Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Blackwind  
#26 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 18:57:30(UTC)
Blackwind

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 22.03.2010(UTC)
Zpráv: 260
Bydliště: Karlovy Vary

Blahořečil: 13-krát
Blahořečen: 6-krát v 5 příspěvcích
varan76 napsal:
vypada to strašně,ale vše zrezle ,, se bude měnit za jinej kus,,takže zas tolik prace a vyvařovani tam neni,,jen ty rohy vzadnich podběhach,,třeba prahy jsou supr,,podlaha jen tak zběžně vypada taky dobře,ale to uvidim pořadně až na zvedaku,dneska jsem sundal dveře a kapotu,,to jsem nevěřil jak jsou těžky ty dveře,,ale prace se na tom najde i tak hafo :-))


Jo, dveře jsou fakt těžký. Sundat je to ještě jde ale vrátit je to už ani ve dvou není sranda.
Offline tafna  
#27 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 19:21:32(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Blackwind napsal:
Jo, dveře jsou fakt těžký. Sundat je to ještě jde ale vrátit je to už ani ve dvou není sranda.
nechci machrovat ale daval jsem je tam sam Ja nic ale je pravda ze jsou moc moc tezke!!
Offline Adam66  
#28 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 20:05:51(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Dvere neni problem nahodit. Ja som ich zavesil na haky a mezi ne som dal sponovaky co maju lavy aj pravy zavit. Otacanim sponovaku si doladis vysku a zasrobujes. Varan dobra kupa. A DAJ tiez. Skvela kara.
Offline Sentinel  
#29 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 20:18:56(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Heh já když je sundaval tak jsem seděl na gumě a 2 jsem si dal pod dveře jednou rukou držel dveře a druhou golou sundaval šrouby a to bylo jen. Rup--- Martine pomoooooooc :D :D
Offline tafna  
#30 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 20:20:33(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Adam66 napsal:
Dvere neni problem nahodit. Ja som ich zavesil na haky a mezi ne som dal sponovaky co maju lavy aj pravy zavit. Otacanim sponovaku si doladis vysku a zasrobujes. Varan dobra kupa. A DAJ tiez. Skvela kara.
ja to vymyslel jednodusejc. pojizdnej autohevirek na nej prkno na to hodit dvere a pak si uz jen stelujes vejsku. zadna veda :)
Offline Cestovatel  
#31 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 21:13:51(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
tafna napsal:
ja to vymyslel jednodusejc. pojizdnej autohevirek na nej prkno na to hodit dvere a pak si uz jen stelujes vejsku. zadna veda :)


Kdyby někdo nepochopil
URL=http://rides.webshots.com/photo/1272241850045303766ROZGXo]UserPostedImage[/URL]
Offline varan76  
#32 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 22:39:11(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

tafna napsal:
ja mel shnile i nosniky a nejhorsi cast je ulozeni zadni napravy. budes tu karoserii piskovat ne???

to se rozhodne ,až se vše schodi,,bylo by to nejlepši
Offline varan76  
#33 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 22:41:05(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Cestovatel napsal:
Kdyby někdo nepochopil
URL=http://rides.webshots.com/photo/1272241850045303766ROZGXo]UserPostedImage[/URL]

dobry,,ja si na to vzal jednoho silnyho a blbiho :-)) ,,,nee kamoš mi pomohl,,,ale ten hever je dobrej
Offline varan76  
#34 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 22:43:17(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Sentinel napsal:
Heh já když je sundaval tak jsem seděl na gumě a 2 jsem si dal pod dveře jednou rukou držel dveře a druhou golou sundaval šrouby a to bylo jen. Rup--- Martine pomoooooooc :D :D

:-)) to znam,taky
Offline varan76  
#35 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 22:44:45(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Adam66 napsal:
Dvere neni problem nahodit. Ja som ich zavesil na haky a mezi ne som dal sponovaky co maju lavy aj pravy zavit. Otacanim sponovaku si doladis vysku a zasrobujes. Varan dobra kupa. A DAJ tiez. Skvela kara.

děkuji,,člověk si musi nějak poradit :-)
Offline xjohny  
#36 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 9:49:23(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Vítám jubilejního stého člena!! Camárko je pěknej chudínka, ale když už si ho takového někdo koupí, tak lze předpokládat pokus o záchranu, takže bravo Hurraa Hurraa

PS: Hlasuju pro Bumblebee :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline fik  
#37 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 10:48:52(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Ty blahooo dalsi zachrana hnilaka Ja nic Ja nic nechci strasit , ale podle fotek to bude chtit celkovou repasi kastle a to se klempir pekne zapoti Ja nic min na par mesicu ,,

jinak jich moc neni a c CR uz jeden zlutak take jezdi , ale nema cerne pruhy ,, me se ten Transformers strasne libi ,

Hodne zdaru

Aloha Fik
Offline varan76  
#38 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 16:35:43(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

xjohny napsal:
Vítám jubilejního stého člena!! Camárko je pěknej chudínka, ale když už si ho takového někdo koupí, tak lze předpokládat pokus o záchranu, takže bravo Hurraa Hurraa

PS: Hlasuju pro Bumblebee :-)

ahoj,děkuji za jubilejniho člena,,,camarko je chudinka,,10 let bylo na zahradě a jen stalo v travě,,počitam tak v lete že by se mohlo rysovat ke konci a třeba dalši zimu bych se pustil do motoru a nějake ty věci okolo,ted se budu soustředit jen na plechařinu
Offline varan76  
#39 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 16:39:19(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

fik napsal:
Ty blahooo dalsi zachrana hnilaka Ja nic Ja nic nechci strasit , ale podle fotek to bude chtit celkovou repasi kastle a to se klempir pekne zapoti Ja nic min na par mesicu ,,

jinak jich moc neni a c CR uz jeden zlutak take jezdi , ale nema cerne pruhy ,, me se ten Transformers strasne libi ,

Hodne zdaru

Aloha Fik

zapoti se ,ale je hodně šikovnej a neni zkaženy penězma,,takže i rozumne ceny,,,vsechny plech z venku budou novy a stim znytkem si poradi,,divil jsem se že v kufru podlaha je dobra
Offline fik  
#40 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 16:45:56(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
varan76 napsal:
zapoti se ,ale je hodně šikovnej a neni zkaženy penězma,,takže i rozumne ceny,,,vsechny plech z venku budou novy a stim znytkem si poradi,,divil jsem se že v kufru podlaha je dobra


zajimave,, pokud je sikovnej a rozumnej , planuju na zimu vyndat predni blatniky a prave dvere , to bych se mohl pridat ?? Ja nic
Offline tafna  
#41 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 17:56:14(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
varan76 napsal:
zapoti se ,ale je hodně šikovnej a neni zkaženy penězma,,takže i rozumne ceny,,,vsechny plech z venku budou novy a stim znytkem si poradi,,divil jsem se že v kufru podlaha je dobra

koukam ze hyris optimismem! to je dobre!!! ja mel ostatni plechy taky nove (as na dvere) i podlaha v kufru byla docela fajn Slinttt mam na klepirine uz 200 hodin a takovich 50 jeste budu. jestli tam nebude chtit nechat ani kousek rezateho plechu tak si opravdu makne !! :)
Offline varan76  
#42 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 21:37:32(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

tafna napsal:
koukam ze hyris optimismem! to je dobre!!! ja mel ostatni plechy taky nove (as na dvere) i podlaha v kufru byla docela fajn Slinttt mam na klepirine uz 200 hodin a takovich 50 jeste budu. jestli tam nebude chtit nechat ani kousek rezateho plechu tak si opravdu makne !! :)

joo,,neboj spadne mi čelist až začne řikat ,ještě tohle a tohle,,znam to ,jsem automechanik a posledni rok jsem dělal brigadu v lakovně,,tak jsem se spalil mnohokrat :-)
Offline varan76  
#43 Odesláno : pondělí 22. listopadu 2010 21:39:49(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

fik napsal:
zajimave,, pokud je sikovnej a rozumnej , planuju na zimu vyndat predni blatniky a prave dvere , to bych se mohl pridat ?? Ja nic

mužem se pak domluvit,,myslim si že by to neměl byt problem :-)
Offline varan76  
#44 Odesláno : pátek 20. května 2011 11:15:10(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

UserPostedImage

Uploaded with ImageShack.us

Upraveno moderátorem sobota 21. května 2011 22:18:06(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline varan76  
#45 Odesláno : pátek 20. května 2011 11:20:35(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

varan76 napsal:
UserPostedImage

Uploaded with ImageShack.us

pružina byl fakt ořišek :-),,narovinu,ve dvou by se to asi dělalo lip
Offline Sentinel  
#46 Odesláno : pátek 20. května 2011 22:19:09(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
no vidíš jak ti to jde :) a pak že ti to potrvá dlouho :) my tu pružinu dělali ve3 ale spíš tak že sme pokecali a dělali ale bylo to o hubu já koupil heavy duty a ještě na klimošku :) šli dost ztuha a ted dost uvažuju že je přehodim na to moje modrý ale nechce se mi do toho znva...sllyšel sem že sis vyrobyl nějakej spešl hák na pružiny :)
Offline varan76  
#47 Odesláno : sobota 21. května 2011 16:23:20(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Sentinel napsal:
no vidíš jak ti to jde :) a pak že ti to potrvá dlouho :) my tu pružinu dělali ve3 ale spíš tak že sme pokecali a dělali ale bylo to o hubu já koupil heavy duty a ještě na klimošku :) šli dost ztuha a ted dost uvažuju že je přehodim na to moje modrý ale nechce se mi do toho znva...sllyšel sem že sis vyrobyl nějakej spešl hák na pružiny :)

spešl stahovak ani ne,,jen jsem si v praci svařil par plochaču,ale dělal jsem to přesně na tu pružinu a na tu zavitovou tyč jsem použil misto normalnich matek ,tak svornikove matky,,pak se tak nenatahuje zavit a jsou širši,tak lip na nich sedi klič,ale je to pocuc,to dělat sam
Offline Sentinel  
#48 Odesláno : sobota 21. května 2011 20:17:01(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
no to určitě sis měl někoho vzít k ruce :) sice se udělá mín práce ale je sranda :) a hned se riziko pružiny přesunuje 50 na 50 :)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Podobná témata
K: Pravé zrcátko kulaté + pakny brzd na Camaro 1977 (Bazar)
od mr.hornet 04.04.2016 9:01:56(UTC)
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.