Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

121 stránek«<2425262728>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Zedus  
#626 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:31:44(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Adam66 napsal:
U teba ani boh nevi co by si chcel! Ani hotove ani dojebane a vis co by si teda chcel?


Ano vím ... pokud Ty si troufaš na tohle Camaro v tomhle stavu, tak kloubou dolů... ja znám své limity (a přaní) tohle je přes něj ... a jsem rád že jsi to umím alespoň přiznat. Ani nemluvit

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. června 2010 20:34:09(UTC)  | Důvod úpravy: -

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline sejki  
#627 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:36:31(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Zedus napsal:
Ano vím ... pokud Ty si troufaš na tohle Camaro v tomhle stavu, tak kloubou dolů... ja znám své limity (a přaní) tohle je přes něj ... a jsem rád že jsi to umím alespoň přiznat. Ani nemluvit


heh, vzdyt vypada dobre:) Nebo sem zas jedinej co si to mysli?
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Zedus  
#628 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:43:29(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
sejki napsal:
heh, vzdyt vypada dobre:) Nebo sem zas jedinej co si to mysli?


Vám se to chlapi řekne Vy jste mechanici tedy (Sejki je určo) ja mám jen přiblbou ekonomku a podnikám v cukrarenství ... tohle bude můj první "krok" a nechci se unáhlit že neco koupim a pak si budu škubat vlasy na hlavě, že to nezvládnu... tohle jsem už udělal jednou ze 4kolkou ... člověk žije jen jednou a zatím není kam spěchat :)

btw. známý mě včera nabídl Dodge Charger 1966 nemáte někdo zajem?
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline sejki  
#629 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:48:20(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Zedus napsal:
Vám se to chlapi řekne Vy jste mechanici tedy (Sejki je určo) ja mám jen přiblbou ekonomku a podnikám v cukrarenství ... tohle bude můj první "krok" a nechci se unáhlit že neco koupim a pak si budu škubat vlasy na hlavě, že to nezvládnu... tohle jsem už udělal jednou ze 4kolkou ... člověk žije jen jednou a zatím není kam spěchat :)

btw. známý mě včera nabídl Dodge Charger 1966 nemáte někdo zajem?


CENA?????

hele znam jednoho co ma ekonomku, je kancelarska krysa a o vikendech doma stavi toyoty supry :-D Proc si neveris? Je sposuta lidi co poradi.... pro me to je teda nadhernej kousek, ja az dostavim camaro tak ho budu chtet prodat a nebo sehnat nekoho kdo by to vymenil prave za rocnik 76-77, to je pro me nejhezci.... Teda nejhezci je prvni generace a tomu bych si nedovolil rict ze to je demoverze.....Ale to bych musel hodne doplatit a asi bych se nedoplatil...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline sejki  
#630 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:53:40(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Z tohohle strikam do textilu a jednou bude stat hrde po boku Coroneta v me garazi

UserPostedImage
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Zedus  
#631 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 20:57:50(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
sejki napsal:
CENA?????

hele znam jednoho co ma ekonomku, je kancelarska krysa a o vikendech doma stavi toyoty supry :-D Proc si neveris? Je sposuta lidi co poradi.... pro me to je teda nadhernej kousek, ja az dostavim camaro tak ho budu chtet prodat a nebo sehnat nekoho kdo by to vymenil prave za rocnik 76-77, to je pro me nejhezci.... Teda nejhezci je prvni generace a tomu bych si nedovolil rict ze to je demoverze.....Ale to bych musel hodne doplatit a asi bych se nedoplatil...


no mě se libi pravě bud rok 70 - 73 nebo až pak ta verze co maš Ty, ta mezitím je takovy přechod .. ale pořad je to krasne Camaro. Ten Charger alespon to co me napsal je r.v. 1966 myslím, že řikal Hemi motor, kompletní, nepoškozeny, interier zachovalý ... pry skvělý zaklad k jemné renovaci Piisk a taky řikal že je jediny v ČR ... a cena 270tis tedy to mě alespon napsal :)
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline sejki  
#632 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:00:06(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Zedus napsal:
no mě se libi pravě bud rok 70 - 73 nebo až pak ta verze co maš Ty, ta mezitím je takovy přechod .. ale pořad je to krasne Camaro. Ten Charger alespon to co me napsal je r.v. 1966 myslím, že řikal Hemi motor, kompletní, nepoškozeny, interier zachovalý ... pry skvělý zaklad k jemné renovaci Piisk a taky řikal že je jediny v ČR ... a cena 270tis tedy to mě alespon napsal :)


to myslis vazne? Hemi????? Tywe to je jak zadarmo za ty prachy, to je asi hodne dobitej ne????? jinak to auto ma hodnotu pul mega, jesli to je origo hemi

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. června 2010 21:01:38(UTC)  | Důvod úpravy: -

Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Zedus  
#633 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:06:18(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
sejki napsal:
to myslis vazne? Hemi????? Tywe to je jak zadarmo za ty prachy, to je asi hodne dobitej ne????? jinak to auto ma hodnotu pul mega, jesli to je origo hemi


Zjistim vyfotim, pokaždé jak za nim jedu tak studuji ty otačívé světla :) Zničený není pravě vůbec alespon co jsem na něj koukal a do něj ...

tady je fotka Camara SS co prodavali cca před půl rokem, omlouvám se za kvalitu fotky ale to jsem měl ještě Nokii která moc fotit neuměla Hmmm

UserPostedImage
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Adam66  
#634 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:06:29(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Zedus napsal:
Vám se to chlapi řekne Vy jste mechanici tedy (Sejki je určo) ja mám jen přiblbou ekonomku a podnikám v cukrarenství ... tohle bude můj první "krok" a nechci se unáhlit že neco koupim a pak si budu škubat vlasy na hlavě, že to nezvládnu... tohle jsem už udělal jednou ze 4kolkou ... člověk žije jen jednou a zatím není kam spěchat :)

btw. známý mě včera nabídl Dodge Charger 1966 nemáte někdo zajem?

Ja som neni ani mechanik ani cukrar. Mam dopravnu prumislovku MOSTY A TUNELY. 20 rokov robim zvaraca. Camaro som videl na obrazku a kupil som si camaro na kolach bez motora, interieru, bez brzdovych a palivovych rozvodov, bez kol atd! A robim ho 6-ty rok a nemam ani obycajne auto na vozenie. A znalosti o autach ? "0". Vsetko co som na camare spravil som sa naucil sam. A nebojim sa pustit do nicoho.
Offline Zedus  
#635 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:08:06(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Adam66 napsal:
Ja som neni ani mechanik ani cukrar. Mam dopravnu prumislovku MOSTY A TUNELY. 20 rokov robim zvaraca. Camaro som videl na obrazku a kupil som si camaro na kolach bez motora, interieru, bez brzdovych a palivovych rozvodov, bez kol atd! A robim ho 6-ty rok a nemam ani obycajne auto na vozenie. A znalosti o autach ? "0". Vsetko co som na camare spravil som sa naucil sam. A nebojim sa pustit do nicoho.


Před takovými lidmi se klaním maji můj obdiv!!
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Sentinel  
#636 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:12:32(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Já si třeba taky vzal větší sousto než zvládnu :) zrovna dneska jsem jel kolem toho ptáky v Ůstí :) krásná barvička
Offline sejki  
#637 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:12:53(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Zedus napsal:
Zjistim vyfotim, pokaždé jak za nim jedu tak studuji ty otačívé světla :) Zničený není pravě vůbec alespon co jsem na něj koukal a do něj ...

tady je fotka Camara SS co prodavali cca před půl rokem, omlouvám se za kvalitu fotky ale to jsem měl ještě Nokii která moc fotit neuměla Hmmm



tos si me nastval to si me nemel ukazovat.... tohle chcu :(
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline sejki  
#638 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:18:00(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Já si třeba taky vzal větší sousto než zvládnu :) zrovna dneska jsem jel kolem toho ptáky v Ůstí :) krásná barvička



Hele ty Ochránče, jak pokracujes???? Sem ti psal do rubriky a ty nic
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Zedus  
#639 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 21:20:13(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Sentinel napsal:
Já si třeba taky vzal větší sousto než zvládnu :) zrovna dneska jsem jel kolem toho ptáky v Ůstí :) krásná barvička


V Ustí jsem byl v nějakem VIP cars měl jsem si tam kupovat Cadilac CTS ... najeto alespon pan řikal 6tisic ... jak jsem přijel první překvapení cena stoupla o 30tisic ... na to ze to měl byt zanovní vuz .. no tak řikam si krasavec to je .. pal to čert ... tak me znamy napoji diagnostiku a tam EPS zavada ... tak se na to diva EPS tam uplně chybí ... řikame jak je to možné vzdyt je to nové auto ... pán na to ja nevím oni tam neco menili bla bla bla ... a poslední hrebiček byl vzali jsme gumu tesneni a dali ji nabok a ejhle auto bylo prestřikane z bíle perleti na černou .. tak to už bylo moc ... podle známeho to auto bylo utopené podle čalounení na streše protože přes gumu by tak neteklo ... Hmmm

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. června 2010 21:28:11(UTC)  | Důvod úpravy: -

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline fik  
#640 Odesláno : čtvrtek 3. června 2010 23:01:04(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Zedus napsal:
Zjistim vyfotim, pokaždé jak za nim jedu tak studuji ty otačívé světla :) Zničený není pravě vůbec alespon co jsem na něj koukal a do něj ...

tady je fotka Camara SS co prodavali cca před půl rokem, omlouvám se za kvalitu fotky ale to jsem měl ještě Nokii která moc fotit neuměla Hmmm



1 Camaro jojo Slinttt rocnik 67 - 68 klasika ,, ja bych nejradeji 1969 SS , Z28 motor 427 Ja nic problem je jen ze je to auto cca za 50tis dolcu Juj Juj

Chargera nejradeji taky 1969 RT Hemi Ja nic Ja nic

Upraveno moderátorem čtvrtek 3. června 2010 23:18:19(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Sentinel  
#641 Odesláno : pátek 4. června 2010 1:08:29(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
sejki : promin ted nějak nestíhám :) ted o víkend budu mít konečně trochu času po 2 tejdnech a příští to bude snad už normální

Zedus: to je myslim ono...jednou jsem jel okolo a byla tam Humří limuzína :) a ted tam stojí tenhle červenej drak :) ale nikdy jsem tam nebyl jenom projíždim vždycky okolo

já teda nevim jak vy ale já bych si auto(ne veterána myslim pro používání)v bazaru nekoupil...táta kupoval 2 auta v AAA a jedno bylo údajně po servisu :) rozvody,oleje atd atd a po 2tis km se zadřelo :) a druhy odešlo u něj snad všechno...sousedi si tam koupili fiata brava a po tejdnu si ho poliši odtáhli že je kradenej....moji oktu táta koupil od známýho a za 2 roky jsem na ni najel 60tis a krom 2 čidel je spolehlivá. chápu že každej nemá známýho kterej prodává auto ale když je ta možnost je to lepší než jít do něčeho neznámýho.

To řiká ten co koupil nejvěší vrak Doprrr :d/ Zatr! :D

jinak dřív jsem chtěl moc mustanga a taky chargera nebo prostě starší než mám ted ale bohužel...ono i tohle bude zázrak jestli bude pohromadě....ale to už asi benzín neseženu to budem už lítat na vodu :) budu tam muset lejt slivovici Piisk a další alkohol

Upraveno uživatelem pátek 4. června 2010 1:10:34(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Zedus  
#642 Odesláno : pátek 4. června 2010 19:40:23(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Tak jsem dnes dostal nabídku na tohle za 260tisíc ... (foto je pouze ilustrační - fota přímo toho vozu mě pošlou až dorazí) ale je to SS cabrio 1968 tmavě modré .. po renovaci ... myslíte že to toho mám jít?

UserPostedImage

Upraveno uživatelem pátek 4. června 2010 19:43:01(UTC)  | Důvod úpravy: -

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline xjohny  
#643 Odesláno : pátek 4. června 2010 19:46:33(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
260tis. :-O

V jakym stavu???
Camaro se rozskočilo...
Offline Zedus  
#644 Odesláno : pátek 4. června 2010 19:59:16(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
xjohny napsal:
260tis. :-O

V jakym stavu???


pardon tak cena je 280tis Ble a stav primo jak napsal: Camaro SS v cabriu, krasné udelane, modrá tmavá barva ... jelikož se zabyvaji renovacemi starych aut tak to udělane asi bude že je zrenovovane Piisk večer ho vyspovidám více
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline xjohny  
#645 Odesláno : pátek 4. června 2010 20:23:08(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Tak to je, myslim si, velmi pěkná cena za jedničkový Camaro SS v dobrém stavu!!

Esli se nepletu, tak ten motor by měl mít v sérii kolem 300 koníků Hurraa

Upraveno uživatelem pátek 4. června 2010 20:25:41(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#646 Odesláno : pátek 4. června 2010 21:29:32(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Zedus napsal:
pardon tak cena je 280tis Ble a stav primo jak napsal: Camaro SS v cabriu, krasné udelane, modrá tmavá barva ... jelikož se zabyvaji renovacemi starych aut tak to udělane asi bude že je zrenovovane Piisk večer ho vyspovidám více


to sem teda prosím hoď bližší info... pokud by to opravdu nevyžadovalo aktuálně žádný investice a nechtěl bys ho, zkusil bych to doma prosadit Juj
Offline Zedus  
#647 Odesláno : pátek 4. června 2010 21:37:27(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Jirka_z28 napsal:
to sem teda prosím hoď bližší info... pokud by to opravdu nevyžadovalo aktuálně žádný investice a nechtěl bys ho, zkusil bych to doma prosadit Juj


Jj hodím, zatím řikam tohle mě zatím napsal přes SMS, auto je ješte v zahraničí (na cestě) ... hned jak s nim budu tak ho vyspovidám a jak bude přimo tady tak ho hned nafotím

edit. k tomu chargeru ten motor neni Hemi

Upraveno uživatelem pátek 4. června 2010 23:19:02(UTC)  | Důvod úpravy: -

STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline Jirka_z28  
#648 Odesláno : sobota 5. června 2010 0:38:14(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
a heleme se, o tom autě jsme se bavili v jinej rubrice, tak přece jen je to "unikát", trojka z roku 1980 Psssst
http://www.annonce.cz/de...-0i-10630248-WSN1B6.html
Offline xjohny  
#649 Odesláno : sobota 5. června 2010 0:48:39(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmm to bude asi prototyp, i s těma papučema :D
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#650 Odesláno : sobota 5. června 2010 12:02:03(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Zedus napsal:
Tak jsem dnes dostal nabídku na tohle za 260tisíc ... (foto je pouze ilustrační - fota přímo toho vozu mě pošlou až dorazí) ale je to SS cabrio 1968 tmavě modré .. po renovaci ... myslíte že to toho mám jít?


Ta cena se mě nezdá, i těch 280 za zrenovované jedničkové Camaro :-/ navíc v kabriu a SS
HD's coming
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (19)
121 stránek«<2425262728>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.