Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

6 stránek123>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline dejf  
#1 Odesláno : úterý 24. září 2013 20:22:41(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Zdravím všechny F-body pozitivní jedince,

chtel bych poradit od zkusenych. Letos jsem navstivil sraz Amerik na Konopáči a asi jsem do toho spadl Slinttt

Libi se mi US vozy Chevrolet Camaro a Pontiac Firebird Trans Am ( targa ) gen. 3. Dalo by se rici, ze hledam jeden z techto vozu a mel by to byt motor 5.0 L ( 5.7 L ) V8. Jiz cca 3 mesice sleduji český trh s nabídkou těchto vozů a zatím nic moc nabídky. Nasel jsem i nabidky, ktere by se mi libily, ale jiz prodano. Jelikoz se jedna o vozy vic jak 20 let stare a tim padem jsou v ruznych technickych stavech ( totalky vybydlene urcene k renovaci - komplet, origo puvodni dobry stav - vyhodne k renovaci, treba se 160tis km, nebo TOP stav origo bez nutnosti renovace napriklad se 40 tis km zachovale a pak vozy komplet renovovane - vlastne nove ) ceny od cca 50tis do 200tis. Osobne by se mi libilo, jelikoz nemam prostory ani cas na vlastni renovaci, neco co je bud v origo puvodnim zachovalem stavu a nebo neco po renovaci - vse s CZ doklady.
A chtel bych se pobavit o cenach.
Když uvolnim 150 000,- na takový vuz, co mam za moznosti?
jsou lide co dle me chteji nemozne:
http://www.willhaben.at/...7282/?adId=66247282&

36 000,- euro = 936 000,- CZK je to vubec mozne? chtit.

nebo se mi libi tento:

http://www.willhaben.at/...4015/?adId=63064015&

to je v rakousku.

U nas neni podobna nabidka, jen toto: http://auto.bazos.cz/inz...rebird-5L-V8-rv-1991.php
bez Targy s 260 000 km

a nebo toto: http://cs.pontiac-club.c...87-5-0-v8-stk-do-10-3630
bez targy.

oba vozy se prodavaji uz vic jak 3 mesice a stale nikdo nekoupil.
Proto prosim o nazor a radu co mam za moznosti koupit za ca 150 000,-?? Ten bílý za 80tis me nejak nesedi a ten cerveny za 70tis take ne.. Rád dám víc peněz za něco hezčího.

diky za rady, názory..

pokud někdo o něčem ví, ať mě dá vědět..

diky Slinttt

Dejf

Upraveno moderátorem čtvrtek 3. října 2013 11:41:39(UTC)  | Důvod úpravy: -

GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline Standa  
#2 Odesláno : středa 25. září 2013 6:33:42(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Poslední dobou jich u nás v nabídce opravdu moc není. Ale myslím si, že kolem 150-200 musí jít sehnat opravdu slušnej kus bez investic. Pokud nepočítám věci, co se na starším autě prostě můžou vysypat a spotřebák. Zkus nějakej měsíc čekat a hledat i v Německu. Tam se občas objevilo auto splňující tvý pořadavky i kolem 3-5000 euro. Obzvlášť pokud ti vyhovuje automat něco sehnat půjde. Na Konopáči jsme byli ve slušným počtu (já s bráchou hned pod pódiem).

Edit: koukám na mobile.de a tam za 4-8000 euro je v nabídce vícero slušně vypadajících V8 s targou. Samozřejmě je tam ale potřeba něco počítat na dovoz a přihlášení.

Upraveno uživatelem středa 25. září 2013 6:46:49(UTC)  | Důvod úpravy: -

Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline xjohny  
#3 Odesláno : středa 25. září 2013 11:17:13(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
150k je základ na téměř špičkovej stav odpovídající stáří vozidla. Myslim že předloni se tu prodával krásnej T/A GTA za podobný peníz a měl jsem nutkání po něm skočit. Naštěstí jsem odolal :-D

Akorát nevím jak je to s dovozem z ciziny a přihlášením zde, bude to myslim docela pakárna, ale mělo by to jít.
Camaro se rozskočilo...
Offline Standa  
#4 Odesláno : středa 25. září 2013 11:39:42(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Ten dovoz z EU přihlásitelnej je vždycky, ale obvykle to stejně znamená vyřizování vyjímek a to něco stojí. K tomu ekovýpalný (i když část 3. gen. oficiálně splňuje i EURO2, ale pokud to nemá v papírech, tak obvykle bez šance). Nejstarší ročníky by šly přihlásit na vete a týhle pakárně se vyhnout.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline dejf  
#5 Odesláno : středa 25. září 2013 16:37:44(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Standa napsal:
Ten dovoz z EU přihlásitelnej je vždycky, ale obvykle to stejně znamená vyřizování vyjímek a to něco stojí. K tomu ekovýpalný (i když část 3. gen. oficiálně splňuje i EURO2, ale pokud to nemá v papírech, tak obvykle bez šance). Nejstarší ročníky by šly přihlásit na vete a týhle pakárně se vyhnout.


Já už jsem měl oskenovaný TP z jednoho GTA V8 ze slovenska a byl jsem s tím na TK jen zjistit jak se veci maji. Oni rikali, dojedte s autem, toto pujde prihlasit. Jde jim o oranzove blinkry v zadnich svetlech i ve predu, mlhovka vzadu ( namontovat a sundat ) a predni svetlomety musi svitit bile , nebo mirne žlutě, jinak ne. A prej by se to nejak udelalo. Auto již ale musi splnovat homologaci EU a to pokud jezdi v nemecku, rakousku tak 100% má a tím pádem bez problému jde u nas prihlasit. Horší, spíš nemožné je to z USA, tam prej max. do 8 let stáří.
Zatím hledám u nás a koukám i po rakousku. Do německa se mi 2x jet nechce třeba 1000km a zjistit že to není vyhovující. Ale uvidím co se naskytne u nás. Celý proces je + 10000,- EKo a 5000,- prihlaseni s STK e Emisemi - kdyz by to byl vůz v TOP stavu kolem 5500,- EUR tak by se dalo do toho jít.

Ještě mám rozjednanýho tohoto:
http://auto.bazos.cz/inz...135/Pontiac-Firebird.php

pán chce 150tis
Sám mi napsal, že vůz není v perfektním stavu, vady na laku, tukance na karoserii, mirne poškozený interier, žádné nové díly, jen bezne vymeny náplni a bezna udržba - udržování při pojízdnosti. Nové pneu. Nefunkcni klimatizace. A nema ani zaplacenou EKO dan - 10 000,-.
Ptal jsem se ho na výbavu a auto nema ani ABS, centrál, palubni PC, el. sedadla a klima nefunguje. Jedine co vlastne z vybavy je solidni je servo :-) Jinak naprosta dieta. Prohledl jsem hodne Pontiaku a Camar 3 gener. na Mobile.de a jinych zahranicnich serverech a s takovou dietni vybavou jsem se jeste nesetkal. Jeho sleva by pry cinila max. 10tis, ale to je porad 150 000,- i s EKO daní. Nutnost udelat celolak, poopravit interier, opravit klimatizaci ( asi kompresor )no spousta prace a investice a muj nazor je, ze toto auto nemuze byt za vic jak 100 000,- aby se vyplatilo do nej nasypat a dovézt ho k dokonalosti. Když ale vidím tu výbavu, tak snad ani za 100tis. Nevím no. ... No vím :-) na 100 000,- to nikdy neslevní :-)
Takže nezbývá než číhat dál :-)
díky za názory..
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline Speee  
#6 Odesláno : středa 25. září 2013 17:08:42(UTC)
Speee

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 22.08.2011(UTC)
Zpráv: 308
Bydliště: Kolín - Ovčáry

Blahořečil: 13-krát
Blahořečen: 4-krát v 4 příspěvcích
No myslím si, že pán má trochu zkreslené představy o reálné ceně auta. Chtít za tohodel Birda 150000 je hodně velkej nesmysl, obvzášť, když je v autě výbava typu holobyt. Tady je zhruba to samý za ani ne poloviční cenu http://cs.pontiac-club.c...87-5-0-v8-stk-do-10-3630
Jak to nesmrdí benzínem, tak to nepatří na silnici...
Offline Standa  
#7 Odesláno : středa 25. září 2013 20:34:20(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
K dovozu: je celkem pravděpodobný, že při přihlašování narazíš na problém s nějakejma vyjímkama a pak to znamená Dekru a další peníze.

K poslednímu zmiňovanýmu autu: pán ti aspoň nepovídá pohádky. Jinak podle fotky elektrický okýnka + zrcátka + odemykání kufru + vyhřívání zadního okna. ABS u 3. gen. není zrovna běžná věc stejně jako třeba airbag. Sedačku v elektrice jich pár má, ale častěji jsou bez. Palubni PC? Řídící jednotka je u všech variant a liší se jen v závislosti na motoru a převodovce. Není vidět na dveře, takže nevím, jestli má centrál. Ale centrál je jen tlačítko ve dveřích na odemykání/zamykání, aby ses nemusel natahovat k protějším dveřím. Každopádně mu z běžně dostupný výbavy moc nechybí. Nefungující klima u takovýhleho auta je taky obvyklá, protože je málo mechaniků, co se chtěj zabývat něčím jiným než připojením plničky s běžným chladivem. Ale řešit to jde. Pochybuju, že ty ostatní inzerovaný auta mají klimu funkční.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline dejf  
#8 Odesláno : středa 25. září 2013 21:33:40(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Standa napsal:
K dovozu: je celkem pravděpodobný, že při přihlašování narazíš na problém s nějakejma vyjímkama a pak to znamená Dekru a další peníze.

K poslednímu zmiňovanýmu autu: pán ti aspoň nepovídá pohádky. Jinak podle fotky elektrický okýnka + zrcátka + odemykání kufru + vyhřívání zadního okna. ABS u 3. gen. není zrovna běžná věc stejně jako třeba airbag. Sedačku v elektrice jich pár má, ale častěji jsou bez. Palubni PC? Řídící jednotka je u všech variant a liší se jen v závislosti na motoru a převodovce. Není vidět na dveře, takže nevím, jestli má centrál. Ale centrál je jen tlačítko ve dveřích na odemykání/zamykání, aby ses nemusel natahovat k protějším dveřím. Každopádně mu z běžně dostupný výbavy moc nechybí. Nefungující klima u takovýhleho auta je taky obvyklá, protože je málo mechaniků, co se chtěj zabývat něčím jiným než připojením plničky s běžným chladivem. Ale řešit to jde. Pochybuju, že ty ostatní inzerovaný auta mají klimu funkční.


Ja jen koukal po Birdech na mobile.de a vetsina ma ABS, klimu funkcni, central, a nektere i PC. Nevim, no me se zda cena za Pontiaka 1992 co musi na celolak a nema zadny novy dil - 150tis moc. A to nevim jak vypada podvozek a jeste jsem ho nevidel na vlastni oci. Co dal je treba delat. Ano pán aspon nelže, to jsem mu take napsal, že si vážím jeho solidnosti. Ale i přesto takové auto max. za 110 tis. Mam detailni foto a opravdu je na nem prace. Neni to ani omylem TOP stav.

Jeste mam jednu nabidku Pontiac Firebird Trans Am GTA komplet po renovaci s motorem 5,7 L ( 240 PS ) V8 s digi origo palubovkou, nejake ovladani i na volantu s el. sedackama, ABS, servo, tempomat,PC, kozeny interiér, anatomy, no proste GTA v plne nalozi, ale za 230 tis kluci :-) no co vy na to. Sakra kára je to krásná, ale ta cena je už tak nějak dost Doprrr
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline holanuvstatek  
#9 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 9:33:00(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Helena ty dovozy bacha nedavno sem resil suburbana dovoz z nemecka a nebyla to prdel prihlasit.
Offline dejf  
#10 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 10:12:12(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
holanuvstatek napsal:
Helena ty dovozy bacha nedavno sem resil suburbana dovoz z nemecka a nebyla to prdel prihlasit.


no nazdar teda. Takze cekat pouze na to co je jiz provozuschopne v CR a prihlasene. A moc jich neni a takove auto bude čímdál větší vzácnost.
No uvidime. Slinttt
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline xjohny  
#11 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 10:33:16(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Nechceme tě strašit, jen při dovozu je to víc práce, než když už to auto má české značky. Zase se musí brát v potaz, že v Německu je oproti ČR "obrovský" výběr.

Já např. koupil Tahouna právě v Německu, s tím nájezdem co má (134k) bych za tu cenu tady žádnýho nesehnal. Ale výhoda byla v tom, že je to evropská verze se vším potřebným, takže žádné výjimky nebyly potřeba. Jak je to s trojkovým Camarem nevím, ale minimálně ty blinkry oranžový má :-D
Camaro se rozskočilo...
Offline Thorsten  
#12 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 10:57:06(UTC)
Thorsten

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 25.08.2012(UTC)
Zpráv: 50
Bydliště: Most/Praha

Kluci mají pravdu, v Německu je výběr, ale to přihlášení fakt není sranda a vyžaduje hodně trpělivosti, nervů a někdy i peněz "navíc". Můj Pontiac je z Německa, předtím jezdil ve Švýcarsku, z evropské výbavy měl jen narychlo přidělanou zadní mlhovku (která už je zase dole) a trvalo mi docela dlouho, než se přihlášení vyřešilo. A radši snad ani nechtěj vědět, jak :)))
Ale jde to!

Upraveno uživatelem čtvrtek 26. září 2013 10:59:02(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline dejf  
#13 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 12:37:55(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Thorsten napsal:
Kluci mají pravdu, v Německu je výběr, ale to přihlášení fakt není sranda a vyžaduje hodně trpělivosti, nervů a někdy i peněz "navíc". Můj Pontiac je z Německa, předtím jezdil ve Švýcarsku, z evropské výbavy měl jen narychlo přidělanou zadní mlhovku (která už je zase dole) a trvalo mi docela dlouho, než se přihlášení vyřešilo. A radši snad ani nechtěj vědět, jak :)))
Ale jde to!


No ja mel predstavu ze eventuelne pokud neco dotahnu z rakouska, nemecka, tak pokud to v techto zemich jiz jezdi, musi to preci mit EU homologaci a splnovat EU normy a prave nemci a rakusaci jsou na toto pedanti a tam si ani nikdo nedovoli neco falšovat a podplácet :-). Tim padem by nemel byt v Cesku problem.
V tom vidim vyhodu a u nas uz se to jak rikate nejak " udela " zadni svetla s oranz. blinkrama ma kamos doma, oranzove blinkry do blatniku take a mlhovka se tam pridela a STK to projde. Dal na policajtech to netusim co dal me ceka za nastrahu :-)

Porad koukam po rakousku a nemecku a je tam hodne krasnejch V6 kolem 4000,- Euro. Stav A1 dle popisu vymenenych a novych dilu + foto laku, interieru atd. Ale porad me laka V8 víc.
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline MartinG  
#14 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 13:23:05(UTC)
MartinG

Kategorie: Rada starších

Registrován: 25.09.2012(UTC)
Zpráv: 2,025
Bydliště: Hradec Kralove

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 27-krát v 25 příspěvcích
No já mám mopara z německa a se světlama mam pokaždý na STK problém
Repase karb. Edel-čeká
Paliv. čerpadlo-čeká
Chevy Camaro 79 Berlinetta
Nový přírůstek Jeep Grand Cherokee 4.7 - V8
Offline Standa  
#15 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 14:57:15(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Jen pro pořádek - EU verze tohohle auta pokud vím ani neexistuje - až 4. gen. Takže jsou potřeba vyjímky na všechny věci s DOT homologací. Může bejt problém s origo zrcátkama (protože nejsou sklopný, ale vzhledem k tomu, jak málo přesahujou obrys se obvykle s přivřením oka tolerujou). Docílit správnýho svícení není problém ani drobnou úpravou z US zapojení světel (přední paraboly i s paticema obrysovek jsem kupoval kolem 230Kč, zbytek zůstává). Mlhovky mám přímo v zadních světlech a předpisům to vyhovuje. Rozhodně ale není samozřejmostí uznání všech vyjímek z Německa.

Cenu toho auta neobhajuju, byly u nás lepší kusy za menší peníze. Ale při tom výběru člověk musí buď koukat za hranice, nebo čekat, nebo akceptovat vyšší cenu.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline MartinG  
#16 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 17:22:47(UTC)
MartinG

Kategorie: Rada starších

Registrován: 25.09.2012(UTC)
Zpráv: 2,025
Bydliště: Hradec Kralove

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 27-krát v 25 příspěvcích
Moje rada, nespěchej a hledej, taky sem na káru čekal skoro rok
Repase karb. Edel-čeká
Paliv. čerpadlo-čeká
Chevy Camaro 79 Berlinetta
Nový přírůstek Jeep Grand Cherokee 4.7 - V8
Offline dejf  
#17 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 19:42:48(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
MartinG napsal:
Moje rada, nespěchej a hledej, taky sem na káru čekal skoro rok


jasny me je to vcelku jedno, pockam, uvidime. I kdyz uz je v garazi na nej misto :-)
Jinak co se tyce ceny toho cervenyho, tak je jasny ze V8 neni v nabidce mnoho, snad pouze tři kusy. 70, 80 a 149 tis. Skoda ze ten bilej neni Targa za tech 80tis. Jinak koukal jsem i nenapadne po Camaru generace 4 a tech je momentalne na trhu hodne V8.
A treba toto je cena krasna:
http://www.sportovnivozy...o-frydlant-nad-ostravici

i kdyz gen 4 neni zrovna moc v oblibe u nas tak toto je nové auto za pekne penize 18 000 km je funglovka. Je to kousek dovezeny z USA z Kalifornie z vystavy. Byt to Targa, asi bych se zlomil. Tomu bych si dovolil rici TOP auto. I kdyz Camaro 3 gen. mi prijde takove vic americké :-)
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline MartinG  
#18 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 19:45:54(UTC)
MartinG

Kategorie: Rada starších

Registrován: 25.09.2012(UTC)
Zpráv: 2,025
Bydliště: Hradec Kralove

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 27-krát v 25 příspěvcích
tak tady máš tohle: http://www.sportovnivozy...7l-ls1-v8-targa-lovosice to tady známe je to klubová kára ale jak řikám neslevuj ze svých tužeb jen proto že zrovna není aktuálně nic na prodej
Repase karb. Edel-čeká
Paliv. čerpadlo-čeká
Chevy Camaro 79 Berlinetta
Nový přírůstek Jeep Grand Cherokee 4.7 - V8
Offline dejf  
#19 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 19:49:46(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
MartinG napsal:
tak tady máš tohle: http://www.sportovnivozy...7l-ls1-v8-targa-lovosice to tady známe je to klubová kára ale jak řikám neslevuj ze svých tužeb jen proto že zrovna není aktuálně nic na prodej


jojo vim, znam uz me sam kontaktoval.. Ja mu odepsal, ze tak nejak bych rad 3 gen. ale je to pekna kára i kdyz jak jsem psal predchvílí, tak zase Camaro 4 gen. pred faceliftem se me libi vic nez toto po faceliftu.

treba i toto je zajimave, je to cabrio, takze zase neco trochu jineho, typicky na letni nedelni vylety :-)
http://www.sauto.cz/osob...aro/12371565?goFrom=list a ta cena mi pripadne solidni, pokud je teda auto v cajku. A ty koně to musí být už nálož :-)
GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline dejf  
#20 Odesláno : čtvrtek 26. září 2013 19:59:03(UTC)
dejf

Kategorie: Na dobré cestě

Registrován: 24.09.2013(UTC)
Zpráv: 153
Bydliště: Znojmo

Blahořečen: 6-krát v 4 příspěvcích
Libi se mi i to Camaro 4 gen. Pontiac 4 gen. ten se mi moc nelibi, po tom netouzim. Ale 3 generace Camaro je u me na prvnim miste ( neni v nabidce nic ), pak Pontiac a to take z duvodu, ze muj kamarad tyto auta renovuje, opravuje, motory V6, V8 generálkuje a renovuje a Pontiac Firebird ( Camaro ) zna nazpaměť a mam u nej podporu pri poruchach i renovaci vozu, kdežto u Camara 4 gen. už by to bylo horší.. :-)

určitě ho znáte

http://ceska-republika.o...3-54610/?gallery-item=29

Slinttt

Upraveno uživatelem pátek 27. září 2013 5:58:53(UTC)  | Důvod úpravy: -

GM Pontiac Firebird Trans Am 5.0 TPI V8 225PS
GM Opel Combo Tour 1.7 DTi 74 PS



Offline xjohny  
#21 Odesláno : pátek 27. září 2013 9:15:21(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Zdeněk, známe :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline Standa  
#22 Odesláno : pátek 27. září 2013 9:17:18(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Mě osobně se 4. gen na pohled taky moc nelíbí, ale je pravda, že výkonově to šlo znatelně nahoru. Hlavní problém 4. gen. bych viděl v komplikovanější elektronice a horším přístupu k motoru.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Offline xjohny  
#23 Odesláno : pátek 27. září 2013 10:36:55(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Jojo, v tom přístupu k motoru je nejlepší asi dvojka... bez klimatizace... s I6 :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline adam7c3  
#24 Odesláno : pátek 27. září 2013 10:49:43(UTC)
adam7c3

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 11.02.2010(UTC)
Zpráv: 195
Bydliště: 4km od xjohnyho

Blahořečil: 2-krát
Blahořečen: 6-krát v 6 příspěvcích
dejf napsal:
jasny me je to vcelku jedno, pockam, uvidime. I kdyz uz je v garazi na nej misto :-)
Jinak co se tyce ceny toho cervenyho, tak je jasny ze V8 neni v nabidce mnoho, snad pouze tři kusy. 70, 80 a 149 tis. Skoda ze ten bilej neni Targa za tech 80tis. Jinak koukal jsem i nenapadne po Camaru generace 4 a tech je momentalne na trhu hodne V8.
A treba toto je cena krasna:
http://www.sportovnivozy...o-frydlant-nad-ostravici

i kdyz gen 4 neni zrovna moc v oblibe u nas tak toto je nové auto za pekne penize 18 000 km je funglovka. Je to kousek dovezeny z USA z Kalifornie z vystavy. Byt to Targa, asi bych se zlomil. Tomu bych si dovolil rici TOP auto. I kdyz Camaro 3 gen. mi prijde takove vic americké :-)



Na to modré pozor, 18000 Km najeto nemá a bylo bourané, sám jsem ho prověřoval přes VIN u Autocheck.com.

To kabrio má problém s papírama a má 272 HP ne kw :)

A komplikovanější elektroniky bych se u 4th gen nebál, sice je to komplikovanější ale o dost spolehlivější než TPI u 3rd genu.

Upraveno uživatelem pátek 27. září 2013 10:52:00(UTC)  | Důvod úpravy: -

F-150 XL 4x4

Ex: '94 Z28, '98 Z28, '99 Z28
Offline Standa  
#25 Odesláno : pátek 27. září 2013 11:23:31(UTC)
Standa

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 14.01.2012(UTC)
Zpráv: 977
Bydliště: Letohrad

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
xjohny napsal:
Jojo, v tom přístupu k motoru je nejlepší asi dvojka... bez klimatizace... s I6 :-)

To máš asi pravdu, ale trojková V6 bez klimy je přístupná taky perfektně (OndraS by potvrdil). U čtyřky je motor z půlky pod oknem a ani ze stran moc místa kolem není.
Firebird ´87 V6 T-top manuál
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
6 stránek123>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.