Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline wolfow  
#1 Odesláno : čtvrtek 2. září 2010 22:10:41(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Zdar hošové! Mám dotaz zda-li jsou na Camaru stejné závity na maticích jako na TA. Ví to někdo? Okolojedoucí by možná mohl prověřit... Páč mi ze Simixu poslali opět Matice vysoké cca pouhých 1,5cm což na ty Cragary je nedostačující...Takže mám 2 sady matic úplně na h..o.. Jak to tedy je? Potřebuji sehnat delší.
Offline wolfow  
#2 Odesláno : pondělí 6. září 2010 23:36:19(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Koukám,odpovědi se moc nehrnou... Budu to muset nějak pořešit. Kdyby třeba někdo měl sadu matic navíc... Co? Ale právě nevíme jestli to sedí...Zatr!
Jířa  
#3 Odesláno : úterý 7. září 2010 0:04:01(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Koukám,odpovědi se moc nehrnou... Budu to muset nějak pořešit. Kdyby třeba někdo měl sadu matic navíc... Co? Ale právě nevíme jestli to sedí...Zatr!


Mám doma sadu navíc. Je to směska 18-19 klíč.
Tak pokud ti jde o závit jako takový, tak ti mohu něco zapůjčit na vyzkoušení.
Offline wolfow  
#4 Odesláno : středa 8. září 2010 0:12:22(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Ok. To bych bral. Ale je to Jířo krapet z ruky. Řeknu tady týpkovi co má Camaro ve vedlejším city.Jsi hodný -díky. Rekni to ruce
Offline fik  
#5 Odesláno : středa 8. září 2010 1:02:27(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
wolfow napsal:
Zdar hošové! Mám dotaz zda-li jsou na Camaru stejné závity na maticích jako na TA. Ví to někdo? Okolojedoucí by možná mohl prověřit... Páč mi ze Simixu poslali opět Matice vysoké cca pouhých 1,5cm což na ty Cragary je nedostačující...Takže mám 2 sady matic úplně na h..o.. Jak to tedy je? Potřebuji sehnat delší.


je to stejne, kamarad kupoval stejne co ja a ma TA, jinak jsou delsi cca do 3cm
Offline wolfow  
#6 Odesláno : pátek 10. září 2010 23:55:25(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Jo to je fajn,že je to stejné. Poradte kde sehnat. Nějaký odkaz,nebo tak...Díky...
Offline wolfow  
#7 Odesláno : pondělí 13. září 2010 0:45:40(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Tak jsem si tedy musel poradit sám. Od kamaráda( který mimochodem prodává krásné modré dvojkové Camaro s targou za pouhých 150 tisíc) jsem získal original krabičku od kitu-komplet matice i se 4mi kusy bezpečnostních a se 4mi ventilky s chrom.návleky. Podle údajů na krabičce jsem zadal výrobce a part no,a vypadlo tohle! Což je myslím luxus cena za to vše!!!

http://www.amazon.com/Go...ion-Thread/dp/B002801Q58
Offline fik  
#8 Odesláno : pondělí 13. září 2010 11:03:26(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
wolfow napsal:
Tak jsem si tedy musel poradit sám. Od kamaráda( který mimochodem prodává krásné modré dvojkové Camaro s targou za pouhých 150 tisíc) jsem získal original krabičku od kitu-komplet matice i se 4mi kusy bezpečnostních a se 4mi ventilky s chrom.návleky. Podle údajů na krabičce jsem zadal výrobce a part no,a vypadlo tohle! Což je myslím luxus cena za to vše!!!

http://www.amazon.com/Go...ion-Thread/dp/B002801Q58



jo neco takeho mam taky,, necekej zadnou velkou kvalitu , jeste zalezi na profilu matice aby sla dobre do diry v kole Ja nic
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.