Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

82 stránek«<7071727374>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline xjohny  
#1776 Odesláno : středa 18. července 2012 15:21:25(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Offline stajgr  
#1777 Odesláno : čtvrtek 19. července 2012 10:38:39(UTC)
stajgr

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 05.05.2011(UTC)
Zpráv: 18

Offline REACTOR_427  
#1778 Odesláno : sobota 28. července 2012 18:43:44(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Nádherná fotka! Ale stejně bych si přál, aby to auto vlevo bylo spíš '74 camaro :-D
I Am SpeedSeeker
Offline REACTOR_427  
#1779 Odesláno : sobota 28. července 2012 21:15:20(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Tak nevim, jestli tohle budou zajímavý, natož pak pěkný fotky, ale zážitek to opravdu byl. A nejen zajímavej! Bylo to setkání přímo boží! On chevrolet SSR nebyl kdovíjak úspěšnej truck, navíc docela předraženej, ale jinak jde o působivý auto a jako muscle funguje výborně. Představte si tu sílu motoru 6.0l z corvette a s výkonem cca 400 koní. Asi každej tu viděl Rychle a zběsile 2 a určitě pamatuje na oranžovej challenger, co se před startem závodu natřásal jak stará pračka. Tak tady je ten efekt úplně stejnej. Živočišnej zážitek! Já vim, že tohle dobře znáte, když sami jezdíte amerikou, ale byl to kdysi prvotní a určující mezník. Zjistil jsem, že mi takový auta vyhovujou, dřív se mi jen líbily. Jo, je spousta aut, s kterejma může bejt život lepší, ale us cars mě nadobro přesvědčily. Radši bych jezdil v polorozpadlým caprice, než v nějakým passatu a navíc v naftě.Tak nějak asi vypadá pevný rozhodnutí. Poněkud jsem se rozvášnil, přejděme k faktům. Pocit z interiéru je vcelku fajn, příjemně obklopuje a sedí se vejš. Ale na ten stejně zapomenete, jakmile nastartujete a tak to má bejt. Motor je úžasně točivej (na us auto) a ryk je to nepopsatelnej (ale mam pocit, že se mezi váma se najde camaro s lepším soundem - sraz v Praze to prokázal). Jen škoda, že byl k dispozici 4st automat, 6st manuál Tremec by moh' bejt lepší. Hlavně volič působí lacině a je rozviklanej. Nastavení je samozřejmě měkčí, je to brutální (někdy něžnej) parník. Líbila se mi elektricky stahovatelná střecha a na jakýmsi dveřním těsněním prořezanej znak chevroletu. Sláva detailům! Někdy je to krutej stroj, sání se škrtící klapkou málem kámošovi sežralo prsty (samozřejmě přehánim)! A taky je nutný podotknout, že díky rámovej konstrukci je snadný ho opravovat.
Doufám, že jsem vás svým sáhodlouhým příspěvkem příliš neznudil, tady jsou ty před pár lety pořízený fotky:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Uložil jsem obrázky na nějaký slečinky, jinam mi to nešlo, tak snad to bude ok :-)

A ještě jsem našel video pro představu tý symfonie

http://m.youtube.com/watch?v=T_MdziOqhV8

Upraveno uživatelem sobota 28. července 2012 21:36:22(UTC)  | Důvod úpravy: Chyba v odstavci

I Am SpeedSeeker
Offline Jirka_z28  
#1780 Odesláno : středa 1. srpna 2012 15:46:59(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Auto je to rozhodně zajímavý, kdyby mělo předek, tak bych řekl i hezký :-)
Ale teda jestli ti vyhovuje vyšší posez, chování parníku, točivej motor a manuál, měl bys přemejšlet, jestli fakt potřebuješ 2gen Camaro nebo právě spíš něco takovýhodle....
Offline REACTOR_427  
#1781 Odesláno : čtvrtek 2. srpna 2012 22:41:34(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
No jo, musel se měnit předek, ale konstrukce zůstala nepoškozená - pevný to auto!
Je pravda, že mě tohle auto silně oslovilo, ale koupil bych si ho jen tehdy, kdybych měl peněz nazbyt. Na volnej čas je dobrý. Vysoký auto mít nemusim, vyhovuje mi charisma muscle cars (což 2gen camaro neni, ale dá se na něm stavět). Včera jsem měl to štěstí usednout do mustangu mach 1 z '69 roku (bohužel jen "nasucho", bez nastartování, bez projížďky) a bylo jasno. Takže camaro bude ideální volba. Snad mě uspokojí i po stránce jízdních vlastností. Chci něco, co budu moct upravovat a postupně dávat dohromady. Musí to bejt americký, protože mi jednoduše vyhovujou a vždycky na mě zanechaly hlubokej dojem. Cejtim se s něma tak nějak spjatej, i když to asi zní jako kravina. Je mi nakonec jedno, co to bude, klidně i impala, galaxie, bel air, fury, camaro nebo například ten mustang, ale v rodným listě musí stát Detroit. Chtěl bych teda začít camarem, chevrolety jsou mi blízký, je to pěkný auto a dá se sehnat za dobrou cenu. Pak třeba časem se dopracuju k vysněnýmu chargeru, '51 mercury (zanechalo ve mě nesmazatelnou stopu - v bazaru AAA) nebo dokonce shelby cobře? Kdo ví...
Fotky z včerejšího úžasnýho dne dodám! :-)
I Am SpeedSeeker
Offline REACTOR_427  
#1782 Odesláno : pátek 3. srpna 2012 15:44:56(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Tak jsem měl to štěstí usednout do jedný z největších legend muscle cars, mojí prdel pokřtil '69 Ford Mustang Mach 1 351cui. A to se jen decentně zmínim o tom, že ze dvora vyjel '68 Mustang Bullitt. Infarktová situace! Jsem sice velkej příznivce chevroletu, ale ty koně byli vážně úžasný. A nejen to! Bylo tam toho spousta a dokonce ne všechno jsem zaznamenal. Tak tady je ta nadílka, sice v mobilní kvalitě, ale vše je jasně vidět :-)

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Jak můžete sami vidět, nabídka je pestrá. Dokonce jsou v nabídce opravdový veteráni motoristickýho světa, podle mě ideální na stavbu hot rodu - ten oranžovej se mi velice líbí, příště se na něj poptám. Velice realisticky jsem si představoval, jak by mu slušel takovej kompresor. Dokonce se tam krčil i Messerschmidt, kdyby někdo měl zájem, ale se slavnou stíhačkou toho moc společnýho neměl. BMW isetty tam měli dokonce 4! Zjistil jsem, že takovej Buick dokáže působit větším dojmem, když je shnilej (měl úctyhodnou díru v podlaze) a za stěnou jsem spatřil výjev jak z obrázků americkejch vrakovišť. Dokonce přidávám i jedno Ferro. Fotku sebe v mustangu radši nikoliv :-D Přeju příjemnej vysokorychlostní den :-)
I Am SpeedSeeker
Offline holanuvstatek  
#1783 Odesláno : pátek 3. srpna 2012 16:43:48(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
ten buik je bozi krasna patina to je vsechno na prodej ty kary?
Offline REACTOR_427  
#1784 Odesláno : pátek 3. srpna 2012 21:21:36(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Buick je nádhernej, ohromnej, ale vyžaduje tvrdou práci. Na místě řidiče je v oblasti prahu docela velká díra, dokonce na kastli je plech místy prožranej. A to jsem ho neprohlížel detailně.
Jasně, všechny jsou na prodej, ale jen u některejch je cenovka. Mustang je za skoro za směšnou cenu, pod 700tis. A má pravděpodobně zvedlej výkon a hlavy od Mr. Gasket. Je tam i eldorado, taky s patinou, pak thunderbird, tu a tam i nějakej ten moskvič, kdybys měl zájem o auto od soudruhů :-D
I Am SpeedSeeker
Offline holanuvstatek  
#1785 Odesláno : sobota 4. srpna 2012 8:13:30(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Me se libi ten buik takhle jak je rezavej.jen ho dat mechanicky do kupy a patinu bych nechal.nejakej kontakt na prodejce?nebo stranky?
Offline Zedus  
#1786 Odesláno : sobota 4. srpna 2012 8:22:07(UTC)
Zedus

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 24.05.2010(UTC)
Zpráv: 506
Bydliště: Ostrava

Blahořečil: 11-krát
Blahořečen: 16-krát v 12 příspěvcích
Gto Dej buh skoda ze ti neni Judge :)
STATUS: Mááááááááááááááááááááááám ho!!! I když v legu ... ale máááám ho :)
Offline REACTOR_427  
#1787 Odesláno : sobota 4. srpna 2012 19:35:45(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
Me se libi ten buik takhle jak je rezavej.jen ho dat mechanicky do kupy a patinu bych nechal.nejakej kontakt na prodejce?nebo stranky?


Prodávající se jmenuje Motor Holding a. s., má to něco společnýho s Classic Cars Bohemia a najdeš to v Praze - Motol. Mail: bazar@mholding.cz
Stránky maj taky, ale odkazujou na Classic Cars. Dám sem jinej odkaz. Ten prohnilej Buick jsem tam bohužel nenašel, ale třeba se s něma půjde domluvit. Telefon tam maj taky někde napsanej. Info o nich vyskočilo vespod stránky, když jsem si rozbalil nabídku s určitým autem.

http://www.rajveteranu.c...ing-a-s-veteran-prodejcz

Předtim jsem našel tohle, ale neni to on:
http://m.tipcars.com/karta.php?16130805

Jinak na Tipcars jsem těch buicků našel vcelku dost.
A v Motor Holding nemaj jen dokonalý GTO, ale i MAKO SHARK!!! Slinttt
I Am SpeedSeeker
Offline holanuvstatek  
#1788 Odesláno : neděle 5. srpna 2012 8:15:22(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Koukam na ty ceny a vypyda to na pekny zlatokopy.
Offline REACTOR_427  
#1789 Odesláno : neděle 5. srpna 2012 21:35:42(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Jo jo, třeba mustang má cenu sice dobrou, ale u ostatních je to mnohem horší. Chtěl jsem koupit ten oranžovej veterán na stavbu hot rodu. Mam pocit, že je to ten starej rapid, ale to by nevadilo, že neni americkým autem, krásnej hot rod by z něj byl tak tak, ale za 110tis? To prostě nejde, zas na velký vyhazování nemam. Ale našel jsem kdesi nejspíš pragu lady asi za 3tis., to by snad mohlo klapnout...
A ty budeš chtít toho buicka?
I Am SpeedSeeker
Offline holanuvstatek  
#1790 Odesláno : pondělí 6. srpna 2012 8:33:22(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
cena je dulezita moc by se mi libil.ale budou za neho chtit urcite hodne.
Offline Adam66  
#1791 Odesláno : pondělí 6. srpna 2012 10:47:50(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
REACTOR_427 napsal:
Jo jo, třeba mustang má cenu sice dobrou, ale u ostatních je to mnohem horší. Chtěl jsem koupit ten oranžovej veterán na stavbu hot rodu. Mam pocit, že je to ten starej rapid, ale to by nevadilo, že neni americkým autem, krásnej hot rod by z něj byl tak tak, ale za 110tis? To prostě nejde, zas na velký vyhazování nemam. Ale našel jsem kdesi nejspíš pragu lady asi za 3tis., to by snad mohlo klapnout...
A ty budeš chtít toho buicka?

Chces stavat hot rod? V inzeratoch uz neni ale v Chrome č.1/2012 ponuka Ivo Kunetek Ford 34 komplet karoseria,napravy,riadenie a narazniky za 35 5OO kč !!!! Parada.
Offline REACTOR_427  
#1792 Odesláno : pondělí 6. srpna 2012 17:40:05(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Jasně, chci bejt temná síla na českejch silnicích :-D Jo, chci stavět hot rod a je mi vcelku jedno z čeho to vznikne. Hlavně to nesmí bejt moc naleštěný, s patinou to bude ideální. Takže jasná volba je nějakej nálezovej vetoš. Většina je dost drahá, ale vim vo jednom prodejci, u kterýho se tu a tam objeví hezký kusy a za malej peníz. Neni to žádná extrovka, musej se dát dohromady, ale u klasickýho hot rodu se stejně s rozsáhlou renovací nepočítá, pokud nechce někdo stavět showcar. Shánim něco levnýho, abych pak moh' zbylý dukáty utratit za motor Tralalaa
Chromů mam doma plno, takže se na to podívám, i když už ten ford v nabídce neni. Problém to bude asi pak přihlásit, ale jeden přece po silnicích už jezdí. A když to nepřihlásim, tak budu jezdit okolo třetí ráno Ja nic No co, to se uvidí, přednostní je camaro a pak se časem ukáže. Na to si vyhradim spoustu času.
I Am SpeedSeeker
Offline REACTOR_427  
#1793 Odesláno : pondělí 6. srpna 2012 17:41:25(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
cena je dulezita moc by se mi libil.ale budou za neho chtit urcite hodne.


Tak jim zkus napsat. Fakt byl hrozně shnilej, za to přece nemůžou požadovat balík. A jestli jo, tak jsou to strašný lumpové.
I Am SpeedSeeker
Offline holanuvstatek  
#1794 Odesláno : pondělí 6. srpna 2012 19:05:38(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Jdu tam napsat.
Offline holanuvstatek  
#1795 Odesláno : úterý 7. srpna 2012 20:07:56(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Tak ten buik je nejakej vzacnej kousek ze je urcenej k renovaci a cena kolem 250 tisic.
Offline Jirka_z28  
#1796 Odesláno : úterý 7. srpna 2012 23:38:55(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
no, na 1. duben dobrý :)
Offline REACTOR_427  
#1797 Odesláno : úterý 7. srpna 2012 23:43:07(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Tenhle buick je vcelku vzácnej sám o sobě, ale tou hnilobou veškerou vzácnost ztratil, kromě tý rodový. Jestli měl nějakou speciální výbavu, tak stejně zmizela v nenávratnu a hodit to do původního stavu by bylo asi šílený (teď myslim shánění původní speciální výbavy apod.). Na takovej stav je hrozně předraženej. Našel jsem tyhle modely i o dost levnější a na jeden jsem ti i dával odkaz. Možná byl i v lepším stavu, nevim. I kdyby to byl Roadmaster, tak bych za ten vrak tolik nedal. To je smutný, no. Tak jsem zvědavej, kolik tam u nich stojí ty motorky...
I Am SpeedSeeker
Offline REACTOR_427  
#1798 Odesláno : úterý 7. srpna 2012 23:46:57(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Jirka_z28 napsal:
no, na 1. duben dobrý :)


Co se děje 1. dubna? :-D
I Am SpeedSeeker
Offline Jirka_z28  
#1799 Odesláno : úterý 7. srpna 2012 23:54:27(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Prodává se šrot za ceny pěknejch aut a naopak.... mimo jiné :)
Offline REACTOR_427  
#1800 Odesláno : středa 8. srpna 2012 17:57:44(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Teda o tom jsem nikdy neslyšel. Zní to až tajemně. Řekni mi o tom něco víc, prosim :-)
I Am SpeedSeeker
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (20)
82 stránek«<7071727374>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.