Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Fleese  
#1 Odesláno : sobota 6. května 2017 16:02:35(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Caute chalani ,chcem sa spytat ako je to u Vas v Cesku s prihlasovanim vozidiel? ci su uradnici taki dosledni ako u nas alebo dokazu prizmurit oko.Ide o to ze nemam k autu maly technicky preukaz(velky mam,aj stary velky-su z nemecka),a to znamena ze ma kontrola originality u nas posle prec lebo bez toho to nejde(auto je povodom z nemecka).Na historicke papiere sa u nas velmi behat neda(da ale obmedzene a nechce sa mi stale vyhovarat ze idem zo servisu).Nemecke urady by ten technicky dokazali vidat ale chcu auto vidiet a potrebuju urobit nejake kontroly a pravdu povediac sa mi nechce absolvovat 1000km tam a dozvediet sa ze to aj tak nejde,pretoze po nemecky viem tak 10 viet a na urade si to neviem predstavit.Urcite musi existovat nejaka skratka,alebo daka cernota ako to obist,len nikto mi zatial nevedel poradit.Ak niekto nieco viete poradit budem velmi vdacny,dakujem.
Offline xjohny  
#2 Odesláno : neděle 7. května 2017 13:41:04(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
No a když máš velký TP, předpokládám slovenský, tak by ti přeci měl úřad vystavit kopii malého ne? Nebo máš jen ten německý?
Camaro se rozskočilo...
Offline Fleese  
#3 Odesláno : neděle 7. května 2017 16:32:36(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Vsetky doklady mam nemecke,tam je ten problem :(
Offline xjohny  
#4 Odesláno : neděle 7. května 2017 19:31:25(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Já si bohužel nepamatuju jak je to s evidenčkou tady, ale pokaždé jsem tuším malý TP dostal. Pak jsem neřešil co mam a nemam a prostě jsem všechno dal technikovi na STK a pak na úřadě...
Camaro se rozskočilo...
Offline Fleese  
#5 Odesláno : pondělí 8. května 2017 0:22:27(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Ono to je tak ze na kontrolu originality sa musis dostavit po uplynuti 30 dni odo dna odhlasenia auta z evidencie,a tam treba oba technicaky(maly je vlastne cast 1 a velky cast 2),.Pri prepise je to jednoduchsie lebo tam ten maly netreba(to robis do tych 30 dni).Ja som to ale posral a cakal rok pokym som sa dostal k prihlasovaniu a tedka ma uz nechu na tu kontrolu originality pustit bez toho maleho.
Offline Hejkal  
#6 Odesláno : pondělí 8. května 2017 10:12:41(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Mno když jsem dělal já veterána, tak na úřadě jsem nemusel mít žádnej doklad ani velkej ani malej TP. Stačí když máš vyplněný ty papíry od komisaře na ty ti následně vystaví průkaz historického vozidla. Ono je to hodně o lidech, někdo prostě bude buzerovat za píčoviny. Chtělo by aby se vyjádřil někdo z východu
Offline Fleese  
#7 Odesláno : pondělí 8. května 2017 10:23:21(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Na tie historicke ako hovoris by to aj slo,len na historickych mozem chodit len na oficialne zrazy,a tak je to aj v zakone,co je dobra sprostost.Preto som to chcel najprv riesit na normalne biele spz,predsa ma clovek viac slobody.
Offline Spitfire  
#8 Odesláno : úterý 9. května 2017 11:15:03(UTC)
Spitfire

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 14.08.2012(UTC)
Zpráv: 95
Bydliště: Slany

Já už si detailně nepamatuju jak to probíhalo, když sem přihlašoval auto co sem si dovezl z Německa, ale mám pocit že malý TP musel němec odevzdávat u nich na úřadě a mně zbyl jen ten velký zelený techničák ve kterém snad bylo nějak zaznamenané odhlášení v DE a to stačilo. Pak ještě chtěli COC list, ale ten nutně být nemusí. Jen se pak platí víc za výpis z německého TP.
Jinak co ti brání na historických značkách jezdit každý den na sraz třeba do Papuy-nové guineje, nebo třeba jen do Rakouska, vždyť to nikdo nemůže zjištovat...
UserPostedImage
Offline Fleese  
#9 Odesláno : úterý 9. května 2017 11:55:13(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Presne tak to aj mam,vo velkom technicaku je stempel ze auto bolo odhlasene a ze je mozne ho prihlasit inde,on ten maly technicky odovzdal.Lenze mi nikto nechce tu originalitu urobit bez toho maleho.Byvam blizko levic,tu som sa pytal na vsetkych uradoch a dokonca sa znamy pytal aj v bratislave a furt nie.No ale ako sa tak na to kukam tak si asi fakt podam tu ziadost o historicke znacky.
Offline Fleese  
#10 Odesláno : pátek 12. května 2017 2:57:45(UTC)
Fleese
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 28.08.2015(UTC)
Zpráv: 21

Je tu niekto zo slovenska kto dokaze pomoct s historickymi papiermi? vobec netusim co kde ako,som z toho debil.dik.
Offline xjohny  
#11 Odesláno : pátek 12. května 2017 10:10:57(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Uživatel tomcat ?
Camaro se rozskočilo...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.