Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Pavel Sáblík  
#26 Odesláno : středa 13. ledna 2010 23:12:42(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Ako mysliš nič nenarobíme!ancijáša svatoho!bohu prisám že narobíme až sa baby budu čudovat!nech si tárajú ako chcú aj tak nas nědostanú!
víš já jsem 20 let jeydil na tatre dom sem chodil pozdě a hotovej,ale už 2 roky děla na bagru u supr firmy,doma sem kaydej den ve 4,mam cas aj chut což se předtim nedalo.nic nechci uspěchat,nejdřív si postavím kloudnou dílnu 8krát5,a pak se camaro třes!jinak když jsem sví camarko uviděl prvně,bylo to jasné.moja chvíli držkovala,páčil se jí triumph spitfire,jenže když uviděla jak v tom sedim a hubu celou nad čelnim sklem,uznala a sama řekla,že camaro 76 je auto s ksichtem,a pár aut co jsem dělal viděla,tak věří na reirkarnaci do krásna.to auto si to zaslouží.
Offline Adam66  
#27 Odesláno : středa 13. ledna 2010 23:23:29(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Ja robim zamocnika a 14:30 koncim a 14:40 som doma. Nieco zbastim a idem robit. Ale uz som nic neurobil 2 tyzdne. Je tam zima jak ruskom filme.
Offline tafna  
#28 Odesláno : středa 13. ledna 2010 23:28:48(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
:) ja zas koncim 16:00 zametu a presunu se ke camaru :)) v dilne mame 18 stupnu takze makat muzu furt!!
Pavel Sáblík  
#29 Odesláno : středa 13. ledna 2010 23:41:21(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
no já přijedu v 17,což je pro mě super brzo,v dilně mam...já vlastně nemám dílnu!!!!
ba jo mám,jenže je to bez přístupu autem.mam přízemí celýho baráku,ale auto nam nelze.mám ale kliku,žena kvúli práci odstěhovala koně,tím pádem jsem zabral prostory chlíva,seníku a kus zahrady,vyhlásil za ůzemí camara a jen co sleze ta bílá hnusota...
Offline tafna  
#30 Odesláno : čtvrtek 14. ledna 2010 0:02:06(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Napsal: Pavel Sáblí Přejít na citovaný příspěvek
no já přijedu v 17,což je pro mě super brzo,v dilně mam...já vlastně nemám dílnu!!!!
ba jo mám,jenže je to bez přístupu autem.mam přízemí celýho baráku,ale auto nam nelze.mám ale kliku,žena kvúli práci odstěhovala koně,tím pádem jsem zabral prostory chlíva,seníku a kus zahrady,vyhlásil za ůzemí camara a jen co sleze ta bílá hnusota...
senik se hodi! :) ono se to nezda ale az camaro rozeberes tak to bude pekna hromada dilu.
Offline holanuvstatek  
#31 Odesláno : pondělí 10. října 2011 19:58:54(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
POchodil si nejak u toho milera z hodkovic?ja slysel ze se mu u korvety zasek plyn kdyz daval zkusebni jizdu a misto sedacky mel bedynku od rajcat a rozsekal ji na mraky.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.