Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Odpověď
Od:
Zpráva:
Emotikony

Loading...
Loading...


Maximální počet znaků: 32767
Čučně Kurzíva Podtržení   Barva zvýraznění Citace Vyberte jazyk jazyka Vložit URL obrázeku Vložit existující nebo nahrát novou přílohu... Vložit odkaz   Seznam Číselný seznam   Zarovnat doleva Zarovnat na střed Zarovnat doprava   Předsadit Odsadit   Více BBC kódů
Barva: Velikost:
AntiSPAM:
Enter Letters From Security Image:
  Náhled Odeslat Zrušit

Posledních 10 zpráv (v obráceném pořadí)
OndraS Odesláno: čtvrtek 2. května 2019 14:55:47(UTC)
 
Už to fakčí, dík!
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
xjohny Odesláno: čtvrtek 2. května 2019 8:40:11(UTC)
 
Tak snad opraveno, nahrál jsem znova nejnovější verzi mobilní šablony. Vypadá to tam velice spartánsky, ale na mobilu je to aspoň svižnější a účelu to slouží ;-)
Na tabletu, pokud libo, přepněte na plnou verzi - je to úplně dole vpravo "View Full Site" nebo "klikněte sem".
Camaro se rozskočilo...
xjohny Odesláno: čtvrtek 2. května 2019 8:29:36(UTC)
 
Asi bude problém v té mobilní "templatě". Až bude chvilka tak se na to kouknu. Zatím můžete v mobilu používat plnou verzi, jak píše MartinB.
Camaro se rozskočilo...
MartinB Odesláno: středa 1. května 2019 20:08:59(UTC)
 
V prohlizeci stranek v mobilu, nebo tabletu staci nastavit zobrazeni pc verzi webu.
Standa Odesláno: středa 1. května 2019 19:18:12(UTC)
 
Mám stejnej problém na mobilu s Androidem. Načte jen hlavní stránku a hlásí chyby při jakýmkoli kliknutí dál.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
OndraS Odesláno: středa 1. května 2019 15:50:17(UTC)
 
Na mým tabletu mi fórum už 14 dní běží v jakýmsi už od pohledu nouzovým režimu. Vypadá úplně jinak, ale hlavně když kamkoliv na kteroukoliv rubriku kliku, zobrazí se stránky, že to nefunguje, ať kontaktuju správce nebo co. Teď píšu z dědovýho počítače a funguje to normálně, včetně normálního vzhledu fóra. Tzn, co je na tabletu špatně, že po nedávné změně hostingu mi to nefachčí, přičemž fachčilo do té doby bez problému?
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Jirka_z28 Odesláno: středa 17. dubna 2019 18:36:51(UTC)
 
to jsem udělal hned po migraci... no a tenhle příspěvek mi to vůbec neoznačilo žlutou ikonkou...
Snad nevadí, že používám 2 počítače, dřív to fungovalo dobře.
xjohny Odesláno: středa 17. dubna 2019 12:00:29(UTC)
 
To by mohlo být tím jak se předělávaly cookies, zkus "Označit všechna fóra jako přečtená" a pak by to už mohlo chodit.
Camaro se rozskočilo...
Jirka_z28 Odesláno: středa 17. dubna 2019 11:59:14(UTC)
 
přijde mi, že od přechodu na nový server nefunguje správně přechod k 1. nepřečtené zprávě - hodí mě to na správnou stránku, ale nahoru, ne k nové zprávě
xjohny Odesláno: pondělí 3. dubna 2017 15:49:27(UTC)
 
Nojo, asi nějaká chyba Piisk Já to neprogramoval :-D

Budu dělat upgrade jedině až se mi bude chtít nebo se objeví nějaká hacking "hrozba".
Camaro se rozskočilo...