Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

12 stránek123>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Cestovatel  
#1 Odesláno : středa 20. ledna 2010 13:29:44(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Jestli Adam ma pekelny projekt; coz u nej sedi, protoze jak sleduji jeho rozsah, nasazeni a tempo on je proste DABEL. Tak muj by se nechal nazvat sileny. Ac si o sobe myslim ze jsem zrucny, tak u auta jsem si do teto doby prezul tak akorat kola. Kdyz tedy nepocitam auta s kterymi jsem si hral jako kluk. Ted jsem trochu vyrostl a protoze velky kluci potrebujou velky hracky je tady tohle Camaro.
Camaro je rocnik 1979 dovezeno bylo z nemecka. Jak i malo fundovany obdivovatel americkych aut muze videt jedna se o Berlinetu. Podle VIN jsem to identifikoval na Sport 5l. Motor byl predchozim majitelem vymenen v roce 1995 za Goodwrench 350 (5.7) Ma ruzne upravy nejvice je videt Scoop dale pak dlouhe svody, Holley 600 a sani. Ostatni se uvidi az po jeho rozebrani. Camaro je na prvni pohled v dobrem stavu. Zbezne jsem identifikoval drobnou korozi na spodni casti dveri a v kufru. Tam asi zateka. Motor by mel mit asi 260 HP, ale v malych otackach vubec netahne. Mezi prevodovkou a motorem dost vyznamne prolina olej. Za povsimnuti stoji vyfukovy system jehoz zvuk je brutalni, protoze postrada tlumice. Jeho remeslne provedeni je take brutalni. Trubky jsou svareny (sesmrkany) elektrodou. Muj plan je: pres zimu Camaro rozebrat na prvocinitele a s pomoci clenu i neclenu fora vybrat dily ktere by zvysily vykon motoru a ten upravit, karoserii opiskovat, vyspravit a nastrikat , iterier precalounit a potom vse zase sestavit :). Teste se na lavinu dotazu. Priznivce klasiky nepotesim, protoze konecne provedeni nebude jako camaro ktere sjelo z pasu. Osobne si myslim ze rozmery, motor a celkovy design tohoto auta primo vybizi k upravam ktere povedou k agresivnejsimu vzhledu. Na druhou stranu jsem tolerantni a tak u druhych akceptuji i pasovky. :( Tot vse. Prikladam nekolik soucasnych fotek. Mozna jsou posledni, kdy Camaro bylo pohromade a pojizdne.:))

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage

Upraveno uživatelem středa 20. ledna 2010 18:39:47(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Cestovatel  
#2 Odesláno : středa 20. ledna 2010 14:05:15(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Prvni varka dilu na renovaci nalozena na trucku pred predanim prepravni firme. Doprava kontejnerem. Dodani do domu 4-6 tydnu. Cena za dopravu techto dilu USD 325.00.

http://camaro79.rajce.id...ictures/#baliky-2_2_.jpg
Offline xjohny  
#3 Odesláno : středa 20. ledna 2010 14:09:57(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Nevím, nemohu teď obrázky vyzkoušet. Ale jsou tam dva návody, zkus třebas ten druhý na imageshack.

Která přepravní služba dodá tolik krabic, které asi taky něco váží, za $325 za 4-6 týdnů? :-) Něco jako Bax Global?
Camaro se rozskočilo...
Offline Cestovatel  
#4 Odesláno : středa 20. ledna 2010 14:23:11(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Jestli vse probehne v poradku tak napisu podrobnou zpravu.
Offline fik  
#5 Odesláno : středa 20. ledna 2010 14:42:49(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Preju hodne stesti, mezi motorem a prevodkou je spatne tesneni , na prvni pohled v dobrem stavu to dobre znam, jen se do toho stouchne a sama rez :o)) hlavne zadni blatniky , spodky dveri, spodek kufru, podlaha pod ridicem, predni platniky u dveri atd.... bacha na brutalni upravy aby pak proslo testaci, vyhrozujou ze to do budoucna budou hlidat a poustet jen auta dle tovarniho provedeni !!!!!!!!!
Offline xjohny  
#6 Odesláno : středa 20. ledna 2010 15:07:50(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Cestovatel napsal:
Dotaz na administratora; proc obrazky vlozene podle navodu nejsou videt?

Už to vidím, ten odkaz totiž vede na stránku s obrázkem, nikoliv na obrázek samotný.

Kód:
[img]http://camaro79.rajce.idnes.cz/My_Chevy/#1.jpg[/img]
[img]http://camaro79.rajce.idnes.cz/My_Chevy/#3.jpg[/img]
[img]http://camaro79.rajce.idnes.cz/My_Chevy/#4.jpg[/img]


Přímé linky na obrázky jsou:
http://img5.rajce.idnes....bbfa8174dd1/images/1.jpg
http://img5.rajce.idnes....bbfa8174dd1/images/3.jpg
http://img5.rajce.idnes....bbfa8174dd1/images/4.jpg
Camaro se rozskočilo...
Offline Cestovatel  
#7 Odesláno : středa 20. ledna 2010 18:41:34(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Diky uz jsem to opravil
Offline Adam66  
#8 Odesláno : středa 20. ledna 2010 21:36:44(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
" Osobne si myslim ze rozmery, motor a celkovy design tohoto auta primo vybizi k upravam ktere povedou k agresivnejsimu vzhledu" Moja rec, moja krvna skupina! Camaro neni ziadny plysak!
Offline Okolojedouci  
#9 Odesláno : středa 20. ledna 2010 22:09:58(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
fuj, takovej krap! :-P (jen vracim za vis cJa nic. Drzim s tim palce, Camara proste k poradnymu scoopu vybizej:) Jen holt ja jsem zastancem puvodniho vzhledu, mne se to auto libi jak sjelo z linky. Takze uprimne, z praktickeho hlediska, jen vic tuzingu, aspon my puvodne vypadajici budem ve vyhode:)
Offline xjohny  
#10 Odesláno : středa 20. ledna 2010 22:54:26(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
A já jsem pro zlatou střední cestu - sériově vypadají vzhled, ale neviditelná bestie uvnitř. Chápu, že zrovna v mém případě mohou má slova vyvolat široký úsměv :))
Camaro se rozskočilo...
Offline tafna  
#11 Odesláno : středa 20. ledna 2010 22:57:43(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
xjohny napsal:
A já jsem pro zlatou střední cestu - sériově vypadají vzhled, ale neviditelná bestie uvnitř. Chápu, že zrovna v mém případě mohou má slova vyvolat široký úsměv :))
mas recht predsedo!!! moje rec Hurraa
Offline Cámo  
#12 Odesláno : čtvrtek 21. ledna 2010 0:45:08(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
fuj, takovej krap! :-P (jen vracim za vis cJa nic. Drzim s tim palce, Camara proste k poradnymu scoopu vybizej:) Jen holt ja jsem zastancem puvodniho vzhledu, mne se to auto libi jak sjelo z linky. Takze uprimne, z praktickeho hlediska, jen vic tuzingu, aspon my puvodne vypadajici budem ve vyhode:)

V životě jsem ale neslyšel o tom, že by vyjelo z linky Camaro klonované z houpačky :-))))
HD's coming
Offline Cestovatel  
#13 Odesláno : pátek 2. dubna 2010 1:26:11(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Tak tu mame Mikulaše a za čtrnact dní budou Vanoce. Ne, nezblaznil jsem se ale s mesičním zpožděním přišly dve krabice s dily a za čtrnact dnu by melo přijít dalších deset. Přemýšlim jestli pro další dodavky ktere mam už US nakoupené nezměnim dopravce, protože doprava trvala misto slíbených 6 týdnů dva a pul měsíce. Hmmm Přes Velikonoce snad už dodělam pelíšek pro Camaro a začnu s rozebíráním. Potom jak říká Jířa s bastlením.
Jířa  
#14 Odesláno : pátek 2. dubna 2010 1:33:07(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
No jsem zvědav co z toho uděláš :-)
Offline Okolojedouci  
#15 Odesláno : pátek 2. dubna 2010 1:35:35(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
další dva scoopy na střechu a jeden na kufr:) (taky sem zvědav, ale řekl bych, že to skončí dobře)
Offline xjohny  
#16 Odesláno : pátek 2. dubna 2010 11:20:34(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Cestovatel napsal:
Tak tu mame Mikulaše a za čtrnact dní budou Vanoce. Ne, nezblaznil jsem se ale s mesičním zpožděním přišly dve krabice s dily a za čtrnact dnu by melo přijít dalších deset. Přemýšlim jestli pro další dodavky ktere mam už US nakoupené nezměnim dopravce, protože doprava trvala misto slíbených 6 týdnů dva a pul měsíce. Hmmm Přes Velikonoce snad už dodělam pelíšek pro Camaro a začnu s rozebíráním. Potom jak říká Jířa s bastlením.

Hmm, takže přeci jen kontejner? :))
Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#17 Odesláno : sobota 3. dubna 2010 15:02:26(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
UserPostedImage
Offline Cestovatel  
#18 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 1:55:55(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Tak jsem se konečně dostal k praci na Camaru. V posledních dvou dnech jsem využil toho, že karoserie je ještě pohromadě a převedl jsem svoji představu o jejím barevném provedení z papíru do skutečné podoby. Nakoupil jsem 4 kotouče papírové lepicí pásky, bílou, červenou a modrou barvu. Jako inspirace mi posloužil Official Pace Car (Corveta) z Indianopolisu. Natíral jsem, přetíral, vymýšlel další varianty a vše dokumentoval. Celkem jsem udělal snad 20 různých provedení. Ve finále mám dvě varianty. Obě jsou jak už je u mě zvykem dost vzdáleny od konzervativního provedení.
Jířa  
#19 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 9:43:24(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Cestovatel napsal:
Tak jsem se konečně dostal k praci na Camaru. V posledních dvou dnech jsem využil toho, že karoserie je ještě pohromadě a převedl jsem svoji představu o jejím barevném provedení z papíru do skutečné podoby. Nakoupil jsem 4 kotouče papírové lepicí pásky, bílou, červenou a modrou barvu. Jako inspirace mi posloužil Official Pace Car (Corveta) z Indianopolisu. Natíral jsem, přetíral, vymýšlel další varianty a vše dokumentoval. Celkem jsem udělal snad 20 různých provedení. Ve finále mám dvě varianty. Obě jsou jak už je u mě zvykem dost vzdáleny od konzervativního provedení.


Taková megaakce...
A kde jsou fotky?
Offline Sentinel  
#20 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 11:16:40(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Pěkný :d/ scoop by se mi taky líbil :)
Jířa  
#21 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 14:48:51(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Sentinel napsal:
Pěkný :d/ scoop by se mi taky líbil :)


Já myslím že by se ti líbilo celý Liborovo Camaro.
Protože tohle jsi vživotě neviděl. Hlavně neslyšel :-)
Jířa  
#22 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 14:49:52(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Jinak Libore pokud budeš vyhazovat ty výfukové koncovky, tak dej vědět. Vzal bych je od tebe.
Offline Sentinel  
#23 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 16:26:47(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
To asi jo no :) miluju to nepravidelný bublání a pak dusot několika stovek koníků Jupiii! nebylo by video se zvukem?
Jířa  
#24 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 17:12:09(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Sentinel napsal:
To asi jo no :) miluju to nepravidelný bublání a pak dusot několika stovek koníků Jupiii! nebylo by video se zvukem?


Hoď mi do pošty ajsko...
Offline Cestovatel  
#25 Odesláno : úterý 20. dubna 2010 23:56:51(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Tak popořadě. Foto si ještě rozmyslím. Možna si to nechám jako překvápko na session. "Zvuk" natočený nemám. Ten randál se snad nedá vůbec nahrát. Pro ty, co nejsou v obraze výfukový system postrádá tlumiče. Prostě z válce dlouhou trubkou rovnou ven. Koncovky bych chtěl zachovat stejně tak jejich umístění vedle SPZ což si vyžádá úpravu potrubí, když v tom budu a jestli seženu nerezovou rouru dostatečného průměru tak bych udělal nové a ty chromované by byly k mání. Začal jsem rozebírat interier. Naši američtí přátelé sklamali kostry zadních sedaček byly bez povrchové úpravy, proto totálně rezavé. To by soukmenovci neudělali. Nicméně už je vše opískováno a nabarveno. S problémy jsem rozebral zadní světla. Plastové odrazové plochy jsou částečně bez barvy. Tedy četné a tam kde barva je, je to jen matná stříbřenka. Už jsem koupil chromovou barvu na renovaci. Ještě jsem s ní nic nestříkal tak jsem zvědav na výsledek. Asi budu vyrábět nové výplně dveří, protože standartni design který je nabízen se mi moc nelíbí. Nevíte někdo jestli těsnění dveří se dodává včetne těch mini plastových úchytů?
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
12 stránek123>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.