Vítej poutníče! Pro využití všech možností fóra použij Přihlášení či Registrace.

Notification

Icon
Error

24 stránek«<89101112>»
Sdílet
Možnosti
K poslední zprávě K první nepřečtené
Offline Bouri  
#226 Odesláno : pondělí 21. května 2012 0:25:52(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Kuliček je tam víc, jen na fotkách jich je vidět málo.
Rozšmelcovaná klec by vypadala jinak než špóny ze soustruhu (vím jak vypadaj, sem přeci strojař). Ty špóny byly po hranách fest ostrý a eště namodralý (někdo nechladil Dej buh), takže na klec bych to nepřirovnával. Ale uvidíme, co zejtra (vlastně už dneska) najdu v tom altíku za svinstvo...
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Bouri  
#227 Odesláno : pondělí 21. května 2012 19:53:46(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
OndraS: Tak si měl pravdu, rozdrcená klec a další nachytanej blivajz.
Klec žádná, prstence sjetý, kuliček 6 a všechny už byly na pokraji smrti...

Neptejte se mě, jak to dělám, ale během 5 hodin byl alternátor opravenej (vyměněný ložisko + vyčištění od bordela). A největší haluz je ta, že sem doma měl jediný ložisko a právě toto ložisko mělo stejný rozměry jako to v alternátoru. Piisk



PS: 1:59 - při zapnutí světel pochcípne motor, asi velkej pokles napětí a nezafungovalo zapalování.

PSS: Snad mě za ten upilovanej náboj (0:23) nesežerete zaživa; hodinu sem ho piloval, abych ho dostal pryč z hřídele a moh tam nabouchat nový ložisko. Uz mlcim
To nový ložisko je z kuchyňskýho robota, resp. jednoho z jeho náčiní, tak snad mě nesežerete aj za tohle. Uz mlcim
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Bouri  
#228 Odesláno : sobota 2. června 2012 22:21:24(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Tak opět hromada oprav, některé úspěšně, některé méně...
- Lepení úplně odlepené stropnice, jedna z méně povedených oprav, vizuálně to nevypadá nějak extra... Rozpacity: Udělal jsem jen fotku z práce, ale po levé straně je trochu vidět, jak to vypadá dokončený:
UserPostedImage

- Opravení zámků dveří - u řidiče nešlo zamykat/odemykat zevnitř a zvenčí to zamklo/odemklo jak se tomu chtělo a ze strany spolujezdce to šlo zvenčí dost ztuha (skoro na zalomení zámků).

- Oprava (uhlíky) a pročištění stahování okýnka u řidiče - uhlíky klasika, ale jelikož nikde nebylo možný najít náhradní (i větší), tak jsem jen natáhnul pérka, pár let to vydrží; a pročištění bylo na místě, hromada bordela od vazelíny, špíny a kdoví čeho ještě, sám se divím, že to vůbec mohlo fungovat...
UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage
PS: Vrtačka byla na místě na odvrtání nejtů; na straně psolujezdce už byly šrouby s maticema.

Jinak auto opět očesaný na kostru...
UserPostedImage

- Chtěl jsem taky rozhejbat ručičku ukazateele palivoměru (po vypnutí zapalování rafika zůstane viset na místě a nespadne na "E"), ale jelikož se mi nepodařilo odpojit ručičku od hřídelky, tak jsem to nechal. Místo toho jsem využil kontrolku SECURITY, tedy nacpal tam LEDku (žárovka je moc žravá) a s trochou elektroniky (1 šváb, 2 rezistory, 2 kondenzátory) jsem udělal imitaci blikátka autoalarmu, teď jen vymyslet, jak to v autě namontovat - chtěl jsem na LOCK pozici v zapalování, ale tam podle návodu není žádnej kontakt (nebo jo?), tak buď to udělám na vypnutá světla nebo na vypínač nebo jak to vymyslím. Na oknech mám jakýsi nálepky o nějakým alarmu, takže to bude vypadat věrohodně.
Kontrolka SECURITY má využití až od ročníků 1990, kdy už maj VATS systém proti odcizení, já tam sice mám místo pro žárovku včetně piktogramu, ale na konektoru už není ani kontakt.

Odběr je něco kolem 7mA (po dobu 2s) a když blikne LEDka, tak necelých 30mA (po dobu 100ms), snad to nebude na baterku tak žravý. Juj
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline xjohny  
#229 Odesláno : neděle 3. června 2012 13:04:36(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Pěkný, takovýhle větší práce v interiéru si vždycky nechávám na zimu :-)
Camaro se rozskočilo...
Offline Bouri  
#230 Odesláno : neděle 3. června 2012 13:40:42(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Na zimu... využívám toho, že mám volno a že v brzké době nikam nepojedu (nejdřív nejspíš až 4th Czech F-Body Session). Na zimu se nechám kompresor klimatizace (přetěsnit), elektorniku palubní desky, případně další věci, co se objeví...


A k tomu připojení na spínačku, je několik možností:
- ACC or RUN (autorádio, okýnka...)
- RUN (ovládání ventilace, klimatizace...)
- START
- RUN or BULB TEST or START (věci týkající se motoru)
- OFF or BULB TEST or START (našel jsem v návodu jako kontrolu BRAKE indikátoru), signál se uzemňuje, ale nedává mi smysl, proč při OFF pozici má svítit kontrolka BRAKE Hmmm (buď výmysl nebo nevím). Edit: Je to jen BULB TEST or START, na OFF to nefakčí. Zatr!

Další jsem podle návodu nenašel, takže buď ošaháním kontaktů najdu nějakou LOCK pozici anebo přes rozpínací relátko se napíchnu na ACC or RUN. Jinak to asi nepůjde. Ještě padl nápad na spínač klíčků ve spínačce, ale občas jezdím bez klíčků a občas i s klíčkama to nemá kontakt.

Edit: Tak jsem sebral drát ACC or RUN a shodou náhod při vypnutém stavu je tam opravdu nulové napětí a ne plovoucí (např. uzemňující spínače jsou v rozepnutém stavu plovoucí...), takže jsem tento drát zneužil pro napájení a bliká mi to ve stavu LOCK, OFF, BULB TEST a START. Jelikož provní prodleva je asi 3s, tak málokdy se při startování postřehne blikající kontrolka. Ja nic

Upraveno uživatelem neděle 3. června 2012 19:08:51(UTC)  | Důvod úpravy: 2x Edit

Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Bouri  
#231 Odesláno : pondělí 24. září 2012 0:14:08(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Tak po nějaké odmlce sem napíšu pár úprav na autě, pár dobrých a pár špatných zpráv...

- Za pomocí OndraSe se mi dostaly do rukou vhodný spínače na stahování okýnek...
Tyhle tam byly předtím:
UserPostedImage
A tyhle teď (i s podsvícením):
UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage
Vada je v tom, že nemají ty čudlíky v páru nebo symetricky (viz 3. fotka), ale úhlopříčně, takže se rády kroutí a vypadá to teď nehezky.
A proč jsem šel do vypínačů od Hella? Ty starý už měly totálně spálený kontakty a rády se zasekávaly - viz. www.youtube.com/watch?v=V-rV_uy0XqE v 0:17, čož by vedlo ke spálení vinutí, v horším případě i k požáru (20A pojistka je prostě moc na trvalej proud 1 motorem.


- Skřípaly mi zadní brzdy, zejména při přejezdu nerovností n silnici a pak když jsem měl zabržděno; důvodem je nejspíš jen tahle "pojistka" na 2. fotce, která se opírala o paknu a ráda vrzala:
UserPostedImage UserPostedImage
Tipuju, že mi vržou aj nějaký ty gumový šílenosti u stabilizátorů atd.; teď mi vrže jen levá strana vzadu.


- Dostaly se mi do rukou mlhovky a jelikož jsem plánoval už dřív, že osadím mlhovky i s dálkovkama, tak jsem začal mlhovkama...
UserPostedImage UserPostedImage UserPostedImage
Ano, čumák musel dolů, jinak bych tam nevyvrtal díru pro držák mlhovky, dokonce ani tam ty mlhovky nedostal (takže pro oddělání mlhovky je potřeba sundat celej čumák).
Co myslíte, bude těm mlhovkám (později i dálkovkám) nějak moc vadit ta mřížka, co se týče svítivosti? Ještě jsem to totiž nezkoušel...
Jinak využití mlhovek budu mít i jako DRL (snížím výkon mlhovek), takže už nebudu muset otvírat světla...
Mřížky dostanou barvu v barvě karoserie, dnes jsem je projížděl šmirglem...



- A teď ta méně radostná událost - ve čtvrtek 20.9.2012 mi zemřel děda (týden předtím ho vezli do nemocnice), který mi hodně pomohl s přihlášením mýho Firebirda. Dědy jsem měl moc rád, proto na nějakou dobu budu mít jinýho avatara (pár lidí už si ho asi všimlo):
UserPostedImage

Jelikož byl Firebird stále přihlášený na dědu, tak byla rychlá akce lítání po úřadech, aby se stihl Firebird odhlásit a nedostal se do dědičnýho řízení...
V úterý 18.9. odhlášeno, ve čtvrtek 20.9. evidenčka a ještě ten den přihlášeno na mě (na místní úřad jsem přišel v 13:40, 20 minut před zavíračkou); divím se, že se mi vše podařilo na první návštěvu úřadu, když ten registr stále blbne (u nás jsem měl prázdný kolonky, žádný Pontiac Favorit či jiný očekávaný zvěrstva).
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline xjohny  
#232 Odesláno : pondělí 24. září 2012 10:26:56(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Ty zadní brzdy bude nejlépe zgenerálkovat celé, tj. koupit nebo nechat udělat pakny (vím kde a za málo) a k tomu koupit nové příslušenství (pérka, plíšky, atp.). Vypadá to na pohled jako docela složák, ale nakonec je to jednoduchá práce Ja nic

Toho úmrtí v rodině je mi líto, upřímnou soustrast přeji. Přemýšlel jsem, co znamená ten proužek v avataru.
Camaro se rozskočilo...
Offline xjohny  
#233 Odesláno : čtvrtek 6. prosince 2012 22:00:13(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Bouri napsal:
No počkejm až uvidíš Hood Ornament na mým fajrákovi. Už teď v podobě návrhu se mi líbí a taky bude neobvyklej. Juj

Hmmm
UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Offline Bouri  
#234 Odesláno : čtvrtek 6. prosince 2012 22:16:36(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Ne ne, když už ptáka na fajráka, tak Phoenixe, kiwi ne. Navíc, fajrák je Muscle Car a Pony Car, tak nad tímhle popřemejšlej... Do jara je času dost. A je to praštěnější (recese) nápad než kiwi. Ja nic

Teda pokud mě ta věc nepřestane bavit...

Edit: Pokud by se Trinom snažil něco prásknout, tak zbytečně, fotky sem z mýho serveru smazal.

Upraveno uživatelem čtvrtek 6. prosince 2012 22:18:08(UTC)  | Důvod úpravy: -

Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline Jirka_z28  
#235 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 0:13:47(UTC)
Jirka_z28

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 29.10.2009(UTC)
Zpráv: 1,285
Bydliště: Letohrad, Praha

Blahořečil: 18-krát
Blahořečen: 12-krát v 12 příspěvcích
Takže namakanej ohořelej paegas :-D
Offline xjohny  
#236 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 8:57:49(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
Už vim :-)
UserPostedImage

UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Offline Bouri  
#237 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 15:57:46(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
xjohny: Ne, nevíš. :-)

Upraveno uživatelem pátek 7. prosince 2012 16:00:28(UTC)  | Důvod úpravy: -

Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline REACTOR_427  
#238 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 16:02:37(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Budou pak fotky? Sám jsem zvědavej, co plánuješ za šílenost! Tralalaa
I Am SpeedSeeker
Offline Bouri  
#239 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 16:09:51(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Fotky budou, ale teď mám jen 2 - "základ" Hood Ornamentu a návrh Hood Ornamentu, abych nemusel útočit s vrtačkou do laku (sem sice šílenej, ale mám úctu k originalitě).
Po netu se šířila jen verze návrhu. Podobnej "základ" Hood Ornamentu sem vyštrachal někde na netu a ten odpovídá tomu "namakanej", co vyřkl Jirka_z28, kerej je zatím nejblíž ze všech hádaných (prostě to není pták a je to "úchylný", teda jak pro koho).

Caddy napsal:
hovno :-D
...
tyvole, na fajraka HO :)))

(Caddy měl fajráka, ví moc dobře, co fajrák má a co nemá)

Upraveno uživatelem pátek 7. prosince 2012 16:27:30(UTC)  | Důvod úpravy: -

Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline holanuvstatek  
#240 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 16:37:59(UTC)
holanuvstatek

Kategorie: Kandidát rady starších

Registrován: 14.05.2011(UTC)
Zpráv: 1,564

Blahořečil: 6-krát
Blahořečen: 24-krát v 21 příspěvcích
Tak jako uchylnost to bude ptak s ptakem.
Offline Bouri  
#241 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 16:58:17(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Mám na myslí trochu jinou úchylnost, ptáka v jakýkoli podobě tam nenajdeš. Juj

Přidám reakce lidí, že je to fakt úchylný...
Trinom napsal:
radši nic neříkám

OndraS napsal:
panebože :-D
...
seš blázen :-D

Caddy napsal:
ho*no :-D
...
ty*ole, na fajraka HO :)))

Citace:
Tohle bylo první, co mne napadlo:
http://1.bp.blogspot.com...600/clown_car_shinny.jpg
Ale jinak proč ne, akorát moc nevím, jak ho tam chceš připevnit.
...
No vida, to zní dobře :-)

Citace:
che, jen do toho! :D


Jak budu mít čas a chuť, tak zkusím spáchat fotomontáž...

Upraveno uživatelem pátek 7. prosince 2012 20:36:22(UTC)  | Důvod úpravy: Cenzura

Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline REACTOR_427  
#242 Odesláno : pátek 7. prosince 2012 21:11:09(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Hej, to bude megainterkontinentální nasávač vzduchu, něco na způsob kompresoru, akorát "TO" nebude mít klapky nebo ram air, ale veselou kukačku ze starejch hodin :-D
Po těch komentářích a názorech je to pro mě ještě víc zahalený tajemstvím než předtim, vlastně jsem z toho úplně na větvi!

Upraveno uživatelem pátek 7. prosince 2012 21:16:37(UTC)  | Důvod úpravy: Tentokrát zapomínám původní myšlenky!

I Am SpeedSeeker
Offline Bouri  
#243 Odesláno : sobota 8. prosince 2012 11:00:42(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Mno, nedokážu si představit kompresor s velkým nasávačem (či něco na ten způsob) pro 178cui.
A abychom byli všichni v obraze, mluvil jsem o Hood Ornamentu, to je třeba u mercedesu ta pomůcka na sestřelení jiných aut (i lidí na přechodu) ze silnice... Psssst

No jelikož se mi nepodařilo sehnat větší "základ", tak to bude docela malý, jen 5cm na výšku a k tomu přibude asi 0.5cm na držáku. Takže je to tak trochu přehlédnutelný, i když barvami to taky bude hrát jako ta má orlice na kapotě...

A s tou fotomontáží, buď ve svý sbírce fotek najdu nějakou vhodnou fotku na fotomontáž anebo budu muset vylézt na mráz, přejít přes celou obec (neparkuju u baráku), odplachtovat auto a začít fotit...
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline REACTOR_427  
#244 Odesláno : sobota 8. prosince 2012 14:57:58(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
No spíš jsem myslel scoop než sání od kompresoru, jenom jsem si nějak nedokázal vzpomenout na název :-) Takže tim, že můžeš vylézt ven a začít fotit (jenom se ti nechce, což naprosto chápu), vlastně nám nedočkavcům vzkazuješ, že už z kapoty ornament trčí do nebes!
I Am SpeedSeeker
Offline Bouri  
#245 Odesláno : sobota 8. prosince 2012 16:22:39(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Ne ne, Hood Ornament je teprv ve fázi příprav, nikoli dávno na autě. Mám teprv jen figurku (= "základ") a návrh držáku. Psssst
S tou fotkou sem měl na mysli jen to, abych to vyfotil z dobrýho úhlu tak, aby se dobře udělala dobrá fotomontáž. A jelikož nemám rád zimu, tak se štítím aj vynášet odpadky; do školy bohužel musím... Zatr!

Každopádně kapota zůstane nedotčena, takže žádný řezání či vrtání (možná vyvrtám pár děr zespodu do rámu kapoty; sice je pod kapotou nějakej držák, ale z hlavy teď nevím, jak daleko je od špice kapoty).
PS: Vrtačku jsem za celou dobu použil jen 2x: pro odvrtání nejtů mechaniky stahování okýnka (motorek potřeboval nový uhlíky, bohužel se mi nepodařilo najít žádný vhodný) a pro pár šroubků pro SPZ (díry dle rozměrů na US značce, takže se tam dá plácnout US License Plate).
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline REACTOR_427  
#246 Odesláno : neděle 9. prosince 2012 19:04:11(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
Ahá, tak to jó! Figurku máš... no to jsem zvědavej, hergot, to bude ňákej kačer, či co :-D Hele, já bych taky nikam nelez, klidně si počkám na tu fotomontáž. Vim co to je, ani foťák bych neudržel a ušiska bych musel hledat za chvíli někde na zemi. Zlatý léto! Dej buh
A co, motorek teda nefunguje, když jsi nesehnal uhlíky? Nebo jaks to řešil?
I Am SpeedSeeker
Offline Bouri  
#247 Odesláno : neděle 9. prosince 2012 21:01:51(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
Teda s tím Hood Ornamentem sem tajemnější než hrad v Karpatech. Juj
Fotku zkusím dodat nejpozději do Vánoc.

S těma uhlíkama v motorcích sem to vyřešil jen tak, že sem tam nechal původní a trochu sem eště napružil ty pérka. Ono ty uhlíky maj docela divný rozměry, že tam nedostanu ani uhlíky do průmyslovejch motorů (sou sice velký, ale nejsou dostatečně široký, takže by tam byla mezera). Asi se budu muset podívat po větších uhlících, ideálně s měděným lankem, tyhle tam sou bez lanka a divím se, že to ten výkon dokáže přenést, aniž by něco nehořelo/netopilo.
Po natažení pružim to zatím funguje. Zas tak často nejezdím, takže než seženu uhlíky, tak to přežije...
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline REACTOR_427  
#248 Odesláno : pondělí 10. prosince 2012 1:10:56(UTC)
REACTOR_427

Kategorie: Kandidát smečky

Registrován: 31.03.2011(UTC)
Zpráv: 365
Bydliště: Bonneville

Blahořečil: 14-krát
Blahořečen: 2-krát v 2 příspěvcích
To teda. Zatim nikdo jsme se netrefili? Ha, tak to jsme v perdeli... Hmmm
Hmm, tak to bylo momentálně asi nejjednodušší řešení. A taky nejschůdnější. Ono je sice na tenhle typ aut dílů dost, ale takovýhle prkotiny abys pohledal (jsem si dokonce vzpomněl na jednu kámošovu občas polofunkční škodu stodvácu). Já ten motorek teda ještě neviděl nikde, ale řešení je to vcelku podivný. Ale snad to nějakej význam má, když funguje leta. A existuje nějakej prostor pro vlastní zásah? To jenom kdybych se s tim setkal, budu vděčnej za švihadla :-)
I Am SpeedSeeker
Offline Bouri  
#249 Odesláno : pondělí 10. prosince 2012 13:17:40(UTC)
Bouri

Kategorie: Člen smečky

Registrován: 25.07.2011(UTC)
Zpráv: 836
Bydliště: taková řiť světa kousek od Brna

Blahořečil: 10-krát
Blahořečen: 10-krát v 9 příspěvcích
No zatím ste to neuhádli ani jeden, nejblíž byl jen Jirka_z28, ale ani on to neuhádl... Hmmm
Jirka_z28 napsal:
Takže namakanej ohořelej paegas :-D

Podařilo se mi najít vhodnou fotku, udělat fotomontáž, ale sem ji dám zatím jen s "otazníkem". Ja nic
UserPostedImage
OndraSovo Camaro nebude zůstane nedotčeno. Juj

Když sem necenzurovanou fotku ukázal Caddymu, tak jeho reakce sem opravdu nečekal...
Citace:
- Caddy sobota 08.12.2012
22:02:35: husty :)

- Bouri sobota 08.12.2012
22:02:42: to jako fakt? :D

- Caddy sobota 08.12.2012
22:02:58: jojo..jeslti tohle fakt udelas, tak to bude narez :-D

Možná sem (a pár dalších lidí) jen úchyl, možná je to fakt zvrhlost... Juj

A ten motorek na stahování okýnek, ledatak sehnat novej základ, páč "obal" motorku je součástí celýho toho mechanismu, takže samotnej motorek nevyměníš ani za zlatý prase. Tu sem dal pár fotek a nějakej slovní popis: http://forum.chevroletca...ts&m=25060#post25060
Údajně může fungovat aj mechanismus z jinýho auta, ale nějak tomu nevěřím, žeby krom Camara/Firebirda eště něco bylo, aniž by se nemusely bastlit díry na uchycení atd...
Pontiac Firebird 1987 (305cui V8 carb A/T)
Klimatizace: WIP
Potahy sedaček: Oprava
Alarm: Chtělo by to opravit
Offline xjohny  
#250 Odesláno : pondělí 10. prosince 2012 14:17:24(UTC)
xjohny

Kategorie: Vůdce smečky

Registrován: 28.02.2009(UTC)
Zpráv: 8,306
Bydliště: Třebenice (LT)

Blahořečil: 86-krát
Blahořečen: 166-krát v 144 příspěvcích
na špagátku :)

UserPostedImage
Camaro se rozskočilo...
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
24 stránek«<89101112>»
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.