Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

12 stránek«<23456>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Trans79  
#76 Odesláno : sobota 27. června 2009 2:44:55(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Achjo, tak mám nějak pocit, že mi skutečně není přáno, abych s autem konečně vyjel-z brusírny přišla blbá zpráva, že klika je též v prdeli-už bych do něčeho kopl!!!!!!!!!!!!
Offline Trans79  
#77 Odesláno : sobota 27. června 2009 2:47:16(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
..ještě zajímavost-při prohlížení fotek z letošního Traunu jsem objevil tohle:
UserPostedImage
a úplně mi došlo, že něco podobnýho mohlo být taky z mýho auta/ovšem kdybych ho včas nezachránil:d/
Offline Trans79  
#78 Odesláno : úterý 7. července 2009 19:16:24(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Hoši poradíte prosím? Bohužel mě čeká objednávka kliky a já si lámu hlavu nad tím, kde a jak objednat-vždyť to proboha váží aspoň 40 kilo, jakou máte zkušenost s objednáváním tak těžkých dílů-na poštovnym se zřejmě pěkně prohnu, co? Zatim dík
Offline Cámo  
#79 Odesláno : úterý 7. července 2009 19:37:30(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Trans79 napsal:
Hoši poradíte prosím? Bohužel mě čeká objednávka kliky a já si lámu hlavu nad tím, kde a jak objednat-vždyť to proboha váží aspoň 40 kilo, jakou máte zkušenost s objednáváním tak těžkých dílů-na poštovnym se zřejmě pěkně prohnu, co? Zatim dík

Objednávám z Rockauta nebo Summit, jsou už na mě zvyklí:-)
poštovné počítej tak kolem 200$ a samotná klikovka do 300, možná by stálo za to si připlatit a koupit set, který je k naleznutí na summitu..jsou v tom písty,těsnění,šálky,klika atd...vychází to kolem 800$ plus pošta
nechal sem si posílat zásilku, která měla 60 liber /cca. nějakých 30 kilo/ poštu mě vypočetli na 530$, což v tom byl díly, dlouhé, tedy tlumiče a stabík...samotný nákup byl za 750$

Upraveno uživatelem úterý 7. července 2009 19:39:47(UTC)  | Důvod úpravy: -

HD's coming
Offline Honza T  
#80 Odesláno : středa 8. července 2009 1:20:43(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Samotna klika proboha nema 40 kilo, to toho asi budes brat vic ne ? Jak jsem vazil tu svou tak max 15-20. Taky si nezapomen dat neco na clo (do 10 %) a DPH (19%) pocitano ceny dilu + dopravy. Pokud to objednas ted a maji to skladem , tak bys to mel mit do 14 dnu doma. Ja jsem objednaval postou max 25 kilo. (a uz to jsem mel problem odnest z postySlinttt . Podivej se na USPS.com a odhadni si rozmery a hmotnost a podle toho ti to spocte cenu prepravy. Nejlevensi je Priority mail international. Pres USPS to ma, ale urcity omezeni velikosti a váhy na jeden balík.
Pak si nech spocitat cenu dopravy od Summitu a porovnej to jak moc te natáhnou :)
Jestli nespechas, tak zkus někoho kdo vozi kontejnery. Doprva vyjde levneji a clo a DPH budes platit jen z ceny dilu.
Offline Trans79  
#81 Odesláno : středa 8. července 2009 12:18:16(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Děkuji všem za cenné rady! Vždycky, když mě štve, že přijdu na nějakou novou překážku ve stavbě, jako třeba teď, že obě kliky, co jsem měl k dispozici, jsou ohnuté, tak se naštěstí objeví něco, co mi zas zvedne náladu: Dneska ráno zazvonil pošťák a přivezl sadu pístů Slinttt :d/
Offline Trans79  
#82 Odesláno : úterý 28. července 2009 18:51:38(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Teda to moje auto je pro mě fakt záhada, čumák je z modelu 79, zadek zas 78 a teď navíc potřebuju koupit novou kliku a podle čísla odpovídá modelu mezi roky 71-74. Škoda, že původní majitel věděl prd, zajímalo by mě, kdo to auto stavěl...Můžu mít dotaz, zda-li průměr, který je označen na fotce odpovídá části zvané centering ring?? Dík moc
UserPostedImage
Offline marek parek  
#83 Odesláno : sobota 8. srpna 2009 15:17:18(UTC)
marek parek

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 08.08.2009(UTC)
Zpráv: 558
Bydliště: Bor u Tachova

Blahořečil: 76-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
wolfow napsal:
No nazdar!!! Copak to tu máme??? Udělal jsi mi radost kámo. Tak už tu dva Trans-Amáci! Super! Víc hlav víc ví! Těším se na spolupráci,a držím palce ať jde všechno pěkně od ruky!!!:d/


ahoj jsem jak jiste vidiš konkurence zjine staje Juj doufam ze vam to nebude vadit rad se priucim a semtam se zeptam. ale k tobje bych si dovolil, zeptat jestli ta tvoje krasna zlatá včelka není z Ostravi od Ivouse. viš ta barvička mi jí připomina, a nemel jsi neco s prevodovkou?

Upraveno uživatelem sobota 8. srpna 2009 15:36:16(UTC)  | Důvod úpravy: -

Chevrolet Camaro Z/28 1979
Offline Trans79  
#84 Odesláno : neděle 9. srpna 2009 0:46:34(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
marek parek napsal:


ahoj jsem jak jiste vidiš konkurence zjine staje Juj doufam ze vam to nebude vadit rad se priucim a semtam se zeptam. ale k tobje bych si dovolil, zeptat jestli ta tvoje krasna zlatá včelka není z Ostravi od Ivouse. viš ta barvička mi jí připomina, a nemel jsi neco s prevodovkou?


Vítej, ta otázka směřuje spíš na Wolfowa, ale to je v poho. Teda, ta tvoje vetta vypadá fakt nádherně a přiznám se, že jsem po C3 také pokukoval... A vůbec, těším se hoši, až se všichni sejdem, s autem už také finišuju a nemůžu se dočkat chvíle, kdy se k vám také připojím. Mějte se, momentálně jsem v Irsku, mám v sobě pár Guinessů : ) Ale musím vás zklamat, žádnou ameriku jsem tu zatím nepotkal, je to ostuda-vím.........
Offline marek parek  
#85 Odesláno : pondělí 10. srpna 2009 0:00:00(UTC)
marek parek

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 08.08.2009(UTC)
Zpráv: 558
Bydliště: Bor u Tachova

Blahořečil: 76-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Trans79 napsal:

Vítej, ta otázka směřuje spíš na Wolfowa, ale to je v poho. Teda, ta tvoje vetta vypadá fakt nádherně a přiznám se, že jsem po C3 také pokukoval... A vůbec, těším se hoši, až se všichni sejdem, s autem už také finišuju a nemůžu se dočkat chvíle, kdy se k vám také připojím. Mějte se, momentálně jsem v Irsku, mám v sobě pár Guinessů : ) Ale musím vás zklamat, žádnou ameriku jsem tu zatím nepotkal, je to ostuda-vím.........


ahoj musim te sklamat rad bych ti řek ze je moje ale neni nemam dostatek financi zatim teda. jj a ten pontiak je od ivouse myslim kolegu zlateho, ze to asi v sichni odnej mate auta je seriozni? neprodava nic spatneho?

a

Upraveno uživatelem pondělí 10. srpna 2009 0:23:24(UTC)  | Důvod úpravy: -

Chevrolet Camaro Z/28 1979
Offline Trans79  
#86 Odesláno : středa 12. srpna 2009 15:01:18(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
..já myslím, že se časem určitě nějaká dostaví, ne? Určitě už po něčem pokukuješ. Já koupil auto v Německu, ale Wolfow ho od Ivoše má, tak se ho určitě zeptej-co si z diskuzí pamatuju, tak na něj pěl jen samou chválu, takže jako obchodník bude zřejmě seriozní : )
Offline xjohny  
#87 Odesláno : středa 12. srpna 2009 15:29:56(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Nějaké nové zajímavosti z indiánského tábora? :)
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#88 Odesláno : středa 12. srpna 2009 22:18:49(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
xjohny napsal:
Nějaké nové zajímavosti z indiánského tábora? :)

Ja nic Mé poncho konečně čeká vrtání bloku, kolem 15.8. by to mělo být hotové. Ještě nemám vyřešenou tu kliku, ale alespoň už znám její míry, takže přemýšlím, zda-li ji nechám přivézt přes H. Hvězdu a nebo Rockauto. Pak už jen ''drobnosti'' v podobě vodního čerpadla a spojkové lamely..To víš, je to lapálie, když uvážím, že na začátku jsme si mysleli, že vyměníme jen šálky na klice Ja nic Někdy mě to i štve, ale pak stačí nějaký pěkný fotky na webu nebo videjko a nemůžu se zas dočkat. Asi je to takhle lepší, že jsem ho ještě neslyšel zavrčet-aspoň se furt mám na co těšit Juj
Offline xjohny  
#89 Odesláno : středa 12. srpna 2009 23:25:53(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Tak to musí bejt hrozný čekání, přeju ať je to co nejdříve hotové a spokojeně si to přede.
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#90 Odesláno : středa 2. září 2009 23:52:14(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Konečně jsem objednal vytouženou kliku, šály, lamelu spojky a blok by už měl být počítám převrtán...vrtáci se ale zatím neozvali....
Offline xjohny  
#91 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:48:52(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Tak super. Jak je na tom vlastně kastle, interiér a ostatní věci kolem?
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#92 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 15:01:28(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Kastle naprosto v pohodě, bez rezu, to ušetří spoustu energie. Brzdy majitel stihl vyměnit a interier odpovídá stáří-zachovalý a až ho navíc vyčistím, myslim, že docela prokoukne. Čalounění není nikde vážně poškozeno, až na pár cákanců červené barvy-což si sám nedokážu vysvětlit, co tam kdo dělal-snad tam nikoho neodpráskli : ) Hlavní výhodou je, že tam nic nechybí-majitel ty věci sice odstrojil, ale nechal si je a pak mi je předal. Takže třeba jak se ostatní domnívali, že to není trans am, páč tam chybí různý spoilery-pouze nejsou na autě, já je ale mám, takže toho bych se nebál. Fakt mi stačí jen poskládat motor a už frčim na sraz : ) !!!!!!!
Offline Trans79  
#93 Odesláno : pátek 4. září 2009 19:45:00(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Dnes jsem se dozvěděl, že blok byl úspěšně převrtán!! Příští týden se podrobí nástřiku originální GM corporate blue a až milostivě dorazí i klika, bude slavnostně sestaven Ja nic
Offline xjohny  
#94 Odesláno : pátek 4. září 2009 20:31:11(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Trans79 napsal:
Dnes jsem se dozvěděl, že blok byl úspěšně převrtán!! Příští týden se podrobí nástřiku originální GM corporate blue a až milostivě dorazí i klika, bude slavnostně sestaven Ja nic

Hurraa Hurraa Hurraa Bravissimo!

Hele, nechtěl bys zvolit o chloupeček tmavší odstín? Ta corporate blue je docela ošklivá modrá Doprrr
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#95 Odesláno : pátek 4. září 2009 21:16:51(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Já se s tebou chtěl o té barvě stejně poradit-ty jsi motor taky nechal stříknout. Přesný odstín asi netrefíme-stačí to odhadnout z fotek?? Jak jste postupovali vy. Zkoušel jsem si objednat konkrétní barvu na netu, ale nenašel nic jinýho, než jen spray a to dokonce i na summitu. Co bys mi poradil, dík
Offline Baronet74  
#96 Odesláno : pondělí 7. září 2009 14:47:05(UTC)
Baronet74

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 02.05.2009(UTC)
Zpráv: 348

Použij barvu na brzdy je teplotně stála neloupe se a odolává mastnotě i kapalinám
kočka už mňouká teď opravíme nějaky camara
UserPostedImage
UserPostedImage
nebo majitele
UserPostedImage
Offline xjohny  
#97 Odesláno : pondělí 7. září 2009 15:41:19(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Trans79 napsal:
Já se s tebou chtěl o té barvě stejně poradit-ty jsi motor taky nechal stříknout. Přesný odstín asi netrefíme-stačí to odhadnout z fotek?? Jak jste postupovali vy. Zkoušel jsem si objednat konkrétní barvu na netu, ale nenašel nic jinýho, než jen spray a to dokonce i na summitu. Co bys mi poradil, dík

Najdi si několik fotek a pak skoč někam, kde ti podobnou barvu namíchají, přesný odstín to samozřejmě nebude a jak povídám, tmavší modrá bude hezčí. Nerad to říkám, ale Fordí modrá je o dost hezčí.
Hlavně, jak píše baronet, musí ta barva odolávat vyšším teplotám a relativně agresivním věcem, jako jsou oleje nebo chladící kapalina. Brzdovce samozřejmě neodolá skoro nic :)

Mně to myslím ondra dělal tak, že blok motoru a sání stříknul pistolí, ventilová víka jsou snad opráškovaná. Zbytek co nejde tak snadno stříknout (jako třeba altik) vzal štětečkem.
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#98 Odesláno : úterý 8. září 2009 0:56:17(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Offline xjohny  
#99 Odesláno : úterý 8. září 2009 14:41:53(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmm, ještě to nějak dostat sem :-) Tekutiny se nesmí převážet letadlem. (I když teda jeden týpek na ebayi mi spreje posílal Ja nic)
Camaro se rozskočilo...
Offline Honza T  
#100 Odesláno : úterý 8. září 2009 23:50:43(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Hele ja jsem na motor pouzil tyhle barvu na brzdice . Je to dvouslozkova barva odolna do 600 stupnu. Je teda nekrestansky draha asi 700 KC za deci plechovku ..Nemaji ale moc barev na vyber modrou jen tuhle. Vysledny odstin je na fotkach motoru u me na webu.
http://www.escape6.cz/ex...rva-na-brzdice-modra-RS/

Kdyz tak premyslim, tak by teoreticky mohla byt pouzita 2K polyuretanova barva (napr chemolak) . Muzes si nechat namichat jakykoliv odstin. Co jsem meril teplotu na ruznych mistech motoru tak u u svodu to melo max 120 stupnu a jinde tak 80 coz by ten polyuretan jeste mohl vydrzet. Nemam to overeny tak meneber za slovo a jen jako napad.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (2)
12 stránek«<23456>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.