Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Okolojedouci  
#26 Odesláno : sobota 8. srpna 2009 21:21:38(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tak doma. Moc pěkné místo, všechno super(no s tim pivkem to mohlo být lepší, dlouhé fronty, pomalé čepování, ale fajn obsluha zas:) do té chvíle než se vyjelo na vyjížďku a pak sprinty. Dá se to vyjádřit dvěma slovy - totální chaos. Žádné srocování(no ono ani nebylo kde), žádné kudy se pojede, na místě sprintů nikdo nevěděl co, jezdili jsme furt dokolečka a zjišťovali co safra máme dělat, kam se postavit a tak. Pak se objevil wolfow, pochválen buď!, přesedlali jsme z Caprice na zadní sedadla Firebirdu(no zlJa nic, dojeli zpět do kempu, potlachali s wolfowem a jeho fešnou...kamarádkou inu a pak už jsem byl dokopán jet zpět. Takže celkově příjemné, akorát škoda té spanilky a zmatených sprintů.
Offline hd1903  
#27 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 11:37:54(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
tak doma. Moc pěkné místo, všechno super(no s tim pivkem to mohlo být lepší, dlouhé fronty, pomalé čepování, ale fajn obsluha zas:) do té chvíle než se vyjelo na vyjížďku a pak sprinty. Dá se to vyjádřit dvěma slovy - totální chaos. Žádné srocování(no ono ani nebylo kde), žádné kudy se pojede, na místě sprintů nikdo nevěděl co, jezdili jsme furt dokolečka a zjišťovali co safra máme dělat, kam se postavit a tak. Pak se objevil wolfow, pochválen buď!, přesedlali jsme z Caprice na zadní sedadla Firebirdu(no zlJa nic, dojeli zpět do kempu, potlachali s wolfowem a jeho fešnou...kamarádkou inu a pak už jsem byl dokopán jet zpět. Takže celkově příjemné, akorát škoda té spanilky a zmatených sprintů.

Pořádek musí být, to je to hlavní Hurraa Hurraa Hurraa
Offline wolfow  
#28 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 13:57:31(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Nazdar Hoši! Tak Pavel to už shrnul. Já jen dodám,že když jsem přijížděl-tak v Chrudimi jsem se nalifroval do kolony která mne míjela a tak jsem zdárně dorazil až na místo. Ten chaos potvrzuji.Hodím sem nějaká fota...
http://i30.tinypic.com/o02l44.jpg Speciální!!!! Juj
Offline wolfow  
#29 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 14:54:36(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Tak kdo chce vidět Hrochův Týnec tak ať si "klikne" na níže uvedený odkaz. Jo,jen taková perlička která stojí za povšimnutí: Ten žlutý Firebird je tu teprve 2 měsíce-má original Pontiac motor převrtaný na 7,65 l a ještě k tomu 2 turba-tzn. úplně neskutečný výkon(akorát už si nepamatuji kolik,ale stačí asi říct,že straaašně moc...),majitel mne zahrnul tolika informacemi najednou,že jsem si nestihl vše zapamatovat. Ale jeho kolega jezdí po světě se Scanií a říkal,že tenhle sráč má skoro stejný výkon jako jeho tahač... Jo,ty sprinty samozřejmě vyhrál.(zůstal jsem na vyhlášení)
http://uloz.to/2258477/hrochuv-tynec-09.rar

Upraveno uživatelem neděle 9. srpna 2009 15:38:14(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Cámo  
#30 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 15:45:37(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
wolfow napsal:
Nazdar Hoši! Tak Pavel to už shrnul. Já jen dodám,že když jsem přijížděl-tak v Chrudimi jsem se nalifroval do kolony která mne míjela a tak jsem zdárně dorazil až na místo. Ten chaos potvrzuji.Hodím sem nějaká fota...
http://i30.tinypic.com/o02l44.jpg Speciální!!!! Juj

:-D:-D:-D tak tomu se říká provokace:-) Mustang forever!
HD's coming
Offline tafna  
#31 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 18:20:25(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
ja jsem na tomhle sraze byl v patek a dal jsem si tam tri piva na ktere jsem si pekne pockal a jel jsem domu.
Offline Daawid  
#32 Odesláno : pondělí 10. srpna 2009 20:27:08(UTC)
Daawid

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 14.07.2009(UTC)
Zpráv: 213
Bydliště: Praha

Blahořečil: 1-krát
wolfow napsal:
Tak kdo chce vidět Hrochův Týnec tak ať si "klikne" na níže uvedený odkaz. Jo,jen taková perlička která stojí za povšimnutí: Ten žlutý Firebird je tu teprve 2 měsíce-má original Pontiac motor převrtaný na 7,65 l a ještě k tomu 2 turba-tzn. úplně neskutečný výkon(akorát už si nepamatuji kolik,ale stačí asi říct,že straaašně moc...),majitel mne zahrnul tolika informacemi najednou,že jsem si nestihl vše zapamatovat. Ale jeho kolega jezdí po světě se Scanií a říkal,že tenhle sráč má skoro stejný výkon jako jeho tahač... Jo,ty sprinty samozřejmě vyhrál.(zůstal jsem na vyhlášení)
http://uloz.to/2258477/hrochuv-tynec-09.rar


tady je kdyžtak ta stránka s tím föglem na haubnu jak sme se bavili

http://www.phoenixgraphix.com/transam/7981ta.htm
Offline wolfow  
#33 Odesláno : úterý 11. srpna 2009 0:05:40(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Daawid napsal:


tady je kdyžtak ta stránka s tím föglem na haubnu jak sme se bavili

http://www.phoenixgraphix.com/transam/7981ta.htm


Jo,jo super-díky Dejve!!!
Offline Okolojedouci  
#34 Odesláno : úterý 11. srpna 2009 0:42:51(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
wolfow napsal:


Jo,jo super-díky Dejve!!!


Mrtví Dejve, všichni jsou mrtví...(jen jsem si vzpomněl na Trpaslíka:)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.