Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Sentinel  
#1 Odesláno : čtvrtek 5. května 2011 19:00:32(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Pánové chci se zeptat jestli se s tim někdo nesetkal...jak je spínací skřinak celá se mi vyklá no a dneska chci starovat naskočí to ale dělá to ještě větší jekot než na videu...potom mi to nejde nastartovat vůbec ale kontrolky olej a pásy se rozsvítěj. Tak vracim klíč zpátky a najednou se to jednou převalí tak jedu zase zpátky a to samý....když chytnu ten bod tak motor naskočí...mám i pocit že se klíček neěkdy po nastartování nevrátí takže jako furt dál startuju a točim může to mít ten zvuk co mi to dělá?to skřípání u studenýho motoru?spínačku vyměnim jak to bude možný...vlastně si kurvim starter a rozetu?
Offline varan76  
#2 Odesláno : čtvrtek 5. května 2011 19:42:55(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

raději to vyměn,,aby ti nezustaval vyset starter,proud se tam musi přerušit,aby ti zajel nazpatek pastorek,,jinak se ti muže stat ,že pojedeš i se starterem a to je rachot,ale ty to ted přes ten vyfuk neuslyšiš,pak je jasny že to dokurviš,,spinačka je svinstvo,,na tak malou věc ,ma moc funkci :-(,,,,zkontroluj si i kontakty na starteru a baterce,,jak bude někde trochu volnej kontakt,tak ti to bude dělat to co řikaš,,vše se ti přistartu normalně rozviti,ale jak otočiš kličkem na start,tak nedostaneš plnej proud a pak je problem,,,je to jedna z možnych varijant
Offline sejki  
#3 Odesláno : čtvrtek 5. května 2011 19:49:35(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
spinacku mam nekde novou, kam ja sem ji jen dal...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Honza T  
#4 Odesláno : čtvrtek 5. května 2011 20:40:05(UTC)
Honza T

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 01.05.2009(UTC)
Zpráv: 333
Bydliště: Police n. Met / Pardubice

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Nevi jak na vypada na Camaru, ale na Corvete nechtela spinat posledni poloha starteru. Rozebral, vylestil kontakty, a funguje jak nova.
Offline Sentinel  
#5 Odesláno : čtvrtek 5. května 2011 20:52:27(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
tak kontaky na baterce jsou nový,starter je novej a kabely sem dělal taky...spínačku mám novou tak ji vyměnim a tamtu zkusim vyčistit...právě v poslední poloze taky nechtěla zapalovat...zapalovala v 1 milimetru při zpátečnim otočenim...tak jestli mám hledat chybu ještě někde jinde...díky zkusim
Offline Sentinel  
#6 Odesláno : sobota 7. května 2011 12:06:17(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Tak sem to rozebral až k bodu kdy by měl jít vyndat motýlek s klíčem a ten nejde vyndat.prostříkal sem to WD40tkou a klič už po puštění krásně vystřelí zpátky ale furt to nechytá při tom otočí párkrát se to zatočilo při zpátečnim pohybu ale pak se na palubce rozvítila brzda a už to nechytá vůbec.nevíte v čem je problém?
Offline Hejkal  
#7 Odesláno : čtvrtek 28. března 2013 23:23:45(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Ahoj kluci, prosimvás nemáte někdo schéma na zapalování? Potřebuju zjisti který kabely vedou do spínačky měly by tam být 3 ne? nebo aspoń barvy těch kabelů. Myslim si že mám asi přerušenej ten co dává šťávu při poslední poloze spínací skříňky (startování). Když to otočim do startovací polohy, jen to někde cvakne. Spínačka je nová.
Offline MartinG  
#8 Odesláno : pátek 29. března 2013 7:38:49(UTC)
MartinG

Kategorie: Rada starších

Registrován: 25.09.2012(UTC)
Zpráv: 2,025
Bydliště: Hradec Kralove

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 27-krát v 25 příspěvcích
nemáš v hajzlu startér ? necvaká ti pod autem jen cívka, že se vysouvá ? nebo nemáš vostrej + na startér připojenej, jen nápady.
Repase karb. Edel-čeká
Paliv. čerpadlo-čeká
Chevy Camaro 79 Berlinetta
Nový přírůstek Jeep Grand Cherokee 4.7 - V8
Offline Hejkal  
#9 Odesláno : pátek 29. března 2013 11:37:04(UTC)
Hejkal

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 28.03.2012(UTC)
Zpráv: 222

Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
Starter je vpořádku, cívka na starteru je nová. Řešim to protože jsem měl zvlášť udělanej spínač na startování tak hledám jak to dát z5 jak to mělo být. Myslel jsem že bude problém ve spínačce tak jsem jí rovnou koupil novou ale asi jen někdo přepojil kabely.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.