Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline scott67  
#1 Odesláno : neděle 29. dubna 2018 17:53:44(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
Na srazu v Jizbicích mi začalo propouštět prasátko. Žádná hrůza, ale na řádně promaštěné pakny a blbě brzdící auto to stačilo. Objednal jsem si tedy z Rock auta dvě sady gumiček. Dneska jsem si řekl, že to v klidu rozdělám a nachystám, než to přijde. Při demontáži jsem zjistil, že gumičky jsou devatenáctky. Možná mě ukamenujete, ale našel jsem opravnou sadu z Barumu pro vozy Škoda 105 a 120 za MC Kčs 9,- Pasuje to tam i s prachovkama. Brzdy jsou po odvzdušnění opět jedovaté a já se směju. Takže budu mít pár gumiček k repasi navíc, až to přijde.
No a ještě jeden můj zlepšováček k promaštěným paknám. Panuje názor, že jsou na vyhození. Já mám recept, jak je obnovit. Vloží se do hrnce a vaří se z nich paknová polífka s několika kapkami jaru. Za čtvrt hodiny vyjmete pakny v dokonalém stavu. Polífku doporučuji nejíst :-)
thanks 1 uživatel blahořečil scott67 za tento úžasný příspvěvek.
El-Camino on 30.04.2018(UTC)
Offline El-Camino  
#2 Odesláno : pondělí 30. dubna 2018 16:05:50(UTC)
El-Camino
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 30.04.2018(UTC)
Zpráv: 3
Bydliště: Zábřeh

Blahořečil: 1-krát
Napsal: scott67 Přejít na citovaný příspěvek
Na srazu v Jizbicích mi začalo propouštět prasátko. Žádná hrůza, ale na řádně promaštěné pakny a blbě brzdící auto to stačilo. Objednal jsem si tedy z Rock auta dvě sady gumiček. Dneska jsem si řekl, že to v klidu rozdělám a nachystám, než to přijde. Při demontáži jsem zjistil, že gumičky jsou devatenáctky. Možná mě ukamenujete, ale našel jsem opravnou sadu z Barumu pro vozy Škoda 105 a 120 za MC Kčs 9,- Pasuje to tam i s prachovkama. Brzdy jsou po odvzdušnění opět jedovaté a já se směju. Takže budu mít pár gumiček k repasi navíc, až to přijde.
No a ještě jeden můj zlepšováček k promaštěným paknám. Panuje názor, že jsou na vyhození. Já mám recept, jak je obnovit. Vloží se do hrnce a vaří se z nich paknová polífka s několika kapkami jaru. Za čtvrt hodiny vyjmete pakny v dokonalém stavu. Polífku doporučuji nejíst :-)


Zdárek,nezbívá než gratulovat k dobré repasi brzdového sistému.
Jupiii! Hurraa
Offline OndraS  
#3 Odesláno : pondělí 30. dubna 2018 16:25:25(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Za co se stydět, když to pasuje? Taky jsem takhle jedno prase spravil. Je tam doteď, a začalo scát to levý, nedělaný. Tak jsem ho vzal ze zásob ze shořelýho Cutlasse a ze dvou složil jedno náhradní.
V podstatě jediná konečná pro ty čuňátka je, když jsou vyrezlý, což často koresponduje se zarezlým odvzdušňovákem :)
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline scott67  
#4 Odesláno : pondělí 30. dubna 2018 18:24:11(UTC)
scott67

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 22.09.2016(UTC)
Zpráv: 149

Blahořečil: 7-krát
Blahořečen: 7-krát v 7 příspěvcích
No jasně. Vyrezlý prasátka jsou většinou k ničemu. Takže prachovky jsou na nich velice důležitá věc. Ty moje jsem vyvrhnul (na autě - není nutno sundávat) a pak jsem vnitřek vypucoval šmirglem 800. Přitom pomalu protíká brzdovka, takže tam ten bordel nezůstane. Kupovat nový díl je prostě poslední možnost. Z tohohle má člověk aspoň trochu radost !
Offline holanuvstatek  
#5 Odesláno : úterý 1. května 2018 7:53:38(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Tomu se říká něco spravit ne jenom vyměnit.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.