Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

5 stránek«<2345>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline xjohny  
#76 Odesláno : čtvrtek 24. června 2010 22:27:29(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
A olej v převodovce neměnil a na všechno prděl, to známe :D
Camaro se rozskočilo...
Offline hd1903  
#77 Odesláno : čtvrtek 24. června 2010 22:51:49(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
xjohny napsal:
A olej v převodovce neměnil a na všechno prděl, to známe :D

Jak na všechno, nejezdil jsem s tím jako hovado, bo abych nedopadl jako vy, pořád něco opravujete:-) Ale měl jsem nachystané svíčky a olejovej filtr, no nějak se to nestihlo..
Offline Maggisound  
#78 Odesláno : čtvrtek 24. června 2010 23:04:03(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Tak jsem stale smutny :-( Prevodovka, ci co to je, stale chrasti. Ale objevil se dalsi problem !!! Kdyz je auto studene tak jede dobre. Ale kdyz se ohreje tak jakoby ztrati vykon a zacne se dusit. A skoro s tim nejde jet ani po rovince. Musim jet tak max 20km az hodinu. Kdyz otacky stoupnou nad 1200 tak se to zacne jakoby dusit a zacnou se hadat valce (a nepali to). Tak jsem zkusil vymenil svicky a problem stale pretrvava. Na starych svickach byl takovej cernej prach (takovy uhli). Podezdrivam stale karburator :-( Nevite nekdo o nekom, kdo by se na to podival? A nebo jezdite do servisu? Koukal jsem kolik je po vymene v prevodovce oleje a nalili to volove centimetr a pul nad MAX :-(
Offline xjohny  
#79 Odesláno : pátek 25. června 2010 0:06:43(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
To bude nejspíš tím karburátorem, no mohli by poradit pražští, zda o nějakém ladiči neví. Já, ač do Prahy denně jezdím, bohužel na tohle expert nejsem.

Hlavně že jsi na ten olej přišel včas, i když přemíra oleje stejně většinou způsobí přetlak a projeví se to vytlačením měrky. Nemělo by se nic stát, když jsi to odhalil hnedle.
Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#80 Odesláno : pátek 25. června 2010 0:40:14(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Tak jsem stale smutny :-( Prevodovka, ci co to je, stale chrasti. Ale objevil se dalsi problem !!! Kdyz je auto studene tak jede dobre. Ale kdyz se ohreje tak jakoby ztrati vykon a zacne se dusit. A skoro s tim nejde jet ani po rovince. Musim jet tak max 20km az hodinu. Kdyz otacky stoupnou nad 1200 tak se to zacne jakoby dusit a zacnou se hadat valce (a nepali to). Tak jsem zkusil vymenil svicky a problem stale pretrvava. Na starych svickach byl takovej cernej prach (takovy uhli). Podezdrivam stale karburator :-( Nevite nekdo o nekom, kdo by se na to podival? A nebo jezdite do servisu? Koukal jsem kolik je po vymene v prevodovce oleje a nalili to volove centimetr a pul nad MAX :-(


A co výfuk? Hulí to?
Offline Maggisound  
#81 Odesláno : pátek 25. června 2010 1:40:19(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
A co výfuk? Hulí to?


Ani prd. Je to uplne cisty. Zadnej kour.
Offline Maggisound  
#82 Odesláno : pátek 25. června 2010 1:41:51(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Maggisound napsal:
Ani prd. Je to uplne cisty. Zadnej kour.


Je pravda, ze nekdy kdyz to nechce chytit a vic mu naslapu tak si to zahuli. Ale jenom 2 vterinky a pak zase cisto.
Offline hd1903  
#83 Odesláno : pátek 25. června 2010 9:15:51(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Je pravda, ze nekdy kdyz to nechce chytit a vic mu naslapu tak si to zahuli. Ale jenom 2 vterinky a pak zase cisto.

Za studena musíš pořádně našlapat a pak podržet plyn, protože sem nepoužíval sytič, za tepla vždycky chytl hned.
Offline Maggisound  
#84 Odesláno : pátek 25. června 2010 10:28:22(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

hd1903 napsal:
Za studena musíš pořádně našlapat a pak podržet plyn, protože sem nepoužíval sytič, za tepla vždycky chytl hned.


No ono se nejspis neco priucpalo v karbecu. Takze ho budu muset vycistit Ble
Offline fik  
#85 Odesláno : pátek 25. června 2010 11:56:41(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Maggisound napsal:
No ono se nejspis neco priucpalo v karbecu. Takze ho budu muset vycistit Ble


mas tam Edelbrock 1405 myslim ?? uplne jednoduchej karburator , zadna veda ( pokud ti ho nekdo totalne nerozladil ) zkontroluj take zapalovani , kabely atd..

hele nemas nahodou na karburatoru zapnutej sytic , jeste to prekontroluj primo na karburatoru , a co filtr vzduchu ??
Offline Maggisound  
#86 Odesláno : pátek 25. června 2010 12:05:32(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

fik napsal:
mas tam Edelbrock 1405 myslim ?? uplne jednoduchej karburator , zadna veda ( pokud ti ho nekdo totalne nerozladil ) zkontroluj take zapalovani , kabely atd..

hele nemas nahodou na karburatoru zapnutej sytic , jeste to prekontroluj primo na karburatoru , a co filtr vzduchu ??


Aha ten sitic. To je dost mozny !!! Zacne to delat az kdyz se to ohreje. To by mohlo byt ono. A filtr tam je taky asi uz dost dlouho.

Dobrej tip. Dik Ja nic
Offline hd1903  
#87 Odesláno : neděle 27. června 2010 12:25:53(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Aha ten sitic. To je dost mozny !!! Zacne to delat az kdyz se to ohreje. To by mohlo byt ono. A filtr tam je taky asi uz dost dlouho.

Dobrej tip. Dik Ja nic

Filtr stačí vyčistit, profoukat, nebo propláchnout, tím to určo ale nebude. Já na sytič nesahal, bo stejně nějak nefungoval, tak jestli jsi za něj tahal, je to možné...
Offline Maggisound  
#88 Odesláno : neděle 27. června 2010 18:20:10(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

hd1903 napsal:
Filtr stačí vyčistit, profoukat, nebo propláchnout, tím to určo ale nebude. Já na sytič nesahal, bo stejně nějak nefungoval, tak jestli jsi za něj tahal, je to možné...


Tak sitic asi take ne. Jeste vyzkousim vycistit rozdelovac a vymenim kabely ke svickam. Ty vypadaj dost zpuchrele. A kdyz ani tohle nepomuze, tak karbec no ... :-)
Jířa  
#89 Odesláno : neděle 27. června 2010 18:32:11(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Tak sitic asi take ne. Jeste vyzkousim vycistit rozdelovac a vymenim kabely ke svickam. Ty vypadaj dost zpuchrele. A kdyz ani tohle nepomuze, tak karbec no ... :-)


V zapalování to podle mě nebude. To by ti dělalo i za studena.
Tohle bude prostě v karburátoru. Jakej sytič to můbec má?
Offline Maggisound  
#90 Odesláno : neděle 27. června 2010 19:48:27(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
V zapalování to podle mě nebude. To by ti dělalo i za studena.
Tohle bude prostě v karburátoru. Jakej sytič to můbec má?



Manualní
Offline Maggisound  
#91 Odesláno : neděle 27. června 2010 20:03:00(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Maggisound napsal:
Manualní


Ale u tech kabelu bych se nedivil, ze to muzou delat az potom co se zahrejou ... Vypadaj fakt hrozne :-)
Jířa  
#92 Odesláno : neděle 27. června 2010 20:45:51(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Ale u tech kabelu bych se nedivil, ze to muzou delat az potom co se zahrejou ... Vypadaj fakt hrozne :-)


To možná vypadají. Ale chybu v nich bych nehledal. Nicméně výměnou určitě nic nepokazíš :-)


Offline hd1903  
#93 Odesláno : úterý 29. června 2010 0:39:47(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Maggisound napsal:
Ale u tech kabelu bych se nedivil, ze to muzou delat az potom co se zahrejou ... Vypadaj fakt hrozne :-)

Něco nového?
Offline Maggisound  
#94 Odesláno : úterý 29. června 2010 2:01:29(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

hd1903 napsal:
Něco nového?


Zatim ne. Nemam cas :-( A v patek jedu na hory, takze se tomu budu venovat az po 10.7.

Budu informovat jak jsem dopadl :-)
Offline Maggisound  
#95 Odesláno : neděle 25. července 2010 12:33:16(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Ahoj lidi. Tak jsem se vratil z hor. Objednal nove vicko rozdelovace+palec. Koupil novy zapalovaci kabely, vymenil svicky a pln ocekevani jsem vyrazil na zkusebni jizdu. Auto jelo jak drak, ale cca po 8 km zase zacnou vynechavat valce, nebo jako by se to dusilo. Cim vic pridam plynu tim je to horsi. A cim dele s tim jedu tim musim davat min a min plynu. Nakonec by to snad i chciplo. Zacne to delat opravdu az po uzcitem zahrati auta. Kdyz to pak na chvilku chcipnu, tak to zase jede par set metru normalne. Nema to nekde jeste naky cidlo na teplotu, nebo nakou lambda sondu? U prvniho valce nad dirou pro svicku tam je nasroubovana takova vec, ale ja netusim co to je? Asi zajedu do servisu. Jsem smutny :-(
Offline xjohny  
#96 Odesláno : neděle 25. července 2010 13:05:11(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Žádnou lambda sondu to nemá, má to přeci karburátor a ne řídící jednotku Ja nic
To u prvního válce bude zřejmě teplotní čidlo pro teplotní budík.

Nezasekává se ti třeba sytič? Když ho mám vytaženej, tak taky nemůžu dávat plnej plyn, protože by to scíplo.
Camaro se rozskočilo...
Offline Maggisound  
#97 Odesláno : neděle 25. července 2010 13:10:40(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

xjohny napsal:
Žádnou lambda sondu to nemá, má to přeci karburátor a ne řídící jednotku Ja nic
To u prvního válce bude zřejmě teplotní čidlo pro teplotní budík.

Nezasekává se ti třeba sytič? Když ho mám vytaženej, tak taky nemůžu dávat plnej plyn, protože by to scíplo.


Sitic vubec nepouzivam. Auto nastartuje a chvilku podrzim plyn a pak uz to drzi samo. Koukal jsem na to a na karbecu je sitic zatazenej.
Jířa  
#98 Odesláno : neděle 25. července 2010 15:46:30(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Poslyš Maggisounde...
Mluvil jsem o tom s bráchou a ten si okamžitě vzpomněl na naše řádění se Š 110L, kdy jsme tam jednou nasadili čtyřicítku Webera a chovalo se to úplně stejně. Za studena rachot a za tepla čáááu.

Zkus snížit hladinu benzínu v plovákové komoře na karburátoru. To by mohlo zabrat.
Offline Maggisound  
#99 Odesláno : neděle 25. července 2010 15:50:36(UTC)
Maggisound

Kategorie: Na dobré cestě

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha

Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Poslyš Maggisounde...
Mluvil jsem o tom s bráchou a ten si okamžitě vzpomněl na naše řádění se Š 110L, kdy jsme tam jednou nasadili čtyřicítku Webera a chovalo se to úplně stejně. Za studena rachot a za tepla čáááu.

Zkus snížit hladinu benzínu v plovákové komoře na karburátoru. To by mohlo zabrat.


Jojo. Diky. Vyzkousim. Ale steje ho asi i sundam a rovnou vycistim
Offline Cámo  
#100 Odesláno : neděle 25. července 2010 16:01:27(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Něco podobného jsem řešil, akorát to bylo cívkou. Za studena to jelo, pak po zahřátí to dělalo rany do vejfuku. Akorát to bylo na Fordu, kde cívky dávají blízko motoru, respektive hned na sání.
HD's coming
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
5 stránek«<2345>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.