Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

3 stránek<123>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline wolfow  
#26 Odesláno : úterý 1. února 2011 18:07:04(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Je to zkrz. Dokonce bych řekl skrz naskrz!!! Zítra jdu pohrabat ke kámošovi do dílny a pokusím se sehnat podobně tvarovaný kus podlahy z nějaké bouračky-a celý ten "lavor" tam naimplantovat nový-je to jen u spolujezdce vzadu. U řidiče už to někdo zbastlil. Jen mě vrtá hlavou proč to aspoň pořádně neošetřil barvou,nebo něčím... Vypadá to jako obyčejný černý plech přivařený a překrytý kobercem... Asi rychlá jehla...Doprrr
Offline hd1903  
#27 Odesláno : středa 2. února 2011 18:39:44(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Je to zkrz. Dokonce bych řekl skrz naskrz!!! Zítra jdu pohrabat ke kámošovi do dílny a pokusím se sehnat podobně tvarovaný kus podlahy z nějaké bouračky-a celý ten "lavor" tam naimplantovat nový-je to jen u spolujezdce vzadu. U řidiče už to někdo zbastlil. Jen mě vrtá hlavou proč to aspoň pořádně neošetřil barvou,nebo něčím... Vypadá to jako obyčejný černý plech přivařený a překrytý kobercem... Asi rychlá jehla...Doprrr

Hezkýýýýý, no zase se nebudeš přes zimu tak moc nudit [-o&lt;
Offline wolfow  
#28 Odesláno : čtvrtek 3. února 2011 20:33:18(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Budu muset vyrazit na vrakáč do Klatov. Palubka v háji,madlo,nějaký plasty a vůbec...

http://autolpv.wz.cz/boneyard_/wreck002.jpg

Píšou,že tam mají Camaro i Firebirda na díly-tak kouknu a dám vědět-kdyžtak nafotím. Ale myslím,že to bude všechno trojkový podle fotek...

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. února 2011 20:34:59(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline Jirka_z28  
#29 Odesláno : pátek 4. února 2011 1:11:36(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
A i ty trojky měly ty drobnosti z interieru už vykradený... ale třeba něco přibylo. Spíš tam asi zavolej.
Offline marek parek  
#30 Odesláno : pátek 4. února 2011 12:25:15(UTC)
marek parek

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 08.08.2009(UTC)
Zpráv: 558
Bydliště: Bor u Tachova

Blahořečil: 76-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
wolfow napsal:
Budu muset vyrazit na vrakáč do Klatov. Palubka v háji,madlo,nějaký plasty a vůbec...

http://autolpv.wz.cz/boneyard_/wreck002.jpg

Píšou,že tam mají Camaro i Firebirda na díly-tak kouknu a dám vědět-kdyžtak nafotím. Ale myslím,že to bude všechno trojkový podle fotek...


ahoj ja tam byl o prazdinach na motorce fotky tak muzu poslat na e-mail, chtel jsem zalozit rubryku tady na foru mam to i v pc zpracovany jen to jsem hodit naforum, hle mam i oteviraci dobu jestli chces neco vedet ptej se.
Chevrolet Camaro Z/28 1979
Offline wolfow  
#31 Odesláno : pátek 4. února 2011 19:26:45(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Díky-já už tam volal... Jednou mi posílali lišty kolem př.okna a dobrý. Jsem s nima domluvenej na nějakých věcech co potřebuju-mají to. Tak uvidím. Nafotím,poreferuju tady.Rekni to ruce

Jedu tam zítra.
Offline wolfow  
#32 Odesláno : pátek 4. února 2011 19:36:38(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Můj dnešní celodenní počinek... A to nejsem žádnej kuchař- a vařil jsem celý den...

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline Cestovatel  
#33 Odesláno : pátek 4. února 2011 20:28:17(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Dobrá práce, ale když vidím tu korozi v pozadí, tak se na tom ještě vydovádíš.
Offline wolfow  
#34 Odesláno : pátek 4. února 2011 22:35:31(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Cestovatel napsal:
Dobrá práce, ale když vidím tu korozi v pozadí, tak se na tom ještě vydovádíš.


Už jen povrchovka-zbrousit na plech a ošetřit "Sealem"
Offline marek parek  
#35 Odesláno : sobota 5. února 2011 15:42:25(UTC)
marek parek

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 08.08.2009(UTC)
Zpráv: 558
Bydliště: Bor u Tachova

Blahořečil: 76-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
wolfow napsal:
Díky-já už tam volal... Jednou mi posílali lišty kolem př.okna a dobrý. Jsem s nima domluvenej na nějakých věcech co potřebuju-mají to. Tak uvidím. Nafotím,poreferuju tady.Rekni to ruce

Jedu tam zítra.


ok jen jsem chtel pomoct Rekni to ruce
Chevrolet Camaro Z/28 1979
Offline wolfow  
#36 Odesláno : sobota 5. února 2011 17:02:07(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Tak návštěva vrakoviště proběhla s polovičním úspěchem. Sehnal jsem : Chladič-protože ten můj tekl-a už byl lepený. Tenhle je z novějšího modelu Chevroletu-hliníkový a s umělohmotnými boky-o polovinu lehčí a rozměrově stejný. Vypadá celkem velice zachovale-tak doufám,že nepoteče. Dále servopumpa-ta moje v plném rejdu pěkně kvílela. A také přepínač stěračů,který jsem měl rozsypaný. Vím,jsou to zajíci v pytli,ale snad to bude fachat. Palubka bohužel v "o něco " lepším stavu nž ta má-ale už taky značně popraskaná a křehká vlivem UV (to slunko je sviňa...)
Jinak ceny: Chladič 3.000,- Pumpa 3.000,- Měl jsem s sebou ale jen 5-tak mi to nakonec dali vše za 5. Aspon se mi rentoval benzín...
Na dvojkové auta Fbody tam toho nemají moc-jen plechy. Dveře(ty jsem viděl) a na TA prý blatníky a kapotu. Trojkového Firebirda jsem viděl-stojí na place. Fotky jsem žádné nedělal-nic mne tolik nezaujalo. Stačí mrknout na jejich stránky. Tam je fotek dost.

Takže palubka= investice do nové:

http://www.elcaminostore...uts-black-1978-1980.html
Offline hd1903  
#37 Odesláno : neděle 6. února 2011 9:31:03(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Tak návštěva vrakoviště proběhla s polovičním úspěchem. Sehnal jsem : Chladič-protože ten můj tekl-a už byl lepený. Tenhle je z novějšího modelu Chevroletu-hliníkový a s umělohmotnými boky-o polovinu lehčí a rozměrově stejný. Vypadá celkem velice zachovale-tak doufám,že nepoteče. Dále servopumpa-ta moje v plném rejdu pěkně kvílela. A také přepínač stěračů,který jsem měl rozsypaný. Vím,jsou to zajíci v pytli,ale snad to bude fachat. Palubka bohužel v "o něco " lepším stavu nž ta má-ale už taky značně popraskaná a křehká vlivem UV (to slunko je sviňa...)
Jinak ceny: Chladič 3.000,- Pumpa 3.000,- Měl jsem s sebou ale jen 5-tak mi to nakonec dali vše za 5. Aspon se mi rentoval benzín...
Na dvojkové auta Fbody tam toho nemají moc-jen plechy. Dveře(ty jsem viděl) a na TA prý blatníky a kapotu. Trojkového Firebirda jsem viděl-stojí na place. Fotky jsem žádné nedělal-nic mne tolik nezaujalo. Stačí mrknout na jejich stránky. Tam je fotek dost.

Takže palubka= investice do nové:

http://www.elcaminostore...uts-black-1978-1980.html


Kurna tak jsem tam přemejšlel, by sis z toho mohl udělat služební cáru s reklamama tvé živnosti:-) To by byla reklama, hned by o tobě každej věděl:-)
Doufám, že camino někde v létě uvidím, abych mohl tiše závidět:-)
Jinak moje sajdička jde příští týden k novému majiteli do Praglu a už se nemůžu dočkat nového přírustku, to bude pecka v ČR:-)je tu jen jeden kousek...
Offline wolfow  
#38 Odesláno : neděle 6. února 2011 14:12:07(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
hd1903 napsal:
Kurna tak jsem tam přemejšlel, by sis z toho mohl udělat služební cáru s reklamama tvé živnosti:-) To by byla reklama, hned by o tobě každej věděl:-)
Doufám, že camino někde v létě uvidím, abych mohl tiše závidět:-)
Jinak moje sajdička jde příští týden k novému majiteli do Praglu a už se nemůžu dočkat nového přírustku, to bude pecka v ČR:-)je tu jen jeden kousek...


Dofám-že to bude taky sajdkára-to je totiž největší klasika!!! Měl jsem R71 od BMW a nic lepšího jsem nikdy neřídil. Takovej Indián se sajdou... Ty woe to by byl mazec!!!! Hurraa


Jinak já plánuju obdobu tohoto: http://www.elcaminostore...tch-style-1978-1987.html

Trošku jinačí(pevná deska) a nějaký ten airbrush navrch.... Asi nápis El Camino s nějakým motivem....

Upraveno uživatelem neděle 6. února 2011 14:15:28(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline wolfow  
#39 Odesláno : čtvrtek 10. února 2011 22:35:11(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Takže akce "interiér"vesele pokračuje dále. Vybroušeno,vyvařeno,ošetřeno sealem + vyprán koberec wapkou(aby čalouníkovi nesmrděl až ho bude potahovat nově...)

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline hd1903  
#40 Odesláno : neděle 13. února 2011 10:40:52(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Takže akce "interiér"vesele pokračuje dále. Vybroušeno,vyvařeno,ošetřeno sealem + vyprán koberec wapkou(aby čalouníkovi nesmrděl až ho bude potahovat nově...)

No jde vidět, že přes zimu nemáš moc práce:-) Kurna, aby ti to ale pak nezačlo hnít ze spodu...
Jasně sajda bude, ale nevím, zda už letos, nebo až na rok, je to hroznej ranec, ale bude určitě, už jsem si na ni zvykl.
Offline wolfow  
#41 Odesláno : pondělí 14. února 2011 20:42:48(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
hd1903 napsal:
wolfow napsal:
Takže akce "interiér"vesele pokračuje dále. Vybroušeno,vyvařeno,ošetřeno sealem + vyprán koberec wapkou(aby čalouníkovi nesmrděl až ho bude potahovat nově...)

No jde vidět, že přes zimu nemáš moc práce:-) Kurna, aby ti to ale pak nezačlo hnít ze spodu...
Jasně sajda bude, ale nevím, zda už letos, nebo až na rok, je to hroznej ranec, ale bude určitě, už jsem si na ni zvykl.


Největší výhoda je,že zastavíš a nepadáš!!! U pumpy taky super... Jen někdy bolí trochu víc záda-když jedeš dálku a všechno to taháš rukama... Juj
Offline hd1903  
#42 Odesláno : středa 16. února 2011 17:07:05(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Největší výhoda je,že zastavíš a nepadáš!!! U pumpy taky super... Jen někdy bolí trochu víc záda-když jedeš dálku a všechno to taháš rukama... Juj

No záda ani tak ne spíš ramena, ale jak se valí jen rovinka, tak pohoda.
Offline wolfow  
#43 Odesláno : sobota 5. března 2011 19:54:02(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Takže dnes akce: ala "CHip Foose" !!!! Juj Juj Juj

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline sejki  
#44 Odesláno : sobota 5. března 2011 22:09:13(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
no pekny, jen tak dal:)
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline wolfow  
#45 Odesláno : pátek 25. března 2011 22:01:50(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Tak už to pomalu skládám,začíná se to rýsovat. Musím tedy říct sám za sebe,že ten bleděmodrý interiér byl fakt hnus. Černá mu sluší daleko víc....

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline xjohny  
#46 Odesláno : sobota 26. března 2011 15:42:23(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hele, můj volant :-D
UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Offline wolfow  
#47 Odesláno : sobota 26. března 2011 21:07:59(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
xjohny napsal:
Hele, můj volant :-D
UserPostedImage


Hurraa Vítej!!!! :d/
Offline Sentinel  
#48 Odesláno : pondělí 28. března 2011 11:21:02(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Ty jo ty jedeš :d/
Offline wolfow  
#49 Odesláno : pondělí 28. března 2011 15:08:40(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Dělám si všechno sám hochu... A je to nejrychlejší-jak jsem zjistil. Cokoli a kdykoli jsem někomu něco svěřil-tak se to vleklo (a vleče) úplně neskutečně!!! Tedy kromě Ondry a jeho G.O.motoru-páč se čekalo na díly a to neovlivníš. Aspoň k tomu získáš ten správný vztah-když znáš každý záhyb na kastli,každý štoubek,kabel... Juj
Offline Sentinel  
#50 Odesláno : pondělí 28. března 2011 17:38:23(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
No to věřim....vem si u mě dával jsem v květnu karoserii na opískování a tvrdil mi 3 tejdny a teprve když mi nezvedal telefony tak sem mu nechal zprávu že pokud se sám neozve a nedodělá tak to budu řešit jinou cestou Doprrr a bylo to v září Doprrr tim pádem mi padlo vyvaření takže to budu mít až za pár dní hotový.....taky sem si už sehnal svářečku a ty ružky na dveřích a kufru si udělám sám pěkně doma...ještě teda motor si nebudu dělat sám na to se moc necejtim....jenom dobře že si to děláš sám :) aspon víš s kym si to pak vyřídit :)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
3 stránek<123>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.