Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek12>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Pavel Sáblík  
#1 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:15:19(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Ahoj lidi!jsem rád,že jsem našel vaše stránky.V sobotu jsem se stal hrdým majitelem camara 76,sice v zoufalém stavu kastle,ale to autíčko má duši nebo tak něco a já ač neodborník udělam všechno co budu moci abych mu vrátil lesk a asi budu občas třebovat poradit.Jinak je mi 35 bydlím u Liberce,su 10 let ženat a v začátku mi poradte jak přijdout k nákýmu manualu,nebo knize abych věděl která bije.jinak mí camaro ste určitě viděli na stránkách BAZOS,bylo za 55 a kluk co mi ho prodal je fajn a asi to nemá lehký,už večer volal že se mu ztýská.Rekni to ruce tak snad mě přímete su v tom az po uši.Pavel

Upraveno moderátorem úterý 15. prosince 2009 23:40:32(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline sejki  
#2 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:24:11(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Napsal: Sáblí Přejít na citovaný příspěvek
Ahoj lidi!jsem rád,že jsem našel vaše stránky.V sobotu jsem se stal hrdým majitelem camara 76,sice v zoufalém stavu kastle,ale to autíčko má duši nebo tak něco a já ač neodborník udělam všechno co budu moci abych mu vrátil lesk a asi budu občas třebovat poradit.Jinak je mi 35 bydlím u Liberce,su 10 let ženat a v začátku mi poradte jak přijdout k nákýmu manualu,nebo knize abych věděl která bije.jinak mí camaro ste určitě viděli na stránkách BAZOS,bylo za 55 a kluk co mi ho prodal je fajn a asi to nemá lehký,už večer volal že se mu ztýská.Rekni to ruce tak snad mě přímete su v tom az po uši.Pavel


Jooo tak pan ma pjetsedmicku :-) tak to gratuluji, kdybych mel penize tak bych do toho camara sel taky i kdyz tam kastle je total v haji, zas mas 5.7 :)
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline tafna  
#3 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:24:37(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
toz ahoj. vitej mezi silence :)))
Offline sejki  
#4 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:26:55(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
zaloz si topic v rubrice auta clenu a torsku to tam rozepis a hlavne chceme fotkkyyyyyyy :)
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Adam66  
#5 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:30:06(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Tak nazdar Pavel. Vitaj medzi nami. Dopredu ta upozornujem,ze nepotrebujes ziadny manual. Chalani su fajn a posunu ta vzdy ku predu. Takto som ich tu uz par krat poprehanal a nenechali ma v tom sameho.
Offline xjohny  
#6 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:45:06(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Také vítám a gratuluji tobě ke koupi a zároveň tomu chudákovi, že se ho někdo ujal :-)
Pro začátek jsem tě přesunul mezi ostatní automobilisty a přejmenoval téma, snad tě to moc nezmátne.

Manuály se dají sice koupit zde, ale moc se to nevyplatí. Hledal bych do začátku Chilton nebo Haynes manuály pro Camaro V8 70-81, nejjednodušší to bude přes asi eBay. Připrav se, že 98% věcí budeš muset kupovat rovnou v americe.
Camaro se rozskočilo...
Offline Adam66  
#7 Odesláno : úterý 15. prosince 2009 23:59:25(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
sejki napsal:
ba ne, se posere na dovozu, clu a dani....

Nestrasit!!!!!!!
Jířa  
#8 Odesláno : středa 16. prosince 2009 0:07:03(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Vítej mezi náma....
Hned na okraj... Ničeho se nelekj. Není to žádná vesmírná technologie, ale spíš bych to přirovnal k osmiválcový škodě 110L ;-)
Pokud to tu budeš častěji navštěvovat, tak lecos pochytíš a zjistíš že na tom autě fakt není nic záludného Juj
Offline sejki  
#9 Odesláno : středa 16. prosince 2009 0:09:33(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Vítej mezi náma....
Hned na okraj... Ničeho se nelekj. Není to žádná vesmírná technologie, ale spíš bych to přirovnal k osmiválcový škodě 110L ;-)
Pokud to tu budeš častěji navštěvovat, tak lecos pochytíš a zjistíš že na tom autě fakt není nic záludného Juj


skodofka delala osmivalec???? ( :-D )
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Jířa  
#10 Odesláno : středa 16. prosince 2009 0:13:36(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
sejki napsal:
skodofka delala osmivalec???? ( :-D )


Konstrukčně Martin... Konstrukčně :-)
Pavel Sáblík  
#11 Odesláno : středa 16. prosince 2009 0:14:38(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Toš ogaři děkuju za prijetí,fotky dodám až doženu manželku,páč su pičítačový analfabet a dělá mi problem najdout písmenka natoš nalejt fotky.nebojte chloubnu se,zatím jsem miminko jen uložil pod střechu,vyškubal shnilý koberce a nastříkal odrezovačem a silikonem,bylo totiš od roku 2 na dešti v blátě přesně tak jak je asi stále na bazoši.jenže i když je vidět zkrz,auto hned chytlo a na podval vjelo!!!!!Pánové,jezdím 10 let v 3litrovym mercedesu,ale ten fičák co mi to předvedlo na čtvrt plynu,víc jsem si netrouf,mě dosti vyděsil!ten pád tu je,že jsem opartně covl do garáže a hodinu se klepal.jo a pak jsem volal jakýmusi páně Kunetkovi do Olomouce?prý machra krz camara a tento mi tvrdil,že to auto,potažmo tento můj motor zná a je prý nějak vylepčenej,nebo tak něco.no každopádně nejdřív postavim camaru kloudnou garáž na tu reinkarnaci tet už je jeho budoucnost zaručená.udravim vás všechny,dík XJOHNY ya přeřazení kde má bejt,loučí se šofer tatry a bagru toho času jelen srnec aj daněk Pavel Dub z Duba ajde pinkat.papa lala Já.
Offline Zlumik  
#12 Odesláno : středa 16. prosince 2009 9:32:20(UTC)
Zlumik

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 20.04.2009(UTC)
Zpráv: 299
Bydliště: Kladruby nad Labem

Napsal: Sáblí Přejít na citovaný příspěvek
Toš ogaři děkuju za prijetí,fotky dodám až doženu manželku,páč su pičítačový analfabet a dělá mi problem najdout písmenka natoš nalejt fotky.nebojte chloubnu se,zatím jsem miminko jen uložil pod střechu,vyškubal shnilý koberce a nastříkal odrezovačem a silikonem,bylo totiš od roku 2 na dešti v blátě přesně tak jak je asi stále na bazoši.jenže i když je vidět zkrz,auto hned chytlo a na podval vjelo!!!!!Pánové,jezdím 10 let v 3litrovym mercedesu,ale ten fičák co mi to předvedlo na čtvrt plynu,víc jsem si netrouf,mě dosti vyděsil!ten pád tu je,že jsem opartně covl do garáže a hodinu se klepal.jo a pak jsem volal jakýmusi páně Kunetkovi do Olomouce?prý machra krz camara a tento mi tvrdil,že to auto,potažmo tento můj motor zná a je prý nějak vylepčenej,nebo tak něco.no každopádně nejdřív postavim camaru kloudnou garáž na tu reinkarnaci tet už je jeho budoucnost zaručená.udravim vás všechny,dík XJOHNY ya přeřazení kde má bejt,loučí se šofer tatry a bagru toho času jelen srnec aj daněk Pavel Dub z Duba ajde pinkat.papa lala Já.


Toz vitej srnce, jelene a danku v jedne osobe. Ja mam taky 76' tak kdyztak muzu s necim poradit. Jinak mam i ten manual, co shanis - je teda v anglictine. Kdyztak ti to muzu postupne naskenovat, ale nepocitej ze z toho vyctes nejaky velky moudra. Pokud delas na aute nebo jine technice, tak stejne vsechno vis a ostatni ti poradime tady.

Jinak preju at ti to nadseni vydrzi.
Offline xjohny  
#13 Odesláno : středa 16. prosince 2009 10:45:01(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Srnče, až budeš mít připravený nějaký fotky na PC, tak si přečti tenhle příspěvek: Jak vkládat obrázky?
Tam se dozvíš, kam nahrát obrázky a jak je zobrazit tady na fóru.
Camaro se rozskočilo...
Pavel Sáblík  
#14 Odesláno : středa 16. prosince 2009 20:11:53(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Nazdar ogaři!koukám,že už mám aj obrázek,za to dík.dík zlumíku za nabídku,ještě to promyslim,ale když je to na drka,tak se rači budu ptát tu.jo nevim kterej pád se stal,ale musil jsem se znovu registrovat,nechtělo mě to sem pustit.nafotim to kloudně o výkendu,chodím pozdě z rochoty a kde mimi spí je prd vidět.krz obavy jak mě to bude dlouho držet,sem slušně chycrnej a asi odsouzenej.žena mě podporuje,coš je velefajn,i když ví jaký hejno peněz to dlouho bude stát,mám kliku.bez tak za všechno múže Chip Foose z discovery.
Offline Okolojedouci  
#15 Odesláno : středa 16. prosince 2009 20:27:05(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
inu za prvé...ahoj:) Práce na tom je požehnaně, ale když je do toho chuť, tak proč ne, hodně štěstí s tím! A k tomu Foosovi...prosím, prosím...nech tam normální kola:))
Offline PAFKAGM  
#16 Odesláno : středa 16. prosince 2009 21:31:44(UTC)
PAFKAGM

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 01.08.2009(UTC)
Zpráv: 37
Bydliště: Pardubice

Zdravim tě Pavle DUBE Z DUBA,člověče já měl na to kamárko taky zálusk ,ale majitel řikal že je uš prodanýDoprrr ,hele není ten Kunetek náhodou z Ostravy ? páč od něj mám kočár já :d/
Offline tafna  
#17 Odesláno : středa 16. prosince 2009 21:43:04(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Napsal: Pavel Sáblí Přejít na citovaný příspěvek
Nazdar ogaři!koukám,že už mám aj obrázek,za to dík.dík zlumíku za nabídku,ještě to promyslim,ale když je to na drka,tak se rači budu ptát tu.jo nevim kterej pád se stal,ale musil jsem se znovu registrovat,nechtělo mě to sem pustit.nafotim to kloudně o výkendu,chodím pozdě z rochoty a kde mimi spí je prd vidět.krz obavy jak mě to bude dlouho držet,sem slušně chycrnej a asi odsouzenej.žena mě podporuje,coš je velefajn,i když ví jaký hejno peněz to dlouho bude stát,mám kliku.bez tak za všechno múže Chip Foose z discovery.

chip foos je fajn chlap kdyz mu zavolas tak ti prijede taky pomoct jako me :)))))) http://img694.imageshack.us/img694/544/jkkklll.jpg
Pavel Sáblík  
#18 Odesláno : středa 16. prosince 2009 22:28:41(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
tak soráč za nazdar,já jen mám takovou tu budozatelskou náladu no,Kunetek je z Ostravy,tet jsem koukal na inzeráty v plamenech a půlka aut je jeho a pěknejch,asi fakt machr.ten Radek z Prostějova co mi to prodat,mi dal nan číslo až budu v prdely abych mu zavolal.zdá se podle hlasu fajn,jen se zeptáš jen jednou a pak si neškrtneš.jo tofno,zapoměls dát číslo a doporučení na chippa!
Offline tafna  
#19 Odesláno : středa 16. prosince 2009 22:50:56(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Chip u me delal za polivku a nocleh ale zmrvil vse na co sahnul tak jsem ho poslal domu. nedoporucuji!! :)))))
Offline Okolojedouci  
#20 Odesláno : středa 16. prosince 2009 23:41:04(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tafna napsal:
Chip u me delal za polivku a nocleh ale zmrvil vse na co sahnul tak jsem ho poslal domu. nedoporucuji!! :)))))


tak to byl u Jíři asi taky...
Offline Baronet74  
#21 Odesláno : čtvrtek 17. prosince 2009 11:26:55(UTC)
Baronet74

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 02.05.2009(UTC)
Zpráv: 348

Okolojedouci napsal:
tak to byl u Jíři asi taky...


Jojo a hned dvakrát:d/
kočka už mňouká teď opravíme nějaky camara
UserPostedImage
UserPostedImage
nebo majitele
UserPostedImage
Pavel Sáblík  
#22 Odesláno : středa 13. ledna 2010 22:18:38(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Offline Zlumik  
#23 Odesláno : středa 13. ledna 2010 22:28:56(UTC)
Zlumik

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 20.04.2009(UTC)
Zpráv: 299
Bydliště: Kladruby nad Labem

No a konečně je nás tu víc s pořádnejma nárazníkama .....
Pavel Sáblík  
#24 Odesláno : středa 13. ledna 2010 22:39:57(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Tak jsem dokopal mou sqaw Soničku a aktualní stav je k nahlédnutí.sem tu s váma každou chvilku,ale spíš jen hltám informace,tudíž do toho nekecám.jen bych chtěl hluboce smeknout před Adamem,kamaráde,tvúj um a vynalézavost,já se klaním.velikost tvé dílny a nezájem tvé ženy by mě dost znechutil práci jako takovou,ale seš bojovník,těšim se az se na nakym tom srazu sejdeme.jo,dostal jsem kontakt na nakýho Milera z hodkovic nad mohelkou,měl camaro 10 let,tet má corvetu,tak se k němu zkusim dostat,třeba mu něco v regálech zbylo,nebo aspon další uzitečný kontakty.jo a kdybyste kdokoli potkali zadní blatnik za řidičem,tak sháním.tak zatim čau Já.
Offline Adam66  
#25 Odesláno : středa 13. ledna 2010 22:54:43(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Pavel dik. Ale uz nic nenarobime. V momente ked som videl to auto som vedel ze to bude beh na dlhu trat. A ked som sa na to dal treba bojovat. Drzim ti palce nech sa ti dari a nech ta neopusta chut popasovat sa s camarom.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek12>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.