Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Cámo  
#1 Odesláno : neděle 23. ledna 2011 19:46:30(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Členové zdejšího fóra, rád bych Vám nabídl možnost si přes mou maličkost uzavřít povinné ručení, případně i havarijní a jiná pojištění. Jedná se o ČPP (Českou Podnikatelskou Pojišťovnu).

V případě zájmu můžete psát email, nechat SZ nebo napsat zde, do tohoto vlákna, zprávu a vypočteme nějaké přijatelné číslo.

Díky Cámo, Laďa
HD's coming
Offline Jirka_z28  
#2 Odesláno : neděle 23. ledna 2011 22:38:47(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Tak nahoď částku ;)
Všichni tu máme auta v nejvyšší kategorii.
Na čem záleží? Věk? v mým případě 24
uznávají se bonusy?
Když bude nabídka výhodnější než co mám, rád ji využiju...
Offline Cámo  
#3 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 9:24:52(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Částku klidně nahodím, ale potřebuji informace:-)
jako třeba věk pojistníka,rok výroby auta,PSČ trvalého bydliště a rodné číslo pojistníka

Ano, u ČPP záleží na věku, což je logické. U ostatních pojišťoven věk třeba nerozhoduje a zaměřují se více na auto, co je lepší a výhodnější, musí vědět každý sám.

Každopádně, co se týče věku, a chtěl by jsi to mít levnější, můžeš jako pojistníka mít osobu blízkou, tedy mámu nebo tátu a ty by jsi byl vlastník a provozovatel vozidla. Což je určitá varianta, pak se Ti ale nebudou načítat bonusy = něco za něco.
Pak pro mladistvé existují Superbonusy za věk, případně bonus za nebourání v průběhu 36 měsíců, cena jde zase dolů. Existují sezónní pojistky, tedy třeba od března do listopadu, přičemž značky Ti zůstávají na autě a nemusíš je odnášet do depozitu.

HD's coming
Offline xjohny  
#4 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 9:59:07(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
No moment moment, a jakotože já mám pojištěný Camaro po celej rok a né sezónně? :-D
Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#5 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 11:06:57(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Napsal: Cá Přejít na citovaný příspěvek
Částku klidně nahodím, ale potřebuji informace:-)

Existují sezónní pojistky, tedy třeba od března do listopadu, přičemž značky Ti zůstávají na autě a nemusíš je odnášet do depozitu.



Poslal jsem Ti konkrétní info mailem.
Ale možná by nebylo špatný sem napsat, jak to funguje s tou sezónní pojistkou - kolik % třeba stojí ten měsíc, kdy to není pojištěno, jaký jsou podmínky. Tuším, že jsem někde četl, že v té době vyjet na silnici můžeš, ale máš spoluúčast 90%.

Myslím to tak, že se v zimě udělá hezky, suchá silnice, tak je vhodný auto vytáhnout, zahřát motor a 2km projet, aby se všechno promazalo. S RZ v depozitu to legálně neudělám, tak jestli se sezónní je to jen riziko peněz nebo přímo zakázaný.
Offline xjohny  
#6 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 11:54:04(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
http://www.cpp.cz/pdf/PP_ACP_1_08.pdf

Článek 14
Citace:
Sezónní pojištění je pojištění uzavřené na dobu neurčitou, přičemž v pojistné smlouvě je uveden počátek a konec sjednané sezóny, za níž pojistník platí pojistné. Pojištění je účinné po celou dobu jeho trvání, způsobí-li však pojištěný pojistnou událost mimo sezónu, má pojistitel proti němu právo na náhradu toho, co za něho plnil. Sezóna může trvat nejméně 3 měsíce a nejvíce 10 měsíců. Sezóna se po celou dobu trvání pojištění každoročně opakuje. Sazba pojistného pro sezónní pojištění je uvedena v pojistné smlouvě.
Camaro se rozskočilo...
Offline Cámo  
#7 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 12:45:36(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
xjohny napsal:
No moment moment, a jakotože já mám pojištěný Camaro po celej rok a né sezónně? :-D

Ty to nepotřebuješ, neboť máš vete značky:-) a platíš tak málo, že se Ti sezónní pojistka nevyplatí. Neboj se, počítal jsem i tu možnost.
HD's coming
Offline Cámo  
#8 Odesláno : pondělí 24. ledna 2011 12:57:34(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Jirka_z28 napsal:
Poslal jsem Ti konkrétní info mailem.
Ale možná by nebylo špatný sem napsat, jak to funguje s tou sezónní pojistkou - kolik % třeba stojí ten měsíc, kdy to není pojištěno, jaký jsou podmínky. Tuším, že jsem někde četl, že v té době vyjet na silnici můžeš, ale máš spoluúčast 90%.

Myslím to tak, že se v zimě udělá hezky, suchá silnice, tak je vhodný auto vytáhnout, zahřát motor a 2km projet, aby se všechno promazalo. S RZ v depozitu to legálně neudělám, tak jestli se sezónní je to jen riziko peněz nebo přímo zakázaný.


Sezónní pojištění je určeno pro motoristy, kteří vyjíždějí jen za tepla a sucha:-) tedy jaro až konec října třebas. Auto máš zaplaceno a hrazeno pojišťovnou pouze v tomto období, pokud vyjedeš na silnici mimo toto období, hradíš plnou částí, neboť pojistku máš placenou na určitou dobu.
Rozdíl mezi sezónní a normální roční pojistkou je značný, tedy finančně. Je to i několik tísícovek dolů ve prospěch sezónní pojistky, což platí pro auta, které nejsou na veteránech a nejsou starší než 1970, u těch se to počítá jinak a u těch se sezónní pojištění nevyplatí.
HD's coming
Offline GILLES82  
#9 Odesláno : středa 16. března 2011 13:59:32(UTC)
GILLES82
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 12.03.2011(UTC)
Zpráv: 17
Bydliště: JABLONEC N.NIS.

No hoši,to mě ta amerika zajímá ještě víc.....to jsou zajímavé informace!!!!!
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.