tohohle
https://www.ebay.com/itm...G:rk:32:pf:0&vxp=mtr
A pak jednoho z mala v us na prodej
https://www.ebay.com/itm...F:rk:17:pf:0&vxp=mtr
Cena pres pul mega me celkem sokovala. Netvrdim ze to nekdo koupi nebo ze tim je cena dana ale jak sem na usforu nabyl dojmu ze stojej plato vajec tak to tak treba bejt nemusi. Nevim.


Já jako '84 TA znám tu víc oplastovanou verzi. Ten míň oplastovanej sedí na model '83 exterierem, ale vnitřek má novější. Předpokládám, že spíš máš ty plasty na novější ročníky ('85 - '90). Extra bych to neřešil, spíš aby se ti to líbilo. Doma ještě kouknu do chytré knihy. Cena perfektního kusu s historií bývá běžně několikanásobek průměru...

Upraveno uživatelem pondělí 7. ledna 2019 8:00:07(UTC)  | Důvod úpravy: -

Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline OndraS  
#48 Odesláno : pondělí 7. ledna 2019 16:25:31(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Ty válečky jsou hodně častá porucha,, já na Firebirdu 92 už dělal oba motorky a místo válečků nacpal takový gumový elementy. Pak se objevila ještě jedna porucha, a to sice studeňák na té desce elektroniky k motorkům. Stačilo proletovat konektor X desku.

Bouri, jaký vraky rádií máš na mysli? Nemáš nějaký díly k pozbytí? Ideálně funkční zesilovačovou desku. Na Zetkovým radiu (je to typově to, co sem dal Jirka obrázek, jenom má jiný popisky) mi pravý kanály hrají potišeji než levý, koncâkama ani kondíkama to není), a na "nahradním" radiu pravý kanály prskají, opět výměna koncáků ani kondíků nepomohla)

Jirka- mam defakto to samy rádio v Zetku. Dělalo to samý. Až můj taťka přišel na to, že tam chybí druhá pohonná gumička. Vyměnil jsem totiž jenom tu dlouhou, byla zteřelá, ale dělalo to to samý. No a tata přišel na to, že tam musí být ještě jedna menší. Ta pohání takový kolečko s odraznyma ploškama, kde optočlen vyhodnocuje, že se páska opravdu točí. Pokud to nejede, elektronika má za to, že se cuchá kazeta, a proto ji zkusí na obě strany a pak vyplivne.
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline Káfič  
#49 Odesláno : pondělí 7. ledna 2019 16:52:02(UTC)
Káfič

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 29.12.2018(UTC)
Zpráv: 77
Bydliště: Praha

Blahořečen: 4-krát v 3 příspěvcích
Ted je nejaky zpivatko na bazosi kdyby nekdo shanel
https://auto.bazos.cz/in...ebird-original-radio.php
Offline Bouri  
#50 Odesláno : pondělí 7. ledna 2019 21:55:16(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Káfič Přejít na citovaný příspěvek
Genialni. Diky moc. Uz to chapu. No ten motorek co jde ztuha jsem napsal blbe. Ztuha znamena ze cejtim odpor a s necim tocim. Ten druhej nefunkcni prave ne. Proto jsem to odsoudil k ozubenymu kolecku. Budu sundavat naraznik i kapotu tak tam bude mista na tancovani :-) jeste jednou dikes Hurraa

Nemáš zač. Aha takhle, jo tak to bude těmi rozpadenými válečky. Místa je tam dost i bez sundávání nárazníku, stačí ten mechanizmus jen vyšroubovat (a když vyšroubuješ celý světlo, tak si asi budeš muset dělat geometrii světel) a můžeš to dát v pohodlí domova místo garáže. Piisk

Napsal: OndraS Přejít na citovaný příspěvek

Bouri, jaký vraky rádií máš na mysli? Nemáš nějaký díly k pozbytí? Ideálně funkční zesilovačovou desku. Na Zetkovým radiu (je to typově to, co sem dal Jirka obrázek, jenom má jiný popisky) mi pravý kanály hrají potišeji než levý, koncâkama ani kondíkama to není), a na "nahradním" radiu pravý kanály prskají, opět výměna koncáků ani kondíků nepomohla)

Mám doma tyhle kousky:
http://www.bourix.cz/chevroletcamaro.cz/Radia/
Rádio s CDčkem je u mě na opravu, nehraje mu jeden kanál a nepřehrává CDčka (nasaje, párkrát zamotá a vyplivne, i krásná originál nevypalovaná CDčka).
Vpravo dole je "vrak", který sice hraje, ale má nějaké problémy, na které si už nevzpomenu. Mám ho jako "dárce orgánů" (momentálně pro to s CDčkem).
Vpravo nahoře je moje původní zrenovované a hraje moc krásně (pozor, má jiné než běžné konektory, ty mám ještě v autě).

Plus má mnou dodělávaný Line-In vstup (funguje stejně jako v mém současném rádiu, viz video výše) a USB konektor pro nabíječku (jen půl ampéry) na telefon, MP3 přehrávač apod., ale kvůli vzájemnému rušení nedoporučuju moc připojovat:
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
5 stránek<1234>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.