Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

6 stránek123>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Cámo  
#1 Odesláno : úterý 3. března 2009 18:52:55(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Na přání jsem nechal zamknout rubriku Corvette, jelikož si Camaro nechávám a to na dobro! Tak tedy pokračování toho co bylo psáno v předešlé rubrice bude tu a stejně tak i info o změnách na mém Camaru:-)
HD's coming
Offline xjohny  
#2 Odesláno : úterý 3. března 2009 18:54:46(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
To jsem zvědav, jak ti to tohle nadobro vydrží dlouho :)))
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#3 Odesláno : úterý 3. března 2009 18:55:02(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
První úpravička bude taková, že je Camaro objednáno ke kosmetičce a bude se lakovat odřeninky:-) bohužel až po Jizbicích, takže ho ještě neuvidíte v plné kráse:-)
další snad budoucí úprava jsou badass svody:-) už zjišťuji co a jak a snad se to povede....stojí to za to
HD's coming
Offline Cámo  
#4 Odesláno : úterý 3. března 2009 18:57:35(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
xjohny napsal:
To jsem zvědav, jak ti to tohle nadobro vydrží dlouho :)))

ano říkám na dobro...seru na prodej..jestli zase příjde nějakej chytrolín a ještě bude smlouvat o ceně kopnu ho rázem do řiti a bude...nemá to smysl, já už jsem do toho také dal svých 40 tisíců, nevyplatí se prodej. To Camaru neudělám a zvelebím ho...a šmitec hotovo, Jířa a ty znáte můj sen co chci mít, jednou si ho splnit musím:-) ale Camaro toho musí být svědkem a musí ten sen stát vedlě něj, je to moje první amerika, do které jsem byl zaláskován, ale asi mám velké oči a chci toho zatím moc...takže tak
HD's coming
Offline Cámo  
#5 Odesláno : úterý 3. března 2009 19:41:04(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Přišla mi odpověď na udělání speciálních svodů a bohužel je to prý velice nákladná záležisto, jak finančně tak časově. Prý existují nějaké sety na svaření, ale je to prý o ničem. Tak to zkouším řešit přes ebay, třeba se něco najde:-)
HD's coming
Offline Cámo  
#6 Odesláno : úterý 3. března 2009 20:31:53(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
HD's coming
Offline xjohny  
#7 Odesláno : úterý 3. března 2009 23:51:48(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Konečně řádný sen.

Ještěže jsem založil tohle fórum, aspoň se můžeme všichni společně poplácávat po ramenou, jak nám to jde a neposlouchat řeči ostatních :))

Upraveno uživatelem středa 4. března 2009 0:16:12(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#8 Odesláno : středa 4. března 2009 0:05:15(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
xjohny napsal:
Konečně řádný sen.

Ještěže jsem založil tohle fórum, aspoň se můžeme všichni společně poplácávat po ramenou, jak nám to jde a neposlouchat řeči ostatních :))

ták...:-)

Upraveno uživatelem středa 4. března 2009 0:16:19(UTC)  | Důvod úpravy: -

HD's coming
Offline Cámo  
#9 Odesláno : čtvrtek 5. března 2009 19:57:09(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích

Nutně to potřebuji:-)))
HD's coming
Offline Cámo  
#10 Odesláno : pátek 6. března 2009 18:11:55(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Dnes jsem došel k závěru, že poupravím výfučky:-) kdo chce poznat změnu, musí do Jizbic:-) lépe řečeno, trochu si s nimi pohraji a zbyde pouze třetina tlumičePiisk
HD's coming
Offline tafna  
#11 Odesláno : pátek 6. března 2009 18:42:13(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek
Dnes jsem došel k závěru, že poupravím výfučky:-) kdo chce poznat změnu, musí do Jizbic:-) lépe řečeno, trochu si s nimi pohraji a zbyde pouze třetina tlumičePiisk
zaslechl jsem takovou teorii ze vyfuky pod prahama ubyraji vykon motoru a nezneji tak dobre?! co ty na to?
Offline xjohny  
#12 Odesláno : pátek 6. března 2009 20:05:07(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
tafna napsal:
zaslechl jsem takovou teorii ze vyfuky pod prahama ubyraji vykon motoru a nezneji tak dobre?! co ty na to?

Zaslechl jsi správně. A protože sajdpajpy výkonu ubírají, je třeba to dohnat big-blockem :D
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#13 Odesláno : pátek 6. března 2009 23:29:05(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
tafna napsal:
zaslechl jsem takovou teorii ze vyfuky pod prahama ubyraji vykon motoru a nezneji tak dobre?! co ty na to?

no není to až tak pravda...respektive nemohu soudit, já mám sajdpajpy rád a nedám je pryč:-) zní krásně..půjčil jsem kamarádovi na leteckém dni, pšt ale a prohnal to po pojezdovce...když se ke mě mé camaro blížilo, byl to krásný zvuk! úplně lahodný a málem sem si krápl do trikotu:-)
HD's coming
Offline Karel75  
#14 Odesláno : sobota 7. března 2009 22:17:01(UTC)
Karel75

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 86
Bydliště: Brno

Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

ano říkám na dobro...seru na prodej..jestli zase příjde nějakej chytrolín a ještě bude smlouvat o ceně kopnu ho rázem do řiti a bude...nemá to smysl, já už jsem do toho také dal svých 40 tisíců, nevyplatí se prodej. To Camaru neudělám a zvelebím ho...a šmitec hotovo, Jířa a ty znáte můj sen co chci mít, jednou si ho splnit musím:-) ale Camaro toho musí být svědkem a musí ten sen stát vedlě něj, je to moje první amerika, do které jsem byl zaláskován, ale asi mám velké oči a chci toho zatím moc...takže tak


No a teď bych ti píchnul nějaký sérum na zmrazení myšlenek, abys o tom už nikdy více nešpekuloval. Já mít dvojový cámo na BÍLÝCH notách, s čs historií, nedal bych ho za nic. Howgh.
Offline Cámo  
#15 Odesláno : neděle 8. března 2009 1:09:18(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Karel75 napsal:


No a teď bych ti píchnul nějaký sérum na zmrazení myšlenek, abys o tom už nikdy více nešpekuloval. Já mít dvojový cámo na BÍLÝCH notách, s čs historií, nedal bych ho za nic. Howgh.

však ano, uvědomíš si to vždy až když uděláš chybu...slibuji Camaru, že ho nikdy na pospas osudu nevydám!:-)
HD's coming
Offline Havlas  
#16 Odesláno : neděle 8. března 2009 13:20:14(UTC)
Havlas

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 07.03.2009(UTC)
Zpráv: 139
Bydliště: Malé Březno Ústí n.L.

No, ohledně koní v motoru a tak. Asi mě nebudete mít rádi ale na tohle mám úplně odlišný názor. Tak za 1: už mám na hrbu 37 let a že mě někdo pozávodí v GTI nebo nedej bože v Ochcávce RS mě je úplně u prdele. za 2: péro mám dost nad průměrem, takže si ho nemusím zvětšovat velkým autem, motorem, vilou, bazénem atd. za 3: v 18 letech jsem na motorce po prasení zahučel pod rozjetej náklaďák. Jen díky z prdele štěstí jsem ještě tady. Ale stejně mi ta Tatra přejela nohu. Rok v neschopnosti, 3x zlomená, sedřená až na kost. Tenhle "zážitek" fakt odrazuje.
Ale pokud chceš ty prachy nacpat doslova do kanálu tak je tady ještě jedna možnost. Můj mechanik, co mi dělal generálku motoru ja taky šílenec. Má Camaro trojku na normálních papírech tak do svojí klasický 5,7 nacpal sání a vstřikováni z korvety a navrch ještě kompresor. Takže i ta 5,7 mu teď dává tak 650 koníků, plus ještě takový věci jako je keramická spojka, dostatečně dimenzovaný manuál, kardan a diferák. Takže "dostatečný" výkon ti dá i 5,7 , nemusíš tak rvát 7l který vlastně v Camarech 2 nikdy nebyl.
Offline tafna  
#17 Odesláno : neděle 8. března 2009 13:27:36(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
jj neco na tom bude!!!!!! tez si nemyslim ze to je jen o vykonu.
Offline xjohny  
#18 Odesláno : neděle 8. března 2009 13:27:51(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Jen taková technická - v prvních Camarech 2. generace BB byl. (1970-72)

PS: Poprosil bych pro příště o slušnější vyjadřování, ne každého zajímá, jak je kdo vybavenej, i když chápu obraznost sdělení ;-)

Upraveno uživatelem neděle 8. března 2009 15:48:43(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#19 Odesláno : neděle 8. března 2009 13:54:40(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Havlas napsal:
No, ohledně koní v motoru a tak. Asi mě nebudete mít rádi ale na tohle mám úplně odlišný názor. Tak za 1: už mám na hrbu 37 let a že mě někdo pozávodí v GTI nebo nedej bože v Ochcávce RS mě je úplně u prdele. za 2: péro mám dost nad průměrem, takže si ho nemusím zvětšovat velkým autem, motorem, vilou, bazénem atd. za 3: v 18 letech jsem na motorce po prasení zahučel pod rozjetej náklaďák. Jen díky z prdele štěstí jsem ještě tady. Ale stejně mi ta Tatra přejela nohu. Rok v neschopnosti, 3x zlomená, sedřená až na kost. Tenhle "zážitek" fakt odrazuje.
Ale pokud chceš ty prachy nacpat doslova do kanálu tak je tady ještě jedna možnost. Můj mechanik, co mi dělal generálku motoru ja taky šílenec. Má Camaro trojku na normálních papírech tak do svojí klasický 5,7 nacpal sání a vstřikováni z korvety a navrch ještě kompresor. Takže i ta 5,7 mu teď dává tak 650 koníků, plus ještě takový věci jako je keramická spojka, dostatečně dimenzovaný manuál, kardan a diferák. Takže "dostatečný" výkon ti dá i 5,7 , nemusíš tak rvát 7l který vlastně v Camarech 2 nikdy nebyl.

ale jednu věc Ti říci musím, já Camaro nemám pro ostatní, aby se jim líbilo, aby záviděli a další nehorázné vyloženě České vlastnosti, Camaro mám pro sebe a dělá mi radost, je to můj koníček a mám ho rád...výkonově Camaro řeším už od počátku, já s nikým závodit nepotřebuji, na to jsem flegmatik a raději na nějakého tuzera nagelovaného vystrčím prostředíček ze staženého okénka, amerika je o užívání si pocitu z jízdy a vychutnávání si zvoučku osmiválce a v tom vidím mou prioritu vlastnění ameriky...když si sednu do Camara je ze mě člověk s úsměvem od ucha k uchu a totálně ho nezajímá jestli s ním někdo bude závodit, stejně bych nezávodil, páč na silnicích se nezávodí a jezdí se slušně...jde pouze o vnitřní pocit, že máš sice motor s obrovským objemem, ale bohužel zadušeným a zaškrceným výkonem...já neříkám, že nutně chci rvát do Camara big block, ale v zimě půjde Camaro pod mou ruku a chci si s ním hrát, abych mu vdechnul více života a abych ho měl rád a to na pořád, dám mu kousek svého času a dejme tomu i kousek své duše, nechci stovky koní, ale jen trochu oživit motůrek, aby koně pod kapotou řechtaly:-).

Upraveno uživatelem neděle 8. března 2009 14:14:28(UTC)  | Důvod úpravy: -

HD's coming
Offline xjohny  
#20 Odesláno : neděle 8. března 2009 15:50:34(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek

ale jednu věc Ti říci musím, já Camaro nemám pro ostatní, aby se jim líbilo, aby záviděli a další nehorázné vyloženě České vlastnosti, Camaro mám pro sebe a dělá mi radost, je to můj koníček a mám ho rád...výkonově Camaro řeším už od počátku, já s nikým závodit nepotřebuji, na to jsem flegmatik a raději na nějakého tuzera nagelovaného vystrčím prostředíček ze staženého okénka, amerika je o užívání si pocitu z jízdy a vychutnávání si zvoučku osmiválce a v tom vidím mou prioritu vlastnění ameriky...když si sednu do Camara je ze mě člověk s úsměvem od ucha k uchu a totálně ho nezajímá jestli s ním někdo bude závodit, stejně bych nezávodil, páč na silnicích se nezávodí a jezdí se slušně...jde pouze o vnitřní pocit, že máš sice motor s obrovským objemem, ale bohužel zadušeným a zaškrceným výkonem...já neříkám, že nutně chci rvát do Camara big block, ale v zimě půjde Camaro pod mou ruku a chci si s ním hrát, abych mu vdechnul více života a abych ho měl rád a to na pořád, dám mu kousek svého času a dejme tomu i kousek své duše, nechci stovky koní, ale jen trochu oživit motůrek, aby koně pod kapotou řechtaly:-).
Výborně, opět jsem zamáčkl slzu :))
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#21 Odesláno : neděle 8. března 2009 18:22:34(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Zítra jdu oživovat Camaro:-) naliji chladící kapalinku a dám novou baterku a jupí na zvedák:-)
HD's coming
Jířa  
#22 Odesláno : neděle 8. března 2009 19:45:43(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Havlas napsal:
No, ohledně koní v motoru a tak. Asi mě nebudete mít rádi ale na tohle mám úplně odlišný názor. Tak za 1: už mám na hrbu 37 let a že mě někdo pozávodí v GTI nebo nedej bože v Ochcávce RS mě je úplně u prdele. za 2: péro mám dost nad průměrem, takže si ho nemusím zvětšovat velkým autem, motorem, vilou, bazénem atd. za 3: v 18 letech jsem na motorce po prasení zahučel pod rozjetej náklaďák. Jen díky z prdele štěstí jsem ještě tady. Ale stejně mi ta Tatra přejela nohu. Rok v neschopnosti, 3x zlomená, sedřená až na kost. Tenhle "zážitek" fakt odrazuje.
Ale pokud chceš ty prachy nacpat doslova do kanálu tak je tady ještě jedna možnost. Můj mechanik, co mi dělal generálku motoru ja taky šílenec. Má Camaro trojku na normálních papírech tak do svojí klasický 5,7 nacpal sání a vstřikováni z korvety a navrch ještě kompresor. Takže i ta 5,7 mu teď dává tak 650 koníků, plus ještě takový věci jako je keramická spojka, dostatečně dimenzovaný manuál, kardan a diferák. Takže "dostatečný" výkon ti dá i 5,7 , nemusíš tak rvát 7l který vlastně v Camarech 2 nikdy nebyl.

Tož vítaj.
Tak víš jak. Nevím jak ty, ale já Camaro občas rád pustím do nějakého toho kopce a protáhnu mu brka do těch 6000 otáček aby nezlenivěl Ja nic
Jde spíš o to že je to americká sportovní kára s motorem jako kráva od které se očekává že když ho vezmeš u huby, tak tě zarve do sedaček a začne to krom benzínu žrát i trávu okolo silnice :-)
Tak že těch 250-300 koní výkonu se od toho očekává.
Ostatně kdyby ti to bylo jedno jak píše, tak bys přeci nekupoval ostřejší vačku, lepší sání , výkonější karburátor a lepší svody. Není to o závodění ale spíš o tom pocitu že máš pod pravou nohou dost divoké stádo ;-)
Offline Havlas  
#23 Odesláno : neděle 8. března 2009 21:44:03(UTC)
Havlas

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 07.03.2009(UTC)
Zpráv: 139
Bydliště: Malé Březno Ústí n.L.

Jasně, když už se prováděla generálka tak se automaticky jako předpokládá že ten uškrcenej motor s tím malým výkonem poladím na hezkých cca 220 koníků. Ale tahle sranda mě stála asi tak 30 litrů. Což je dobrá cena. Ale nabídl mi zvýšení výkonu na cca 400 koníků ale za cenu tak 150 až 200 litrů. To jsem odmít. Fakt nejsem blázen. Tohle jsou upozorňuji "pro mě" prachy hozené do kanálu. Jo a vačku nemám ostřejší, mám tam vačku normální, jen od edelbroku, vyměnit se musela, tak ať je tam od stejného výrobce jako je karburátor. Já se rozhodoval ale byl jsem upozorněn, že ostrá vačka není úplně dobrá v mízkejch otáčkách.

Upraveno uživatelem neděle 8. března 2009 21:47:14(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Havlas  
#24 Odesláno : pondělí 9. března 2009 2:13:59(UTC)
Havlas

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 07.03.2009(UTC)
Zpráv: 139
Bydliště: Malé Březno Ústí n.L.

Mě taky strašně baví se v tom vrtat a ladit. Jenom mě sere, když mě někdo tahá za nos v oblasti které nerozumím. Teď bych asi taky uhádal to zvýšení výkonu levnějc ale to bych se zase dlouho neprojel. Mám takový plán koupit v USA na vrakáči 5,7 a v klidu na něm dělat. Až bude hotový, přehodit ho za stávající a nestát dlouho. Už tak se táhne neúnosně. Máte někoho, kdo doveze nebo zařídí dovoz toho motoru za pár peněz, myslím cenu za ten jetej motor, ne za dopravu ?
Offline Cámo  
#25 Odesláno : pondělí 9. března 2009 7:59:06(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Havlas napsal:
Mě taky strašně baví se v tom vrtat a ladit. Jenom mě sere, když mě někdo tahá za nos v oblasti které nerozumím. Teď bych asi taky uhádal to zvýšení výkonu levnějc ale to bych se zase dlouho neprojel. Mám takový plán koupit v USA na vrakáči 5,7 a v klidu na něm dělat. Až bude hotový, přehodit ho za stávající a nestát dlouho. Už tak se táhne neúnosně. Máte někoho, kdo doveze nebo zařídí dovoz toho motoru za pár peněz, myslím cenu za ten jetej motor, ne za dopravu ?

no vidíš a to je přesně ono o čem píši, dělá nám radost na těch autech pracovat! a o tom to je...
stejnou věc zamýšlím já, akorát chci big block, zrenovovat ho a dát jen pár novějších vychytávek, ale zbetečně ho výkonově netunit, protože se mi u BB líbí krouťák od spodu:-) motor se dovést dá, kontakty na ty lidi jsou:-)
HD's coming
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
6 stránek123>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.