Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

12 stránek123>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline hd1903  
#1 Odesláno : sobota 21. března 2009 14:17:13(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Ahoj, tak tu máte dalšího nováčka a člena věšeho fora:-) jen tak něco o mě, jmenuji se Rudy a bydlím na moravě ve městě závodů do vrchu zvaném Šternberk. Proč jsem si vlastně koupil Camaro?? Asik zklamu ostatní členy fora, že to byl moj celoživotní sen, nebo, že jsem měl model jak jsem byl malej, nic takového:-) Jezdíme s přítelkyní na Harleyích, já už osmej rok, takže k amerikám jsem měl jen kousek. No co se nestalo čekáme rodinu letos v květnu:)), no a co ted, sajdu sem zavrhl, jednak tam může dítě až od 12 let a bylo by to dost nebezpečné, takže stylově, jdem hledat ameriku. Osobně se mi líbí Cadillaci 50-60 let, ale velikost mé garáže mi to neumožnuje:-))))))))
Jsem taky člen Harley Davidson Clubu Brno a pár kamarádů už ameriky má tak se rozrůstáme. Tak jsem doma vyštrachal pár časáků chrom a plameny, které jsem vzal na sraze H-D na Baldovci co pořádá náš klub. Tak jsme ho s přítelkyní projížděli a vybírali...zalíbila se nám reportáž o Camaru SS, černé. Moc se nám líbil jeho čumák, je prostě úžasnej:-) Tak sem mrknul na inzerci co se dá u nás sehnat, a hle nikde nic, jen jeden za cca 400 tis, což jsme tolik nechtěli investovat. Zajeli jsem teda za kamarádem Ivošem (ivouscars.cz) do Ostravy, abychom věděli do čeho vůbec jdem, měl tam asi 30 aut, krása, ale samé velké stroje:-) trocha jsem se vzhédl v Mercury Cougar na bílejch značkách co tam měl, ale nebylo to ono. Pak jsem tedy hledal levnější verzi od roku 74. Těch je u nás docela dost na prodej. Za týden volá Ivoš, něco mám počkej během týdne je tu, a coooo tak nenapínej už a pošli foto:-) Hm a byl to náš vybranej model Camaro r.v. 1973 a ještě k tomu verze LT. Hned jsme tam jeli, všude sněhu, nedalo se to ani projet, nic dáváme zálohu a těšíme se až bude doma:-) Ivoš ručil za motor, brzdy a nápravy, že jsou OK a udělané, no spíš vyměněné opotřebované díly. Jinak motor nejeví žádné pazvuky, má karbec Edelbrock s mech. sytičem, filtr Edelbrock, rychou vačku, dual pipes, ale nejsou spolem propojené, tak spíš solo pipes:-))) brzdy taky prej udělané, no brzdí na ty roky fakt suprově. Jen co je horší, potahy sedadel, lak, někdo sundal vinyl, tak to pod tím patřične vypadalo:-((no zadní lemy blatníků chcou místy provařit a dát ho dolaku. nějaká práce je jelikož nejsem mechanik, tak si udělám jen běžné věci a zbytek šup odborníkovi. Ted se nám podařilo se známým rozchodit origo radio Delco, super, hraje moc mě to potěšilo, protože nejsem moc příznivec tuningu, ale originality. Ted hlavně čekám na dubnové testace a pevně doufám, že to klapne a bude na značkách. Jinak auto bylo prodané nové ve Švýcarsku, pak šlo do Belgie, Holandska a ted je pěkně u mě:-)
Už jsem na něj pořídil kryty ventilů od Edelbrocku, chromové za dobré peníze, kdo by měl zájem doporučím firmu je v Německu, z Usa bych to za ty prachy asik ani nedotáhl. Ted jsem nakoupil svíčky a olej. filtr a oleje a musí se to vyměnit. Mrkněte i na foto, není nádhernej:-) Rudy.

Upraveno uživatelem neděle 22. března 2009 0:35:08(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline tafna  
#2 Odesláno : sobota 21. března 2009 18:03:00(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
zdar! no poridil jsis pekne camaro!! gratuluji. tu firmu z nemecka nam samozrejmne predstav!!
Offline Cámo  
#3 Odesláno : sobota 21. března 2009 18:21:45(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Zdravíčko:-) tak nakonec jsem tě přinutil se zaregistrovat viď?:-) máš krásné Camaro a velmi dobrý ročník a ten čumák! ten čumák je krutej:-)
HD's coming
Offline xjohny  
#4 Odesláno : sobota 21. března 2009 18:28:40(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Ahoj, máš opravdu nádhernou káru v relativně výborném stavu. Ten příběh se mi rozhodně líbí, popravdě mi v lecčem připomíná ten můj:

Když jsem se rozešel s jednou bývalou přítelkyní, řekl jsem si, že bych si rád našel něco pěkného na ježdění. Americké věci mě přitahovaly už dlouho. Nejprve jsem přemýšlel nad Harleyem (to je náhoda co :)), tak jsem náhodou natrefil na stránky Denker.cz a tam jsem poprvé v životě zahlédl Camaro (nějaké černé, 305ka), bohužel už bylo zamlouvené, ale zlomilo se to ve mně a začal jsem hledat pouze dvojková Camara. Až jsem jedno našel v Luštěnicích. Takovej chudínka otuzenej, ale funkční a za slušnou cenu. A bylo jasno Ja nic

Tak ať ti to pěkně a spolehlivě jezdí a dělá hlavně radost. Jo a příště nahrávej obrázky raději na nějaký jiný obrázkový server, resize.like.cz to po 14ti dnech promazává a bylo by škoda poztrácet všechny tvoje fotky...
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#5 Odesláno : sobota 21. března 2009 18:42:04(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Můj příběh je asi takový, že jsem chtěl nutně ameriku, hledal jsem po inzerátech, jezdil po všech čertech. Mohl jsem mít Ford Galaxii 73' čtyřdvéřko, naštěstí už byla prodaná, poté jsem kooukal i po novějších Firebirdech, poté jsem málem koupil 79' Pontiac LJ, no a jednoho dne přišel otec ze servisu a říkal, že tam dojelo krásný fialový Camaro! A já už jsem začal slintat a tušil jsem,že bych něco takového chtěl. O pár týdnů později, jsem se dozvěděl, že dotyčné Camaro je na prodej a v ten den k nám na servis přijelo a já jsem byl v sedmém nebi. Úplně jsem zapomněl na svět kolem a viděl jsem to krásný fialový Camaro, jenom to, takzvané tunelové vidění. Slovo dalo slovo a já jsem si Camaro pořídil. Esteticky jsem ho poupravil, ale někteří vědí můj problém:-) za rok sem se zčista jasna odmiloval a měl nutkání ho prodat. Jako náhrada měl být Roadrunner, ale předtím ještě Monte Carlo a předtím ještě něco, ale už ani pořádně nevím co:-) ale až jednoho dne mi jeden pán otevřel oči, byl to zájemce o mé autíčko a od té doby jsem změnil názor! Už ho nikdy neprodám, je můj miláček a ameriky, ty se budou jen dokupovat:-)
HD's coming
Offline hd1903  
#6 Odesláno : sobota 21. března 2009 19:00:10(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Díky za chválu, já mám za to, že tento typ je z camar nejhezčí, možná máte jinej názor:-) ten zadek a čumák, je úžasnej...
Tu je ta firma z německa, moc toho v nabídce nemají, ale mě víka edelbrock vyšly s poštovným na 1860 kč, což je super, jo v USA jsou za 36 dolcků, ale většina firem do čr neposílá a když jo tak poštovné by bylo min 50 dolckou a seš skoro na stejné sumě.
http://stores.shop.ebay....Q_fromZQQ_sasiZ1QQ_sopZ1
Jinak jsem ho ted zase projel, tu je nádherně, svítí slunko tak jsem si projel trat asik 4x:-) Jinak jsem zkoušel to řazení a ten maník co mi psal na us motors diskuzi, tak fakt dvojka řadí při 20kmh a trojka při 35kmh, takže super řadí to jak má, jupííííííííí.
Jen mě ted sere, když mu dám, tak mi bouchá ta lešenová trubka, zvaná výfuk:-))o podlahu, ale už to někdo řešil dat tam na drát gumu a jedna strana je OK, tak to budu muset pořešit.
Offline Cámo  
#7 Odesláno : sobota 21. března 2009 19:02:38(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
hd1903 napsal:
Díky za chválu, já mám za to, že tento typ je z camar nejhezčí, možná máte jinej názor:-) ten zadek a čumák, je úžasnej...
Tu je ta firma z německa, moc toho v nabídce nemají, ale mě víka edelbrock vyšly s poštovným na 1860 kč, což je super, jo v USA jsou za 36 dolcků, ale většina firem do čr neposílá a když jo tak poštovné by bylo min 50 dolckou a seš skoro na stejné sumě.
http://stores.shop.ebay....Q_fromZQQ_sasiZ1QQ_sopZ1
Jinak jsem ho ted zase projel, tu je nádherně, svítí slunko tak jsem si projel trat asik 4x:-) Jinak jsem zkoušel to řazení a ten maník co mi psal na us motors diskuzi, tak fakt dvojka řadí při 20kmh a trojka při 35kmh, takže super řadí to jak má, jupííííííííí.
Jen mě ted sere, když mu dám, tak mi bouchá ta lešenová trubka, zvaná výfuk:-))o podlahu, ale už to někdo řešil dat tam na drát gumu a jedna strana je OK, tak to budu muset pořešit.

já dneska taky jezdil a jezdil:-) a máš pravdu tento ročník Camara je strašně fajnové!
HD's coming
Offline xjohny  
#8 Odesláno : sobota 21. března 2009 19:25:59(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
hd1903 napsal:
Tu je ta firma z německa, moc toho v nabídce nemají, ale mě víka edelbrock vyšly s poštovným na 1860 kč, což je super, jo v USA jsou za 36 dolcků, ale většina firem do čr neposílá a když jo tak poštovné by bylo min 50 dolckou a seš skoro na stejné sumě.
http://stores.shop.ebay....Q_fromZQQ_sasiZ1QQ_sopZ1

Tyjo, super odkaz, už mám prodejce v oblíbených :)
Camaro se rozskočilo...
Offline tafna  
#9 Odesláno : sobota 21. března 2009 20:44:26(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
xjohny napsal:

Tyjo, super odkaz, už mám prodejce v oblíbených :)
jj suprovi!! ale skoda ze tam nemaj plecharinu :( nebo nevedeli by jste jestli se da v DE koupit?
Offline hd1903  
#10 Odesláno : neděle 22. března 2009 0:15:05(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
tafna napsal:
jj suprovi!! ale skoda ze tam nemaj plecharinu :( nebo nevedeli by jste jestli se da v DE koupit?

V německu jsem nenarazil, ale zkus USA toto:
http://stores.shop.ebay....=panel&submit=Search
Offline Okolojedouci  
#11 Odesláno : neděle 22. března 2009 0:28:49(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Krásný kousek, gratuluji (a slintám:)! Doufám jen, že rodinka přiliš nevyroste, vzdadu je to tak pro trpajzlíky:) Ten předek vypadá náramně dravě. Inu snad bude zítra také pěkně, dnes venčení Camárka nějak nevyšlo:(
Offline tafna  
#12 Odesláno : neděle 22. března 2009 1:15:29(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
hd1903 napsal:

V německu jsem nenarazil, ale zkus USA toto:
http://stores.shop.ebay....=panel&submit=Search
diky. zatim nejlevnesi co jsem videl :)
Offline Cámo  
#13 Odesláno : neděle 22. března 2009 1:16:03(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
Krásný kousek, gratuluji (a slintám:)! Doufám jen, že rodinka přiliš nevyroste, vzdadu je to tak pro trpajzlíky:) Ten předek vypadá náramně dravě. Inu snad bude zítra také pěkně, dnes venčení Camárka nějak nevyšlo:(

však mladší osazenstvo ze dozádu v pořádku vejde;-) já sem tedy v životě vzadu v Camaru neseděl, ale měl sem tu možnost do zadu usadit pár většách lidí:-D a trpěli:-)
HD's coming
Offline hd1903  
#14 Odesláno : neděle 22. března 2009 9:38:40(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

však mladší osazenstvo ze dozádu v pořádku vejde;-) já sem tedy v životě vzadu v Camaru neseděl, ale měl sem tu možnost do zadu usadit pár většách lidí:-D a trpěli:-)

Určitě je tam více místa jako v Porsche:-))) Včera jsem tam vezl kámoše co má kolem sto kilo a něstěžoval si:-)ale je fakt, že jsem jeli kousek, na tu naši malou republiku to myslím stačí, k moři s tím stejně nepojedu:-)
Offline Cámo  
#15 Odesláno : neděle 22. března 2009 10:02:14(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
hd1903 napsal:

Určitě je tam více místa jako v Porsche:-))) Včera jsem tam vezl kámoše co má kolem sto kilo a něstěžoval si:-)ale je fakt, že jsem jeli kousek, na tu naši malou republiku to myslím stačí, k moři s tím stejně nepojedu:-)

no minulí majitel mého Camara s ním jel do Chorvatska;-) já bych to také risknul, resp. vyzkoušel, auto je udělané a spolehlivé, ale ty výdaje:-)))
HD's coming
Offline hd1903  
#16 Odesláno : neděle 22. března 2009 11:11:10(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

no minulí majitel mého Camara s ním jel do Chorvatska;-) já bych to také risknul, resp. vyzkoušel, auto je udělané a spolehlivé, ale ty výdaje:-)))

Já nevím, když bych jel k moři tak bych raději volil pohodlí v novějším autě, ale proč ne, známej jezdí hadraplánem na balaton, tak co by ne camarem k moři:-) Ty se zabýváš renovacemi, nebo máš nějakej servis, jestli jsem to dobře pochopil?
Offline Cámo  
#17 Odesláno : neděle 22. března 2009 12:09:55(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
hd1903 napsal:

Já nevím, když bych jel k moři tak bych raději volil pohodlí v novějším autě, ale proč ne, známej jezdí hadraplánem na balaton, tak co by ne camarem k moři:-) Ty se zabýváš renovacemi, nebo máš nějakej servis, jestli jsem to dobře pochopil?

No já bych byl pro, mít pár peněz navíc, tak jezdím Camarem pořád:-)
No máme autoservis a děléme všechny auta, děláme i renovace, ale spíše pro sebe. Renovace je nákladná činnost a český člověk si ji dovolit nemůže, takže sme dělali i auto z Rakouska...
HD's coming
Offline xjohny  
#18 Odesláno : neděle 22. března 2009 12:17:02(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
tafna napsal:
diky. zatim nejlevnesi co jsem videl :)

Však od nich mám koberec ;-) Udělám diskuzní vlákno eBay, kde umístím zajímavé a doporučeníhodné prodejce.

EDIT: Tak tady to je.

Upraveno uživatelem neděle 22. března 2009 12:31:29(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline hd1903  
#19 Odesláno : neděle 22. března 2009 13:24:59(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

No já bych byl pro, mít pár peněz navíc, tak jezdím Camarem pořád:-)
No máme autoservis a děléme všechny auta, děláme i renovace, ale spíše pro sebe. Renovace je nákladná činnost a český člověk si ji dovolit nemůže, takže sme dělali i auto z Rakouska...

Jo vím o čem mluvíš češi to prostě nedají, kolikrát je renovace trojnásobek kupní ceny vozu, motorky atd..ale té práce s tím to plně chápu:-)nejlíp si to udělat sám a suprově, ale takovejch lidí moc není a nemá ty možnosti.
Offline tafna  
#20 Odesláno : neděle 22. března 2009 13:51:18(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
hd1903 napsal:

Jo vím o čem mluvíš češi to prostě nedají, kolikrát je renovace trojnásobek kupní ceny vozu, motorky atd..ale té práce s tím to plně chápu:-)nejlíp si to udělat sám a suprově, ale takovejch lidí moc není a nemá ty možnosti.
to je pravda! kdybych ty moznosti nemel v zivote bych si takovi auto nemohl dovolit. kdyz si vemes ze v prumnernem servisu si reknou 400kč/hodina a predstavis si kolik je na tom stovek hodin prace + ND tak si to obycejnej clovek nemuze dovolit!
Offline hd1903  
#21 Odesláno : neděle 22. března 2009 19:44:00(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
tafna napsal:
to je pravda! kdybych ty moznosti nemel v zivote bych si takovi auto nemohl dovolit. kdyz si vemes ze v prumnernem servisu si reknou 400kč/hodina a predstavis si kolik je na tom stovek hodin prace + ND tak si to obycejnej clovek nemuze dovolit!

Jo je to tak, proto já tomu prd rozumím a nebudu se pouštět do takovejch věcí jako vy, že bych dal otryskat celé auto:-)ale dám ho nalakovat a potáhnout sedačky a prdím na to, zase tak vyjímečnej veterán to není, abych do toho rval statisíce..které by se při prodeji nikdy nevrátily.Ne že bych ho chtěl někdy prodávat, to ne, ale nikdy nevíš co bude ...
Offline hd1903  
#22 Odesláno : neděle 22. března 2009 22:06:11(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Offline tafna  
#23 Odesláno : neděle 22. března 2009 22:20:05(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
moc pekne camaro!!! fakt jo
Offline Cámo  
#24 Odesláno : neděle 22. března 2009 22:26:25(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
hd1903 napsal:

Jo je to tak, proto já tomu prd rozumím a nebudu se pouštět do takovejch věcí jako vy, že bych dal otryskat celé auto:-)ale dám ho nalakovat a potáhnout sedačky a prdím na to, zase tak vyjímečnej veterán to není, abych do toho rval statisíce..které by se při prodeji nikdy nevrátily.Ne že bych ho chtěl někdy prodávat, to ne, ale nikdy nevíš co bude ...

ano jak říkáš:-) Camaro není až tak výjímečné a nemít už udělané auto, tak také do něj nervu moc peněz...třeba i takové eRko se nevyplatilo dělat, narvali jsme do toho 100tisíc..ono někdo ty peníze do toho narve protože je to srdcovka, že Jířo a to je zase jiná...ono já nechci rozpoutat flame, ale ameriky nejsou až tak konstrukčně zdařilé, ale i tak své kouzlo mají!!!
HD's coming
Offline hd1903  
#25 Odesláno : neděle 22. března 2009 22:32:13(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

ano jak říkáš:-) Camaro není až tak výjímečné a nemít už udělané auto, tak také do něj nervu moc peněz...třeba i takové eRko se nevyplatilo dělat, narvali jsme do toho 100tisíc..ono někdo ty peníze do toho narve protože je to srdcovka, že Jířo a to je zase jiná...ono já nechci rozpoutat flame, ale ameriky nejsou až tak konstrukčně zdařilé, ale i tak své kouzlo mají!!!

Jo to sem si všiml, už ty jízdní vlastnosti stojej za to:-))))Ale není to závodák, spíš kochačka a max nějakej sprint, ale to je asik vše...ale co stačí:-)
Hele mám tam origo kola a ty měnit nechci, líbí se mi, měly by to myslím bejt 7x14 co tam dám max za rozměr? 225 by měl být OK, ne? Ted tam je předek 205 a zadek 215, předek je sjetej, tak ho chcu dát na nové pneu 225 od Avonu typ Stinger na zadek šupnout dopředu, to by šlo ne? Díky za rady.
http://www.barum-pneu.cz...sobni-a-4x4-letni/66265/
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
12 stránek123>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.