Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

3 stránek<123
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Bouri  
#51 Odesláno : pondělí 11. června 2012 18:34:09(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Jirka_z28 napsal:
Bouri, nechceš se podělit o historii té rozmlácené 3ky? To snad muselo jet po střeše příkopem...

Údajně v tom jeli nějací feťáci, majitel pak zamumlal cosi o igeliťáku a pak to ti feťáci poslali do škarpy, přetočili na střechu a hned zas na kola, že nevytekly žádný provozní kapaliny. Je to origo IROC Z28, žádná frajerská nálepka. inzerci to prej viselo 2 měsíce a bez jedinýho telefonátu na koupení, až novej majitel to koupil a přijel s tím.

Standa napsal:
Když už jsi hodil fotku s tím platem v kufru, já jsem si tak říkal, proč je tam máš. Napadly mě jen dvě věci. Buď jsi plánoval vyhnat někoho z pódia a korigovat tím program. A nebo jsi je dostal do auta, abys jel slušně?

Nejen na Rudu, kerýho sme zvali na cruisingu do auta (i do limuzíny) a nešel, ale aj třeba na Ivoše Kunetka, kamoš od něj totiž před 2 měsíci koupil Lincolna a ani do srazu neměl papíry (dokonce kamoše stavěli policajti a buzerovali za ty papíry, naštěstí u policajtů dopadl dobře, jen s malým flastrem), tak se udělala malá soukromá scéna, kerá vedla přes Petra Bellingera a Darka Haumera a snad se to vyřeší...
+ bych pár vajíček hodil po tý obrovský hromadě mustangů, co to u vjezdu ucpali a pak frajersky dělali malý burnouty, zrovna na tom kabelu, kerej byl na silnici směrem nahoru k restauračce...
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Hejkal  
#52 Odesláno : pondělí 11. června 2012 20:29:03(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
xjohny: hele koukal jsem tam všude možně okolo sebe byl jsem několikrát u tvého camara ale neviděl jsem tě. Snad někdy jindy si potřesem pravicí. A už to tu zaznělo nevíme ani kolikrát jak vypadáme bylo by moudré aby si každej hodil foto k autu :-D
Offline holanuvstatek  
#53 Odesláno : pondělí 11. června 2012 20:47:18(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Proto rikam udelat trika aby sme v nich mohli vyrazit, dat najevo s jakym sdruzenim sympatizujeme a mustangaci aby vedeli ze maji konkurenci.
Offline Standa  
#54 Odesláno : pondělí 11. června 2012 21:20:41(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Bouri: o těch Mustangách vím, nechápu proč si některý kokoti myslej, že můžou cokoli. Jen kazej bezvadnej sraz. Ty papíry se týkaly Ferního? Fajn kluk, ty problémy mu nepřeju.
Hejkal a holanuvstatek: vás dva už snad poznám a s oběma souhlasím. Musím se někde s autem vyfotit. Snad se sejdeme v hojným počtu na f-body. Tam by mohlo být víc času na pokec.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline Bouri  
#55 Odesláno : pondělí 11. června 2012 23:13:43(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
Proto rikam udelat trika aby sme v nich mohli vyrazit, dat najevo s jakym sdruzenim sympatizujeme a mustangaci aby vedeli ze maji konkurenci.

Nebo tu na fóru udělat nějakou sekci pro registrovaný a tam téma , kde o sobě něco málo napíšem, s fotkou... Je to takový finančně nenáročný téma oproti tričkům. Trička si koupí několik lidí a když někdo nekoupí a vyjede na sraz, málokdo ho od nás pozná...

Standa napsal:
Bouri: o těch Mustangách vím, nechápu proč si některý kokoti myslej, že můžou cokoli. Jen kazej bezvadnej sraz. Ty papíry se týkaly Ferního? Fajn kluk, ty problémy mu nepřeju.

Mustangy sme zaslechli už jak se blížili k kempu, měli sme stan hned za budovou recepce (to u vjezdu), takže sme to měli z první ruky a nejblíž k vjezdu. No když sme vykoukli z brány, tak se to táhlo snad k Heřmanovu Měštci...

Jo, Fernie, sice si z něj děláme srandu, ale jen v dobrým a nepřejem mu to nikdo. On celkově Ivo Kunetek je divnej člověk, kerej se ke každý skupině lidí nechová stejně a pak takhle vyleze s průserem - Fernie na svýho Lincolna na zadní okno napsal pravdivou "informaci" o papírech a postavil Lincolna na hlavní stage tak, aby to každej viděl.
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline xjohny  
#56 Odesláno : úterý 12. června 2012 9:11:00(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Camaro se rozskočilo...
Offline xjohny  
#57 Odesláno : úterý 12. června 2012 10:21:18(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Camaro se rozskočilo...
Offline Honza T  
#58 Odesláno : úterý 12. června 2012 18:45:51(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Tak ja fotogalerii nemam. Ale utechou je, ze jsem vyhral dva poharyPiisk . Z cehoz jeden je, pro mirnou utechu mistni komunity, alespon pro znacku General Motors (ikdyz ne pro CamaroTralalaa )
thanks 1 uživatel blahořečil Honza T za tento úžasný příspvěvek.
Trans79 on 13.06.2012(UTC)
Offline xjohny  
#59 Odesláno : středa 13. června 2012 19:27:02(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Honza: A jaké vlastně?

Bouri: Co měl Fernie napsáno na zadním okně? Nemáš fotku? Nějaké peprné detaily? :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline Bouri  
#60 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 0:59:26(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Co vím, tak se fotka bohužel nikde neudělala (zkusím se ještě poptat přímo Fernieho, kerej si taky vyžádal fotku, jestli nějakou nesehnal). Ale měl tam něco vy smyslu "Toto auto nemá 2 měsíce papíry", mám pocit, že ještě nějaká zmínka o Kunetkovi. Zrovna sem byl na cruisingu, kdy prvním kolem to na tom okně bylo napsaný (jeslti to psal namístě nebo přijel už s popsaným oknem) a zrovna pomalu přicházel Kunetek, při druhým kole už měl Fernie a nějaká ženština okenu a likvidovali ten nápis s tím, že se o to bude zajímat Petr Bellinger a Darek Haumer (takoví nepsaní "bossové" srazů Psssst) a že jestli nebudou papíry do pátku, tak má Kunetek průser, co se týče vystupování na srazech a možná eště něco dalšího (ono když se nasere Darek a nepřijede, tak je sraz skoro v koncích). Škoda žes měl káru pár metrů od něj, ale sám si byl asi jinde...

Docela nemilý, že koupí auto, 2 měsíce jezdá bez papírů (páč mu je nikdo neposlal), na LCW ho zastaví švestky a dostane kvůli tomu flastr (naštěstí jen 500Kč a bez bodu) a když už mu papíry tento týden v úterý přišly, tak auto NENÍ odhlášený, takže pendlovačka Brno-Šternberk (nebo kam Fernie psal). K tomu má ruplý čelní sklo (na průser s policajtama stačí), takže nemůže vyřídit nový okno. Prostě masakr.
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline xjohny  
#61 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 8:37:59(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmm, no taky jsem neslyšel na Ivouše úplně nejlepší ohlasy.
Nicméně příště bych asi vynechal i Rudu, jako moderátor mi zas tak fajne nepřinde...
Camaro se rozskočilo...
Offline xjohny  
#62 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 9:24:49(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Jinak tady to pěkně a vtipně shrnul Cadillac Ranch :-)
http://www.cadillac-ranc...y-cruisers-weekend.shtml
Camaro se rozskočilo...
Offline Sentinel  
#63 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 11:26:45(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Já bych Rudu rozenýho z Prahy a hranýho Ostraváka neviděl radši nikde :D příde mi že si maluje řasy nebo co :D až moc přehrává a hraje si na šoumena
Offline holanuvstatek  
#64 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 20:13:24(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Ruda je pekne trapnej tem jeho radoby hlaskam se uz nikdo nesmeje.ono opakovat porad dokola to samy je ubohost.
Offline xjohny  
#65 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 20:24:54(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
To možná bude lepší Izer, kterýho bude mít o víkendu na sraze Košárek...
Camaro se rozskočilo...
Offline Jirka_z28  
#66 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 21:02:01(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Nestál jsem u pódia celej den, ale Ruda mi nijak nevadil. Něco má vtipný, něco trapný. Třeba jsem si na to zvyknul, nebo to prostě neřeším. Náladu mě nijak nekazil, párkrát i rozesmál a kvůli němu jsem tam stejně nebyl, takže pohoda :)
Dle někoho na usmotors byl Izer důvodem prodělku 1. ročníku, kvůli honoráři. To budu radši bez něj s aktuálním vstupným a vědomím, že organizátoři mají o důvod víc tenhle sraz opakovat i další roky :)
Offline Hejkal  
#67 Odesláno : čtvrtek 14. června 2012 21:59:01(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Na prvním ročníku byl Izer bezkonkurenční! Co pustil z pusy tak výtlem všici. :-D A letos jsem vůbec neviděl nic z programu furt jsem se motal okolo známejch super akce!
Offline xjohny  
#68 Odesláno : sobota 16. června 2012 9:17:29(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
S tim Izerem to byl jen příklad. Jako proti Rudovi přímo nic nemám, jen bych se odvážil tvrdit, že za stejný honorář budou lepší baviči. On se dost opakuje a v improvizaci tím tak trošku pokulhává. Možná by mohl být dobrý třeba Miloš Knor nebo někdo podobný z Na stojáka.

Ale co, akce se mi celkově líbila a stejně jsem moderátory zase tak moc neposlouchal. Příště bych to mohl zkusit přes noc, uvidíme :)
Camaro se rozskočilo...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (2)
3 stránek<123
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.