Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

2 stránek<12
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline xjohny  
#26 Odesláno : neděle 25. září 2022 10:08:18(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Hmm, pokud si dobře pamatuju, tak problém býval s těsněním pod sáním, že ho prý vyžírala DexCool chladící kapalina. Pokud motor jde dobře, neztrácí se voda, není olej ve vodě... tak mi přijde výměna těsnění pod hlavou trošku zbytečná investice Hmmm
Camaro se rozskočilo...
Offline Chase  
#27 Odesláno : čtvrtek 6. října 2022 11:50:10(UTC)
Chase
Kategorie: Prodal Forda

Registrován: 12.06.2021(UTC)
Zpráv: 26

Napsal: xjohny Přejít na citovaný příspěvek
Hmm, pokud si dobře pamatuju, tak problém býval s těsněním pod sáním, že ho prý vyžírala DexCool chladící kapalina. Pokud motor jde dobře, neztrácí se voda, není olej ve vodě... tak mi přijde výměna těsnění pod hlavou trošku zbytečná investice Hmmm


Jojo + ještě plastový trubičky, který vedou chladicí kapalinu u napínáku řemene. Ty se měnily za hliníkový, protože je dex-cool taky žral, když tam tedy byl moc dlouho. Pokud se po těch pěti letech mění, tak by to mělo být ok. Což tedy ještě u mě neproběhlo, ale dočetl jsem se to nedávno. Teď už tolik jezdit nebudu, tak na jaře to vezmu i s olejem.

Já už se naštěstí trochu uklidnil. Nejradši bych to auto měl jako z továrny, tak bych do toho furt hrabal a nakonec bych se tím vyčerpal, protože to po dvaceti letech už nejde.
Takže jsem teď trochu zpomalil a budu řešit jen to, co mi opravdu zabrání v tom s tím v pohodě jezdit. Kapaliny měním a sleduju, uši mám citlivý, takže chod motoru taky:-) Často to prohlížím, takže kdyby něco netěsnilo všimnu si. Takže teď prostě budu jezdit a dělat jen klasickou údržbu a věřím, že když by se něco objevilo zachytím to včas.
Ono když vidím, s čím jezdí auta v běžným provozu, hlavně co jde z výfuku mnohým dieselům, tak si říkám, že vlastně mám auto v dost dobrym stav.
Tak teď to rychle zaklepat:-)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
2 stránek<12
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.