Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

3 stránek<123
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline xjohny  
#51 Odesláno : středa 22. února 2012 19:18:44(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Spíš je nějak pokroucená, nevim no. Okno je natlačený na tu sametku v liště, takže víc ven už nejde...
Camaro se rozskočilo...
Offline holanuvstatek  
#52 Odesláno : středa 22. února 2012 19:39:47(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
dvere naladeny okna nasazeny zamky nasazeny akorat sem menil oboje dvere a jak je sametka s tou listou tak na obou dverich byly listy jiny nez original.original byly kratsi koncili nekde u zrcatek.nevali se vam nekomu nejaka vetes doma nebo na co prijdou novy?sem ted dost financne v riti.
Offline Sentinel  
#53 Odesláno : středa 22. února 2012 20:14:31(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
kladivo je nejlepší ladidlo :)
na ty lišty se kouknu jestli tu něco nemám, ale chytil sem zase nějakej 3 tejdení tumor a dejchání studenýho vzduchu venku je jak pít lávu tak budeš muset vydržet pár dní
Offline holanuvstatek  
#54 Odesláno : středa 22. února 2012 20:31:14(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
pri strojeni dveri sem nekolikrat po kladivu koukal ze zoufalstvi.ja vydrzim diky.
Offline fik  
#55 Odesláno : čtvrtek 23. února 2012 9:40:41(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
dvere naladeny okna nasazeny zamky nasazeny akorat sem menil oboje dvere a jak je sametka s tou listou tak na obou dverich byly listy jiny nez original.original byly kratsi koncili nekde u zrcatek.nevali se vam nekomu nejaka vetes doma nebo na co prijdou novy?sem ted dost financne v riti.


stare listy jsou uz davno rozpadle , jsou asi 3 druhy , celogumova , gumova s gromem a gumova + chrom lista zvlast , jelikoz nemas na dverich takove male prichytky na tu chrom listu tak asi kup jen tu gumovou.. cena je cca 2500,- za par , to neni zas tak hrozny ... myslim ze kamarad ma navic tu gumovou s chrom listou, kdyz tak mi zavolej ..
Offline xjohny  
#56 Odesláno : čtvrtek 23. února 2012 10:25:43(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Já mám navíc levou vnější s chromem a pak obě vnitřní sametky na tapec.
Camaro se rozskočilo...
Offline holanuvstatek  
#57 Odesláno : čtvrtek 23. února 2012 17:05:04(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
ja bych potreboval ty listy co maji na dverich z venku ty prichytky jako hlavicky od hrebiku.
Offline xjohny  
#58 Odesláno : čtvrtek 23. února 2012 18:36:29(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
U mně se to šroubuje, myslim že na těch paličkách by to nedrželo nebo nevim jestli na to nejsou nějaký specifický klipsny.
Camaro se rozskočilo...
Offline holanuvstatek  
#59 Odesláno : čtvrtek 23. února 2012 20:20:23(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
jsou tam takovy plastovy krumply na ty se to nacvakne.uvidim co obevi sentinel v depu.
Offline Anty  
#60 Odesláno : čtvrtek 17. května 2012 16:02:19(UTC)
Anty

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 19.05.2010(UTC)
Zpráv: 415
Bydliště: Tachov

Blahořečil: 2-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Zlumik napsal:
Tak to jsem řešil. Po sundání tapecu se objeví takové dvě součáastky se sametkou - visí na tom i tapec a ty sem měl moc utažený směrem k oknu - při stažení okna tak do půlky by sklo mělo mít vůli cca 1 - 1,5 cm pak to jezdí i nahoru. I když je pravda, že dolů mi to jezdí rychle a nahoru pomalu.

Další příčinou můžou být nové gumy těsnění - prostě se to na nich zadrhne a motor to neutáhne.

Jinak mě se okna nedovřou (cca o 0,5 cm) právě kvůli novejm těsnění - musím pootevřít dveře, vyjet oknem až nahoru a zabouchnout.

Jinak můžu naskenovat postup demontáže a montáže oken z Haynese, pokud by byl zájem.

Nemáš tam i postup výměny motoru stahovačky, prosím ??

výměna výfukového potrubí ... snad našetřím
vyvaření a lak dveří ... snad jednou
Offline Hejkal  
#61 Odesláno : pondělí 18. června 2012 20:56:07(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Hele kluci mám takovej problém při poslední jízdě na sraz se mi moje el. ovládaná okna zasekla. Nastartuju drobet stáhnu a když jsem chtěl nahoru tak nic. je to úplně hluchý. Občas se mi stalo že chvilku zamrzly a pak zase se rozběhly. Myslel jsem kontakt někde. Ale teď nic na dveřích je i tlačítko lok, na takovej centrál co je origo. Ten funguval a už taky nefunguje. tak jsem si říkal neni někde na ty okna pojistka? Pod volant jsem koukal a nezdálo se mi že tam něco je. Ale nějakej chuchvalec kabelů tam je tak se radši ptám. Popřípadě neměl někdo stejnej problém nebo nemáte vytypovaný místa kam šáhnout? nechce se mi rozebírat skoro celej int abych šel po kabelu. Dneska jsem sundal jen středovej panel a na spínačích mi to přišlo vcajku.
Offline fik  
#62 Odesláno : středa 20. června 2012 10:49:32(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Hejkal napsal:
Hele kluci mám takovej problém při poslední jízdě na sraz se mi moje el. ovládaná okna zasekla. Nastartuju drobet stáhnu a když jsem chtěl nahoru tak nic. je to úplně hluchý. Občas se mi stalo že chvilku zamrzly a pak zase se rozběhly. Myslel jsem kontakt někde. Ale teď nic na dveřích je i tlačítko lok, na takovej centrál co je origo. Ten funguval a už taky nefunguje. tak jsem si říkal neni někde na ty okna pojistka? Pod volant jsem koukal a nezdálo se mi že tam něco je. Ale nějakej chuchvalec kabelů tam je tak se radši ptám. Popřípadě neměl někdo stejnej problém nebo nemáte vytypovaný místa kam šáhnout? nechce se mi rozebírat skoro celej int abych šel po kabelu. Dneska jsem sundal jen středovej panel a na spínačích mi to přišlo vcajku.


nekde pod volantem na leve strane jsou pojistky , budes muset pouzit merak Ja nic pak bych hledal upadlou zem , protoze motor oken a centralu je zemnen na karoserii...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
3 stránek<123
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.