Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline wolfow  
#26 Odesláno : středa 3. března 2010 21:27:02(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
tafna napsal:
tohle bude asi nejlepsi reseni!! nebude hrozit jak pise jira nechteneho zablokovani prednich brzd pri poruse toho ventilu a zaroven muzes popojizdet pri tom burnautu!! :))


Jo,já to tak zprvu zamýšlel taky-a to jsem ani nevěděl o tom kitu... Vždyt přeci ale jde od hlavního brzdového válce ke každému přednímu kolu solo trubka ne? Takže bys měl mít dva ty ventily! Ne? Právě dozadu jde jedna a ta se pak rozdvojuje.Takže ideální umístění. A je fakt,že si s tou brzdou můžeš různorodě pohrávat. Jsem taky zastáncem vsadit do do zadní větve. Dáme hlasovat ne? Se to celkem chytlo tady!!!!Juj
Offline Baronet74  
#27 Odesláno : středa 3. března 2010 21:34:26(UTC)
Baronet74

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 02.05.2009(UTC)
Zpráv: 348

wolfow napsal:
Jo,já to tak zprvu zamýšlel taky-a to jsem ani nevěděl o tom kitu... Vždyt přeci ale jde od hlavního brzdového válce ke každému přednímu kolu solo trubka ne? Takže bys měl mít dva ty ventily! Ne? Právě dozadu jde jedna a ta se pak rozdvojuje.Takže ideální umístění. A je fakt,že si s tou brzdou můžeš různorodě pohrávat. Jsem taky zastáncem vsadit do do zadní větve. Dáme hlasovat ne? Se to celkem chytlo tady!!!!Juj

Nechci vám brát vaše hračky ,ale nenapadlo vás že to má nějakej důvod proč to ty blbí amíci dělají právě takhleLhar

Edit: kdybych ho znal tak to napíšu,ale myslím že to na ten zadek nefunguje.
kočka už mňouká teď opravíme nějaky camara
UserPostedImage
UserPostedImage
nebo majitele
UserPostedImage
Offline wolfow  
#28 Odesláno : středa 3. března 2010 21:45:41(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Baronet74 napsal:
Nechci vám brát vaše hračky ,ale nenapadlo vás že to má nějakej důvod proč to ty blbí amíci dělají právě takhleLhar

Edit: kdybych ho znal tak to napíšu,ale myslím že to na ten zadek nefunguje.


Teoreticky by mělo... No nevím,je to jen o uzavření trubky....
Offline Adam66  
#29 Odesláno : středa 3. března 2010 21:47:51(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Baronet74 napsal:
Nechci vám brát vaše hračky ,ale nenapadlo vás že to má nějakej důvod proč to ty blbí amíci dělají právě takhleLhar

Edit: kdybych ho znal tak to napíšu,ale myslím že to na ten zadek nefunguje.

Ale ked sa zamyslis tak pri akejkolvek poruche ventila, ci skrat , alebo sam omylom zapnes tlacitko nic sa nestane. Zacnes brzdit a brzdi ti predna naprava a zadna pre nejaku poruchu nie. Ale opacne pri namontovani na predok, porucha- nebrzdi predok. Co je teda lepsie? Len tak medzi nami ja to tam davat nebudem. Uz pri kupe mojich gum som to zavrhol. Za jednu moju si kupite 2 a este aj na pockanie.
Offline tafna  
#30 Odesláno : středa 3. března 2010 21:50:15(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Baronet74 napsal:
Nechci vám brát vaše hračky ,ale nenapadlo vás že to má nějakej důvod proč to ty blbí amíci dělají právě takhleLhar

Edit: kdybych ho znal tak to napíšu,ale myslím že to na ten zadek nefunguje.

ja nevidim duvod proc by to nemelo fungovat!!Hmmm vzdyt je to jako zatezovej regulator u dodavky!

wolfow: z hlavniho brzd. valce jdou jen dve trubky az pak v te kostce se to rozdeluje.
Offline wolfow  
#31 Odesláno : středa 3. března 2010 21:52:01(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Adam66 napsal:
Ale ked sa zamyslis tak pri akejkolvek poruche ventila, ci skrat , alebo sam omylom zapnes tlacitko nic sa nestane. Zacnes brzdit a brzdi ti predna naprava a zadna pre nejaku poruchu nie. Ale opacne pri namontovani na predok, porucha- nebrzdi predok. Co je teda lepsie? Len tak medzi nami ja to tam davat nebudem. Uz pri kupe mojich gum som to zavrhol. Za jednu moju si kupite 2 a este aj na pockanie.


Na gumování jedině Kumho!!!! Hurraa

Offline wolfow  
#32 Odesláno : středa 3. března 2010 21:54:36(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
tafna napsal:
ja nevidim duvod proc by to nemelo fungovat!!Hmmm vzdyt je to jako zatezovej regulator u dodavky!

wolfow: z hlavniho brzd. valce jdou jen dve trubky az pak v te kostce se to rozdeluje.


Máš recht... Vlastně jo...
Offline Baronet74  
#33 Odesláno : středa 3. března 2010 22:08:46(UTC)
Baronet74

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 02.05.2009(UTC)
Zpráv: 348

tafna napsal:
ja nevidim duvod proc by to nemelo fungovat!!Hmmm vzdyt je to jako zatezovej regulator u dodavky!

wolfow: z hlavniho brzd. valce jdou jen dve trubky az pak v te kostce se to rozdeluje.

Myslím si že to nebude otázka vlastní funkce ale spíš to bude souviset s ovladatelností vozidla.Nevím skuste a dejte vědět.

Pravá noha plyn ,levá brzda no třeba to nebude problém.stát na brzdě tak aby autí stálo na místě a zároveň si hrát s plynemHmmm a třetí nohou se zapřu o sedačku :d/
kočka už mňouká teď opravíme nějaky camara
UserPostedImage
UserPostedImage
nebo majitele
UserPostedImage
Offline tafna  
#34 Odesláno : středa 3. března 2010 22:12:03(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Baronet74 napsal:
Myslím si že to nebude otázka vlastní funkce ale spíš to bude souviset s ovladatelností vozidla.Nevím skuste a dejte vědět.
asi ti nerozumim. tak jako tak ty predni kola budou stat a zadni budou volne.
Offline wolfow  
#35 Odesláno : středa 3. března 2010 22:16:37(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Každý kdo trochu někdy závodil,byt i amatérsky, ví že se jezdí normálně s pravačkou na plynu a s levou na brzdě-někdy je to dokonce nezbytné! Jen otázka cviku. Párkrát čelo o sklo-pak už to jde... Juj
Offline Baronet74  
#36 Odesláno : středa 3. března 2010 22:19:29(UTC)
Baronet74

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 02.05.2009(UTC)
Zpráv: 348

wolfow napsal:
Každý kdo trochu někdy závodil,byt i amatérsky, ví že se jezdí normálně s pravačkou na plynu a s levou na brzdě-někdy je to dokonce nezbytné! Jen otázka cviku. Párkrát čelo o sklo-pak už to jde... Juj


Jezdí to jo já tak taky jezdím ,ale tady budeš nucenej udržet auto tak aby stálo(výkonný auto),ale nic mě si nevšímejte,jako bych tu nebylRozpacity:
kočka už mňouká teď opravíme nějaky camara
UserPostedImage
UserPostedImage
nebo majitele
UserPostedImage
Offline wolfow  
#37 Odesláno : středa 3. března 2010 22:21:49(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Baronet74 napsal:
Jezdí to jo já tak taky jezdím ,ale tady budeš nucenej udržet auto tak aby stálo(výkonný auto),ale nic mě si nevšímejte,jako bych tu nebylRozpacity:


Vyzkůšáme,uvidíme... Je to jen o tom aby s tím někdo začal-a pak budem hned vědět!!! Takže do toho hoši-do toho!!!!:d/
Offline wolfow  
#38 Odesláno : sobota 26. února 2011 16:52:04(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Tak jsem si nechal přeložit z angličtiny návod na montáž Line Lock sady od renomovaného překladatele ovládajícího tech.angličtinu. Kdyby někdo zamýšlel montáž,zašlu kopii,nebo zde v případě zájmu zveřejním.
PS: Ale i tak to prý byl oříšek. Tenhle pán překládá články o lodích a letadlech,jejich motorizacích atd... Zkoušel jsem to na pár místech-a všude se od toho odvrátili,že prý se jedná o zásah do brzd-a tudíž nebudou riskovat můj život atd.... Prostě neřekli,že si netroufají... Ja nic
Offline Cestovatel  
#39 Odesláno : sobota 26. února 2011 20:47:14(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Jazykově to nebudu komentovat, protože záleží na úrovni znalostí jazyka. Co se týká funkce, tak se toho nebojím. Mám to namontované zatím, ale nevyzkoušené. Je to jen trochu delší brzdové potrubí s el. magnetickým ventilem který je otevřen a jen při aktivaci se zavírá.
Offline wolfow  
#40 Odesláno : pondělí 28. února 2011 10:06:25(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Cestovatel napsal:
Jazykově to nebudu komentovat, protože záleží na úrovni znalostí jazyka. Co se týká funkce, tak se toho nebojím. Mám to namontované zatím, ale nevyzkoušené. Je to jen trochu delší brzdové potrubí s el. magnetickým ventilem který je otevřen a jen při aktivaci se zavírá.


Jasný.... Taky se do toho chci pustit,až se mi vrátí TA do garáže. Kupoval jsi k tomu ještě ten set?(přídavné trubky+ šroubení...),nebo jsi si poradil jinak? Apropo-dají se sehnat někde trubky s americkým závitem normálně u nás,v nějaké prodejně -třeba Jeep,nebo Ford....????
Offline xjohny  
#41 Odesláno : pondělí 28. února 2011 10:44:05(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
A kdy ho očekáváš zpátky v garáži? Ten lak co ti tam už rok dělají musí teda stát za to! :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline wolfow  
#42 Odesláno : pondělí 28. února 2011 13:11:10(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Měl jsem ho mít doma do konce února-což je DNES. Ale opět se vyskytly komplikace-takže počítám s tím jejich přístupem že tak minimálně ještě 14 dní až měsíc... Asi budu muset absolvovat Jizbice Caminem. Tam zase čekám na novou palubku a čalouník maká na sedačce,stropu,tapecírunku atd... Tak doufám,že aspoň tohle se zdaří!!! Zatr!
Offline Cestovatel  
#43 Odesláno : pondělí 28. února 2011 21:27:34(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Set trubek jsem dodatečně koupil, protože je problém u nás šroubení sehnat.
Offline wolfow  
#44 Odesláno : středa 2. března 2011 20:25:04(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Jasný-taky to asi tak udělám....
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.