Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

28 stránek«<56789>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Jířa  
#151 Odesláno : úterý 30. března 2010 12:10:00(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
xjohny napsal:
A ty snad plánuješ, že tam budeš vracet starej výfuk a vyhodíš Pypes? :-)
Když po té zrzezlé trubce tak toužíš, tak se Jury zeptám no.


Nebudu to tam dávat. Ale nikde to nebylo nějak poškozené a hlavně to bylo kompletní. Svody, pak ty sběrnice s tím placatým tlumičem, potrubí s tím zakroucením přez nápravu, pak se to rozdělovalo ke kolům.
Ale já ti to ještě říkal dej na to bacha vyhodit to nechci Doprrr
Offline Cestovatel  
#152 Odesláno : úterý 30. března 2010 16:15:43(UTC)
Cestovatel

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 10.08.2009(UTC)
Zpráv: 794
Bydliště: Horovice

Blahořečen: 22-krát v 21 příspěvcích
Sentinel napsal:
No já bych tlumič dal klidně taky pryč....v oktávce mám místo 2 jenom 1 a ještě lazenej nevadí mi to ale když mě bolej zuby jako dneska tak bych to prokop.

Jířa: přesně tak líbí se mi to nepravidelný bublání a po sešlápnutí plynu strašná síla :) no je to ještě daleko do zimy by se snad mohlo aspon ošetřit karoserie a nápravy

Asi budu brát od tomcata1 ten jeho motor teda docela se bojim aby šel jinak letí voknem tak 52klacků :( věřim vám tu tak snad to bude dobrý nikdy jsem nedal tolik za něco u čeho ani nevim jestli to pude



Za ty penize koupis v US novy plne osazeny motor s garantovanym vykonem do 250 HP. Jeste to zvaz.

Z vlastni zkusenosti tlumic vyfuku doporucuji. Pokud jedes bez tlumicu po meste tak te nikdo neprehledna to je fakt. Pri jizde na delsi vzdalenost si, ale musis dat spunty do usi nebo se zasobit prasky proti boleni hlavy.

Upraveno uživatelem úterý 30. března 2010 16:21:22(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline sejki  
#153 Odesláno : úterý 30. března 2010 16:17:40(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Cestovatel napsal:
Za ty penize koupis v US novy plne osazeny motor s garantovanym vykonem do 250 HP. Jeste to zvaz.


nekaz ksefty... je to jeho vec...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#154 Odesláno : úterý 30. března 2010 18:56:48(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
No kdybych viděl a slyšel že běží tak se už nerozhoduju, ale váhám furt když ho nikdo zatim neviděl běžet.
Jířa  
#155 Odesláno : úterý 30. března 2010 19:07:37(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Sentinel napsal:
No kdybych viděl a slyšel že běží tak se už nerozhoduju, ale váhám furt když ho nikdo zatim neviděl běžet.


Tomáš je hračička. A pokud to je preciznost práce stejná jako u té 305ky co má v camaru jako že asi je, tak bych se toho nebál.
Offline Sentinel  
#156 Odesláno : úterý 30. března 2010 19:24:42(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Já mu věřim. Jen mi psal že on sám ho neviděl nastartovanej a ani ho nestartoval. Já to vim že jste tu všichni důkladný a precizní. jak jsem psal nemám problém se skoro jakejkoliv den sebral a hned tam ject. Klidně bych dal i něco navíc za ukázku jak jede. Noještě popřemýšlim

Ted jsem dodělali přední nápravu tak asi budu koukat po předních pružinách a tlumičích+silentbloky abych ji moch dát zase dohromady a mohla se na ní dát kola a trochu s tim manipulovat jako kárkou :) jen se v těch x dílech ještě nevyznám tak nevim který pružiny a který tlumiče atd...

už vi mproč tam původní tlumiče někdo nechal :D

Upraveno uživatelem úterý 30. března 2010 19:37:29(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline tafna  
#157 Odesláno : úterý 30. března 2010 19:49:37(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
Já mu věřim. Jen mi psal že on sám ho neviděl nastartovanej a ani ho nestartoval. Já to vim že jste tu všichni důkladný a precizní. jak jsem psal nemám problém se skoro jakejkoliv den sebral a hned tam ject. Klidně bych dal i něco navíc za ukázku jak jede. Noještě popřemýšlim

Ted jsem dodělali přední nápravu tak asi budu koukat po předních pružinách a tlumičích+silentbloky abych ji moch dát zase dohromady a mohla se na ní dát kola a trochu s tim manipulovat jako kárkou :) jen se v těch x dílech ještě nevyznám tak nevim který pružiny a který tlumiče atd...

už vi mproč tam původní tlumiče někdo nechal :D
covece jses nejak rychlej s tou napravou!! co jsi s ni delal?
Offline Sentinel  
#158 Odesláno : úterý 30. března 2010 19:57:10(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
No odstrojili jsme ji očistili a ted ji nechám opískovat tak jsem si řikal že bych si zatim nechal poslat všechno na přední nápravu abych si udělal aspon pojízdnej vozejček...akorát jsem zjistil že tam nemám třmeny takže asi koupim nějakou sadu už s kotoučema.

Ted jsem tu koukal na videa a prohlížel vaše vlákna....sakra já chci taky už mít aspon z polovic co máte :(
Jířa  
#159 Odesláno : úterý 30. března 2010 20:10:31(UTC)
Guest
Kategorie: Anonymní

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 1,960

Blahořečen: 1-krát v 1 příspěvcích
Sentinel napsal:
No odstrojili jsme ji očistili a ted ji nechám opískovat tak jsem si řikal že bych si zatim nechal poslat všechno na přední nápravu abych si udělal aspon pojízdnej vozejček...akorát jsem zjistil že tam nemám třmeny takže asi koupim nějakou sadu už s kotoučema.

Ted jsem tu koukal na videa a prohlížel vaše vlákna....sakra já chci taky už mít aspon z polovic co máte :(


Měl jsi ještě počkat a koupit pojízdnej kus Doprrr
Offline sejki  
#160 Odesláno : úterý 30. března 2010 20:14:32(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
No odstrojili jsme ji očistili a ted ji nechám opískovat tak jsem si řikal že bych si zatim nechal poslat všechno na přední nápravu abych si udělal aspon pojízdnej vozejček...akorát jsem zjistil že tam nemám třmeny takže asi koupim nějakou sadu už s kotoučema.

Ted jsem tu koukal na videa a prohlížel vaše vlákna....sakra já chci taky už mít aspon z polovic co máte :(


dockej casu jako husa klasu, alespon budes mit auticko pekne od sroubecku...
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#161 Odesláno : úterý 30. března 2010 20:41:02(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
Jířa: já bych rozebral i ten pojízdnej :) spodek teda nechám asi opískovat a karoserii jak ji nejlíp ošetřit? sundat původní barvu/tmel a začít stejně?vyrovnat tmelem atd atd?

sejki: jo to budu mít , spíš budu pyšnej že je to moje dílo :) naštěstí na to nejsem sám jsme 3 občas 4....

Ještě musim vyčistit vnitřek vypadá to tam jak když tam vybouchla ovce Slinttt samý cáry a chlupy Hmmm

Upraveno uživatelem úterý 30. března 2010 20:42:39(UTC)  | Důvod úpravy: -

Offline sejki  
#162 Odesláno : úterý 30. března 2010 21:27:48(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
Jířa: já bych rozebral i ten pojízdnej :) spodek teda nechám asi opískovat a karoserii jak ji nejlíp ošetřit? sundat původní barvu/tmel a začít stejně?vyrovnat tmelem atd atd?

sejki: jo to budu mít , spíš budu pyšnej že je to moje dílo :) naštěstí na to nejsem sám jsme 3 občas 4....

Ještě musim vyčistit vnitřek vypadá to tam jak když tam vybouchla ovce Slinttt samý cáry a chlupy Hmmm


nech to opiskovat cele, pak pouzij epolex S2300, na dutiny REZOL 2000, epolex, vosk.
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline Sentinel  
#163 Odesláno : úterý 30. března 2010 21:58:15(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
sejki : dobře díky dám na radu zkušenějšího....jen mě 79targa upozornoval že ten co to bude dělat to může po**** např střechu atd...ty tenčí plochy proto se právě ptám
Offline tafna  
#164 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:20:10(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
sejki : dobře díky dám na radu zkušenějšího....jen mě 79targa upozornoval že ten co to bude dělat to může po**** např střechu atd...ty tenčí plochy proto se právě ptám

jestliu ti muzu poradit tak strrechu dvere a kapotu nenech piskovat!!!! kdyz uz, tak nejakym barvozerem sundej barvu a pak teprv nechat liznout tim piskem at ti to zbitecne nepokrivej. a co se tyce tech dutin tak samozrejme az po laku!!!!
Offline tafna  
#165 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:24:10(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
No odstrojili jsme ji očistili a ted ji nechám opískovat tak jsem si řikal že bych si zatim nechal poslat všechno na přední nápravu abych si udělal aspon pojízdnej vozejček...akorát jsem zjistil že tam nemám třmeny takže asi koupim nějakou sadu už s kotoučema.

Ted jsem tu koukal na videa a prohlížel vaše vlákna....sakra já chci taky už mít aspon z polovic co máte :(
ja tu napravu taky nechal piskovat, pak zaklad, barva, vsechny cepy , silentbloky, repasni sady do brzdicu, desticky atd a jsem na 15tis. kč
Offline Sentinel  
#166 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:33:10(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
tafna :Ok udělám to tak...já slyšel teda jen o střeše a dveřích...kapota mě nenapadla přišla mi docela silná ale dobře....na netu sem našel návod jak si někdo sám pískoval verolexa tak si to pročítám ale asi si to stejně nechám udělat od někoho...může sem dát odkaz jestli teda to už někdo neznáte

Na 15tis? všechno jako třmeny,silentb,destičky kotouče atd? bych řek že to vyjde víc
Offline tafna  
#167 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:40:15(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
tafna :Ok udělám to tak...já slyšel teda jen o střeše a dveřích...kapota mě nenapadla přišla mi docela silná ale dobře....na netu sem našel návod jak si někdo sám pískoval verolexa tak si to pročítám ale asi si to stejně nechám udělat od někoho...může sem dát odkaz jestli teda to už někdo neznáte

Na 15tis? všechno jako třmeny,silentb,destičky kotouče atd? bych řek že to vyjde víc

je to opravdu zbitecne takove velke veci si piskovat sam !! me jen kastle prisla na 2500,-
co se tyce te napravy tak kotoce jsem mel hezke a brzdice jsem nechal otriskat. az mi prijde pristi tejden balik tak to nafotim co vsechno a dam to sem.
Offline Adam66  
#168 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:42:44(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Tak pokial ti nestaci co do toho dal Tafna,tak tam mozes dat aj viac prachov. Zalezi na kolko sa citis.
Offline Sentinel  
#169 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:45:26(UTC)
Sentinel

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 25.02.2010(UTC)
Zpráv: 1,118
Bydliště: Smečno

Blahořečil: 26-krát
Blahořečen: 8-krát v 8 příspěvcích
No kotouče tam mám ale ne brzdiče...a nevim jestli ty kotouče můžu ještě použít...když tam byla původně V6 a ted tam dám V8 neměl by se změnit i rozměr kotoučů?
Offline Adam66  
#170 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:50:15(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Sentinel napsal:
No kotouče tam mám ale ne brzdiče...a nevim jestli ty kotouče můžu ještě použít...když tam byla původně V6 a ted tam dám V8 neměl by se změnit i rozměr kotoučů?

Kotuce budu stejnych rozmerov. Ale stare by som tam urcite nedaval.
Offline Adam66  
#171 Odesláno : úterý 30. března 2010 23:53:10(UTC)
Adam66

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 04.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,016
Bydliště: Leopoldov

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 13-krát v 10 příspěvcích
Offline tafna  
#172 Odesláno : středa 31. března 2010 0:07:12(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
Sentinel napsal:
No kotouče tam mám ale ne brzdiče...a nevim jestli ty kotouče můžu ještě použít...když tam byla původně V6 a ted tam dám V8 neměl by se změnit i rozměr kotoučů?
skusim se ti poptat po starsich brzdicich. nove bych nekupoval urcite! precijen je to jen kus zeleza ktere se neoptrebovava tak ze repasovane budou stejne tak dobre jako nove a za mnohem min penez!!! s temi kotouci nevim no.... ja je mel moc pekne na to abych musel davat nove. oni nejsou drahe!! ale cesta asi bude :(
Offline sejki  
#173 Odesláno : středa 31. března 2010 0:33:41(UTC)
sejki

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 22.11.2009(UTC)
Zpráv: 1,135
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Blahořečil: 5-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Sentinel napsal:
sejki : dobře díky dám na radu zkušenějšího....jen mě 79targa upozornoval že ten co to bude dělat to může po**** např střechu atd...ty tenčí plochy proto se právě ptám



www.svyp.cz tam to necham udelat ja, mam na ne dobre reference, delaj hodne veterany a maji s tim zkusenosti, sam pan je ochotny a rikal ze plochy urcite nepromacknou jelikoz na to pouzivaj jemnou strusku a nizkej tlak... maji s tim uz zkusenosti a jak rikam jeden kluk co mu to piskovali tak mu taky delaly strechu atd a maximalni spokojenost, jinak chteji 4-8 tis za cele auto....
Chevrolet Camaro '79
Buick Century Estate Wagon '89
Offline tafna  
#174 Odesláno : středa 31. března 2010 0:44:53(UTC)
tafna

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 01.03.2009(UTC)
Zpráv: 1,480
Bydliště: Černilov, Hradec Králové

Blahořečil: 1-krát
Blahořečen: 5-krát v 4 příspěvcích
sejki napsal:
www.svyp.cz tam to necham udelat ja, mam na ne dobre reference, delaj hodne veterany a maji s tim zkusenosti, sam pan je ochotny a rikal ze plochy urcite nepromacknou jelikoz na to pouzivaj jemnou strusku a nizkej tlak... maji s tim uz zkusenosti a jak rikam jeden kluk co mu to piskovali tak mu taky delaly strechu atd a maximalni spokojenost, jinak chteji 4-8 tis za cele auto....

jestli to je jak rikas tak to je taky slusne!! jinak o tehle problematice by mohl HonzaT vypravet !!! rekli mu ze to umeji a na konec mu to pomlatili a rekli si 15tis. fuj Ble
Offline fik  
#175 Odesláno : středa 31. března 2010 11:18:26(UTC)
fik

Kategorie: Člen smečky

Metály: Přispěvatel: Tento uživatel přispěl finančním obnosem na chod tohoto úžasného fóra!
Registrován: 11.01.2010(UTC)
Zpráv: 1,115
Bydliště: Praha

Blahořečil: 3-krát
Blahořečen: 22-krát v 20 příspěvcích
Sentinel napsal:
No kotouče tam mám ale ne brzdiče...a nevim jestli ty kotouče můžu ještě použít...když tam byla původně V6 a ted tam dám V8 neměl by se změnit i rozměr kotoučů?


Vim o jednom camaru co bude mit komplet nove brzdy, tak ty puvodni urcite rad proda za hubicku Ja nic

jo a jeste ma na prodej BB motor kompletni jen bez kliky ......
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
28 stránek«<56789>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.