Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

121 stránek«<7891011>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Kaabo  
#201 Odesláno : středa 2. září 2009 20:21:40(UTC)
Kaabo

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 01.09.2009(UTC)
Zpráv: 23
Bydliště: Chodov

tafna napsal:
no jestli na to nespechas tak ja to svoje pristi rok touhle dobou planuji prodat! bude jak z fabriky a nehodlam na tom nejak vydelat! mozna jsem tim tady nekoho prekvapil ale pristi rok budu zacinat stavet barak a v aute budu mit potrebne penizky na stavbu :(



To zní lákavě. Na barák nedosáhnu finančně, tak si chci udělat radost pěkným fárem :-)
Offline Okolojedouci  
#202 Odesláno : středa 2. září 2009 20:24:42(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tafna napsal:
no jestli na to nespechas tak ja to svoje pristi rok touhle dobou planuji prodat! bude jak z fabriky a nehodlam na tom nejak vydelat! mozna jsem tim tady nekoho prekvapil ale pristi rok budu zacinat stavet barak a v aute budu mit potrebne penizky na stavbu :(


pytle, ser na barak, i v Camaru se da vyspat. Navic pristi rok je daleko, kdo vi, co se stane...
Offline tafna  
#203 Odesláno : středa 2. září 2009 21:20:49(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
xjohny napsal:

No teda?! I takové věci se dějí no... :-( A co příští f-body sejšn? Dáš? S autem nebo bez?
ja jsem camaro s tim nak kupoval ze pojezdim sezonu a bude muset do sveta. beru to tak: neco se priucim o americkych autech, poznam par suprovejch lidi a hlavne budu mit dobrej pocit ze jsem zachranil jedno suprovi auto pred sezranim koprivama :) na prvni jarni bublani chci jet camarem! takze 2.f-body sejšn si jiste nenecham ujit!!! (tedy jestli nebude jeste letos).
Offline Kaabo  
#204 Odesláno : středa 2. září 2009 21:29:22(UTC)
Kaabo

Kategorie: Hledá svoje místo

Registrován: 01.09.2009(UTC)
Zpráv: 23
Bydliště: Chodov

tafna napsal:
ja jsem camaro s tim nak kupoval ze pojezdim sezonu a bude muset do sveta. beru to tak: neco se priucim o americkych autech, poznam par suprovejch lidi a hlavne budu mit dobrej pocit ze jsem zachranil jedno suprovi auto pred sezranim koprivama :) na prvni jarni bublani chci jet camarem! takze 2.f-body sejšn si jiste nenecham ujit!!! (tedy jestli nebude jeste letos).



Zrovna komplet pročítám, jak na Camárku makáš. Po skončení práce to bude fakt funglovka....
Odkud vlastně jsi?...tak šikovnej človíček se občas hodí :-)
Když budeš stavět, mohu Ti dát kontakt na přítulkyni. Dělá ve stavebninách a nějaké slušné ceny by prý dala dohromady.
Offline tafna  
#205 Odesláno : středa 2. září 2009 21:48:25(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Kaabo napsal:



Zrovna komplet pročítám, jak na Camárku makáš. Po skončení práce to bude fakt funglovka....
Odkud vlastně jsi?...tak šikovnej človíček se občas hodí :-)
Když budeš stavět, mohu Ti dát kontakt na přítulkyni. Dělá ve stavebninách a nějaké slušné ceny by prý dala dohromady.
diky! :) jsem z hradce kralove. do chodova to kousek je :)) ale diky za nabidku! na camaru jsem uz dva mesice nesahl! tet to budu muset dohnat!
Jířa  
#206 Odesláno : středa 2. září 2009 22:28:01(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Když to tady čtu, tak je mi z toho pěkně smutno chlapci.
Při pomyšlení na první F-body.... Jedno Camaro už tam bude chybět a další se staví proto aby se skoro hned prodalo.
To moje se mi už natrucovalo až až. Poslední servisní akce 45 000Kč. Ale aby mě vůbec jen napadla myšlenka že bych ho prodal? Nikdy!!!
Je to moje první amerika kterou si už hodlám nechat. A když koupit jinou ameriku, tak jedině ke Camaru.
Ach jo... Doprrr
Offline Trans79  
#207 Odesláno : středa 2. září 2009 22:50:28(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Když to tady čtu, tak je mi z toho pěkně smutno chlapci.
Při pomyšlení na první F-body.... Jedno Camaro už tam bude chybět a další se staví proto aby se skoro hned prodalo.
To moje se mi už natrucovalo až až. Poslední servisní akce 45 000Kč. Ale aby mě vůbec jen napadla myšlenka že bych ho prodal? Nikdy!!!
Je to moje první amerika kterou si už hodlám nechat. A když koupit jinou ameriku, tak jedině ke Camaru.
Ach jo... Doprrr

Když tě neurazí Fajrák, já se nemůžu dočkat, až se za vámi rozjedu-ale zatím by mě tam někdo musel dostrkat. Snad už to přes zimu rozchodíme....proboha já to chci aspoň už slyšet!!!!!!!!!!

Upraveno uživatelem středa 2. září 2009 23:16:36(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline xjohny  
#208 Odesláno : středa 2. září 2009 23:13:26(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Trans79 napsal:
Když tě neurazí Fajrák, já se nemůžu dočkat, až se za vámi rozjedu-ale zatím by mě tam někdo musel dostrkat. Snad už to přes zimu rozchodíme....proboha já to chci aspoň už slyšet!!!!!!!!!!

Jmenuje se to F-Body session, tudíž je účast povinná i pro Firebirdy!

Co nového mimochodem? Ale to kdyžtak jinde, tohle je téma o prodeji Camar :)
Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#209 Odesláno : středa 2. září 2009 23:16:44(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Trans79 napsal:

Když tě neurazí Fajrák, já se nemůžu dočkat, až se za vámi rozjedu-ale zatím by mě tam někdo musel dostrkat. Snad už to přes zimu rozchodíme....proboha já to chci aspoň už slyšet!!!!!!!!!!




A nabudeš to chtít přestanět na automat? Uděláme čenč [-o&lt;
Offline tomcat1  
#210 Odesláno : středa 2. září 2009 23:42:41(UTC)
tomcat1

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.04.2009(UTC)
Zpráv: 531
Bydliště: Bratislava, Sk

Blahořečen: 5-krát v 5 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Když to tady čtu, tak je mi z toho pěkně smutno chlapci.
Při pomyšlení na první F-body.... Jedno Camaro už tam bude chybět a další se staví proto aby se skoro hned prodalo.
To moje se mi už natrucovalo až až. Poslední servisní akce 45 000Kč. Ale aby mě vůbec jen napadla myšlenka že bych ho prodal? Nikdy!!!
Je to moje první amerika kterou si už hodlám nechat. A když koupit jinou ameriku, tak jedině ke Camaru.
Ach jo... Doprrr

Ja moje tiez neplanujem predat, po tom so som sa na nom nadrel 4 roky...
Na druhu stranu keby niekto zlozil na stol 40 000 Eur, nech si ho vezme:-)
Aj taky Charger 69 a pod su pekne auta...
Offline Okolojedouci  
#211 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:11:39(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Trans79 napsal:

Když tě neurazí Fajrák, já se nemůžu dočkat, až se za vámi rozjedu-ale zatím by mě tam někdo musel dostrkat. Snad už to přes zimu rozchodíme....proboha já to chci aspoň už slyšet!!!!!!!!!!



přivařim kouli a jedem :-P

Taky odmítám prodávat. Chtěl jsem(a taky sem málem měl, kdyby si to majitel nerozmyslel) C3 Vette, ale sem safra rád jak to dopadlo. I když nějaká "dospělá" amerika by taky neurazila...ale na všechno času dost.

jo a proboha, dospelou amerikou nemyslim cé trojku...vyznělo to tak trošku zvláštně. Nějakej pořádnej fullsize.

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. září 2009 0:13:54(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline tafna  
#212 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:16:04(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
nikdy jsem se s tim netajil ale muj sen je ford mustan 68" fastback. camaro je velice heske auto a s mustangem si nic nezada ale sen je sen. camaro jsem bral jako takovou rozcvicku. mel jsem v planu camaro udelat, prodat a koupit mustanga pred renovaci ale zkomplikoval mi to ten barak :( aspon vlozim vse co umim do camara at to stoji za to!
Offline Okolojedouci  
#213 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:18:36(UTC)
Okolojedouci

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 18.03.2009(UTC)
Zpráv: 647
Bydliště: Prazak,fujtajxl:)

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
tafna napsal:
nikdy jsem se s tim netajil ale muj sen je ford mustan 68" fastback. camaro je velice heske auto a s mustangem si nic nezada ale sen je sen. camaro jsem bral jako takovou rozcvicku. mel jsem v planu camaro udelat, prodat a koupit mustanga pred renovaci ale zkomplikoval mi to ten barak :( aspon vlozim vse co umim do camara at to stoji za to!


tak jsem chvili premysle co na to...a jedine smysluplne, co me napaldo je...AAAAAAAAAARGH!:)
Offline tomcat1  
#214 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:40:37(UTC)
tomcat1

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.04.2009(UTC)
Zpráv: 531
Bydliště: Bratislava, Sk

Blahořečen: 5-krát v 5 příspěvcích
tafna napsal:
nikdy jsem se s tim netajil ale muj sen je ford mustan 68" fastback. camaro je velice heske auto a s mustangem si nic nezada ale sen je sen. camaro jsem bral jako takovou rozcvicku. mel jsem v planu camaro udelat, prodat a koupit mustanga pred renovaci ale zkomplikoval mi to ten barak :( aspon vlozim vse co umim do camara at to stoji za to!

Mustang? Je to pekne auto ale nieje to naozajstna amerika, take nejke male cele to je aj ked pozries na tie naparavy, nosniky... Camaro je ovela solidnejsie stavane..
Jířa  
#215 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 0:56:57(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Tohle Camaro bylo moje vytoužené "dítko" a breru to naprosto vážně. Proto jsem z toho začal takovým způsobem tahat koblyly. O těchhle camarech se říká že to jsou ameriky pro začátečníky. A že jsou okoukaný a nic zajímavého... Z těchhle frází šílím jak je nesnáším.
Snažím se z toho udělat neobyčejné Camaro. Ale né kvůli ostatním. Ale kvůli sobě.
Nadupanej motor, manuální převodovka a tak...
Offline tafna  
#216 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 1:31:52(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
kazdy ma svoji vizi o nejlepsi americe! a kdyz se zamiluje tak neslisi takovi veci jako ze je jich v cechah moc, ze je to auto pro zacatecniky, ze je okoukany a nebo ze to virobci ošulili na napravach!!! proste jde si za svim cilem!
Offline hd1903  
#217 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 10:29:57(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
xjohny napsal:
Prodám svoje Camaro, za 200k, k tomu zdarma předám stránky a fórum. Zn: Končím!

Tak jsem zvědav, jestli se vůbec někdo polekal Ja nic

stará k tomu nebude??? [-o&lt; [-o&lt; [-o&lt; [-o&lt;
Offline hd1903  
#218 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 10:32:15(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
tafna napsal:
no jestli na to nespechas tak ja to svoje pristi rok touhle dobou planuji prodat! bude jak z fabriky a nehodlam na tom nejak vydelat! mozna jsem tim tady nekoho prekvapil ale pristi rok budu zacinat stavet barak a v aute budu mit potrebne penizky na stavbu :(

[-o&lt; [-o&lt; [-o&lt; barák je důležitější o tom žádná...
Offline Trans79  
#219 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 15:12:26(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Tohle Camaro bylo moje vytoužené "dítko" a breru to naprosto vážně. Proto jsem z toho začal takovým způsobem tahat koblyly. O těchhle camarech se říká že to jsou ameriky pro začátečníky. A že jsou okoukaný a nic zajímavého... Z těchhle frází šílím jak je nesnáším.
Snažím se z toho udělat neobyčejné Camaro. Ale né kvůli ostatním. Ale kvůli sobě.
Nadupanej motor, manuální převodovka a tak...

Krásný je už teď a k nepřehlédnutí rozhodně!! A to jsem ho zatím viděl jen z fotek.. Přiznám se, že jsem Stanga také vždycky chtěl, ale když jsem pak viděl v reálu káru s foglem na kapotě-bylo jasno!! Najednou mi stang připadal jako neškodný poník. I těma rozměrama ho zcela zastínil a nemohl jsem už dál přihlížet tomu, jak najednou každej chtěl koně jen kvůli tomu, když viděl Bullitův případ a 60 sekund s Cagem-tím mi to auto zevšednělo. Pak také nástup nové generace mustangů a s tím spojené kvanta šílených tuningových výtvorů a fantasmagorií. O Camarech a Fajrákách toho nezasvěcený moc nevědí a to se mi moc líbí!!!!!!!!-kolikrát ani nepoznaj, o jaký auto jde : )

Upraveno uživatelem čtvrtek 3. září 2009 15:14:24(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline tafna  
#220 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 20:54:22(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Trans79 napsal:

Krásný je už teď a k nepřehlédnutí rozhodně!! A to jsem ho zatím viděl jen z fotek.. Přiznám se, že jsem Stanga také vždycky chtěl, ale když jsem pak viděl v reálu káru s foglem na kapotě-bylo jasno!! Najednou mi stang připadal jako neškodný poník. I těma rozměrama ho zcela zastínil a nemohl jsem už dál přihlížet tomu, jak najednou každej chtěl koně jen kvůli tomu, když viděl Bullitův případ a 60 sekund s Cagem-tím mi to auto zevšednělo. Pak také nástup nové generace mustangů a s tím spojené kvanta šílených tuningových výtvorů a fantasmagorií. O Camarech a Fajrákách toho nezasvěcený moc nevědí a to se mi moc líbí!!!!!!!!-kolikrát ani nepoznaj, o jaký auto jde : )
ale jo neco na tom pravdy budeHmmm
Jířa  
#221 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 21:44:48(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Trans79 napsal:

Krásný je už teď a k nepřehlédnutí rozhodně!! A to jsem ho zatím viděl jen z fotek.. Přiznám se, že jsem Stanga také vždycky chtěl, ale když jsem pak viděl v reálu káru s foglem na kapotě-bylo jasno!! Najednou mi stang připadal jako neškodný poník. I těma rozměrama ho zcela zastínil a nemohl jsem už dál přihlížet tomu, jak najednou každej chtěl koně jen kvůli tomu, když viděl Bullitův případ a 60 sekund s Cagem-tím mi to auto zevšednělo. Pak také nástup nové generace mustangů a s tím spojené kvanta šílených tuningových výtvorů a fantasmagorií. O Camarech a Fajrákách toho nezasvěcený moc nevědí a to se mi moc líbí!!!!!!!!-kolikrát ani nepoznaj, o jaký auto jde : )


Přesně tak. Snag už je tuctovka kterou každý zná. Ale ono je to jedno. Zrovna letos na dovolené. ...tatí co je to za auto....? A ukazoval na moje Camaro. Tatínek ani nemrkl a řekl.... Mustang Standíku. Doprrr
Jinak děkuju za pochavalu :-)
Offline Trans79  
#222 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 22:38:41(UTC)
Trans79

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.04.2009(UTC)
Zpráv: 762
Bydliště: Praha/Pribram

Blahořečil: 155-krát
Blahořečen: 9-krát v 9 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek


Přesně tak. Snag už je tuctovka kterou každý zná. Ale ono je to jedno. Zrovna letos na dovolené. ...tatí co je to za auto....? A ukazoval na moje Camaro. Tatínek ani nemrkl a řekl.... Mustang Standíku. Doprrr
Jinak děkuju za pochavalu :-)


Neni zač, ''Standíku'' : ) , neříkal bych to jen tak. Ale když už bych si mohl vybrat a měl neomezené prostředky, asi by to byl nějaký ne tolik známý Mopar. Ale co, vůbec si nemůžu stěžovat a stejně bych už ani neměnil-tohle vypadá na lásku na celý život a práce je na tom až až!
Offline hd1903  
#223 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 22:46:36(UTC)
hd1903

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 20.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,333
Bydliště: Šternberk

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek


Přesně tak. Snag už je tuctovka kterou každý zná. Ale ono je to jedno. Zrovna letos na dovolené. ...tatí co je to za auto....? A ukazoval na moje Camaro. Tatínek ani nemrkl a řekl.... Mustang Standíku. Doprrr
Jinak děkuju za pochavalu :-)

hezkýýýýýýýýýý ty máš mustanga? pošli fotky [-o&lt; [-o&lt; [-o&lt;
Jířa  
#224 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 22:53:03(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Trans79 napsal:


Neni zač, ''Standíku'' : ) , neříkal bych to jen tak. Ale když už bych si mohl vybrat a měl neomezené prostředky, asi by to byl nějaký ne tolik známý Mopar. Ale co, vůbec si nemůžu stěžovat a stejně bych už ani neměnil-tohle vypadá na lásku na celý život a práce je na tom až až!


Když bych si kupoval ameriku, tak jedině ke Camaru...
A byla by to jen a jedině tahle... A přesně v tomhle provedení. Modrá s bílejma pruhama, 427 motorem, manuální převodovkou a řadičem HURST.

UserPostedImage

Jířa  
#225 Odesláno : čtvrtek 3. září 2009 22:54:15(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
hd1903 napsal:

hezkýýýýýýýýýý ty máš mustanga? pošli fotky [-o&lt; [-o&lt; [-o&lt;


Mustanga kterej má na prdeli nápis CAMARO :-))
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (3)
121 stránek«<7891011>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.