Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline scott67  
#1 Odesláno : úterý 7. února 2017 21:16:30(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Ahoj všem. Podělím se zde o moje možná zajímavé řešení totálně rozpadlého čalounění stropu u targy. Navštívil jsem svého dvorního čalouníka, který mě dělá hlavně sedla na motocykly a ten mi pravil, že mám tapecírung sundat a přivézt mu ho k potažení. Demontáž ale nedopadla, protože se celé čalounění úplně rozpadlo. Kdoví, jak dlouho do něj zatékalo apod. Měl jsem před sebou totálně rozpadlý korpus, který byl k ničemu a taky problém, jak to vyřešit. Napadlo mě - když zatím budu jezdit bez toho, že kovový příčník targy a vlastně celý zbytek stropu natřu černou matovkou. A tak jsem dva dny pečlivě obtahoval štětečkem a tupoval větším štětcem celý strop. (použitá barva Hostagrund - mat odpustí i mírné nedostatky) Pak jsem namontoval světlo interiéru a strojky na bezpečnostní pásy jsem udělal černou lesklou a přiznal jsem je. Celá věc vypadá tak neuvěřitelně v pohodě, že to nepůsobí vůbec provizorně. Asi to tak nechám. Koneckonců: na co potřebuje sporťák čalounění stropu? A za další: po sundání skel je příčník na pohled mnohem subtilnější. Fakt to nevypadá vůbec blbě. Mohl bych sem vrznout i fotky, ale nevím, jak je sem vkládat....tak asi časem.
Offline Spitfire  
#2 Odesláno : středa 8. února 2017 16:57:08(UTC)
Spitfire

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 14.08.2012(UTC)
Zpráv: 95
Bydliště: Slany

Pokud ti nevadí koukat na dráty ke světlu a k horní brzdovce, tak proč ne :)
Každopádně nová stropnice vyjde asi na 150 dolarů, je z plastu, takže už se nikdy nerozpadne a potažená originální látkou.
Odkaz
UserPostedImage
Offline scott67  
#3 Odesláno : středa 8. února 2017 17:06:04(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Dráty ke světlu jsem protáhl vnitřkem nosníku. K zadní brzdovce jsou schovaný za plastovým krytem stropu, který tam zůstal. Jinak díky za ten odkaz. Hurraa

Upraveno uživatelem středa 8. února 2017 17:09:56(UTC)  | Důvod úpravy: -

Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.