Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek12>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline varan76  
#1 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 14:44:18(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

ahoj,,snad sem časem zapadnu,,tohle jsem dneska koupil ,,r.v 1977,,V8 5.7 170 ps,,,je to dost sežrane,,ale předni blatniky mam ktomu nove i podběhy,teda ty plechy co tam jsou,,dveře taky ktomu nove,,imterier je supr,vše funguje jak ma,,problem jsou zadni blatniky a jeden podběh,ale mam přislibeno že mi to přes zimu dovezou z USA ,nebo kdyby je někdo měl ,,budu rad,,,pak nějake ty blbosti jako brzdy čepy atd.stalo to ted 10 let,,tak to musim rozchodit,jinak motor jde jak hodinky i převododvka ps....nevim jak sem dat fotky
Offline DAJ  
#2 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 14:55:22(UTC)
DAJ

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 04.03.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha 9

gratuluji. zkus na ty fotky pouzit www.imageshack.us pres jejich stranku fotku nahrajes, upravis rozliseni fotky a potom ti to vyhodi odkaz, ktery jen zkopirujes a vlozis sem do fora. Kliknout na Vlozit obrazek a vlozis tam ten skopirovany link z imageshack.
Jířa  
#3 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 16:33:58(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline varan76  
#4 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 16:53:08(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

děkuji Jiřiku Ja nic
Offline tafna  
#5 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 16:59:26(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
varan76 napsal:
ahoj,,snad sem časem zapadnu,,tohle jsem dneska koupil ,,r.v 1977,,V8 5.7 170 ps,,,je to dost sežrane,,ale předni blatniky mam ktomu nove i podběhy,teda ty plechy co tam jsou,,dveře taky ktomu nove,,imterier je supr,vše funguje jak ma,,problem jsou zadni blatniky a jeden podběh,ale mam přislibeno že mi to přes zimu dovezou z USA ,nebo kdyby je někdo měl ,,budu rad,,,pak nějake ty blbosti jako brzdy čepy atd.stalo to ted 10 let,,tak to musim rozchodit,jinak motor jde jak hodinky i převododvka ps....nevim jak sem dat fotky
zdar. gratuluji ke koupi. zadni blatniky jsem resil pres Honzu Hvezdu z ameriky HK cele me to prislo na 12tis.
Offline Sentinel  
#6 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 17:33:09(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
varan76 : Vítej však ten zadek úůjde opravit a když motor a převodovka šlape tak to bude dobrý :) já to teda dal kamarádovi a jde mu to dobře, ale aby se toho neukázalo jako u mě že je toho potřeba víc.....a co barvu budeš měnit?
tafna: 12tis? jen za zadní blatniky? já je měl za 10,5 i s uloženim pro listovky a ppl u nás...
Offline varan76  
#7 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 17:56:34(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Sentinel napsal:
varan76 : Vítej však ten zadek úůjde opravit a když motor a převodovka šlape tak to bude dobrý :) já to teda dal kamarádovi a jde mu to dobře, ale aby se toho neukázalo jako u mě že je toho potřeba víc.....a co barvu budeš měnit?
tafna: 12tis? jen za zadní blatniky? já je měl za 10,5 i s uloženim pro listovky a ppl u nás...

ahoj a odkoho jsi to bral?
Offline varan76  
#8 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 17:58:23(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

tafna napsal:
zdar. gratuluji ke koupi. zadni blatniky jsem resil pres Honzu Hvezdu z ameriky HK cele me to prislo na 12tis.

ahoj,i těch 12 by šlo,,,,ten co mi to schani v USA tak řikal něco přes 100 dolaču za kus
Offline varan76  
#9 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 18:03:15(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

varan76 napsal:
ahoj a odkoho jsi to bral?

rozmyšlim se s barvou,,mam rad černou a trochu chromu,ale jen decentně,,nelibi se mi když je to pak přeplacany,,vnitřek mam cely černy a nemusim na něj sahat a nebo druha varianta je žluty a dva černy pruhy,,jakto měl ve filmu transformers,,to je taky hezky a chtěl bych sehnat dozadu to křidlo ,,lizatko,,tak se rozhoduju a myslim že na to budu mit dost času než se vše uděla :-))
Offline Sentinel  
#10 Odesláno : sobota 20. listopadu 2010 18:30:23(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Tak to jsme na tom stejně :d/ taky plánuju černou a něco málo chromu, ale kdo ví času dost....já ty podběhy bral taky od Hvězdy stáli asi 150dol + 80dol to uložení a zbytek cesta a ty poplatky.
Jířa  
#11 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 8:34:12(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Ještě dodám...
Po tomhle camaru jsem před léty pokukoval a chtěl ho koupit. Chodil jsem kolem něj ze školy. Ale majitel se ho nechtěl vzdát. Když jsem si pak koupil své Camaro, tak jsem se s majitelem náhodou setkal. Povídal mi že měl ty auta tři. Ale tohle si nechal kvůli interiéru, kterej je teda fakt úžasnej.
Komplet v černé a bílé budíky. Když tak ať to varan vyfotí a dá to sem... Fakt to stojí za vidění.
Offline Blackwind  
#12 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 12:21:31(UTC)
Blackwind

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 22.03.2010(UTC)
Zpráv: 260
Bydliště: Karlovy Vary

Blahořečil: 13-krát
Blahořečen: 6-krát v 5 příspěvcích
Zdravím tě. Gratuluju a vítej do klubu. Co jsi za to dal, jestli se můžu zeptat?

DAJ: Tebe taky zdravím. Předtím jsem to nějak nestihl Rozpacity: Pěknej kousek Hurraa
Jířa  
#13 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 12:50:41(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Tady jsou fotky vnitřku...

UserPostedImage
UserPostedImage

Jinak hlasuju pro naleštěnýho Beeho...

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Offline varan76  
#14 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 14:10:38(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Blackwind napsal:
Zdravím tě. Gratuluju a vítej do klubu. Co jsi za to dal, jestli se můžu zeptat?

DAJ: Tebe taky zdravím. Předtím jsem to nějak nestihl Rozpacity: Pěknej kousek Hurraa

ahoj,děkuji za přivitani,,dal jsem za to nakonec 75 tis. chtěl 100,ale to bylo moc
Jířa  
#15 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 16:18:04(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
varan76 napsal:
ahoj,děkuji za přivitani,,dal jsem za to nakonec 75 tis. chtěl 100,ale to bylo moc


Těch 100 byla nesmyslná cena za Camaro v tomhle stavu.
A podle mě to i ten majitel věděl, ale zkusil cenu nastřelit jestli se chytíš.
70 by byl ideál. Ale Těch 5 tis. už vem čert.
Offline Blackwind  
#16 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 16:30:55(UTC)
Blackwind

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 22.03.2010(UTC)
Zpráv: 260
Bydliště: Karlovy Vary

Blahořečil: 13-krát
Blahořečen: 6-krát v 5 příspěvcích
Těch 75 je rozumná cena. Na fotkách to vypadá děsivě, ale myslím že to nebude tak strašný.
Hlasuju pro žlutou. V čechách jsem žlutou ´77 ještě neviděl. Černý už to někdo má.
UserPostedImageUserPostedImage
Offline tafna  
#17 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 16:44:32(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
Tak to jsme na tom stejně :d/ taky plánuju černou a něco málo chromu, ale kdo ví času dost....já ty podběhy bral taky od Hvězdy stáli asi 150dol + 80dol to uložení a zbytek cesta a ty poplatky.
tak bral jsi od Hvezdy blatniky nebo podbehy!! ja jsem totiz bral blatnikya byli v tom jeste vekovni kliky dveri. nezda se mi to az zas tak moc.

varan76 : ja bych teda volil taky zlutocernou variantu !! Slinttt

Upraveno uživatelem neděle 21. listopadu 2010 16:46:14(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline varan76  
#18 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 16:58:03(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Blackwind napsal:
Těch 75 je rozumná cena. Na fotkách to vypadá děsivě, ale myslím že to nebude tak strašný.
Hlasuju pro žlutou. V čechách jsem žlutou ´77 ještě neviděl. Černý už to někdo má.
UserPostedImageUserPostedImage

vypada to strašně,ale vše zrezle ,, se bude měnit za jinej kus,,takže zas tolik prace a vyvařovani tam neni,,jen ty rohy vzadnich podběhach,,třeba prahy jsou supr,,podlaha jen tak zběžně vypada taky dobře,ale to uvidim pořadně až na zvedaku,dneska jsem sundal dveře a kapotu,,to jsem nevěřil jak jsou těžky ty dveře,,ale prace se na tom najde i tak hafo :-))
Offline tafna  
#19 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:01:01(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
varan76 napsal:
vypada to strašně,ale vše zrezle ,, se bude měnit za jinej kus,,takže zas tolik prace a vyvařovani tam neni,,jen ty rohy vzadnich podběhach,,třeba prahy jsou supr,,podlaha jen tak zběžně vypada taky dobře,ale to uvidim pořadně až na zvedaku,dneska jsem sundal dveře a kapotu,,to jsem nevěřil jak jsou těžky ty dveře,,ale prace se na tom najde i tak hafo :-))

covece s tou kastlej nevim nevim. asi ti udelam album der ktere po opiskovani muzes ocekavat! ale samozrejme ti drzim palce at to vse je OK.
Offline varan76  
#20 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:05:16(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Těch 100 byla nesmyslná cena za Camaro v tomhle stavu.
A podle mě to i ten majitel věděl, ale zkusil cenu nastřelit jestli se chytíš.
70 by byl ideál. Ale Těch 5 tis. už vem čert.

dneska u mě u garaže zastavil starši chlap,,kamoš co tam byl jsemnou tak ho zna,,,když viděl camaro,řikal jee,,toho jsem chtěl a leta jsem přemlouval majitele at mi to proda a hle a najednou ho prodal,,je členem veteranu ,Mostu a Chomutova,,dal mi i vyzitku,,řikal že když budu chtit ,tak mužu knim do clubu a že přezněj mi udělaj i značky,,kamoš mi řikal že zbira porsche a že už jich pry ma docela dost,,škoda že jsem ted zapomněl jmeno
Offline varan76  
#21 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:17:55(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

tafna napsal:
covece s tou kastlej nevim nevim. asi ti udelam album der ktere po opiskovani muzes ocekavat! ale samozrejme ti drzim palce at to vse je OK.

ja vim,,uvidim až vyhodim blatniky a zadni se vyřežou,,tak pak vše začne vylejzat :-( ,,,ale zas si řikam že vlastně zastane s auta jen předni a zadni kapota a střecha,,předni a zadni čelo a ty je ok,,jinak se vše vyměni,,bojim se zadnich podběhu,,jeden je jasnej,,ještě že mam hodně dobreho klempiře :-))
Offline DAJ  
#22 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:22:37(UTC)
DAJ

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 04.03.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha 9

Zdar zdar, take zdravim. Jako zacatecnici si budeme asi muset sem tam pomoct:)
Offline varan76  
#23 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:29:25(UTC)
varan76

Kategorie: Hledá svoje místo

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.11.2010(UTC)
Zpráv: 54
Bydliště: Most

DAJ napsal:
Zdar zdar, take zdravim. Jako zacatecnici si budeme asi muset sem tam pomoct:)

ahoj,,to musime,,ale jake problemy mě čekaj tak to ty mit už nebudeš, maš už krasne udělane auto,,je fakt hezky a vnitřek nema chybu,,ale pomoct potřebuje každy a jsem rad za každou radu :-)
Offline DAJ  
#24 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 17:33:06(UTC)
DAJ

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 04.03.2010(UTC)
Zpráv: 104
Bydliště: Praha 9

no na prvni pohled je to v pohode, ale ne uplne podle mych predstav, jedna se spis ale o dodelani interieru. tam toho jeste dost chyby, zvenku jsem vice mene spokojen. jeste jsem objevil ze asi malinko kape prevodovka, jak sem vyjel autem z garaze, tak na zemi mohli byt tak tri kopky cerveneho oleje z prevodovky. takze casem asi take pretesnit. ono asi porad je co delat.
Offline tafna  
#25 Odesláno : neděle 21. listopadu 2010 18:22:33(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
varan76 napsal:
ja vim,,uvidim až vyhodim blatniky a zadni se vyřežou,,tak pak vše začne vylejzat :-( ,,,ale zas si řikam že vlastně zastane s auta jen předni a zadni kapota a střecha,,předni a zadni čelo a ty je ok,,jinak se vše vyměni,,bojim se zadnich podběhu,,jeden je jasnej,,ještě že mam hodně dobreho klempiře :-))
ja mel shnile i nosniky a nejhorsi cast je ulozeni zadni napravy. budes tu karoserii piskovat ne???
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Podobná témata
K: Pravé zrcátko kulaté + pakny brzd na Camaro 1977 (Bazar)
od mr.hornet 04.04.2016 9:01:56(UTC)
2 stránek12>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.