Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek12>
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline wolfow  
#1 Odesláno : středa 31. března 2010 0:40:13(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Potřebuji poradit!!! Nevíte o nějakém způsobu jak sehnat za rozumnou cenu svody na Pontiaca resp. na Oldse 403 cui??? Ondra to zkoušel na Summitu a háže mu to neskutečné cifry za poštovné! 11-16 tis! Svody stojí okolo 4.5tis. Je to fakt moc. Mám to zkusit přes Simix? Kontejner je moc dlouho-to už nestíhám...Doprrr
Offline tafna  
#2 Odesláno : středa 31. března 2010 0:47:10(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
wolfow napsal:
Potřebuji poradit!!! Nevíte o nějakém způsobu jak sehnat za rozumnou cenu svody na Pontiaca resp. na Oldse 403 cui??? Ondra to zkoušel na Summitu a háže mu to neskutečné cifry za poštovné! 11-16 tis! Svody stojí okolo 4.5tis. Je to fakt moc. Mám to zkusit přes Simix? Kontejner je moc dlouho-to už nestíhám...Doprrr
11-16 tis??? Doprrr to stoji letenka do New Yorku. svody budu potrebovat tez !!
Jířa  
#3 Odesláno : středa 31. března 2010 0:49:15(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Potřebuji poradit!!! Nevíte o nějakém způsobu jak sehnat za rozumnou cenu svody na Pontiaca resp. na Oldse 403 cui??? Ondra to zkoušel na Summitu a háže mu to neskutečné cifry za poštovné! 11-16 tis! Svody stojí okolo 4.5tis. Je to fakt moc. Mám to zkusit přes Simix? Kontejner je moc dlouho-to už nestíhám...Doprrr


150 dolčů do ČR

http://cgi.ebay.com/ebay...ckQ5fPartsQ5fAccessories
Offline wolfow  
#4 Odesláno : středa 31. března 2010 0:54:05(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát


To je super Jířo! Jen,nevíš jestli mají i na Oldse 403? Tohle je přímo na motor Pontiac. Olds má ty 4 díry hranatý-Pontiac kulatý.... Já se v tom Ebay porád nějak neorientuji... Ale tahle společnost celkem dobrá v cenách....
Jířa  
#5 Odesláno : středa 31. března 2010 1:01:03(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
To je super Jířo! Jen,nevíš jestli mají i na Oldse 403? Tohle je přímo na motor Pontiac. Olds má ty 4 díry hranatý-Pontiac kulatý.... Já se v tom Ebay porád nějak neorientuji... Ale tahle společnost celkem dobrá v cenách....


To je těžký... Motor Olds. ve fajráku... Takže se musí hledat svody na oldse, ale aby se vlezly do fajrácký kastle a nikde to ničemu nevadilo.... Ty si umíš vymyslet věci :-)
Jířa  
#6 Odesláno : středa 31. března 2010 1:02:57(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Co tyhle? Počta US $167.25


http://cgi.ebay.com/ebay...ries?hash=item335ace69a1

A hlavně už je to značka.
Offline wolfow  
#7 Odesláno : středa 31. března 2010 1:04:47(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
To je těžký... Motor Olds. ve fajráku... Takže se musí hledat svody na oldse, ale aby se vlezly do fajrácký kastle a nikde to ničemu nevadilo.... Ty si umíš vymyslet věci :-)


Jo,já to nevymyslel.... Taky z toho nejsem nadšen... Ale co nadělám... Tak jsou karty rozdaný. Koukneš???
Jířa  
#8 Odesláno : středa 31. března 2010 1:06:36(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Už je tam máš :-)
Offline wolfow  
#9 Odesláno : středa 31. března 2010 1:09:07(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Co tyhle? Počta US $167.25


http://cgi.ebay.com/ebay...ries?hash=item335ace69a1

A hlavně už je to značka.


Jo,na ty jsme koukali s Ondrou taky. JENŽE: To jsou zase ty dlouhé co tam byly-a ony zasahují až hodně pod vanu(proto jsem je na podzim ohnul-a dfcto zničil) a my potřebujeme ty kratší,co jsou s vanou zároven. Říkám-je to boj!!!!! Jak tohle dopadne??? Doprrr
Jířa  
#10 Odesláno : středa 31. března 2010 1:10:35(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Jo,na ty jsme koukali s Ondrou taky. JENŽE: To jsou zase ty dlouhé co tam byly-a ony zasahují až hodně pod vanu(proto jsem je na podzim ohnul-a dfcto zničil) a my potřebujeme ty kratší,co jsou s vanou zároven. Říkám-je to boj!!!!! Jak tohle dopadne??? Doprrr


Aha... Nevadí. Pokračujeme...
Offline wolfow  
#11 Odesláno : středa 31. března 2010 1:13:52(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Aha... Nevadí. Pokračujeme...


Jsi hodný-já asi dám vědět Ondrovi at sem hodí ten odkaz na ty správné-jenže Summit-Poštovné jak kráva...
A zítra zkusím cvičně Simix-mají lepší podmínky dopravy-ale,taky mne můžou poslat do pr... taky musí vydělávat-že?Zatr!
Jířa  
#12 Odesláno : středa 31. března 2010 1:21:25(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Jsi hodný-já asi dám vědět Ondrovi at sem hodí ten odkaz na ty správné-jenže Summit-Poštovné jak kráva...
A zítra zkusím cvičně Simix-mají lepší podmínky dopravy-ale,taky mne můžou poslat do pr... taky musí vydělávat-že?Zatr!


Co tyhle?

http://cgi.ebay.com/ebay...ries?hash=item414b53bfb3

Ty jsou o kus kratší.
Offline xjohny  
#13 Odesláno : středa 31. března 2010 1:29:05(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmmm... jediný od Hookeru pro Olds 403 vypadají podle Summitu takto:
http://www.summitracing.com/parts/HOK-3107HKR/
UserPostedImage

A teď babo raď, co je to na tý ebáji Hmmm
Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#14 Odesláno : středa 31. března 2010 1:31:21(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Full a Mid???
Offline wolfow  
#15 Odesláno : středa 31. března 2010 1:36:24(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Full a Mid???


Nerozumím.... Dlouhé a střední? Musím sem nahnat Ondru at to rozekne. Díky za pomoc. Hybaj na kutě!!Rekni to ruce
Jířa  
#16 Odesláno : středa 31. března 2010 1:42:42(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
wolfow napsal:
Nerozumím.... Dlouhé a střední? Musím sem nahnat Ondru at to rozekne. Díky za pomoc. Hybaj na kutě!!Rekni to ruce


Nejrozšířenější jsou tři druhy.
Shorty - Nebrat s nima to je katastrofa!
Pak jsou Mid - střední
A full - dlouhý co nechceš :-)

Takže to asi budou ty mid co potřebuješ :-)

Každopádně full jsem kupoval na Camaro od Hedmana a tak dlohý teda nejsou...

http://resize.like.cz/im...s/1269985465DSCF1725.JPG

Upraveno uživatelem středa 31. března 2010 1:44:42(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline wolfow  
#17 Odesláno : středa 31. března 2010 1:45:14(UTC)
wolfow

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 22.03.2009(UTC)
Zpráv: 704
Bydliště: Haratice p...l světa...

Blahořečil: 1-krát
Napsal: Jí Přejít na citovaný příspěvek
Nejrozšířenější jsou tři druhy.
Shorty - Nebrat s nima to je katastrofa!
Pak jsou Mid - střední
A full - dlouhý co nechceš :-)

Takže to asi budou ty mid co potřebuješ :-)


Aha-tak aspon to! Super díky. To je asi potřeba v té objednávce uvést-na obrázku mají třeba Full,ale byli by schopni dodat třeba i ty Mid,na požádání ne? Ne jen na to tupě kliknout a čekat co příjde... Je tak?
Offline xjohny  
#18 Odesláno : středa 31. března 2010 11:34:15(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Rozdíl mezi Full- a Mid- je v tom, že Full končej dole rovnoběžně s podvozkem a Mid končej ještě v úhlu cca 45-60° těsně nad spodkem.

Hooker žádný Mid-length nedělá, oboje co jsem referencoval jsou Full! Otázkou je, jestli ty obrázky odpovídají produktu že.

Camaro se rozskočilo...
Jířa  
#19 Odesláno : středa 31. března 2010 11:47:56(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
xjohny napsal:
Rozdíl mezi Full- a Mid- je v tom, že Full končej dole rovnoběžně s podvozkem a Mid končej ještě v úhlu cca 45-60° těsně nad spodkem.

Hooker žádný Mid-length nedělá, oboje co jsem referencoval jsou Full! Otázkou je, jestli ty obrázky odpovídají produktu že.



Každopádně to bude s těma full asi problém. Protože každý výrobce má tu dýlku jinou. Příklad jsem uváděl full u hookera a hedmana.
S těma mid to bude mi Michal asi nejjistější. Pokud se teda seženou.
Offline fik  
#20 Odesláno : středa 31. března 2010 11:59:00(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
wolfow napsal:
Potřebuji poradit!!! Nevíte o nějakém způsobu jak sehnat za rozumnou cenu svody na Pontiaca resp. na Oldse 403 cui??? Ondra to zkoušel na Summitu a háže mu to neskutečné cifry za poštovné! 11-16 tis! Svody stojí okolo 4.5tis. Je to fakt moc. Mám to zkusit přes Simix? Kontejner je moc dlouho-to už nestíhám...Doprrr


cao ja koupil stredni na chevy SB nove od kamose, ale ale chyba lavky Ja nic naprava v ceste , tak mi je jeden sikula cele rozrezal a defakto vyrobil znova z nerezu za par kacek Ja nic pokud maz tu konzoly na motor tak pak jsou to uz jen trubky ...
renaultclio1216v  
#21 Odesláno : sobota 22. května 2010 12:30:38(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
caute chlapi prosim asi blba otazka ale nenadavejte mi nemam ani chevrolet mam clio III 1.2 16v 58kw prosim delal sem si vyfuk a po zavařeni mi to foukalo chci se zeptat jestli s tim mate nejakou zkušenost utěsnil jsem to obyč. karosařskym tmelem četl jsem u hodne lidi že to delaj a drži to jak byk no ja sem to skusil a čekam až to zaschne ja si ale myslim že to nevydrži ty teploty co vy na to?
Jířa  
#22 Odesláno : sobota 22. května 2010 12:58:06(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
renaultclio1216v napsal:
caute chlapi prosim asi blba otazka ale nenadavejte mi nemam ani chevrolet mam clio III 1.2 16v 58kw prosim delal sem si vyfuk a po zavařeni mi to foukalo chci se zeptat jestli s tim mate nejakou zkušenost utěsnil jsem to obyč. karosařskym tmelem četl jsem u hodne lidi že to delaj a drži to jak byk no ja sem to skusil a čekam až to zaschne ja si ale myslim že to nevydrži ty teploty co vy na to?


Tady ti nikdo nadávat nebude... Líná huba holé neštěstí...
Jako že ti lítají sváry a nebo to nejsi schopen zavařit do těsna?
Karosářský tmel je podle mě nesmysl. I když použiješ přímo tmel na výfuky, tak se ti to během chvilky zase vydrolí. (vlastní zkušenost)
Když nejsi schopen to pořádně provařit do těsna, použij spíš trubky které se dají do sebe zasouvat. Tam je to bez problémů
Ještě mě napadlo že se vyrábějí takové spešl pásky. Jedna je taková slídová, kterou namotáš na netěsnost a ona se ti teplem sleje. A druhá je krycí kterou dáš ve druhé vrstvě. Ta by podle mě pomohla.
Offline Cámo  
#23 Odesláno : sobota 22. května 2010 20:52:32(UTC)
Cámo

Kategorie: Competition Allies

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 778
Bydliště: Střelice u Brna

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 3-krát v 3 příspěvcích
Nějak bych to shrnul.

Slovo karosářský, tedy přídavné jméno, je od slova karoserie a tedy karosářský tmel, spojení přídavného jména s podstatným jménem, nám oznamuje, že se jedná o tmel pro použití na karoserie.
Jsou speciální pásky a tmely přímo na vejfuky,prodává se to v sadě, resp. na rychlou opravu - zaplácáním a omotáním. Nejlepší je to odbrousit a pořádně navařit.
HD's coming
Offline REACTOR_427  
#24 Odesláno : středa 25. července 2012 20:02:39(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Chlapi, co říkáte na ty omotávky ThermoTec? Na normální běžný ježdění je to blbost, ale kdo nejezdí jen rekreačně, tak tomu by se to mohlo hodit. Při zvyšování výkonu pak stoupá i teplota při zátěži a tohle prej pomůže. Začli to snad první používat Australani a ti by o tom něco měli vědět, když to cpou do těch svejch šílenejch farmářskejch UTEček (takže farmářem v Austrálii taková nuda bejt nemusí). Já se to chystám použít pevně na motorce a tohle se hodí do plánu ohledně zvyšování výkonu (aspoň nebudu muset tak často dělat výbrusy, když ty omotávky maj snižovat teplotu v okolí motoru). A pak bych to konečně použil u camara. Už jste to někdo vyzkoušel?

http://tuning-individual...hermotec/11032Copper.jpg

A tady je k tomu dokonce info, kdo by se zajímal:
http://tuning-individual...-15m-medena-p-25130.html
I Am SpeedSeeker
Offline Sentinel  
#25 Odesláno : středa 25. července 2012 21:39:18(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
mám to trochu to teplotu snížilo to je pravda nedejchne na tebe takovej var když zvedneš kapotu a spíš bych v tom viděl jako ochranu kabelů a elektro součástek
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Podobná témata
Výfukové svody zabalit x nezabalit (Motory, výkonové úpravy)
od MartinG 28.11.2014 16:57:50(UTC)
I/K: Příruby na svody + těsnění (Bazar)
od xjohny 12.04.2012 17:09:18(UTC)
2 stránek12>
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.