Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

8 stránek«<678
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline scott67  
#176 Odesláno : pátek 29. dubna 2022 20:43:48(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Když to nehlásí žádnou závadu, tak bych se podíval, jak vypadají svíčky. Je to sice takový zoufalý pokus, ale kdyby byly černý, jak bota, tak je jasný, že je tam nějaký problám s bohatostí. Jinak nevím. Mě ten šestivál taky občas potrápí. Například docela dlouho čekám, než mi klesnou po nastartování studenýho motoru otáčky na volnoběh. To je nepříjemný, protože to při rozjezdu kope. Trvá to tak tři až pět minut. Pak už je to dobrý. Jsou to takový záhadný motory. Vždycky si říkám: Je to dědek, má už na nějaký vrtochy nárok.
Offline Kenworth  
#177 Odesláno : neděle 1. května 2022 14:46:01(UTC)
Kenworth

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 05.07.2017(UTC)
Zpráv: 138
Bydliště: kousek od Sokolova

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Závadu to žádnou nehlásí. Svíčky jsou tam od loňska, nicméně jsem jednu včera vyndal a byla suchá a elektrody jako nové. Já vím že to má právo na nějaké vrtochy, ale už jsem to měl vychytaný že to chytalo na cvaknutí teplý i studený. Když jsem to před léty přivezl, měl jsem stejný problém, skončilo to když jsem vyměnil čidlo teploty vody. Potom odešel IAC ventil a kromě tohohle příznaku byl ještě problém s volnoběhem. IAC jsem vloni vyměnil, volnoběh dobrý, ale to startování za tepla nejde Zatr! Doprrr

Dneska krátká vyjížďka s kamarády a když jsem se vracel na parkoviště, stál tam starší bráška. Tak mi to nedalo a zajel jsem vedle něj pro společnou fotku. Ještě že neslyšel tem můj teplej start
IMG_1964.jpg (4,028kb) staženo 35krát.
Offline Kenworth  
#178 Odesláno : čtvrtek 2. června 2022 21:21:06(UTC)
Kenworth

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 05.07.2017(UTC)
Zpráv: 138
Bydliště: kousek od Sokolova

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Čí je to hnusný auto vzadu nevím, ale ten fajrák je můj Tralalaa

IMG_2208.jpg (2,000kb) staženo 22krát.



Offline Kenworth  
#179 Odesláno : úterý 26. července 2022 20:03:56(UTC)
Kenworth

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 05.07.2017(UTC)
Zpráv: 138
Bydliště: kousek od Sokolova

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Tak jsem úplnou náhodou objevil polohu spínací skříňky, která zapne jen rádio. Sice taková kokotina, ale mám z toho radost, už nemusím při čekání zapínat zapalování abych si pustil muziku.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
8 stránek«<678
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.