Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Zedus  
#1 Odesláno : středa 26. května 2010 23:26:34(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Tak bych se Vás chtěl zeptat jaké nařadí (značky) používáte? Já mam osobně dobrou zkušenost s Stanleym (ale USA made) ted jak si vybavuji garaž se mě povedlo koupit toto
UserPostedImage
měly by to být všechny dostupne velikosti palcových ořechů. Tuto sadu jsem sehnal za 1650Kč + 150Kč poštovné od pána co mu evidetně došly peníze.

Pak doporučuji pro všechny co jim něco chybi skočit do Halfordsu jelikož v ČR zkrachoval tak vse je o -70% dolu minuly čtvrtek jsem tam nakoupil nařadí cca za 11tisíc a platil jsem jen 1600,- (račny, ořechy, račnové kliče spíše metricé)

teď mam spadeno na nějaky hezky box na nařadí .. zatím vyhrava Craftsman (at je to stylově americké) :d/

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline xjohny  
#2 Odesláno : středa 26. května 2010 23:38:34(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmmm, díky za zprávu, nářadí mám v garáži silný deficit! Hurraa Hurraa Hurraa Zítra se tam podívám a skoupím co půjde :D
Camaro se rozskočilo...
Offline Honza T  
#3 Odesláno : středa 26. května 2010 23:46:10(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Tak ja se pridam...:)
klice / orisky klasicky Tona / Gola sady poctivy kupovany jeste za Komancu. Vetsinu US sroubu jsem povolil metrickejma orechama. kupoval jsem jen asi dva samosatny palcovy orechy (halven mensi rozmery pod 1/2). NA vetsi pasujou v pohodne metricky.

Elektricky:
Brusky: Ferm (chyta vakl, kartace nic moc nevydrzi ake zas je to levny)..
Makita - paradni lehky, presny. ale drazsi
DWT - Prima bruska 750 W - taky vpohode.
Vrtacky: Narex taky bez potizi.

Vzduchovy:
Kompresor: Orlik 2 JSK 75 / 300 l nadoba - starej komunistickej ale jede jak drak.
Strikaci Pistole: DeVilbiss, Puma
Pneumaticky brusky: prima z Unimaxu za par kacek, ale porad drzi takze super za tu cenu.
uhlova bruska ze Summitu z USA za 30 $ - kvalita nic moc uz bych koupil lepsi

COcko: Iskravar 150 - levny musi se tim trochu umet, aby to varilo, ale zatim sem s tim vyvaril cely auto.
Offline Zedus  
#4 Odesláno : středa 26. května 2010 23:51:42(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Jen takový bonbonék Tonu koupil Stanley (USA) :d/

jinak k těm značkam super jsou (craftsman, mastercraft, kennedy, husky) ani jedno tady nejde koupit :(

a ja po zkušenostech a heslu (nejsme přeci tak bohatí abychom si kupovali levné věci) jsem věrny značkam jak už jsem psal výše Stanley (asi 90% nařadí) a Wurth ... Tonu vubec nekupuji protože si myslim že to je předražené

na uhlovku mam teď spadeno a zvažuji bud Worx, DeWalt, Protool ... protože doma jsem měl Boshku, Black&Decker, Extol a jedno makrovku Asist a všechny šly do křemíkového nebe .. hrůza jak šla kvalita dolů Ani nemluvit

Upraveno uživatelem středa 26. května 2010 23:55:57(UTC)  | Důvod úpravy: -

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Cámo  
#5 Odesláno : středa 26. května 2010 23:54:16(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Zedus napsal:
Jen takový bonbonék Tonu koupil Stanley (USA) :d/

jinak k těm značkam super jsou (crafsman, mastercraft, kennedy, husky) ani jedno tady nejde koupit :(

na uhlovku mam teď spadeno a zvažuji bud Worx, DeWalt, Protool ... protože doma jsem měl Boshku, Black&Decker, Extol a jedno makrovku Asist a všechny šly do křemíkového nebe .. hrůza jak šla kvalita dolů Ani nemluvit

Jojo, když jsme brousili starej lak z šestsetróje, tak na tom shořelo asi 5 flexek :-)
HD's coming
Offline Honza T  
#6 Odesláno : středa 26. května 2010 23:56:59(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
ja muzu doporucit tu Makitu, fakt zatim drzi...
Kupodivu mel jsem i starsi Ferm a drzel neskutecne dlouho nez odesel motorek. Soucasna kvalita lale bude asi horsi

jinak na renovaci je fakt dobry si poridt si nejaky to pnumaticky naradi, udela se s tim hodne , je to lehky, maly a nenarocny na udrzbu.
Offline Cámo  
#7 Odesláno : středa 26. května 2010 23:59:09(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
My máme v práci Boschku flexu i vrtačku a flexuje a vrtá už přes dva roky.
Boschku máme i pneu nářadí a taky super. Asi záleží jakej Vjetnamec špatně šlápl na lis:-)
HD's coming
Offline Zedus  
#8 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 0:05:31(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Honza T napsal:
ja muzu doporucit tu Makitu, fakt zatim drzi...
Kupodivu mel jsem i starsi Ferm a drzel neskutecne dlouho nez odesel motorek. Soucasna kvalita lale bude asi horsi

jinak na renovaci je fakt dobry si poridt si nejaky to pnumaticky naradi, udela se s tim hodne , je to lehky, maly a nenarocny na udrzbu.


No jo ale to maš ceny jen třeba za brusku 5tis a výše a kde maš kompresor atd. ... ja mam takovou malou svinuchu ktera nic neutahne Jupiii!

Ferm jsem opravoval po povodnich a HRUZAAA šli hodne dolu jedina "modra" boshka šla rozebrat do posledního šroubku a krasně vyčistit atd. ale to byla jeste ta stará dobrá kvalita
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Adam66  
#9 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 0:08:00(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Jak Honza T pise , klasika tona apsolutna jednicka. Bruska Ferm 750 W na brusenie , Bosch 1000W na kartac a tvrdy rezim, vrtacky Narex a Ferm. Vysokootackova el. frezka Ferm. Vsetko mam asi 5-6 rokov a kontrolujem a menim iba uhliky. Vzduchove naradie nemam.
Offline Honza T  
#10 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 0:16:01(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
To vzduchovy naradine ma pravda maly vykon ale na dobrusovani svaru s malymi reznymi, brusnymi nebo lamelovymi kotoucky je to neprekonatelne. S velkou flexou se tam nedostanes. Cena pneu brusky je 800 KC coz je myslim v pohode.
Jasne potrebujes kompresor. Ovsem kdyz budes neco strikat tak to vyuzijes stejne.
Offline Zedus  
#11 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 0:18:46(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Adam66 napsal:
Jak Honza T pise , klasika tona apsolutna jednicka. Bruska Ferm 750 W na brusenie , Bosch 1000W na kartac a tvrdy rezim, vrtacky Narex a Ferm. Vysokootackova el. frezka Ferm. Vsetko mam asi 5-6 rokov a kontrolujem a menim iba uhliky. Vzduchove naradie nemam.


To jsi ješte chytl suprově .. ted to maji na řady jako ma třeba extol .. zelená, červená, modrá ... atd. my máme jeste vrtačku nevim ma snad 20 kilo která se použivala v dole (no hold Ostrava) a ta ma navrtano vice než vsechno nařadi z Hornbachu a stale jede!!! Tona je špička taky ty ceny jsou mastné protože se plati za oblibenost totež narex
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Jirka_z28  
#12 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 1:25:20(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Gola sadu mam Proteco, má speciální ořechy hodící se na metrický i palcový rozměry. 30 let záruka... http://www.carolcz.cz/de...uot-profi-spline-hlavice
S elektro nářadím je to u nás namixováno, ale něco jsou i levný výrobky ze supermarketu kupovaný stylem "chvíli to vydrží, pak vyhodíme" a často celkem držej :-)
Offline Zedus  
#13 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 11:24:42(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Dneská jsem si objednal dilensky jeřáb na motor, kdyby měl nekdo zájem tady je link http://www.aukro.cz/item1051504...2_0_t_hwk2000_15224.html blbosti kupuju ale auto zatim žadné Piisk
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline fik  
#14 Odesláno : čtvrtek 27. května 2010 12:00:22(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Zedus napsal:
Dneská jsem si objednal dilensky jeřáb na motor, kdyby měl nekdo zájem tady je link http://www.aukro.cz/item1051504...2_0_t_hwk2000_15224.html blbosti kupuju ale auto zatim žadné Piisk


Ja nic Ja nic aby ti zbylo na auto

jinak ja mam na vse Tonu Ja nic
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.