Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

28 stránek123>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Sentinel  
#1 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:33:35(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Zdravím pár dní si to tu trochu pročítám protože uvažuju koupit tohle Camaro

http://www.sauto.cz/detail-inze...6466/fotogalerie#carMenu

Tak bych se rád zeptat o Vaše zkušenosti na co mám hlavně koukat až tam v neděli pojedu se na něj podívat.Asi rez na podvozku, podběhu a tak. Dál mě docela zajímá jestli se ještě daj dobře sehnat díly dost lidí mě od toho odrazuje že jsou díly drahý a skoro nesehnatelný, ale je to muj dětskej sen mít tohle autí sice jsem chtěl starší rok, ale i tohle je pěkný. Motor tam půjde časem a než to přijde tak bude pěkně pod střechou v garáži hned u domu.

Upraveno moderátorem středa 3. března 2010 22:46:52(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline sejki  
#2 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:46:29(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Dily jsou strasne drahy, zere to 50l 100km, pojistka minimalne 20tis rok ..... jedna pani povidala... ted se vratme zpet do reality...

dily jsou samozrejme levne a sezenes na to spousta veci at uz nove nebo na aukci, auto je tusim bez agregatu a prevodovky, ale to zrejme vis, mno hele, ma tam Pelech jeste jedno a je vyvarene udajne a pred lakem, tak se ho optej jestli ti ho neproda bez motoru pac v tom tusim zadnej taky nema, vim ze ho nabizi sice s motorem, ale ukecat by treba sel....

jinak receno, pokud mas chut, cas, trpelivost, misto kde to delat a hlavne radost z prace pak to je urcene pro Tebe a taky hlavne penize ze? kdyz uz se dela takovejhle projekt tak uz poradne...

DULEZITA VEC: za sklem na palubce musi bejt stitek VIN, jednou sem takhle koupil camaro ale nemel sem na prestavbu tak sem ho poslal dal a pak sem se dozvedel ze tam nebyl VIN, ja si ho nezkontroloval no a novej majitel taky ne.....

Upraveno moderátorem čtvrtek 25. února 2010 18:48:50(UTC)  | Důvod úpravy: -

Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline xjohny  
#3 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:48:32(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
No... přijde mi to trošku jako past. Ani zadní sklo to nemá a ty se rozhodně nesháněj moc dobře. Asi bude porezlé. Já osobně bych si připlatil za něco snadnějšího, ale je zde jeden člověk (Karel 75), co podobnýho smrťáka koupil a zatím na něm úspěšně pracuje

Jinak ostatní díly není skoro žádný problém sehnat, to ti akorát ty lidi nalhávaj, protože by se sami báli to koupit. Podivej se, kolik lidí to má tady na fóru. Navíc v čechách poslední dobou zažívají starší ameriky boom.

Camaro se rozskočilo...
Offline sejki  
#4 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:51:52(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Mrkni jeste na tohle mel by ho tam Pelech taky mit

http://www.tipcar.cz/che...camaro--cz-16131287.html

rozhodne bude v lepsim stavu a je fajn i interier dle fotky....
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#5 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:54:03(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Jojo díky já to nechci mít za rok hotový budu ho dělat postupně a optám se ho jedu tam v neděli tak si to celý projdu. Volal jsem mu a je prej bez papíru nebo co. Jede se mnou kamarád co se tomu věnuje tak mi na místě řekne jestli to má vůbec cenu za tu cenu :) Otom zadním skle jsem si to myslel taky a docela toho interieru se bojim taky že se nesežene všechno. podmínkou pro mě bylo aby byl co nejmín sežranej prostě aby byl základ na čem stavět.místo na něj mám ani na něj nekápne a právě přez kamarády bych plno dílů nebo práce sehnal a počítám že tak 2-3 roky to asi potrvá ale čim dřív tim líp.
Offline Sentinel  
#6 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 18:55:21(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Na to jsem taky koukal....a uvažuju o něm ale asi zatim bez motoru. Snad to neni takovej problém to brát zatim bez motoru?


Asi takhle: jsem rok po škole a našel jsem si v práci...našetřil asi 50tis tak jsem začal pokukovat po něčem ne už renovovanym (na to neni) a prostě sen mě přemluvil tak se ted rozhoduju

Upraveno uživatelem čtvrtek 25. února 2010 18:59:30(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline sejki  
#7 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:00:09(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Na to jsem taky koukal....a uvažuju o něm ale asi zatim bez motoru. Snad to neni takovej problém to brát zatim bez motoru?


Asi takhle: jsem rok po škole a našel jsem si v práci...našetřil asi 50tis tak jsem začal pokukovat po něčem ne už renovovanym (na to neni) a prostě sen mě přemluvil tak se ted rozhoduju


zamavej pred nim penezma :)
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#8 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:02:27(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
To abych to vybral ve 100vkách,aby to vypadalo že mám ranec.....ale co jsem koukal tak tyhle 2 Camara tam má snad už asi rok jestli se nepletu. Tak jestli na tom někdo něco nenašel co ho od toho odradilo.
Offline Sentinel  
#9 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:22:27(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
A zkušenosti s prodejcem Pelech máte někdo?
Offline Jirka_z28  
#10 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:24:02(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Můj skromnej názor: pokud chceš mít především pocit, že jsi postavil auto a získat zkušenosti, pak ano. Pokud ale chceš co nejdřív jezdit a utopit v tom co nejmíň, asi bych ty 2 roky ještě šetřil stejným tempem, pak bys za 120-150 koupil něco aspoň kompletního a pojízdnýho (ono i na tom by bylo práce dost). Sebe si nedokážu představit, že bych koupil "holou kastli", ale jestli máš zázemí, kamarády, trpělivost, proč ne....
Na kolik by to auto ve výsledku vyšlo by možná odhadli ti, co něco takovýho dělaj. Pod 200 se ale podle mě nedostaneš.
Offline Adam66  
#11 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:37:48(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Take auto som kupil aj ja. Toto je oproti mojmu super . Ak mas malo prachov tak dopadnes ako ja. Dnes by som si za tie prachy co som do toho napchal kupil od Honza z HK CHALENGERA za 19000 ecek a moho som sa uz vozit! Takto mozno za 2 roky aj to podla financ moznosti. Podla mna pockaj , nasetri a potom sa rozhodni. Inac kazdy rok do toho nasypes 50-60 litrov a stale budes chodit pesi!
Offline tafna  
#12 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:46:51(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
ja jsem to sve koupil za 100tis. pojizdne bylo ale v celku spatnem stavu!! jen interier byl velice slusnej!!! no pocitam ze do nej 150tis pustim a to si vse budu delat sam!!!!!!! pridej k tomu nejake remeslnicke prace a pustis do toho 250tis :) neco jineho by bylo jak pise Jirka ze by sis na tom par let kutil sam a bral to jako konicka! to pak jo! ze sve skusenosti vim ze je to dobry pocit kdyz vidis jak ti to pribejva :))
Offline Adam66  
#13 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 19:52:35(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Dobry pocit to je, ale ked sa nevozis na tom 5-6 rokov tak ta to zacne srat.
Offline Honza T  
#14 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:03:38(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Auto vypada hodne nekompleteni , pokud je vybrany jako na tech fotkach, tak na miste nedokazes poznat co vse vlastne chybi a to muze byt docela past. Dily jsou sice levne , ale doprava a clo to radne prodrazi. Sam mam sice Mustanga, ale mohu zde svedomite prohlasit ze totalni renovace do origo stavu me vyjde tak na 500-600 tis. A to si delam vse sam vcetne vyvareni, motoru, interieru,.... Pokud mas cas, penize a bude to pro tebe konicek tak proc ne, ale pokud chces rychleji dosahnout cile, jezdit a ve finale usetrit, tak bych radeji par tisic priplatil a koupil neco kompletniho a v lepsim stavu.
Offline tafna  
#15 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:10:35(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Adam66 napsal:
Dobry pocit to je, ale ked sa nevozis na tom 5-6 rokov tak ta to zacne srat.
ze se jeste nevozim me sere taky a to to nedelam ani rok :))
Offline Adam66  
#16 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:12:05(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Honza T napsal:
Auto vypada hodne nekompleteni , pokud je vybrany jako na tech fotkach, tak na miste nedokazes poznat co vse vlastne chybi a to muze byt docela past. Dily jsou sice levne , ale doprava a clo to radne prodrazi. Sam mam sice Mustanga, ale mohu zde svedomite prohlasit ze totalni renovace do origo stavu me vyjde tak na 500-600 tis. A to si delam vse sam vcetne vyvareni, motoru, interieru,.... Pokud mas cas, penize a bude to pro tebe konicek tak proc ne, ale pokud chces rychleji dosahnout cile, jezdit a ve finale usetrit, tak bych radeji par tisic priplatil a koupil neco kompletniho a v lepsim stavu.

Presne o tom hovorim. Vrazis do toho strasnu kopu prachov!
Offline Honza T  
#17 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:17:38(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
tafna napsal:
ze se jeste nevozim me sere taky a to to nedelam ani rok :))


No me uz to sere taky. V aute jsem jel akorat 10m do garaze ...Slinttt Navic vsechny vikendy padnou na praci na aute na nic jineho neni cas.
Offline sejki  
#18 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:49:22(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Ja uz sem nesedel v americe 3 roky a chybi me to, mel sem Oldsmobile Delta 88 royale a jezdil sem s nim kazdej den, byl to muj daily driver a chybi mi opravdu moc, do dneska se tlucu do hlavy ze sem ho prodaval, byl po kompletni renovaci, novej lak, novej interier, super motor a cenovka byla nakonec 140tis... no kazdopadne bych dneska nemel Coroneta za 170tis a ted to vypada jak kus srotu :-D
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#19 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:49:47(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Jo všichni máte z části pravdu :) rád bych jezdil co nejdřív na druhou stranu chci mít ten pocit že si to dělám sám a nekoupim už nastrojený. Ten interier kterej vypadá jak kdyby to vyhoře sem se taky lek. Nemám žádnýho koníčka a o americe snim už tak 10 let a to nemluvim o filmech kde se paráděj :) Vim že v tom utopim dost peněz dřív jsem hrál Airsoft to taky nebyl zrovna levnej koníček s timhle se to teda nedá srovnávat. Tak ale zase tohle by nemělo postupem času strácet na ceně ne?
Offline sejki  
#20 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:53:43(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Jo všichni máte z části pravdu :) rád bych jezdil co nejdřív na druhou stranu chci mít ten pocit že si to dělám sám a nekoupim už nastrojený. Ten interier kterej vypadá jak kdyby to vyhoře sem se taky lek. Nemám žádnýho koníčka a o americe snim už tak 10 let a to nemluvim o filmech kde se paráděj :) Vim že v tom utopim dost peněz dřív jsem hrál Airsoft to taky nebyl zrovna levnej koníček s timhle se to teda nedá srovnávat. Tak ale zase tohle by nemělo postupem času strácet na ceně ne?


Mno jak se to veme ztracet na cene, kdyz sem kupoval camaro ja tak sem kupoval za 100tis kus srotu, kdyz se podivam na dnesni ceny tak se da porodit za tu cenu pojizdnej kousek :) je jich tu hodne takze ceny klesly,

pokud chces investovat vyhodne kup si zajimavejsi auto, ja tomu tady u nas rikam tuctovka pac to tu ma hodne lidi, kazdopadne jednou to cenu zase zacne nabirat, sice to potrva dele nez u nejakeho auta co uz jich moc neni, ale cenu to mit bude taky...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#21 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 20:58:02(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Na ceně bude nabírat asi tak za pár desítek let no :) to už ho možná budu mít v provozu :D Ještě k tomu VINku prosimtě jestli by si to trochu rozepsal jakej si tam měl problém. Když jsem mu volal říkal že je bez papírů akorát nějaký prej utržky nebo co že u toho jsou to jsem moc nepochopil. Na to z 80 ho se zeptám jestli by honedal bez motoru. Za zamostatnej motor si řek asi 24tis když se to tak veme tak by ho moch nechat za 61tis což do toho bych teda asi šel.
Offline sejki  
#22 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 21:02:09(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Na ceně bude nabírat asi tak za pár desítek let no :) to už ho možná budu mít v provozu :D Ještě k tomu VINku prosimtě jestli by si to trochu rozepsal jakej si tam měl problém. Když jsem mu volal říkal že je bez papírů akorát nějaký prej utržky nebo co že u toho jsou to jsem moc nepochopil. Na to z 80 ho se zeptám jestli by honedal bez motoru. Za zamostatnej motor si řek asi 24tis když se to tak veme tak by ho moch nechat za 61tis což do toho bych teda asi šel.


rozhodne, pokud ho necha tak bys mel daleko lepsi zaklad... mno jde o to ze musis mit stitek s VIN pridelanej na palubni desce za oknem, dej si na to pozor... za dalsi pokud to chces prihlasit jako veterana, mel bys mit alespon kupni smlouvu a doklad o procleni...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#23 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 21:06:05(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Paráda díky budu na to pamatovat protože když jsem mu 3x volal tak o ničem podobnym nepadla ani řeč tak abych to nekoupil jako chleba v obchodě. Nevim co všechno to obnáší to přihlásit na veterána, ale to bude vědět kamarád už jich pár dělali , hornety a mustangy a starý WV :) tak uvidim v neděli kdyby nechal to lepší bez motoru tak jenom dobře.
Offline sejki  
#24 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 21:10:42(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Paráda díky budu na to pamatovat protože když jsem mu 3x volal tak o ničem podobnym nepadla ani řeč tak abych to nekoupil jako chleba v obchodě. Nevim co všechno to obnáší to přihlásit na veterána, ale to bude vědět kamarád už jich pár dělali , hornety a mustangy a starý WV :) tak uvidim v neděli kdyby nechal to lepší bez motoru tak jenom dobře.


tady to mas napsany presne

http://www.1stveteranusc...cz/download/vyhlaska.pdf
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#25 Odesláno : čtvrtek 25. února 2010 21:14:58(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
No je toho dost. Díky projedu si to o víkend až nebudu mít práci. Já budu štastnej jak malý dítě i když bude stát v garáži :)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
28 stránek123>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.