Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline xjohny  
#26 Odesláno : pátek 25. září 2009 11:44:39(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
na tom srazu budu tak kolem 11., max dve hodky to vidim a pak jedu k tatovi a budu k dispozici az vecer, obavam se. Pripadne zmiznu driv a nekdy odpoledne by se mohlo neco podniknout. Jestli jedete Camarkem, bych si dal nejakou minispanilku.

No nevim s tafnovym Camárkem to asi půjde špatně, ale rozhodně by to vypadalo zajímavě :D
Camaro se rozskočilo...
Offline tafna  
#27 Odesláno : pátek 25. září 2009 11:52:09(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Okolojedouci napsal:


na tom srazu budu tak kolem 11., max dve hodky to vidim a pak jedu k tatovi a budu k dispozici az vecer, obavam se. Pripadne zmiznu driv a nekdy odpoledne by se mohlo neco podniknout. Jestli jedete Camarkem, bych si dal nejakou minispanilku.
:))Xjohny ma pravdu! mrkni na muj avatar:) leda ze by mlada tlacila a ja vrcel jak motor:)) cislo na tebe mam tak ti cinknu az tam prijedu ale kdyby jsi to protahl do dvou tak se tam urcite potkame!
Offline Okolojedouci  
#28 Odesláno : pátek 25. září 2009 23:32:53(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tafna napsal:
:))Xjohny ma pravdu! mrkni na muj avatar:) leda ze by mlada tlacila a ja vrcel jak motor:)) cislo na tebe mam tak ti cinknu az tam prijedu ale kdyby jsi to protahl do dvou tak se tam urcite potkame!


tak ono mi to i doslo, ze prijet Camarem je u tebe asi ponekud mene realne, ale az po tom, co jsem zmizel od pocitace, ta hlava holt:)
Offline tafna  
#29 Odesláno : sobota 26. září 2009 21:16:58(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
no auta tam byli docela pekne ale ostatni okomentuju asi timto :)))
http://img178.imageshack.us/img178/8203/vtipek.jpg
Offline Okolojedouci  
#30 Odesláno : sobota 26. září 2009 22:29:07(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tafna napsal:
no auta tam byli docela pekne ale ostatni okomentuju asi timto :)))


Pistole za úsvitu!

Jinak jo, bylo to takové pokoukání, opravdu pěkné kousky tam byly...a těch Mustangů. Ale jinak? Tak nějak o ničem, přiznám se, jsem rád, že jsem tam Camarem nejel, ta projížďka potom mi byla daleko milejší(no nevydržel jsem to a hned jsem se jel projet:). Bylo tam několik fajn lidí, rád bych si býval popovídal, ale odvoz už chtěl zmizet a stejně, to prostředí parkoviště u obchodního střediska mi nepřijde úplně vhodné na to se vybavovat. A děkuji Cestovateli za možnost vyzkoušet si tu nejúžasnější "feature", co jsem kdy v Camaru...vlastně v autech obecně...viděl. Ani popsat se to nedá, musí se to vidět.
Jířa  
#31 Odesláno : sobota 26. září 2009 22:44:42(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Okolojedouci napsal:


Pistole za úsvitu!

Jinak jo, bylo to takové pokoukání, opravdu pěkné kousky tam byly...a těch Mustangů. Ale jinak? Tak nějak o ničem, přiznám se, jsem rád, že jsem tam Camarem nejel, ta projížďka potom mi byla daleko milejší(no nevydržel jsem to a hned jsem se jel projet:). Bylo tam několik fajn lidí, rád bych si býval popovídal, ale odvoz už chtěl zmizet a stejně, to prostředí parkoviště u obchodního střediska mi nepřijde úplně vhodné na to se vybavovat. A děkuji Cestovateli za možnost vyzkoušet si tu nejúžasnější "feature", co jsem kdy v Camaru...vlastně v autech obecně...viděl. Ani popsat se to nedá, musí se to vidět.


Byl kravál? Liborovi to zní ukrutně Hurraa
Offline Okolojedouci  
#32 Odesláno : sobota 26. září 2009 22:49:11(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek


Byl kravál? Liborovi to zní ukrutně Hurraa


Srabák stál úplně mimo ten vymezený prostor pro Ameriky:) Kravál byl spíš od kapely, která hrála sice dobře, ale na můj vkus přiliš hlasitě, nedalo se tam pořádně mluvit. Ale aspon jsem se chviličku svezl jako navigátor a zvuk mohu rozhodně potvrdit:)
Offline xjohny  
#33 Odesláno : sobota 26. září 2009 22:49:33(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Okolojedouci napsal:
... A děkuji Cestovateli za možnost vyzkoušet si tu nejúžasnější "feature", co jsem kdy v Camaru...vlastně v autech obecně...viděl. Ani popsat se to nedá, musí se to vidět.

Which one?
Camaro se rozskočilo...
Offline Cestovatel  
#34 Odesláno : úterý 29. září 2009 17:02:04(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Mam par fotek ktere jsem udelal v Letnanech, ale nevim jak je sem mam nakopirovat. Administrator zapomel na napovedu. Poradi mi nekdo?
Offline xjohny  
#35 Odesláno : úterý 29. září 2009 18:08:06(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Cestovatel napsal:
Mam par fotek ktere jsem udelal v Letnanech, ale nevim jak je sem mam nakopirovat. Administrator zapomel na napovedu. Poradi mi nekdo?

Skoč na abload.de

Tam klikni na Bilder von der Festplatte hinzufugen, vyber všechny fotografie (možná to budeš muset dělat na víckrát). Můžeš tam vybrat jestli je chceš zmenšit (Skalieren...) a pak klikni na Abload tlačidlo. Až to bude, tak úplně dole pod seznamem nahraných obrázků je rámeček "Alle Links auf einmal kopieren:", odtamtud zkopíruj ten zajímavej text a sem to vlož. Pěkné a efektivní :-) Návod teda dodělám.

EDIT: Návod

Upraveno uživatelem úterý 29. září 2009 18:41:41(UTC)  | Důvod úpravy: -

Camaro se rozskočilo...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.