Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek12>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline TO MI NESMRDI  
#1 Odesláno : neděle 9. října 2016 20:04:10(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
EKOLOGICKÝ PRODUKT
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:
dobírka: 100,-Kč
platba předem: 50,-Kč
osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents


Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:


VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS
Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

CAR SCENTS
Vůně do auta California Scents Cool Gel jsou inovativní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu obsahující zářivý gel v pevné formě s postupným, rovnoměrným uvolňováním značného množství vůně, která poskytuje dostatečně silné osvěžení po dobu 45+ dní.

VENT CLIP
Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME
Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS
Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS
California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.


VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL
Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS
California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!
Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!
Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!
Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST
Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.
Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!
Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS
Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS
Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.


POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR
Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER
Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX
Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.


REFERENCE:


Podívejte se také na náš profil na:


VIDEO:


FOTO:

Upraveno uživatelem neděle 16. prosince 2018 18:49:44(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline TO MI NESMRDI  
#2 Odesláno : neděle 9. října 2016 20:06:50(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

NOVINKY

Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek jako je například celá nová produktová řada -->ZDE<-- nebo -->ZDE<-- a -->ZDE<-- nebo do auta šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ, CAR SCENTS - BRUSINKA a CAR SCENTS - ŽVÝKAČKA, tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás :)

20% slevový kupon č.: NOVINKA

(platnost kuponu je omezena do konce října a platí pouze pro prvních 10 objednávek,
pak se kupon automaticky zneplatní)

Upraveno uživatelem čtvrtek 13. října 2016 11:56:30(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Robert  
#3 Odesláno : neděle 9. října 2016 20:14:41(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 860
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Hmmm Hmmm Hmmm Hmmm mas tam neco co vyzene mysi z auta ?
Offline TO MI NESMRDI  
#4 Odesláno : neděle 9. října 2016 20:29:39(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

Napsal: Robert Přejít na citovaný příspěvek
Hmmm Hmmm Hmmm Hmmm mas tam neco co vyzene mysi z auta ?


zkusil bych vytisknout na papír A4 kocoura, raději vícekrát a libovolně rozmístit po autě Tralalaa
Offline holanuvstatek  
#5 Odesláno : pondělí 10. října 2016 14:48:52(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,657

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Koukej přijet na setkání a rozdat vzorky takhle si jen něco jako podomní prodejce kterýho by každej hnal.sory za upřímnost.
Offline Dědula  
#6 Odesláno : pondělí 10. října 2016 17:47:43(UTC)
Dědula

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 24.04.2014(UTC)
Zpráv: 442
Bydliště: Pelhřimov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: holanuvstatek Přejít na citovaný příspěvek
Koukej přijet na setkání a rozdat vzorky takhle si jen něco jako podomní prodejce kterýho by každej hnal.sory za upřímnost.


Hurraa Hurraa Hurraa Hurraa Máš recht Holane
Offline Robert  
#7 Odesláno : pondělí 10. října 2016 19:10:37(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 860
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
je to jen reklama nic nikdo nedostane vzorky se nekonaj Ani nemluvit
Offline holanuvstatek  
#8 Odesláno : pondělí 10. října 2016 19:21:34(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,657

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Co máš za káru že zasíráš toto posvátné forum?Předpokládal bych že nejdřív představíš auto se kterým sem zapadneš a pak se vytasíš s drekem co nabízíš něco na moje extrémně smradlavý nohy nemáš?
Offline TO MI NESMRDI  
#9 Odesláno : pondělí 10. října 2016 19:58:34(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

Proč tak útočně?
Je to jen nabídka pro místní klubáky, nechci zde rozhodně nic spamovat, jen párkrát do roka nabídnout nějakou slevu, kterou poskytuji jen a pouze klubákům, protože jsem fanda a kdybyste mrkli na web, zjistili byste, jak jsem se k tomu dostal :)

Na akce a srazy samozřejmě jezdím, což taky lze dohledat na jiných klubech a sociálních sítích, opravdu nejsem žádný podomný prodejce, jen jsem myslel, že by tyto vůně i zde někdo mohl znát a používat, už jen z důvodu značky aut :)
Offline holanuvstatek  
#10 Odesláno : pondělí 10. října 2016 20:06:36(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,657

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Už tady někdo nabízel taky boty.ty jsi sem nastoupil jak dlouholetej guru takže asi tak.
Offline Robert  
#11 Odesláno : úterý 11. října 2016 19:52:16(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 860
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
pravda Ani nemluvit se prihlasis nic o sobe a to ze jsi fanda nenapises a hned nabizis nejdriv bych se slusne poptal mistniho samana nebo jestli to nevadi jestli si tady muzes nabidnout neco na prodej se nediv ze tak utocime Ja nic
Offline xjohny  
#12 Odesláno : středa 12. října 2016 12:53:51(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,376
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 80-krát
Blahořečen: 142-krát v 123 příspěvcích
Nevím co si o tom myslet, ale slušnější přístup by byl se nejdříve zeptat správce stránek (to jsem třeba já), jestli si tu můžeš umístit komerční inzerci. žádná pravidla na to nemáme, tak bych asi stejně nic proti neměl. Takhle jsi akorát podráždil místní osazenstvo Ja nic

Na druhou stranu znám tuhle firmu z fóra alfisti.cz a tam byli myslim někteří zákazníci spokojeni. Já osobně dávám přednost vůni originálního starobince :-D

Upraveno uživatelem středa 12. října 2016 12:56:41(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#13 Odesláno : středa 12. října 2016 14:01:03(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,296
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 11-krát v 11 příspěvcích
Mně na tom vadí nejvíc to, ŽE JE TÉMA PSANÉ VELKÝMI PÍSMENY. Je to fakt rušivé...
Proti podobné rubrice jinak nic nemám a bez výše zmíněného to můžou ignorovat všichni, kromě zájemců :)
Offline Bandit2  
#14 Odesláno : středa 12. října 2016 20:33:31(UTC)
Bandit2

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 09.08.2013(UTC)
Zpráv: 361
Bydliště: Novy Knin, Okres PB

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 11-krát v 11 příspěvcích
Napsal: xjohny Přejít na citovaný příspěvek
Nevím co si o tom myslet, ale slušnější přístup by byl se nejdříve zeptat správce stránek (to jsem třeba já), jestli si tu můžeš umístit komerční inzerci. žádná pravidla na to nemáme, tak bych asi stejně nic proti neměl. Takhle jsi akorát podráždil místní osazenstvo Ja nic

Na druhou stranu znám tuhle firmu z fóra alfisti.cz a tam byli myslim někteří zákazníci spokojeni. Já osobně dávám přednost vůni originálního starobince :-D


Me zase auto musi smrdet po cigarach, jinak jsem nesvuj a jedu jako prase ...
Lord - Camaro 1998, V6 3.8
Beruška - Trans Am 1980, V8 5.7 Olds
www.fc-fbody.com
Offline TO MI NESMRDI  
#15 Odesláno : čtvrtek 13. října 2016 11:55:57(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

Napsal: Jirka_z28 Přejít na citovaný příspěvek
Mně na tom vadí nejvíc to, ŽE JE TÉMA PSANÉ VELKÝMI PÍSMENY. Je to fakt rušivé...
Proti podobné rubrice jinak nic nemám a bez výše zmíněného to můžou ignorovat všichni, kromě zájemců :)


děkuji za konstruktivní připomínku, opravil jsem to :)

EDIT: první kupon uplatněný, 9 zbývá.
Offline TO MI NESMRDI  
#16 Odesláno : neděle 6. listopadu 2016 23:19:59(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

25 % sleva na vybrané vůně California Scents
- Car Scents - BRUSINKA
- Car Scents - JABLEČNÝ ŠTRŮDL

nyní po celý podzim za sníženou cenu 89,-Kč.


UserPostedImage
Offline TO MI NESMRDI  
#17 Odesláno : neděle 13. listopadu 2016 23:41:59(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

TÝDEN DOPRAVY ZDARMA

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč máte dopravu zdarma
- akce bude probíhat v týdnu od 14. do 20. listopadu
- lze kombinovat s předchozí akcí

UserPostedImage
Offline TO MI NESMRDI  
#18 Odesláno : pondělí 5. prosince 2016 0:07:01(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

ROZDÁVÁME 1500 VZORKŮ + SLEVA AŽ 32% + DOPRAVA ZDARMA

- akce bude probíhat v týdnu od 5. do 11. prosince nebo do rozdání všech vzorků

Nakupte za 199,-Kč a ušetřete 5% + 5 vzorků - Použijte kód: USETRI_5%
Nakupte za 399,-Kč a ušetřete 10% + 10 vzorků - Použijte kód: USETRI_10%
Nakupte za 699,-Kč a ušetřete 15% + 15 vzorků + doprava zdarma - Použijte kód: USETRI_15%

LZE KOMBINOVAT SE SLEVAMI AŽ 17% (https://www.tominesmrdi.com/vyhodny-nakup/)

UserPostedImage
Offline TO MI NESMRDI  
#19 Odesláno : sobota 17. prosince 2016 19:34:46(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

akce roku | VOŇAVÝ VÍKEND

- sleva 30% na veškerý sortiment California Scents vůní
- platí celý víkend až do neděle do 23:59 hod.
- objednávky expedujeme hned v pondělí
- levnější už to nebude (minimálně do příštích Vánoc) :)

UserPostedImage
Offline holanuvstatek  
#20 Odesláno : neděle 18. prosince 2016 19:18:21(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,657

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Ty vole ty máš výdrž divím se že tě ještě vedoucí neodstřihnul.
Offline xjohny  
#21 Odesláno : pondělí 19. prosince 2016 7:53:03(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,376
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 80-krát
Blahořečen: 142-krát v 123 příspěvcích
No přiznám se že mi to tu moc nevoní. Zde na fóru s nízkou návštěvností se to brzo stane "nejdiskutovanějším" tématem...
Camaro se rozskočilo...
Offline TO MI NESMRDI  
#22 Odesláno : pátek 30. prosince 2016 19:15:50(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

Vánoce jsou již za námi, už dám pokoj :)
Spíš mě překvapilo, že z tak "malého" klubu přišlo tolik objednávek, proto jsem aktualizoval častěji, děkuji moc!
Offline TO MI NESMRDI  
#23 Odesláno : úterý 21. listopadu 2017 23:23:38(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

TÝDEN DOPRAVY ZDARMA

Pouze pro klubáky jsme prodloužili akci na dopravu zdarma, a to o celý další týden.

- vyřešte Vánoce v klidu na internetu, bez tlačenic a bez poštovného
- u každého objednávky nad 299,-Kč máte poštovné a balné zdarma
- akce bude probíhat v týdnu od 20. do 26. listopadu 2017

Podmínkou pro úspěšné uplatnění slevy je nutné, aby zákazník přišel z tohoto klubu proklikem přes obrázek níže:

UserPostedImage
Offline TO MI NESMRDI  
#24 Odesláno : neděle 10. prosince 2017 23:06:16(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

VZORKY ZDARMA + SLEVA AŽ 32% + DOPRAVA ZDARMA

Akce bude probíhat v týdnu od 11. do 15. prosince nebo do rozdání všech vzorků

- Nakupte za 199,-Kč a ušetřete na celé objednávce 10 % + 10 vzorků ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_10%)

- Nakupte za 399,-Kč a ušetřete na celé objednávce 15 % + 15 vzorků ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_15%)

- Nakupte za 699,-Kč a ušetřete na celé objednávce 20 % + 20 vzorků + doprava ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_20%)

LZE KOMBINOVAT SE SLEVAMI AŽ 17% (https://www.tominesmrdi.com/vyhodny-nakup/)

UserPostedImage
Offline TO MI NESMRDI  
#25 Odesláno : neděle 17. prosince 2017 0:32:04(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.09.2016(UTC)
Zpráv: 15
Bydliště: Úvaly u Prahy

California Scents | AKCE ROKU 2017

- 30% SLEVA - všechny produkty jsou po celou dobu trvání akce k dispozici se slevou až 30%.
- 20% SLEVOVÝ KUPON - ke každé objednávce získáte zdarma slevový kupon ve výši 20% na vaši další objednávku.
- 15 VZORKŮ ZDARMA - ke každé objednávce vám zdarma přidáme 15 Scratch and Sniff vzorečků, abyste mohli vyzkoušet i jiné vůně z naší nabídky.
- KAŽDÁ 50. OBJEDNÁVKA ZDARMA - pokud budete mít štěstí a vaše objednávka bude 50. v pořadí, dostanete ji od nás zdarma, a to včetně poštovného a balného až k vám domů.
- DOPRAVA ZDARMA - nakupte u nás alespoň za 499,-Kč a poštovné včetně balného za celou vaši objednávku platíme my.
- GARANCE DORUČENÍ - u všech objednávek přijatých nejpozději do 19. prosince 2017 garantujeme jejich odeslání tak, aby vám byly doručovány ještě před Štědrým dnem.

UserPostedImage
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
2 stránek12>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.