Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Petan - 2SS  
#1 Odesláno : neděle 28. března 2021 22:04:58(UTC)
Petan - 2SS
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 13.02.2021(UTC)
Zpráv: 3
Bydliště: Praha

Ahoj, poprosim majitele Camara o rady, idealne prosim odpovedi pro prehlednost tez bodove.

Konkretne se jedna o Camaro 6,2 2019 10kvalt aut US verze

1) Reset oleje - vymenil jsem si olej, ale nemohu najit resetovani oleje, dival jsem se na youtube a na vsech videich je v rolovani v sekci Info na displeji okno se stavem oleje, ja ho tam nemam nikde, vsechno sedi jen okno s olejem chybi. Da se to nejak aktivovat, pripadne jak nastavim novy olej po vymene? Nyni mi jen naskakuje hlaska CHANGE ENGINE OIL SOON

2) Na aute jsou nova kola s gumama, ale sviti mi porad kontrolka tlaku. Prodavajici nemec mi rekl, ze to bohuzel nestihli sparovat s novyma kolama, ale ze staci prijit do jakehokoli pneuservisu a tam mi to pres pocitac nastavi. Na miste jsem to neresil, protoze na kazdym aute jsem si proste zastavil, vyresetoval a nastavilo se to jizdou samo, ale tady to nemuzu najit. Poradite mi prosim, kde v Praze a okoli by mi to sparovali s kolama?

3) Po nastartovani mi sviti hlaska: YOU ARE DRIVER 3 FOR MEMORY FEATURES. Prosim o vysvetleni, co to znamena a jak s tim pryc.

4) Umi nekdo dat co auta cestinu nebo doporuci?

5) Da se nejak upgradnout radio, aby umelo ladit i sude stanice?

Predem moc dekuji za odpovedi.P.
Offline OndraS  
#2 Odesláno : pátek 2. dubna 2021 22:02:55(UTC)
OndraS

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 11.11.2009(UTC)
Zpráv: 700
Bydliště: Brno - nejvetsi vesnice v CR

Blahořečen: 23-krát v 19 příspěvcích
Obávám se, že jsi tady úplně špatně. Nejmodernější, co se tady řešilo, bylo, když měl předseda čtverkový Camaro :)
camaro SPORT COUPE V6 1988
camaro Z28 1991
Rodinka: Firebird V6 92, Camaro LT 78, Monte Carlo 72, Golden Spirit 80, Mark VII 88
Offline fik  
#3 Odesláno : středa 2. června 2021 15:20:54(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Napsal: Petan - 2SS Přejít na citovaný příspěvek
Ahoj, poprosim majitele Camara o rady, idealne prosim odpovedi pro prehlednost tez bodove.

Konkretne se jedna o Camaro 6,2 2019 10kvalt aut US verze

1) Reset oleje - vymenil jsem si olej, ale nemohu najit resetovani oleje, dival jsem se na youtube a na vsech videich je v rolovani v sekci Info na displeji okno se stavem oleje, ja ho tam nemam nikde, vsechno sedi jen okno s olejem chybi. Da se to nejak aktivovat, pripadne jak nastavim novy olej po vymene? Nyni mi jen naskakuje hlaska CHANGE ENGINE OIL SOON

2) Na aute jsou nova kola s gumama, ale sviti mi porad kontrolka tlaku. Prodavajici nemec mi rekl, ze to bohuzel nestihli sparovat s novyma kolama, ale ze staci prijit do jakehokoli pneuservisu a tam mi to pres pocitac nastavi. Na miste jsem to neresil, protoze na kazdym aute jsem si proste zastavil, vyresetoval a nastavilo se to jizdou samo, ale tady to nemuzu najit. Poradite mi prosim, kde v Praze a okoli by mi to sparovali s kolama?

3) Po nastartovani mi sviti hlaska: YOU ARE DRIVER 3 FOR MEMORY FEATURES. Prosim o vysvetleni, co to znamena a jak s tim pryc.

4) Umi nekdo dat co auta cestinu nebo doporuci?

5) Da se nejak upgradnout radio, aby umelo ladit i sude stanice?

Predem moc dekuji za odpovedi.P.



servis Praha

https://www.atst.cz/



Offline Cestovatel  
#4 Odesláno : úterý 22. června 2021 19:38:42(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Nevím jestli je to ještě aktuální

ad 1
https://erwinsalarda.com...2017-2018-2019-2020/ano/

ad 2
https://itstillruns.com/...ors-gm-cars-6436915.html

ad 3
Camaro má asi paměť na nastavení poloh sadadel, volantu .... atd. podle řidiče

Ostatní netuším mám rok 1979 😀

Upraveno uživatelem úterý 22. června 2021 19:43:34(UTC)  | Důvod úpravy: -

Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.