Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline fik  
#1 Odesláno : úterý 19. ledna 2010 15:49:33(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Jak uz jsem psal o zajimavem zavodu, ktery probehl i v CR , zde par ukazek z kultovniho filmu







Upraveno uživatelem úterý 19. ledna 2010 15:51:14(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline xjohny  
#2 Odesláno : úterý 19. ledna 2010 15:56:32(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Ten film určitě pár lidí odsud dobře zná. Já to myslim viděl jen jednou a tak nějak na půl oka, už je to dost dlouho. Ale road-trip je to solidní :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline fik  
#3 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 11:14:18(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Jeste jsem vyhrabal sot TV i Camaro se na chvilku ukazalo :o)))))

Offline Trans79  
#4 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 12:29:19(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Dobrý zoufalci : )
Offline xjohny  
#5 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 13:14:21(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Koukám se tam předvedlo i fikovo... poslyšte, to projíždění červený na semaforu se mi moc nelíbí Ani nemluvit Taky jsi prováděl takový čuňárny?
Camaro se rozskočilo...
Offline sejki  
#6 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 14:06:06(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
xjohny napsal:
Koukám se tam předvedlo i fikovo... poslyšte, to projíždění červený na semaforu se mi moc nelíbí Ani nemluvit Taky jsi prováděl takový čuňárny?


to ze se ti to nelibi neznamena ze jim taky:) zavod je zavod...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline tafna  
#7 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 15:32:26(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
sejki napsal:
to ze se ti to nelibi neznamena ze jim taky:) zavod je zavod...
taky jezdim kazdej rok cernej zavod a takovihle prasarny se teda nedelaj! sice po ceste nejsou semafory a jezdi se to na stadionech ale preci!!
Offline fik  
#8 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 16:38:08(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Ja dodrzoval pravidla provozu, tedy az na rychlost :o))))
Jířa  
#9 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 18:13:15(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Ani se tady něčím podobným nechlub! Takovejchhle farjírků už jsem viděl. Hlavně narvanejch chodidel v pedálech, nohy zašprajcovaný mezi palubkou a sedadlem, pořezanej a rozbitej obličej od volantu a skla jak leží napůl z auta ven.
Nejvíc mě na tom všem se*e to, že takovejmhle debilum musím poskytovat první pomoc, případně je vystříhat z auta ven. A když na druhém konci silnice vidíš doktora jak rajtuje na někom kdo to nevině odnesl. No ty vo*e!!! V tu chvíly bych dotyčnému nejraději vetknul bourací sekeru do tý makovice, aby se mu tam alespoň tou dírou dostalo trochu světla, když už se mu tam normálně nerozsvítí!!!
Teda sorry ale tenhle spolek u mě není nic jinýho než banda vypatlanejch hovad, který ohrožujou svým přitroublým chováním ostatní!!!

Offline xjohny  
#10 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 19:07:23(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Jenom, aby se fik nelekl a už sem nechtěl chodit [-o< Jířa je hasič, tak má s tímhle holt špatné zkušenosti.

Pokud se nedělají vyloženě prasárny a zbytečně neohrožujou ostatní účastníci provozu ála podjíždění přes plnou či průjezd na červenou (!!!), tak samozřejmě nevadí, jet s rozumem trošku rychleji. Přiznejme si, kdo z nás v životě nepřekročil 90 nebo 130 na dálnici?? Asi nikdo. Když už se ale musí takhle závodit na veřejných komunikacích, tak bych očekával od těch výtečníku aspoň trochu zodpovědnosti.

Někdy mají lidi problémy oddělit film a realitu, bohužel...

Lepší se sejít po závodech v paddocku, než-li u soudu že?

Upraveno uživatelem čtvrtek 28. ledna 2010 19:08:59(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Cestovatel  
#11 Odesláno : čtvrtek 28. ledna 2010 23:02:45(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Neni nic co bych Jirovi a Xjonymu dodal. Oboje muzu podepsat.
Offline fik  
#12 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 10:57:39(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
TV reportaz byla trochu pritazena za vlasy , bohuzel nebyl pochopen smysl zavodu a nekteri ucastnici v japan vozech to vzali po svem hovadskem :o(

tak pardon pokud jsem nekoho pohorsil , ale Camaro mam proto abych ho obcas v ramci bezpecnosti me i ostatnich trosku protah :o))
Offline xjohny  
#13 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 11:28:38(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Věřím fikovi, že je rozumný člověk a jel víceméně slušně, i když svižně. Samozřejmě, že tyhle reportáže se snaží být co nejúžasnější a proto tam nasekaj ty největší frajery a prasata Doprrr To známe...
Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#14 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 11:43:44(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
fik napsal:
TV reportaz byla trochu pritazena za vlasy , bohuzel nebyl pochopen smysl zavodu a nekteri ucastnici v japan vozech to vzali po svem hovadskem :o(

tak pardon pokud jsem nekoho pohorsil , ale Camaro mam proto abych ho obcas v ramci bezpecnosti me i ostatnich trosku protah :o))


Tak pokud podobně neblbneš, tak jedině dobře...
Hele... vystříhnu ti jeden případ z tisíců a dokonce z mé branže... Sice trochu off, ale pak to já nebo Jenda smáznem.

23.11.2009 17:22
CAS 32 Tatra 815 jednotky PO HZS ÚLK z chomutovské hasičské stanice havarovala dnes v odpoledních hodinách při cestě k případu. Dle prvotních informací vjel hasičský vůz na zelenou do křižovatky, v ten okamžik do něj ze zatím neznámých příčin z boku narazil osobní automobil, náraz cisternu odmrštil na nedaleko stojící dodávku. Nehoda se obešla bez zranění.....

UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage

Upraveno moderátorem pátek 29. ledna 2010 11:47:29(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Trans79  
#15 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 12:07:52(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
fik napsal:
TV reportaz byla trochu pritazena za vlasy , bohuzel nebyl pochopen smysl zavodu a nekteri ucastnici v japan vozech to vzali po svem hovadskem :o(

tak pardon pokud jsem nekoho pohorsil , ale Camaro mam proto abych ho obcas v ramci bezpecnosti me i ostatnich trosku protah :o))


Trochu mi to připomíná jednu reportáž TV Nova z Mimoňských válek, kde zády ke kameře mluvil hustej týpek s hustě vytuněnou károu o tom, jak jezdí nakalenej, protože se policajtů nebojí apod. Kdyby tam aspoň vybrali nějakou fakt pěknou káru, ale oni si vždycky vyberou nejhorší příklad ze všech a ostatní si pak udělaj obrázek....Zatr!
Offline fik  
#16 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 12:11:27(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Jojo hlavne opatrne, take jsem se naskytl parkrat u dopravni nehody, brrrr nedopadlo to dobre :o(((

Ale urcite se rad ucastim na akci na uzavrene trati , je jich malo, nebo to stoji spousta korun :o)) a to je pro vyvolene ( treba pronajmout Brno ci Most )
Offline tafna  
#17 Odesláno : pátek 29. ledna 2010 12:35:44(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
xjohny napsal:
Věřím fikovi, že je rozumný člověk a jel víceméně slušně, i když svižně. Samozřejmě, že tyhle reportáže se snaží být co nejúžasnější a proto tam nasekaj ty největší frajery a prasata Doprrr To známe...
presne jak rikas! v jedny reportazi jsem taky ucinkoval. bylo to sice domluvene s policajtama ale na nove to pekne rozmazli!
Offline holanuvstatek  
#18 Odesláno : středa 25. ledna 2012 14:51:25(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
nemel by nekdo z clenu zajem se v budoucnu zucastnit tajneho zavodu u nas po republice?
Offline fik  
#19 Odesláno : středa 25. ledna 2012 15:15:09(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
nemel by nekdo z clenu zajem se v budoucnu zucastnit tajneho zavodu u nas po republice?


tak to uz tady jednou bylo , a zrovna to nemelo pochopeni zdejsich borcu Ja nic Cannonball 1 rocnik v CR , asi bych to znova nejel , neni to uz jako drive kdy policie byla v pohode a tolik se to neprozivalo jako dnes Juj je lepsi se nekde vyradit na okruhu , to by me moooc lakalo :d/

http://forum.chevroletca...t.aspx?g=posts&t=204

Upraveno uživatelem středa 25. ledna 2012 15:19:14(UTC)  | Důvod úpravy: -

Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.