Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline zdenda  
#1 Odesláno : sobota 3. dubna 2021 16:20:39(UTC)
zdenda
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 03.04.2021(UTC)
Zpráv: 1
Bydliště: středočeský kraj

Čau ve spolek, pořídil sem si Camaro z roku 75. motor mám 5,7 a s karburatorem Edelbrock v carburatoru jsou trysky 89a 92, jehly 7047. vada se projevuje pouze na volnoběh při vysokych otačkach se motor začne dusit a střili do výfuku. Při jízdě to neděla nic. Předstih je zkontrolovany a nastaveny podle knihy, správně.

Druhá závada, která se mi projevuje se týká převodovky. Spátečka a prvni rychlost je ok. Auto má sílu a jede normalně. ale z 1 na 2 řadi hůř a z 2 na 3 je pocitově jako když auto neco brzdi. Olej v převodovce je čistej, žadne zvuky se neozývají.
Budu rád za každou radu.
Offline fik  
#2 Odesláno : středa 2. června 2021 15:18:25(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Napsal: zdenda Přejít na citovaný příspěvek
Čau ve spolek, pořídil sem si Camaro z roku 75. motor mám 5,7 a s karburatorem Edelbrock v carburatoru jsou trysky 89a 92, jehly 7047. vada se projevuje pouze na volnoběh při vysokych otačkach se motor začne dusit a střili do výfuku. Při jízdě to neděla nic. Předstih je zkontrolovany a nastaveny podle knihy, správně.

Druhá závada, která se mi projevuje se týká převodovky. Spátečka a prvni rychlost je ok. Auto má sílu a jede normalně. ale z 1 na 2 řadi hůř a z 2 na 3 je pocitově jako když auto neco brzdi. Olej v převodovce je čistej, žadne zvuky se neozývají.
Budu rád za každou radu.


pokud strílí do výfuku je to moc bohaté , nebo předstih , kouknout na svíčky jakou maji barvu a předsih nestavit na přuběh motoru a ne dle manualu Ja nic
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.