Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek12>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline fik  
#1 Odesláno : středa 10. února 2010 19:01:37(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Cao
ctu tady ze mate hodne aut Garege Vltava v jakem klubu vlastne jste ???
Ja jsem CKMAA
Offline sejki  
#2 Odesláno : středa 10. února 2010 19:32:13(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
fik napsal:
Cao
ctu tady ze mate hodne aut Garege Vltava v jakem klubu vlastne jste ???
Ja jsem CKMAA


Ja v zadnem :-D Nepotrebuju byt v klubu... 1. Jsou daleko , 2. nemam cas navstevovat valnou hromadu.
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Jířa  
#3 Odesláno : středa 10. února 2010 20:20:59(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
fik napsal:
Cao
ctu tady ze mate hodne aut Garege Vltava v jakem klubu vlastne jste ???
Ja jsem CKMAA


Popravě řečeno garáže vltava je podnik se kterým jsem obchodoval jen jednou a už bych s nima do šeftu v žádném případě nešel. A rozmlouvám je každému který si chce od nich koupit auto.
Jinak já taky v žádném klubu nejsem.
Jen v tomhle našem Camařím :-)
Offline Okolojedouci  
#4 Odesláno : středa 10. února 2010 21:33:04(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Popravě řečeno garáže vltava je podnik se kterým jsem obchodoval jen jednou a už bych s nima do šeftu v žádném případě nešel. A rozmlouvám je každému který si chce od nich koupit auto.
Jinak já taky v žádném klubu nejsem.
Jen v tomhle našem Camařím :-)



je pravdou, že se tady vyskytují převážně negativní zkušenosti na GV, ale já proti nim, konkrétně proti Petru Pelechovi (ten druhej brejlatej byl divnej, to je pravda) nemůžu říct ani slovíčko špatného, ba naopak.

A co se klubu týče, zdravím kolegu fika, také ČKMAA.
Offline fik  
#5 Odesláno : středa 10. února 2010 22:16:00(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Popravě řečeno garáže vltava je podnik se kterým jsem obchodoval jen jednou a už bych s nima do šeftu v žádném případě nešel. A rozmlouvám je každému který si chce od nich koupit auto.
Jinak já taky v žádném klubu nejsem.
Jen v tomhle našem Camařím :-)


Co testace? Mel jsem domeni ze ucast v klubu je podminkou pro V znacky !!
Jakej problem s podnikem GV?
Offline wolfow  
#6 Odesláno : středa 10. února 2010 22:54:17(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Má zkušenost je táké velmi negativní.... Ne s Petrem Pelechem přímo,ale s Radkem(nevím jak dál...). Nevedl se mnou poctivý obchod. Prostě mne oškubal o pár desítek tisíc. Jeho argument na to? "Já jsem přišel kolikrát o daleko víc" Přeloženo: Prostě se s tím smiř,hlavně že jsme vydělali a peníze už Ti v žádném případě nikdo nevrátí-prostě smůla.... Styd se
Offline xjohny  
#7 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 0:23:50(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
fik napsal:
Co testace? Mel jsem domeni ze ucast v klubu je podminkou pro V znacky !!
Jakej problem s podnikem GV?

Tak GV jsou prostě bazarníci, někdo s nimi má špatné zkušenosti. Já vcelku neutrální, prastaré auto, koupené v bazaru. Ale při prodeji mi vyšli relativně vstříc.

Jinak účast v klubu povinná není, já taky nikde nejsem. Testace dělám přímo u krajského komisaře a ten mi tam píše "bez klubové příslušnosti".
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#8 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 0:24:46(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Jen, že se vrátím k tomu klubu. Jelikož zatím auto nejezdí, zatím jsem se o členství v žádném nezajímal. Jaká je zkušenost těch, kteří mají V značky a přitom nejsou členy klubu/viz Sejki/, chci jít též touhle cestou. Sory, určitě už se to muselo mockrát probírat, ale než bych se prokousal tímto tématem na USMOTORS, asi by to nějakej čas zabralo. Je tento postup pro získání značek někde stručně popsán? Jak píšu, auto zatím nejezdí, rád bych to věděl do budoucna, dík Ja nic
Offline Trans79  
#9 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 0:26:41(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Myslím, že XJohny už to řekl-napsal sem příspěvek, zrovna když jsem psal ten můj...Dá se někde zjistit soupis těchto lidí/komisařů/, kteří jsou k tomu zmocněni?
Offline xjohny  
#10 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 0:57:02(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Ve zkratce:
http://www.cadillac.cz/radime/veteranske-znacky

Takže, zjisti si v okolí nějaké veteránské kluby, kontaktuj jejich testačního komisaře a domluv se s ním, jestli by ti neudělal testace bez klubové příslušnosti.

Funguje to tak:
1) zajet na STK - kontrola na přání zákazníka
2) zajet na hromadné testace HV (bývají v dubnu), tam získat a vyplnit nějaký lejstra
3) pak ti buď značky vyřídí přímo komisař (pohodlné ale dražší) nebo si musíš příslušné úřady oběhat sám - to bývá sice pracnější, ale často rychlejší a levnější volba.
Camaro se rozskočilo...
Offline Trans79  
#11 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 1:15:37(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Díky moc!
Offline sejki  
#12 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 7:29:26(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Trans79 napsal:
Díky moc!



Kontaktuj Petra Bellingera co ma chrom plameny. Vetsina lidi na nej nadava ze je prisnej, ale zas vis ze mas auto jak ma bejt a budes ho mit stejne i za par let. Jelikoz nejaky kluby jsou v tomhle volnejsi a za par let se stejne jeste vic sprisni zakon o vete a pak zjistis ze tam ma radu veci ktery tam bejt nemuzou a budes to muset predelavat. U Petra je jistota ze to predelavat nebudes. Ja s nim treba obcas konzultuju upravy na Coronetu a on mi rekne co muzu a nemuzu abych to pak nemusel predelavat.... Je lepsi to podchytit uz hned na zacatku :) Ale protekci necekej...Jen poradi abys pak prosel...

Upraveno uživatelem čtvrtek 11. února 2010 7:31:26(UTC)  | Důvod úpravy: -

Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline fik  
#13 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 16:20:12(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
JoJo Petra vrele doporucuji take me to okukuje a dostal jsem vynadano treba za trhlou sedacku Ja nic
Offline xjohny  
#14 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 16:28:25(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
To by mě zajímalo, co by Petr by řekl na tu QuickSilver řadičku Hmmm
Camaro se rozskočilo...
Offline fik  
#15 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 16:37:30(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
xjohny napsal:
To by mě zajímalo, co by Petr by řekl na tu QuickSilver řadičku Hmmm


Rozpacity: co to jeeeee Ja nic
Offline Okolojedouci  
#16 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 16:51:25(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
fik napsal:
JoJo Petra vrele doporucuji take me to okukuje a dostal jsem vynadano treba za trhlou sedacku Ja nic



jojo, taky jsem dostal pěkně vynadánJa nic Oranžový blinkry, neorigo rádio, blinkry(beďary) na nárazníkách, trhlá sedačka a repráky v bočnicích dveří. V podstatě vše je již vyřešeno, akorát ta sedačka zůstává trhlá a též repráky ve dveřích zůstanou. Jsou to už moc velký pálky, navíc v podstatě píčovinky, takže se to bude řešit časem až na to budou zbytečný korunky. Tak jsem zvědav co mi bude řečeno na letošních testacích. Beru to tak, že aspoň sem měl motivaci ty drobnosti odstranit:)
Offline xjohny  
#17 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 17:27:26(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
fik napsal:
Rozpacity: co to jeeeee Ja nic

B&M Ratchet Shifter... vzpomínáš? :D
Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#18 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 18:13:10(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
jojo, taky jsem dostal pěkně vynadánJa nic Oranžový blinkry, neorigo rádio, blinkry(beďary) na nárazníkách, trhlá sedačka a repráky v bočnicích dveří. V podstatě vše je již vyřešeno, akorát ta sedačka zůstává trhlá a též repráky ve dveřích zůstanou. Jsou to už moc velký pálky, navíc v podstatě mušlovinky, takže se to bude řešit časem až na to budou zbytečný korunky. Tak jsem zvědav co mi bude řečeno na letošních testacích. Beru to tak, že aspoň sem měl motivaci ty drobnosti odstranit:)


To už mi něco příjde přehnaný...
Oranžový blinkry proč ne? Je to dobová úprava a zvlášť jestli to auto bylo vyrobený pro provoz v CH.
Vzhledově nový rádio není to pravý, ale proč by muselo bejt původní? Určitě i v 70's si lidi rádi vylepšili audio aparaturu a i ty repráky do dveří dávali.
Pokud by ses chtěl dostat do stavu, jak sjížděly auta z pásu v US, pak jsou to výhrady určitě správný, ale z hlediska veteránu by to muselo projít i s 30 letejma beďarama Hurraa
Offline xjohny  
#19 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 18:16:01(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Moja reč...
Camaro se rozskočilo...
Offline Okolojedouci  
#20 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 18:27:32(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Jirka_z28 napsal:
To už mi něco příjde přehnaný...
Oranžový blinkry proč ne? Je to dobová úprava a zvlášť jestli to auto bylo vyrobený pro provoz v CH.
Vzhledově nový rádio není to pravý, ale proč by muselo bejt původní? Určitě i v 70's si lidi rádi vylepšili audio aparaturu a i ty repráky do dveří dávali.
Pokud by ses chtěl dostat do stavu, jak sjížděly auta z pásu v US, pak jsou to výhrady určitě správný, ale z hlediska veteránu by to muselo projít i s 30 letejma beďarama Hurraa



jak se to vezme. Kdyby mi to bylo jedno, tak ať se Petr nezlobí, ale na ČKMAA se vykašlu a jdu jinam. Protože to všechno byly opravdu drobnosti. To auto vypadá naprosto původně, původní motor, origo díly, moc takových tu taky nebude. Ale chtěl jsem tyhle ptákoviny stejně vrátit do původního stavu a jelikož jsem od přírody líný, bral jsem tohle jako dobrou motivaci. Takže tak. Jestli budu jebán i tenhle rok, tak holt zmiznu jinam, i když bych byl nerad:(
Offline xjohny  
#21 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 18:39:36(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Bohužel nemohu soudit, ale záleží na výkladu slova "jebání". Třebas to bylo prosté doporučení a shrnutí "závad", o kterých stejně beztak víš, že tam jsou.

Mně bylo loni testačním komisařem na STK vyčtena vůle v řízení a co jsem udělal? Prd :-) Bude se to dělat až teď na jaře.
Jinak myslim, že jsem ho mile překvapil proměnou interiéru a 100% funkcí brzd (thx to Jířa). Vždycky by to mělo být něco za něco. Letos ho doufám překvapím novým motorem :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline Okolojedouci  
#22 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 18:54:28(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
xjohny napsal:
Bohužel nemohu soudit, ale záleží na výkladu slova "jebání". Třebas to bylo prosté doporučení a shrnutí "závad", o kterých stejně beztak víš, že tam jsou.

Mně bylo loni testačním komisařem na STK vyčtena vůle v řízení a co jsem udělal? Prd :-) Bude se to dělat až teď na jaře.
Jinak myslim, že jsem ho mile překvapil proměnou interiéru a 100% funkcí brzd (thx to Jířa). Vždycky by to mělo být něco za něco. Letos ho doufám překvapím novým motorem :-)



byly s tim celkem průtahy a do poslední chvíle nebylo jisté, že projdu. Až po příslibu, že ty nejhorší věci odstraním, jsem to dostal. Což splněno bude. Jak říkám, beďary šly pryč chvíli po testacích, ty příšerný samolepky už taky nejsou třeba, u blinkrů už jenom tu objímku, rádio je zapojeno za odpoledne...tak už to doufám bude v pohodě. Tedy nechci znít nevděčně, jsem rád, že mi to Petr dal, i když podle standardů jeho klubu mě mohl poslat rovnou do háje.
Offline f.martas77  
#23 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 20:15:31(UTC)
f.martas77

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 27.11.2009(UTC)
Zpráv: 78
Bydliště: Plzeň

Blahořečil: 1-krát
Když jsem zařizoval veteránské SPZ, byl na klasické stk, jako s klasickým autem, potom jsem odvezl papíry testovacímu komisaři u nás v Plzni. Vše proběhlo v pohodě. Potom jsem se ho ptal jak letos v květnu tak mě řekl, že mu stač průkat a kilo, a auto nechce ani vidět.
Offline sejki  
#24 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 20:37:48(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
ono to prudeni je k necemu dobry, donuti te to udrzovat auto v bezvadnem stavu. a kvuli takovejm tem klubum, co sou benevolentni a poustej auta ktery by neprosli ani na stk, se zprisnuji stale testace a doplaceji na to ty poslusni veteranysti....
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline f.martas77  
#25 Odesláno : čtvrtek 11. února 2010 21:04:01(UTC)
f.martas77

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 27.11.2009(UTC)
Zpráv: 78
Bydliště: Plzeň

Blahořečil: 1-krát
STK proběhlo normálně jako u každého auta, kontrola nápravy, světel , akorát když mě vzaly na brzdy tak jsem se nevešel zadníma kolama do válců, jinak jsou u nás na stk vostrý, zmám je z časů , když jsem dovážel a prodával auta z dovozu.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
2 stránek12>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.