Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

16 stránek«<45678>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Zedus  
#126 Odesláno : úterý 24. června 2014 16:03:02(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Tak to jsi mě potěšil, že bude mi kapat na karbec :-))) 10 litrů za těsnění je raketa :-D ptal jsem se toho pana, jestli to dělal on tu střechu, tak jsem zvědavej.



Raketa? Díval jsme se na ty fotky a opravdu ti doporučuji kup si něco pojizdného ... protože tohle ti spolkne tak 200tis minimálně s tim počítej ... možna jsem tu za pesimistu ale vídím to na svém autě
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline fik  
#127 Odesláno : úterý 24. června 2014 16:12:59(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Zedus napsal:
Raketa? Díval jsme se na ty fotky a opravdu ti doporučuji kup si něco pojizdného ... protože tohle ti spolkne tak 200tis minimálně s tim počítej ... možna jsem tu za pesimistu ale vídím to na svém autě


200tis pokud si to bude delat sam

koupil bych to TA se starym predkem , cca za 200tis peknej kus a sehnal origo predek a bude mit pekne auto Piisk
Offline Djjuju  
#128 Odesláno : úterý 24. června 2014 17:31:57(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Zedus napsal:
Raketa? Díval jsme se na ty fotky a opravdu ti doporučuji kup si něco pojizdného ... protože tohle ti spolkne tak 200tis minimálně s tim počítej ... možna jsem tu za pesimistu ale vídím to na svém autě


Tak bylo to míněno ve srandě :-) je jasný, že to auto něco bude stát, ale 200 tis bych neřekl, že se do toho narve:-) aspoň mě to prislo, že není v tak špatném stavu. Hodím sem fotky, co mám.
Tak určité věci zvládnu, ale lak a složit motor určitě ne. Nejsem lempl a učím se rychle :-)
Popř hoď mi email a preposlu ti fotky, aby jsi mi řekl tvůj názor.

Upraveno uživatelem úterý 24. června 2014 17:42:28(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Djjuju  
#129 Odesláno : úterý 24. června 2014 17:52:57(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Úplně poprvé jsem koukal po tomto autě než se mi zalíbil 75 a73 camaro :-))
http://suchen.mobile.de/...;negativeFeatures=EXPORT
Offline MartinG  
#130 Odesláno : úterý 24. června 2014 19:47:08(UTC)
MartinG

Kategorie: Rada starších

Registrován: 25.09.2012(UTC)
Zpráv: 2,025
Bydliště: Hradec Kralove

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 27-krát v 25 příspěvcích
Djjuju napsal:
Tak bylo to míněno ve srandě :-) je jasný, že to auto něco bude stát, ale 200 tis bych neřekl, že se do toho narve:-) aspoň mě to prislo, že není v tak špatném stavu. Hodím sem fotky, co mám.
Tak určité věci zvládnu, ale lak a složit motor určitě ne. Nejsem lempl a učím se rychle :-)
Popř hoď mi email a preposlu ti fotky, aby jsi mi řekl tvůj názor.

no dvě kila zas nebudou tak daleko od pravdy, věř tomu
Repase karb. Edel-čeká
Paliv. čerpadlo-čeká
Chevy Camaro 79 Berlinetta
Nový přírůstek Jeep Grand Cherokee 4.7 - V8
Offline Djjuju  
#131 Odesláno : úterý 24. června 2014 19:52:47(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Tak věřím, protože jste všichni ty auta opravovali :-)) myslel jsem, že když to není úplná katastrofa. Tak, že by se do 100 člověk vlezl. Ale i tak koukam, že asi ne :-)

Upraveno uživatelem úterý 24. června 2014 19:56:41(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Standa  
#132 Odesláno : úterý 24. června 2014 20:24:13(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Plně funkční nerezatý zachovalý auto = potřebuje jen běžnej spotřebák (brzdy, výfuk, tlumiče, nějaký drobnosti, filtry a náplně) může být odhadem v nákladech za 50. Jakmile tam máš karosařinu, tak jsi úplně jinde. To samý interiér, těsnění, skla... Prostě cokoli špatnýho auto dost prodražuje.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline Djjuju  
#133 Odesláno : úterý 24. června 2014 20:35:18(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Tak to věřím ;-) musim se podívat nebo počkat. Ono stejně auto na fotkách může vypadat jinak než ve skutečnosti. Tam vidíš všechny neduhy až to prohlídneš.
Offline Zedus  
#134 Odesláno : úterý 24. června 2014 20:51:55(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Tak to věřím ;-) musim se podívat nebo počkat. Ono stejně auto na fotkách může vypadat jinak než ve skutečnosti. Tam vidíš všechny neduhy až to prohlídneš.



můj mail je zedus@seznam. cz ... jinak se podívej v jakem "stadiu" je moje auto a to už jsem na 300+ ... je pravda že největší částka byla motor + převodovka cca 110tis ted jak jej upravuji tak to je dalších cca 30-40 ...
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Djjuju  
#135 Odesláno : úterý 24. června 2014 20:59:29(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Poslal jsem ti 2 emaily. I kámoš mě nalakal na ameriky. Říkal, že díly na opravu nejsou až tak drahé:-D prý to vyjde jako na běžné auto :-) má právě veterána :-)
Tak až v tom druhém se rozepsal, co je tam potřeba udělat a co tam chybí..:-)

Upraveno uživatelem úterý 24. června 2014 21:08:07(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Robert  
#136 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:02:56(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
Zedus : ale tva kara za to stoji do ni dat u ni se nepocita Uz mlcim
Offline Zedus  
#137 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:12:16(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Poslal jsem ti 2 emaily. I kámoš mě nalakal na ameriky. Říkal, že díly na opravu nejsou až tak drahé:-D prý to vyjde jako na běžné auto :-) má právě veterána :-)


Díly jako takové drahé nejsou to ma pravdu ale pak je musíš ještě dovezt což byvá + cca 50% ... díval jsem se na ty fotky a stačilo mě tohle

"střecha byla jako spíše sada na takovou úpravu jako balíček s možností dokoupit a doma udělat z kupé s pevnou střechou, chybí spíš taková ta kosmetika nějaké lištičky, spěra mezi blatníkem a příčkou, chladiče, v zadu brzdy na výhoz chybí bubny v předu brzdy v pořátku zrenovované s rámem, dát nové čelo a spasovat, kytovat , lakovat"

tak zaprvé ten prodejce píše jak tatar, za druhé "kosmetika"? Co je na tom kosmetika když tam není motor, převodovka, interier zdevastovaný atd. Jestli takhle vypadá zrenovovaný rám tak asi dělam něco špatně vždyť ten debil nastříkal i silentbloky pochybuji že mel dole vůbec ramena a něco z toho rámu.

Pokud to auto chceš normalně tma zajed a řekni mu na tvrdo že mu daš 25tis a to si myslim je snová cena ... ja bych osobně do něj nešel to bych si radši za teěch 160 koupil toho chargera který je ve stejném stavu i když bez motoru


Robert: jojo já vím taky toho nelituji že do toho peru všechny volne prostředky a taky někdy kupuji až moc performance či shine díly ale já jsem na to ulitly :)
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Djjuju  
#138 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:13:47(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Zedus napsal:
můj mail je zedus@seznam. cz ... jinak se podívej v jakem "stadiu" je moje auto a to už jsem na 300+ ... je pravda že největší částka byla motor + převodovka cca 110tis ted jak jej upravuji tak to je dalších cca 30-40 ...


Kolega nahoře má pravdu. Máš super auto první generaci :-) tak věřím, že to stálo. Ale ten výsledek. Až budu na pc, tak se podívám na tvoje auto :-)

Jinak popravdě, to jste všichni automechanici.?:-D nebo jste jen zapálení blázni do těchto aut :-)

Upraveno uživatelem úterý 24. června 2014 21:21:37(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Djjuju  
#139 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:20:57(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Mám to celkem z ruky tam zajet. Motor je z toho auta vyhozenej a nemá na motor hlavy a převodovku má. Ale jestli jak říkáš, že by jsi do toho nešel. Tak napíšu mu, že za 20 bych to bral. Jinak budu hledat dál. Dám na vaše rady.. :-)
To mi říkal, že cena plus až 50% dovoz jsou ceny dílů.Ale i tak se to u něho asi vyplatí. Udělal si cobru.
Offline Zedus  
#140 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:30:33(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Kolega nahoře má pravdu. Máš super auto první generaci :-) tak věřím, že to stálo. Ale ten výsledek. Až budu na pc, tak se podívám na tvoje auto :-)

Jinak popravdě, to jste všichni automechanici.?:-D nebo jste jen zapálení blázni do těchto aut :-)



já mám třeba ekonomku a moje firma vyrábí zákusky... takže ja o autech a čemkoli okolo věděl "velké kulové" maximalně jsem rýpal do sekačky na trávu a 4kolky ... člověk když není tele tak pochopí vše i když někdy je to prostě o hledaní, čtení či pokus/omyl a samozřejmě věci jako karosařina/lak to svěřuji profikům ale rám atd. jsem si stříkal sám jsem si koupil kompresor, devilbiss pistole par testů provedl na ruzném povrchu at se naučim techniku a pak jsem si ho nástřikal sám nic to není chce to jen trpělivost ...
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Djjuju  
#141 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:35:51(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Co jsem tak koukal co kdo tu ma auta a co na nich udelal. Je super a zaslouží poklonu:-)) budu hold hledat na netu, jestli se něco vyskytne. Jen škoda, že ten dovoz z ameriky je drahej a u aut do 200-300 tis se nevyplatí, jak mi bylo řečeno.
Offline Zedus  
#142 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:39:22(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Co jsem tak koukal co kdo tu ma auta a co na nich udelal. Je super a zaslouží poklonu:-)) budu hold hledat na netu, jestli se něco vyskytne. Jen škoda, že ten dovoz z ameriky je drahej a u aut do 200-300 tis se nevyplatí, jak mi bylo řečeno.



Mě trvalo 2 roky než jsem tohle našel ... nejprve jsem chtěl 2ku tuším že od Sejkiho, ale měl zvláštní přístup k prodeji, pak jsem se dival po dvojce 70-73 byla tu na prodej černa se strokerem nebo to co bylo a pak nahodou jsem našel tohle asi po roce ... chce to vydržet
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Djjuju  
#143 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:47:54(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Zedus napsal:
Mě trvalo 2 roky než jsem tohle našel ... nejprve jsem chtěl 2ku tuším že od Sejkiho, ale měl zvláštní přístup k prodeji, pak jsem se dival po dvojce 70-73 byla tu na prodej černa se strokerem nebo to co bylo a pak nahodou jsem našel tohle asi po roce ... chce to vydržet

Asi to chce chvilku čekat a hledat. :-) mě by se dvojka líbila, ale ve slušným stavu je za větší prachy. A nevím, jak bych dokázal udělat plechy atd. a jednička je pěkná, ale jde mimo mě:-)) na tu bych neměl :-)) a jak to asi vypadá, tak se ženou začneme stavět, tak by mě hnala, kdybych dělal auto :-D udělám si tam na auto prostor a dílnu..:-) budu okukovat vaše auta, slintat a čerpat inspiraci :-))
Offline Bandit2  
#144 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:54:53(UTC)
Bandit2

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 09.08.2013(UTC)
Zpráv: 349
Bydliště: Novy Knin, Okres PB

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 11-krát v 11 příspěvcích
Zedus napsal:
já mám třeba ekonomku a moje firma vyrábí zákusky... takže ja o autech a čemkoli okolo věděl "velké kulové" maximalně jsem rýpal do sekačky na trávu a 4kolky ... člověk když není tele tak pochopí vše i když někdy je to prostě o hledaní, čtení či pokus/omyl a samozřejmě věci jako karosařina/lak to svěřuji profikům ale rám atd. jsem si stříkal sám jsem si koupil kompresor, devilbiss pistole par testů provedl na ruzném povrchu at se naučim techniku a pak jsem si ho nástřikal sám nic to není chce to jen trpělivost ...

Ja jsem zase neco jako ucetni. Beruska mi po par pokusech a omylech stoji 15 let v garazi (vsak prijde jeji den!)az jsem koupil lorda, abych si aspon nekdy zajezdil.
Lord - Camaro 1998, V6 3.8
Beruška - Trans Am 1980, V8 5.7 Olds
www.fc-fbody.com
Offline Robert  
#145 Odesláno : úterý 24. června 2014 21:58:04(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
ja to zas tak spatne nevidim pokud jsi trosku zrucnej a auto jede tak karosarina neni zadna veda a lak taky ne po me skusenosti bych se dival na auto co ma vsechno tak jak ma bejt to jest kola sedacky vnitrek motor prevodovku a diru v lemu bych ozelel ale nechci radit jsem to skladal pod smrkem Juj a zadna veda to neni
Offline Djjuju  
#146 Odesláno : úterý 24. června 2014 22:01:01(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Ještě jedna otazka, našel jsem na ebay dvojku camaro za 120 buy it kdyby se objevilo podobné vyplatilo by se podle vašeho názoru? Nevím, jestli se vám odkaz zobrazi, aukce už skončila.

http://m.ebay.com/itm/17...31387?nav=WATCHING_ENDED

Upraveno uživatelem úterý 24. června 2014 22:07:49(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Robert  
#147 Odesláno : úterý 24. června 2014 22:01:37(UTC)
Robert

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 03.11.2013(UTC)
Zpráv: 817
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 23-krát v 21 příspěvcích
bandit chudinka beruska asi ji odtahnu ulozim ji vedle camarka a bud chytnes chut ji dat dokupy nebo ji koupim a za pul roku jezdi Juj Ja nic Uz mlcim
Offline Djjuju  
#148 Odesláno : úterý 24. června 2014 22:06:53(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Robert napsal:
ja to zas tak spatne nevidim pokud jsi trosku zrucnej a auto jede tak karosarina neni zadna veda a lak taky ne po me skusenosti bych se dival na auto co ma vsechno tak jak ma bejt to jest kola sedacky vnitrek motor prevodovku a diru v lemu bych ozelel ale nechci radit jsem to skladal pod smrkem Juj a zadna veda to neni

Nechci se nějak chválit, ale vrtačka, pila atd mi cizí není, troufnu si i s motorovkou do lesa na stromy :-) když by člověk viděl maličké postupy, tak bych vydržel a jako mladší jsem skládal modely letadel, tak snad i ta trpělivost by u mě měla být :-)
Offline Zedus  
#149 Odesláno : úterý 24. června 2014 22:08:52(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Djjuju napsal:
Ještě jedna otazka, našel jsem na ebay dvojku camaro za 120 buy it kdyby se objevilo podobné vyplatilo by se podle vašeho názoru? Nevím, jestli se vám odkaz zobrazi

http://m.ebay.com/itm/17...31387?nav=WATCHING_ENDED


nevím jak to je přímo u koupe na ebay ale určitě musíš zaplatit cestu k prodejci takže tam to nějaká ta tisícikoruna (desítky) bude + přeprava ... clo + dph

plus koukni co je v popisku

1971 Camaro for sale, this car is a great start for a project! Car needs work or a solid start for a resto, this car has a newer 350 and Th350 tranny and runs and drives.
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Djjuju  
#150 Odesláno : úterý 24. června 2014 22:17:54(UTC)
Djjuju

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 16.06.2014(UTC)
Zpráv: 85
Bydliště: Kraslice

Zedus napsal:
nevím jak to je přímo u koupe na ebay ale určitě musíš zaplatit cestu k prodejci takže tam to nějaká ta tisícikoruna (desítky) bude + přeprava ... clo + dph

plus koukni co je v popisku

1971 Camaro for sale, this car is a great start for a project! Car needs work or a solid start for a resto, this car has a newer 350 and Th350 tranny and runs and drives.


Tak toho jsem si nevšiml a to jsem četl několikrát ten inzerát, proto byla cena tak dole. Vrtalo mi hlavou, že je to tak levné. Ještě štěstí, že jsem to nekoupil, bych se z toho posr....
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
16 stránek«<45678>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.