Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline TO MI NESMRDI  
#26 Odesláno : 16. prosince 2018 18:46:25(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Zpráv: 15

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ
- na všechny produkty značky California Scents a Jelly Belly.

UserPostedImage
Offline scott67  
#27 Odesláno : 19. prosince 2018 16:25:41(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Zpráv: 133

Blahořečil: 4-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Každá kára má svůj vlastní originální čmuch. Tyhle sračky (s prominutím) možná patří do nějakejch bavoráčků a pod. Já osobně si na to nepotrpím. A kdyby jo, tak si koupím u pumpy stromeček a kašlu na takový podomněprodejní xindly. Možná to zní moc tvrdě, ale já bych si to tady nabízet ani nedovolil.
Offline TO MI NESMRDI  
#28 Odesláno : 19. prosince 2018 19:33:05(UTC)
TO MI NESMRDI
Kategorie: Prodal Forda

Zpráv: 15

Napsal: scott67 Přejít na citovaný příspěvek
Každá kára má svůj vlastní originální čmuch. Tyhle sračky (s prominutím) možná patří do nějakejch bavoráčků a pod. Já osobně si na to nepotrpím. A kdyby jo, tak si koupím u pumpy stromeček a kašlu na takový podomněprodejní xindly. Možná to zní moc tvrdě, ale já bych si to tady nabízet ani nedovolil.

Ahoj,
hele naprosto v pohodě, nemyslím si, že by to od tebe bylo nějak tvrdé, každý má právo na názor. Někdo si do auta vůně kupuje a někdo zase ne. Fakt je ale ten, že se jedná o nejprodávanější a nejlépe hodnocené vůně do auta nejen v ČR, mrkni třeba na Heureku apod. (na Heurece se jedná dokonce o TOP 1 v celé kategorii autokosmetiky jako takové), takže tady bych nesouhlasil, že se jedná o nějaký "podomněprodejní xindl" jak píšeš.
Offline Robert  
#29 Odesláno : 20. prosince 2018 20:21:10(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Zpráv: 848

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 20-krát v 18 příspěvcích
tak ja se pridam do diskuzze taky Hurraa Hurraa Hurraa Hurraa Hurraa Styd se takze teda o te vuni Dej buh vyzkousel jsem hodne stromku a vseljakejch lahvicek atd a uprime muzu rict ze je to na nic voni to chvilku a pak nic nejlepsi je uklidit auto vyluxovat a vytepovat a voni samo o sobe alejestli mas nejakej zazrak co vydrzi vonet aspon mesic aniz bych neco s tim delal tak si udelej vzorky a nekde na srazu to rozdej a pak napis to jsem byl ja a nabizim vam to a ne kup si super vuni vsichni to chvalej to je jako kdyz reknes hyundaj . nevim jak se ta sracka pise ale to je fuk .Piisk super kara kup si ji tak ze tak Eh? nic ve zlem jen muj nazorJuj
Offline scott67  
#30 Odesláno : 20. prosince 2018 22:13:33(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Zpráv: 133

Blahořečil: 4-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Hyundaj - to se teď v reklamách čte Jondé ! :-) Je to xmíchu ! Ještě k těm vůním. Abych nemusel trápit svoje emerický krasavce zimním provozem, tak jsem si koupil jakousi dodávku na zimu a první co jsem udělal, tak jsem uškubnul trs stromečků ze zrcátka a vyhodil u první pumpy do koše. Možná bych se k tomu krátkodobě uchýlil v případě, že si rozmatlám nechtěně psí hovno o pedál. Jinak dávám přednost autentickým veteránským pachům. Ale chápu, že se k tomu každý staví po svém....
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.